Uczestnicy (Organizatorzy Lokalni) IX ŚDTM

Nr licencjiKrajOrganizatorMiejscowość
1/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lewinie BrzeskimLewin Brzeski
2/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w ŁańcucieŁańcut
3/2019Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy Żary
4/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Skarżysku KościelnymSkarżysko Kościelne
5/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie SzlacheckimLeszczyn Szlachecki
6/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im Władysława Broniewskiego w BiałogardzieBiałogard
7/2019Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w WodzisławiuWodzisław
8/2019Akademia Aktywnych i KreatywnychKraków
9/2019Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski
10/2019Szkoła Podstawowa w BanioszeBaniocha
11/2019Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Jagiełły w TychachTychy
12/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila LenartowiczaWłocławek
13/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im Janusza Korczaka w Bielawach Bielawy
14/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 321Warszawa
15/2019Społeczna Szkoła Podstawowa Budziska
16/2019Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 2 w GdyniGdynia
17/2019Szkoła Podstawowa dla Niewidomych w LaskachLaski
18/2019Szkoła Podstawowa im. Wincentego Piotrowskiego w WołuszewieWołuszewo
19/2019SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA im. JANA PAWŁA II W BRZEŚCIEBRZEŚCIE
20/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jarczewie Jarczew
21/2019Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Jabłonna
22/2019Szkoła Podstawowa nr 15 w Rybniku Rybnik
23/2019Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w OstrołęceOstrołęka
24/2019Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŚremieŚrem
25/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w ZachorzowieZachorzów
26/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w SulejówkuSulejówek
27/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w ByczynieByczyna
28/2019Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu Zabrze
29/2019Szkoła Podstawowa w BiesaluBiesal
30/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŚremieŚrem
31/2019Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy KawyKośmidry
32/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w StargardzieStargard
33/2019Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w ŁomiankachŁomianki
35/2019Szkoła Podstawowa w MyślachowicachMyślachowice
36/2019Szkoła Podstawowa nr 13 im. Trybunału KoronnegoPiotrków Trybunalski
37/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w JarosławiuJarosław
38/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Emmanuel”Kraków
39/2019Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Doliniacy" w LibiszowieLibiszów
40/2019Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie KrajeńskimSępólno Krajeńskie
41/2019Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu Dobrcz
42/2019Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Janusza Korczaka w ZgorzelcuZgorzelec
43/2019Szkoła PodstawowaMszalnica
44/2019Szkoła Podstawowa w NieżywięciuNieżywięć
45/2019Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168 w ŁodziŁódź
46/2019Szkoła Podstawowa im. Edyty Czoskówny w SzymankowieSzymankowo
47/2019Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w KatowicachKatowice
48/2019PRYWATNE SZKOŁY MIESZKO W POZNANIUPoznań
49/2019Szkoła Podstawowa nr 8Rzeszów
50/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego we WładysławowieWładysławowa
51/2019Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kamprad Jarosty
52/2019Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREKŻory
53/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w DębnieDębno
54/2019Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Tomaszowie LubelskimTomaszów Lubelski
55/2019Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w GrabnieGrabno
56/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława StaszicaBrzeszcze
57/2019Szkoła Podstawowa nr 18 w RzeszowieRzeszów
58/2019Szkoła Podstawowa w KrasnejKrasna
59/2019Szkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim
61/2019Toruńska Szkoła Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 33Toruń
62/2019Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w GrojcuGrojec
65/2019Szkoła Podstawowa nr 32 w KrakowieKraków
66/2019Szkoła Podstawowa nr 9 w OlsztynieOlsztyn
67/2019Szkoła Podstawowa nr 36Bytom
68/2019Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej GórzeJelenia Góra
70/2019Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w StrzelcachStrzelce
71/2019Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w WitoniWitonia
72/2019Szkoła Podstawowa im. M. Kownackiej w SkułachSkuły
74/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w GnieźnieGNIEZNO
75/2019Szkoła Podstawowa w RopienceRopienka
77/2019Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach im. Stanisława LigoniaKatowice
78/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w TrzebieniuTrzebień
79/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w MiodnicyMiodnica
80/2019Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w RogachRogi
81/2019Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu Toruń
82/2019Szkoła Podstawowa nr 4 w KrakowieKraków
83/2019Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjra Henryka SucharskiegoPoznań
84/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. BRACI BARSKICH W ŚREMIE ŚREM
85/2019Szkoła Podstawowa w KrempnejKrempna
86/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Czerwionce-LeszczynachCzerwionka-Leszczyny
87/2019Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Edukacja"Toruń
88/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy w ToruniuToruń
89/2019Szkoła Podstawowa im. I. SendlerToszek
90/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie Olsztyn
91/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie Kościan
92/2019Szkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława Komorowskiego w GdańskuGdańsk
93/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyszowicach Przyszowice
94/2019Szkoła Podstawowa im. Wł. BroniewskiegoBielsk
95/2019Szkoła Podstawowa w ZajączkowieZajączkowo 21 a
97/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w ŚwiebodzinieŚWIEBODZIN
98/2019Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w PoznaniuPoznań
99/2019Szkoła Podstawowa nr 36 Bydgoszcz
100/2019Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w WarszawieWarszawa
101/2019Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1 w SuwałkachSuwałki
102/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w ChrząstowieChrząstów
103/2019Szkoła Podstawowa w PrzydonicyPrzydonica
104/2019Zespół Oświatowy w Stoku LackimStok Lacki
105/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w OrzyszuOrzysz
106/2019Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa w WarszawieWarszawa
107/2019Szkoła Podstawowa im. Romualda TrauguttaJanów
108/2019Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i DwujęzycznymiMyslowice
113/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w KrotoszynieKrotoszyn
117/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa MorcinkaMysłowice
118/2019Zespół Szkół w Starym Pilczynie Stary Pilczyn
119/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w ŻorachŻory
120/2019Katolickie Szkoły im. Św. Wojciecha w GdańskuGdańsk
121/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w ImielinieImielin
122/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w KościerzynieKościerzyna
124/2019Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego w ŁodziŁódź
125/2019Szkoła Podstawowa w KobiernieKobierno
126/2019Szkoła Podstawowa nr 149 w KrakowieKraków
127/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jerzego PopiełuszkiBojanów
128/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" w PiastowiePiastów
129/2019Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
130/2019Poradnia Psychologiczno-PedagogicznaŚrem
131/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Alberta EinsteinaLublin
132/2019Szkoła Podstawowa Nr 62Gdańsk
133/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ceradzu KościelnymCeradz Kościelny
134/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GilowieGilów
135/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w KartuzachKartuzy
136/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w ŚwiebodzinieŚwiebodzin
137/2019Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Arka" we WrocławiuWrocław
138/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w RogachRogi
139/2019Szkoła Podstawowa KSW w LibiążuLibiąż
140/2019Szkoła PodstawowaWróblik Szlachecki
141/2019Szkoła Podstawowa w PruszczuPruszcz
142/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski
143/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w PrudnikuPrudnik
144/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w JarosławiuJarosław
145/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama OsetkaGorzyce
146/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy
147/2019Zespół Szkół w ReskuResko
148/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Sędziszowie Sędziszów
149/2019Zespół Szkół w Woli OkrzejskiejWola Okrzejska
150/2019Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kazimierz Wielkiego w WieleniuWieleń
151/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza w ŻukowieŻukowo
152/2019Szkoła Podstawowa w GeniuszachGeniusze
153/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wierzchowie DworcuWierzchowo Dworzec
154/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Jordanowie ŚląskimJordanów Śląski
155/2019Szkoła Podstawowa w MotwicySosnówka
156/2019Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w KluczewskuKluczewsko
157/2019Szkoła Podstawowa nr 1Mysłowice
158/2019Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka w KatowicachKatowice
159/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Goleszyn
160/2019Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zofii Kossak w OświęcimiuOświęcim
161/2019Bernardyńska Szkoła Podstawowa w ŁodziŁódź
162/2019Szkoła Podstawowa nr 12Mikołów
163/2019Szkoła Mistrzostwa SportowegoOstróda
164/2019Szkoła Podstawowa nr 1Ostrów Mazowiecka
165/2019Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina w Krakowie z oddziałami przedszkolnymiKraków
166/2019Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Piotra Poręby w MystkowieMystków
167/2019Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu Szkoła Podstawowa w BieżyniuBieżyń
168/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej ZgłobieńskiejBłędowa Zgłobieńska
169/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we WłocławkuWłocławek
170/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza KościuszkiŚwiętochłowice
171/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleszczewie KościerskimKleszczewo Kościerskie
172/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza Zelów
173/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LnianieLniano
174/2019Szkoła Podstawowa im Emilli Gierczak w GródkowieGródków
175/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Trumiejkach Trumiejki
176/2019Szkoła Podstawowa w KarminieKarmin
177/2019Szkoła Podstawowa w MieroszynieMieroszyno
178/2019Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie WielkopolskiejŚroda Wielkopolska
179/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w WydrzynieWydrzyn
180/2019Szkoła Podstawowa w KozubowieKozubów
181/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im.11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w ŻaganiuŻAGAŃ
182/2019Szkoła Podstawowa im Gustawa Morcinka w LipowejLipowa
183/2019Szkoła Podstawowa nr 7Sochaczew
184/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Henryka Nowackiego w AdelinieAdelin
185/2019Zespół Szkół im. Melchiora Wańkowicza w JerceJerka
186/2019Szkoła Podstawowa nr 11 w Grudziądzu im. Jana HeweliuszaGrudziądz
187/2019Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Wieczfnia Kościelna
188/2019Szkoła Podstawowa w TargowiskuTargowisko
189/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Rzemieniu Rzemień
190/2019Szkoła Podstawowa w DzietrzychowieDzietrzychowo
191/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w SułkowicachSułkowice
192/2019Szkola Podstawowa nr 196Warszawa
193/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-uSzczecin
194/2019Szkoła Podstawowa w BukowinieBukowina
195/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w SłupskuSłupsk
196/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Strzegocicach Strzegocice
197/2019Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława BroniewskiegoWrocław
198/2019Szkoła Podstawowa w KobielnikuKobielnik
199/2019Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Łaziskach GórnychŁaziska Górne
200/2019Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w ChoszcznieChoszczno
202/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. B. Jastrzębowskiego w Nowej OsuchowejNowa Osuchowa
203/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie
204/2019Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w GiżycachGiżyce
205/2019Szkoła Podstawowa nr 31 w OpoluOpole
206/2019Szkoła Podstawowa w GłuchowieCzempiń
208/2019Szkoła Podstawowa SitowiecSitowiec
210/2019Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w IłowieIłów
211/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA UFY W MASTKACHMastki
212/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w ZawadzieZawada
213/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21GDYNIA
215/2019Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w DrzycimiuDrzycim
217/2019Szkoła Podstawowa w PrzejazdowePrzejazdowo
218/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa Cogito w PłockuPłock
219/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie Kożuchów
220/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków
221/2019Prywatna Anglojęzyczna Szkoła PodstawowaRybnik
222/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im. G. Morcinka w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
224/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BaszkowieBaszków
225/2019Publiczna Szkołą Podstawowa im. ppłk. Zdzisława Orłowskiego w LubaszuLubasz
226/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w PrzeciszowiePrzeciszów
227/2019Szkoła Podstawowa w TrzebczykuTrzebczyk
228/2019Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika SavioToruń
229/2019Szkoła Podstawowa w SosnówceSosnówka
230/2019Szkoła Podstawowa im, Jana Pawła II w BrzeskuBrzesko
231/2019Szkoła Podstawowa im. Piotra Wysockiego w DropiuDrop
232/2019Zespół Szkół w Starym BojanowieStare Bojanowo
233/2019Szkoła podstawowa im. Wojciecha GórskiegoPamiątka
234/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej GórzeZielona Góra
235/2019Szkoła Podstawowa w WabienicachWabienice
236/2019Szkoła Podstawowa HeliantusWarszawa
237/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaStróżewo
238/2019Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego Padniewo
239/2019Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w PoznaniuPoznań
240/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w JasieniuJasień
241/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Druha Wacława MilkePłock
243/2019Publicza Szkoła Podstawowa nr 1 im. bł. Br. Markiewicza w TrzebosiTrzeboś
244/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BudzyniuBudzyń
245/2019Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Wąsosz
246/2019Szkoła Podstawowa nr 21 Bytom Bytom
247/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w StanisławowieStanisławów
248/2019Szkoła Podstawowa w Dębach Szlacheckich z Filią w Osieku MałymDęby Szlacheckie
249/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w MogilnieMogilno
250/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona KołłątajaBiałystok
251/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Tczewie Tczew
252/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w BrzeźnieBrzeźno
254/2019Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w WarszawieWarszawa
255/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w WyczółkachWyczółki
256/2019Gminne Centrum Edukacji w WawrzeńczycachWawrzeńczyce
257/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIGnojnik
258/2019Szkoła Podstawowa nr 30 w Zabrzu Zabrze
259/2019Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w PoznaniuPoznań
260/2019Zespół Szkół nr 7 w PoznaniuPoznań
261/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
262/2019Szkoła Podstawowa w StrachocinieStrachocin
263/2019Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5Krapkowice
264/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr NazaretanekRzeszów
265/2019Szkoła Podstawowa nr 8 w RumiRumia
266/2019Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków w Poznaniu Poznań
267/2019Szkoła Podstawowa w Słupi WielkiejSłupia Wielka
268/2019Szkoła Podstawowa w ŚwiątnikachŚwiątniki
269/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Dębnicy Dębnica
270/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6Poznań
271/2019Zespół Szkół nr 2 w Kamieńcu ZąbkowickimKamieniec Ząbkowicki
272/2019Salezjańska Szkoła PodstawowaLegionowo
273/2019Szkoła Podstawowa im. Franciszka Pawłowskiego Piatkowa
274/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Łęki Górne
275/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyBrzesko
276/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego Glina
278/2019Zespól Szkół im. Wojska Polskiego w ZbójnieZbójno
279/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w KoniakowieKoniaków
280/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w PrzytułachPrzytuły
281/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-DziedzicachCzechowice - Dziedzice
283/2019I Liceum Ogólnokształcące w LegnicyLegnica
284/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa w BaranowieBaranowo
285/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej RudzieNowa Ruda
286/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w OstrowitemOstrowite
287/2019Zespół Szkół w Woli RaniżowskiejWola Raniżowska
288/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MałkocinieMałkocin
289/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w OlesznejOleszna
290/2019Branżowa Szkoła I stopnia w GniewkowieGniewkowo
291/2019Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w BilczycachBilczyce
292/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoAleksandrów Kujawski
293/2019Szkoła Podstawowa w JadamwoliJadamwola
294/2019Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców PokojuWrocław
295/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w ElbląguElbląg
296/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W MĄCHOCICACH-SCHOLASTERIIMĄCHOCICE-SCHOLASTERIA
297/2019Zespół Szkolno- Przedszkolny w SokolnikachSokolniki
298/2019Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w PłonnemPłonne
299/2019Publiczna Szkoła PodstawowaPorąbka Uszewska
300/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
301/2019Zespół Szkół w ParchowieParchowo
302/2019Szkoła Podstawowa w Wysokiem Wysokie
303/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W ROMANOWIE DOLNYMROMANOWO DOLNE
304/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w CiekocinieCiekocino
305/2019Szkoła Podstawowa im. Zasłużonych dla Warmii i Mazur w Garbnie Garbno
306/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 13 w RzeszowieRzeszów
307/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KleosinieKleosin
308/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PeckSuchedniów
309/2019Szkoła Podstawowa ZNPŁódź
311/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
312/2019Szkoła Podstawowa nr 42 w Zespole Szkół nr 5 w PoznaniuPoznań
313/2019Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich w WarszawieWarszawa
314/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w LubskuLubsko
315/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIEWILANOWO
316/2019Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych Zgorzelec
318/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrowieDąbrowa
319/2019Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w SzydłowieSzydłowo
320/2019Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej Górzno
321/2019Szkoła Podstawowa im. Gryfa Pomorskiego w RokitachRokity
322/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka Rumia
323/2019Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk
324/2019Szkoła Podstawowa nr 23 w Poznaniu im. gen. Józefa BemaPoznań
325/2019Szkoła Podstawowa nr 26 im. R. Berwińskiego w PoznaniuPoznań
326/2019Szkoła Podstawowa nr 35 Sosnowiec
327/2019Szkoła Podstawowa w Nowym DworzeNowy Dwór
328/2019Szkoła Podstawowa im. Św Królowej JadwigiWięcławice Stare
329/2019 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w DalekiemDalekie
330/2019Szkoła Podstawowa w Kocierzewie PołudniowymKocierzew Południowy
331/2019Szkła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w LublinieLublin
332/2019Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w NiedźwiedziuNiedźwiedź
333/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w MazańcowicachMazańcowice
334/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MalniMalnia
335/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MłodojewieMłodojewo
336/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w KłobiKłobia
337/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im.Armii KrajowejBolesławiec
338/2019Zespół Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu DziecięcymLublin
339/2019Szkoła Podstawowa w Sadkowie Sadków
340/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Karniowie Karniów 11
341/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w GoleniowieGoleniów
342/2019Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w CiechocinkuCiechocinek
343/2019Zespół Szkół w AlbigowejAlbigowa
344/2019Szkoła Podstawowa w WytownieWYTOWNO
346/2019Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w SmolicachSmolice
347/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w PasiekachPasieki
348/2019Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie WielkiejChrząstawa Wielka
349/2019Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego w KrakowieKraków
350/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w SzczecinieSzczecin
351/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w WieliszewieWieliszew
352/2019Szkoła Podstawowa nr 2Głogów
353/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w KwilczuKwilcz
354/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w StrzałkowieStrzałkowo
355/2019Szkoła Podstawowa w KapałowieKapałów
356/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w KrauszowieKrauszów
357/2019Szkoła Podstawowa w MalczycachMalczyce
358/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli BlakowejWola Blakowa
359/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w GdańskuGdańsk
360/2019Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w WojniczuWojnicz
361/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Bartkowiaka w JutrosinieJutrosin
362/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Augustyńczyka w KorzybiuKorzybie
363/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w ŻurawicyŻurawica
364/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w ŻurawicyŻurawica
365/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w ZiębicachZiębice
366/2019Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 "Uczeń" Kraków
367/2019Szkoła Podstawowa im. gen. D. Chłapowskiego w BodzyniewieBodzyniewo
368/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Wojtyły w SławkowcachSławkowice
369/2019Zespół Szkół w DobrzejewicachDobrzejewice
370/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny Wierzchlas
371/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BoguszynieBoguszyn
372/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie Mstów
373/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy JaworskiejToruń
374/2019Szkoła Podstawowa w Dąbrówce StanachDąbrówka Stany
375/2019Szkoła Podstawowa Montessori w KowalachKowale
376/2019Szkoła PodstawowaRogóżno
377/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Konopnickiej w ŁęczycyŁęczyca
379/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w BłażkowejBłażkowa
380/2019Szkoła Podstawowa Filialna w PilchowiePilchowo
381/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury w ŻorachŻory
382/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Zalasewo
383/2019 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w JasienicyJasienica
384/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w DąbrówceDąbrówka
385/2019Szkoła Podstawowa w NietkowieNietków
386/2019Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 5 w KrakowieKraków
387/2019Szkoła Podstawowa nr 13 w KielcachKielce
388/2019Szkoła Podstawowa nr 70 w Poznaniu Poznań
389/2019Szkoła Podstawowa w StawkuStawek
390/2019Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego w TrzcianceTrzcianka
391/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w MiedznieMiedzna
393/2019Szkoła Podstawowa nr 61 im. Michała KmiecikaSzczecin
394/2019Zespół Szkół im. X. Dunikowskiego w ZawierciuZawiercie
395/2019Szkoly MikronŁódź
396/2019Publiczna Szkola Podstawowa nr 9 im. Jana LangowskiegoOpole
397/2019Szkoła Podstawowa w Mochnaczce WyżnejMochnaczka Wyżna
398/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie Szkoła Podstawowa im. W. Budryka w ChudowieChudów
399/2019Szkoła Podstawowa nr 12 w ElbląguElbląg
400/2019Szkoła Podstawowa we Wrzosowej we WrzosowejWrzosowa
401/2019Szkoła Podstawowa im. A. Fredry we FredropoluFredropol
402/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Bielice
403/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 Szkoła Podstawowa nr 157Kraków
404/2019 Szkoła Podstawowa w OdrzykoniuOdrzykoń
405/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w PopielowiePopielów
406/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstkachProstki
407/2019Społeczna Szkoła STO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Sendlerowej w CiechanowieCiechanów
408/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w StarachowicachStarachowice
410/2019Szkoła Podstawowa w Radzicach DużychRadzice Duże
411/2019Szkoła Podstawowa w Łebuni Łebunia
412/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w KamionceKamionka
413/2019Szkoła Podstawowa im. Augustyna Suskiego w SzaflarachSzaflary
414/2019Szkola Podstawowa nr 218 im. Michała KajkiWarszawa
415/2019Szkoła Podstawowa im. Ludwika Szymoniaka w SobótceSobótka
417/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja KopernikaBolszewo
418/2019Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej Kielce
419/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w KiełpinachLidzbark
420/2019Szkoła Podstawowa nr 203 im. Antoniny i Jana Żabińskich w WarszawieWarszawa
421/2019Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w PolkowicachPolkowice
422/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w Pruszkowie Pruszków
423/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1KOWARY
424/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku MazowieckimGrodzisk Mazowiecki
425/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym AntoninieNowy Antonin
426/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji NarodowejBiałobrzegi
427/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza KorczakaBarkowo
430/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w PietrzykowicachPietrzykowice
431/2019Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła IIBlochy
432/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyChotków
433/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-CuriePakosław
434/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogrzebieniu, Szkoła PodstawowaPogrzebień
435/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w KobiórzeKobiór
436/2019Szkoła Podstawowa w DrołtowicachDrołtowice
437/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w PlawnicyPławnica
438/2019Szkoła Podstawowa imienia Generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie Lusowo
439/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Na Bursztynowym Szlaku w GdańskuGdańsk
440/2019Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówWłocławek
441/2019VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SAMORZĄDOWECZĘSTOCHOWA
442/2019Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w ŻytkiejmachŻytkiejmy
443/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GajuGaj
444/2019Szkoła Podstawowa w NiegardowieNiegardów
446/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w BieniądzicachBieniądzice
448/2019Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 303 w MałkachMałki
449/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w JarocinieJarocin
450/2019Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Woli ZarczyckiejWola Zarczycka
451/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w ŁobzieŁobez
452/2019Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy Radgoszcz
453/2019Szkoła Podstawowa nr 20 w JaworznieJaworzno
455/2019Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w SzarowieSzarów
458/2019Szkoła Podstawowa im. dra Ludwika RydygieraDusocin
460/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego w SzerzynachSzerzyny
462/2019Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w BielawieBielawa
463/2019SP NR 31 IM. K. PUŁASKIEGORZESZÓW
465/2019Szkoła Podstawowa w SieroszewicachSieroszewice
466/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w ZgorzelcuZgorzelec
470/2019Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w SułowieSułów
471/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w PsarachPsary
472/2019Szkoła podstawowa nr 3 Ruda ŚląskaRuda Śląska
473/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Sportowymi im. Stanisława Staszica w WałbrzychuWałbrzych
474/2019Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w StawiszynieStawiszyn
475/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w DytmarowieDytmarów
476/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wadowicach GórnychWadowice Górne
477/2019Zespół Szkół w PrzykoniePrzykona
478/2019Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta w WitoszycachWitoszyce
480/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chalinie Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w ChalinieChalin
481/2019Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich NoblistówIława
482/2019Szkoła Podstawowa w RdziostowieRdziostów
483/2019Szkoła Podstawowa w Borkach NizińskichBorki Nizińskie
484/2019Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Wysocku MałymWysocko Małe
485/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach WrocławskichKąty Wrocławskie
486/2019ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6Stargard
488/2019Szkoła Podstawowa w Wielkim LeźnieWielkie Leźno
489/2019Szkoła Podstawowa w DłużynieDłużyna
490/2019Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w GródkuGródek
491/2019Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Jordana w KrotoszynieKrotoszyn
492/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MikołajowicachWierzchosławice
493/2019Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Radziszów
494/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pogalewie Wielkim Pogalewo Wielkie
495/2019Szkoła Podstawowa im. 4 brygady Pancernej Wojska Polskiego w ZawadówceZawadówka
496/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w SzczecinkuSzczecinek
497/2019Szkoła Podstawowa w Jakubowicach KonińskichJakubowice Konińskie
498/2019Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w KrzeszycachKrzeszyce
499/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława DąbrowskiegoDębno
500/2019Szkoła Podstawowa w SzarowoliSzarowola
501/2019Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowym SączuNowy Sącz
502/2019Zespół Szkół w Mieście ObrzyckoObrzycko
503/2019Szkoła Podstawowa w ChrzanieChrzan
504/2019Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Emilii Sczanieckiej w PakosławiuPakosław
505/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Floriana AdamskiegoChełm Śląski
508/2019Szkoła Podstawowa im. I Dywizji Wojska Polskiego im. Tadeusza Kościuszki w BierutowieBierutów
509/2019Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "AMIGO" we Wrocławiu oraz Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące "AMIGO" we Wrocławiu Wrocław
510/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnySamborowice
511/2019Szkoła Podstawowa nr 18 w RaciborzuRacibórz
512/2019Zespół Szkół OgólnokształcącychŁodygowice
513/2019Zespół Szkół w PięczkowiePięczkowo
515/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej CurieBrzeg Dolny
516/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła IIKłodzko
517/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w ZamarskachZamarski
518/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w MaszkienicachMaszkienice
519/2019Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w GnieźnieGniezno
520/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa SportowegoOstrowiec Świętokrzyski
521/2019Szkoła Podstawowa w Nowej WsiNowa Wieś
523/2019Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w StrzelcachStrzelce
524/2019Szkoła Podstawowa nr 11Tczew
525/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w WałbrzychuWałbrzych
526/2019szkoła podstawowa w ChmielinkuChmielinko
527/2019Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41 Edu Bene Warszawa
528/2019Szoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w WilczkowiachWilczkowice
530/2019Szkoła Podstawowa im. Marcina Bielskiego w BiałejBiała
531/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie ŁódzkimKonstantynów Łódzki
532/2019Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w SłupskuSłupsk
533/2019Szkoła Podstawowa w SpalonejSpalona
534/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Jezuitów w MysłowicachMysłowice
535/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Chróścicach Chróścice
536/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w OławieOława
537/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w KluczborkuKluczbork
538/2019Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w ChojnieChojno
539/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w HusynnemHusynne
541/2019Centrum Nauczania MathRiders Poznań GrunwaldPoznań
542/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Orła Białego w OświęcimiuOświęcim
543/2019Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w ŚlubowieŚlubów
544/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Horodyńskich w ZbydniowieZbydniów
545/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w GórskuGórsk
546/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka BrodategoNowogród Bobrzański
547/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Piekary Śląskie
548/2019Szkoła Podstawowa w GradowicachGradowice
549/2019Szkoła Podstawowa w MirachowieMirachowo
551/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyLudomy
554/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Nietulisku DużymNietulisko Duże
555/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
556/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Grodzisku MazowieckimGrodzisk Mazowiecki
557/2019Zespół Szkół w StrzyżewieStrzyżew
558/2019Szkoła Podstawowa im. Ziemi Sandomierskiej w SłupczySłupcza
560/2019Publiczna Szkoła PodstawowaLigota Turawska
561/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w CzerwonceMaków Mazowiecki
562/2019Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w JeżewieStropkowo 2
563/2019Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w ŻabowieŻabów
564/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w ŁąkocinachOstrów Wielkopolski
565/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego w WinnicyWinnica
567/2019Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w RunowieRunowo
568/2019Szkoła Podstawowa im. Powstania Wielkopolskiego w KruchowieKruchowo
569/2019Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w ZastrużuZastruże
570/2019Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w NiwceNiwka
571/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Kotlarz w TychnowachTychnowy
572/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Ciechocinek
573/2019Szkoła Podstawowa w Starej KamionceStara Kamionka
574/2019Szkoła Podstawowa nr 64 w KrakowieKraków
575/2019Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
576/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyZalasowa
577/2019Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice
578/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa PraxisŁąki
580/2019Szkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra
581/2019Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w CzęstochowieCzęstochowa
582/2019Zespół Szkół Publicznych w Baćkowicach Baćkowice
583/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraśniku DolnymKraśnik Dolny
584/2019Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi Żegocina
585/2019Szkoła Podstawowa im. Armii ,,Kraków' w ŻębocinieŻębocin
586/2019Szkoła Podstawowa w WirkowicachWirkowice Drugie
587/2019Chrześcijańska Szkoła Podstawowa SamuelWarszawa
588/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40 w Poznaniu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4Poznań
589/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. księdza Jana Twardowskiego w JanuszkowicachJanuszkowice
590/2019Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Solcu nad WisłąSolec nad Wislą
591/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w GdańskuGdańsk
592/2019Zespół Szkół Chemicznych i OgólnokształcącychOlsztyn
593/2019Zespół Szkół EkonomicznychMińsk Mazowiecki
594/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w KoninieKonin
595/2019SZKOŁA MATEMATYKI ALFA I OMEGA Łask
597/2019Szkoła Podstawowa nr 2Skawina
598/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w PłockuPłock
599/2019Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej GórzeZielona Góra
600/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w OlszynachOlszyny
601/2019Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w ŁękawicyŁękawica
602/2019Miejska Szkoła Podstawowa nr 14 w Piekarach ŚląskichPiekary Śląskie
603/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Złotym StokuZłoty Stok
604/2019ZSP 12 RybnikRybnik
605/2019SZkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im.Janusza Korczaka w OleśnicyOleśnica
606/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w MędrzechowieMędrzechów
607/2019Zespół Placówek Szkolno-Wychowawawczo-Rewalidacyjnych w CieszynieCIESZYN
608/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁuczycachŁuczyce
609/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Strzelcach OpolskichStrzelce Opolskie
610/2019Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Taczaka w PoznaniuPoznań
611/2019Szkoła Podstawowa nr 16 Grudziądz
612/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS.KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W POŁOMIPołomia
614/2019NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SKRZYDŁA LUBLIN
615/2019Szkoła Podstawowa w SmolicachSmolice
616/2019Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego Ostrowiec Świętokrzyski
617/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KłudnieKłudno
618/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w KalinowejKalinowa
619/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WyszynachWyszyny
620/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego w LesznieLeszno
621/2019Szkoła Podstawowa nr 69Warszawa
622/2019Szkoła Podstawowa w BrodłachBrodła
623/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BenicachBenice
624/2019Zespół Szkół Nr 1 im. Noblistów PolskichPyrzyce
625/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Stróżówce Stróżówka
626/2019Szkoła Podstawowa w StupskuStupsk
628/2019Szkoła Podstawowa nr 191 im. J.I. KraszewskiegoWarszawa
629/2019Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w SłupcySłupca
630/2019Szkoła Podstawowa nr 27 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
631/2019ZSG SiedlecSiedlec
632/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w EłkuEłk
633/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli SernickiejWola Sernicka
634/2019Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO TORUŃSKAWarszawa
635/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich w JedlanceJedlanka
636/2019Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w DzierżoniowieDzierżoniów
637/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w OtwockuOtwock
638/2019Zespół Szkół w Wólce PodleśnejWólka Podleśna
639/2019Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie Stary Kraszew
640/2019Szkoła Podstawowa nr 50 w PoznaniuPoznań
641/2019Zespół Szkół nr 5 Szkoła Podstawowa nr 5Kraków
642/2019Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza KorczakaWrocław
643/2019Szkoła Podstawowa 10 im. Stefana Żeromskiego Koszalin
644/2019Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w WarszawieWarszawa
645/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi PrzełękPrzełęk
646/2019Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II we FranciszkowieFranciszków
647/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w ChmielowieChmielów
648/2019Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej ul.Szkolna 6 87-134 Zławieś WielkaZławieś Wielka
649/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w StrzyżowieStrzyżów
650/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. K. Makuszyńskiego w SkierniewicachSkierniewice
651/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w KraśnikuKraśnik
652/2019Szkołą Podstawowa im .Jana Brzechwy w GodziszceGodziszka
654/2019Zespół Szkolno -Przedszkolny w WiększycachWiększyce
655/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Radlińskiej Radlin
656/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w Katowicach im. Dziewięciu Górników z WujkaKatowice
657/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ŻARNOWCUŻARNOWIEC
658/2019Szkoła Podstawowa w Strzelcach WielkichStrzelce Wielkie
659/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej PorębieSzklarska Poręba
660/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
662/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w RogowieRogowo
663/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w OlszanicyOlszanica
664/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w MalborkuMalbork
665/2019SP TWP w CiechanowieCiechanów
666/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobieszowicach Dobieszowice
667/2019Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa w Osiecznicy im. Kawalerów Orderu UśmiechuOsiecznica
668/2019Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w WąsoszachWąsosze
669/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Budach ŁańcuckichBudy Łańcuckie
670/2019Szkoła Podstawowa w HuciskuHucisko
671/2019Szkoła Podstawowa w ParowejParowa
672/2019Szkoła Podstawowa nr 4 w KościerzynieKościerzyna
673/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w PrzytykuPrzytyk
675/2019Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Topoli KrólewskiejTopola Królewska
676/2019Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Karpacko-Dukielskiej w IwliIwla
677/2019Szkoła Podstawowa nr 3 w ZłocieńcuZłocieniec
678/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Konopnickiej w ZawierciuZawiercie
679/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w OciążuFabianów
680/2019Szkoła Podstawowa w ZagajachZagaje
681/2019Szkoła Podstawowa nr 1Giżycko
682/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Początka w Wadowicach DolnychWadowice Dolne
683/2019Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w JeleniuJeleń
684/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WierzchowinachWierzchowiny
686/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w IskrzyniIskrzynia
687/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w GójskuGójsk
688/2019Zespół Szkół w JerzmanowicachJerzmanowice
689/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ChełmcachChełmce
691/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BŁ.O.MICHAŁA CZARTORYSKIEGO W PEŁKINIACHPełkinie
692/2019Szkoła Podstawowa w SośnicySośnica
693/2019Szkoła Podstawowa im. księcia Józefa Poniatowskiego w MnikowieMników
695/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli RębkowskiejWola Rębkowska
696/2019Szkoła Podstawowa nr 10 w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
697/2019Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów
698/2019Szkoła Podstawowa w NiedzborzuNiedzbórz
699/2019Szkoła Podstawowa nr 26 im. Andrzeja StrugaKraków
700/2019Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
701/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białobłotach Białobłoty
702/2019Zespół Placówek Oświatowych w MiłkachMiłki
703/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w WieszczętachWieszczęta
704/2019Szkoła Podstawowa im. Ligi Kobiet Polskich w KozielcuKozielec
705/2019Szkoła Podstawowa Nr 1Siekierczyna 31
707/2019ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBRZEJEWICACHDOBRZEJEWICE
708/2019Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława MaczkaBoguchwała
709/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w StrzyżowieStrzyżów
710/2019Szkoła Podstawowa nr 394Warszawa
711/2019Zespół Szkół ZawodowychRawicz
712/2019Szkoła Podstawowa w SiemoniuSiemoń
713/2019Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w GostyniuGostyń
714/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w ChełmieChełm
715/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIELONEJ WSIZIELONA WIEŚ
717/2019Szkoła Podstawowa w OsowieOsowo
718/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Moralewicz w DachnowieDachnów
719/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w ZabrzuZabrze
721/2019Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" w SzczecinieSzczecin
722/2019Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w OlsztynieOlsztyn
723/2019Szkoła Podstawowa w KsebkachKsebki
724/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. dr. Stanisława Krzysia w BarcinieBarcin
725/2019Szkoła Podstawowa w WierzbnieWierzbno
726/2019Szkoła Podstawowa nr 143 w WarszawieWarszawa
727/2019Szkoła Podstawowa Helenów Drugi ŚwięciecŚwięciec
728/2019Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i SpecjalnymiWaganowice
729/2019Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w RzeszowieRzeszów
730/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Stanisława Kostki w TrzebosiTrzeboś
732/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KowalowieKowalów
733/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w KątachKąty
734/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w TurskuTursko
735/2019Szkoła Podstawowa w Grzywnie Grzywna
736/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustaw Morcinka w RadlinieRadlin
737/2019Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza w FabiankachFabianki
738/2019Szkoła Podstawowa nr 52 im. Tadeusza KościuszkiGdańsk
739/2019Szkoła Podstawowa w Nicwałdzie Nicwałd
740/2019Szkoła Podstawowa nr 82 im. Księcia Przemysła I w PoznaniuPoznań
741/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w ŁomnieŁomno
742/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu LubawskimBrzozie Lubawskie
743/2019Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w BiskupicachBiskupice
744/2019Szkoła Podstawowa nr 83 im. Emilii Waśniowskiej "Łejery" w PoznaniuPoznań
745/2019Szkoła MiędzynarodowaJózefosław
746/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Hieronima Skurpskiego w OlsztynieOlsztyn
747/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w NiewieścinieNiewieścin
748/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w UjeździeIwaniska
749/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w IwaniskachIwaniska
750/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle- Filia w Zgorzale Zgorzała
751/2019Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Lubsko
752/2019Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja RejaMszana Dolna
753/2019Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
754/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BraciejówceBraciejówka
755/2019Szkoła Podstawowa nr 65 w SzczecinieSzczecin
756/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrówceDąbrówka
758/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi KrólowejRzezawa
759/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w NatolinieNatolin 59
760/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Zamkowa Szkoła" w RadzionkowieRadzionków
761/2019Szkoła Podstawowa nr 13Jaworzno
762/2019Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Brygady Partyzanckiej „Grunwald” w OlszanceOlszanka
763/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w IławieIława
764/2019Szkoła Podstawowa im. Ziemi Mazowieckiej w LiszynieLiszyno
766/2019Szkoła Podstawowa w Popowie Borowym Popowo Borowe
767/2019DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SMART SCHOOLZAKRĘT
768/2019Salezjańska Publiczna Szkoła PodstawowaZabrze
769/2019Zespół Szkół Lauder-MorashaWarszawa
770/2019Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich i Bohaterów 37 p.p. 7 Dywizji II Armii Wojska Polskiego w Ruszowie Ruszów
771/2019Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w RzeplinieRzeplino
772/2019Zespół Szkół Specjalnych im Janusza KorczakaWrześnia
773/2019Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w GrywałdzieGrywałd
774/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. gen. Władysława Sikorskiego w ŚwidnikuŚwidnik
775/2019Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych ARKA w ChełmieChełm
776/2019Międzynarodowa Szkoła Podstawowa PaderewskiLublin
777/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyKrzyżowice
778/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kolumba W Żyrardowie Żyrardów
779/2019Szkoła Podstawowa w RozborzuRozbórz
780/2019Szkoła Podstawowa w StaroźrebachStaroźreby
781/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w DobieszynieDobieszyn
782/2019 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Skarżysku-KamiennejSkarżysko-Kamienna
783/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamieńcu ZąbkowikimKamieniec Ząbkowicki
784/2019Szkoła Podstawowa 38 Specjalna w Zabrzu Zabrze
785/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej JadwigiSwarzędz
786/2019Szkoła PodstawowaPerlejewo
787/2019Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II Guzowatka
788/2019Szkoła Podstawowa w DąbrowieDąbrowa
789/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w PakościPakość
790/2019Szkoła Podstawowa w KrównikachKrówniki
791/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w CiechanowieCiechanów
792/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w SłupskuSłupsk
793/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie Choszczno
794/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami przedszkolnymi im. Mikołaja Kopernika w Strzegomiu Strzegom
795/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im Chwały Oręża PolskiegoGiżycko
796/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w ŚladowieŚladów
797/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w KacwinieKacwin
798/2019Szkoła Podstawowa im. Katarzyny Smreczyńskiej w KoninieKonina
799/2019Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w MorawicyMorawica
800/2019Szkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku WielkopolskimGrodzisk Wielkopolski
801/2019Szkola PodstawowaŻyrakow
802/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w TychowieTychowo
803/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich JamachLisie Jamy
804/2019Szkoła Podstawowa im. Świętego Brata Alberta w CzechówceCzechówka
805/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 w GdyniGdynia
806/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w CiężkowicachCiężkowice
807/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKAKOŁOBRZEG
808/2019Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana KochanowskiegoJaworzno
809/2019Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w KnurowieKnurów
810/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w RadzionkowieRadzionków
812/2019International School of BydgoszczBydgoszcz
813/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach Bełżyce
814/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli RadłowskiejWola Radłowska
815/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej GórzeKamienna Góra
816/2019Szkoła Podstawowa nr 7Leszno
817/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa 'Nasza Szkoła' w OpoluOpole
818/2019Szkoła Podstawowa im. J.Badury w MiędzyborzuMiędzybórz
819/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Juliana Filipowicza w OtwockuOtwock
820/2019PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZYTNICA
821/2019Szkoła Podstawowa nr 17 im. Orła Białego w KoszalinieKoszalin
822/2019Szkoła Podstawowa im. Sybiraków Rakoszyce
823/2019Prywatna Szkoła Podstawowa KOLUMBUSBłonie
824/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BrodachBrody
825/2019Szkoła Podstawowa nr 21 im. rtm. Witolda Pileckiego w GrudziądzuGrudziądz
826/2019Zespół Placówek Oświatowych w KazanowieNowy Kazanów
827/2019Zespół Szkół w ZadzimiuZadzim
828/2019Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza Police
829/2019Szkoła Podstawowa w DrzemlikowicachDrzemlikowice
831/2019Szkoła Podstawowa nr 48 w ŁodziŁódź
832/2019Zespół Szkół w Chludowie im o.M. ŻelazkaChludowo
833/2019Niepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa im. Johna Deweya Oborniki
834/2019Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w WoźnikachWoźniki
835/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w RatyniuRatyń
836/2019Szkoła Podstawowa w StobnicyStobnica
837/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w SanokuSanok
838/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im Mikołaja Kopernika w NidzicyNidzica
839/2019Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w LeszkowicachLeszkowice
840/2019Szkoła Podstawowa nr 20Gdynia
842/2019Publiczna Szkoła PodstawowaMokrzyska
843/2019Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska
845/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w ZglobicachZglobice
846/2019Zespół Szkół Publicznych w MostachMosty
847/2019Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim Konstantynów Łódzki
848/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W NIESTACHOWIENIESTACHÓW
849/2019Zespół Szkół dla DorosłychBydgoszcz
850/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w NiedźwiedziuNiedźwiedź
851/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły Zwoleń
853/2019Publiczna Szkoła PodstawowaSobolew
854/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w CiechanowieCiechanów
855/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w StarkowieStarkowo
856/2019Szkoła Podstawowa w KłuckuKłucko
858/2019Społeczna Szkoła Podstawowa w SłowinieSłowino
859/2019Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach BorowychCzernice Borowe
860/2019Szkoła Podstawowa w KożuchachKożuchy
861/2019Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Warszawa
862/2019Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w PielgrzymowicachPielgrzymowice
863/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3Kraków
864/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIGościszów
865/2019Szkoła Podstawowa nr 17 w TychachTychy
866/2019Szkoła Podstawowa w SzczenurzySzczenurze
867/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
868/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w ZłotowieZłotów
869/2019Szkoła Podstawowa w WandalinieWandalin 71
870/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w SmolnicySmolnica
871/2019Szkoła Podstawowa Nr 56 w ŁodziŁódź
872/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w MiliczuMilicz
873/2019Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa w KonotopieKonotop
874/2019Szkoła Podstawowa im. profesora Andrzeja Waksmundzkiego w OstrowskuOstrowsko
875/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w PowidzuPowidz
876/2019Szkoła Podstawowa nr 67Gdańsk
877/2019Szkoła Podstawowa w ŚliwiczkachŚliwiczki
878/2019Szkoła Podstawowa im. J. Tuwima w ParzęczewieParzęczew
879/2019Szkoła Podstawowa w SzlembarkuSzlembark
880/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach MałychKoszyce Małe
881/2019Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w OwczarachOwczary
882/2019Zespół Szkół Publicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarszewach Skarszewy
883/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we WszedniuWszedzień
884/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w Duczkach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Duczki
885/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Michała Poleskiego w Rokitnie SzlacheckimRokitno Szlacheckie
886/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice
887/2019Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w BiskupicachBiskupice
888/2019Szkoła Podstawowa w JeżachJeże
889/2019Zespół Szkół SamorządowychStare Juchy
890/2019Szkoła Podstawowa w ChorzewieChorzew
891/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii "Poznań" Poznań
892/2019Zespół Szkół w LubominieLubomino
894/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w LegnicyLegnica
895/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Misie
896/2019Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejBrzączowice
897/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w RadomiuRadom
898/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja KopernikaGrodków
899/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w RypinieRypin
900/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Franciszka Stuska w Orzeszu-JaśkowicachOrzesze
901/2019Akademia Szkolnictwa AS w InowrocławiuInowrocław
902/2019Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w MielnikuMielnik
903/2019Szkoła Podstawowa w DrozdowieDrozdowo
904/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w KrakowieKraków
905/2019Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Grojcu Grojec
906/2019Anglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź
907/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w PanigrodzuPanigródz
908/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy z oddziałami integracyjnymiBełchatów
909/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Żołnierzy Września 1939 r. w PieńskuPieńsk
910/2019Szkoła Podstawowa im. Marii DabrowskiejBranice
911/2019Publiczna Szkoła nr 7 w Strzelcach OpolskichStrzelce Opolskie
912/2019Szkoła Podstawowa w ZarszynieZarszyn
913/2019Szkoła Podstawowa w WąwolnicyWąwolnica
914/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w ChorzowieChorzów
915/2019Szkoła PodstawowaBychawa
916/2019Szkoła Podstawowa nr 34 w LublinieLublin
917/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w ŻukowieŻukowo
918/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w Orzeszu im. Poległych na PasterniokuOrzesze
919/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach Kielce
920/2019Szkoła Podstawowa w DobromierzuDobromierz
921/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa LompyGrodków
922/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów
923/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa
924/2019Szkoła Podstawowa im. G. Morcinka w KrostoszowicachKrostoszowice
925/2019Zespół Placówek Oświatowych w NiedzicyNiedzica
926/2019Szkoła Podstawowa w Rożnowie Nowogardzkim Rożnowo Nowogardzkie 60
927/2019Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie GórniczejDąbrowa Górnicza
928/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. MickiewiczaGorzyce
929/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w ChmielnikuChmielnik
930/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza Piotrków Trybunalski
931/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Lotników PolskichŚwidwin
932/2019Szkoła Podstawowa w SądowieSądów
933/2019Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w ZiminieZimin
934/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w WieliczkachWieliczki
935/2019Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. PiłsudskiegoŻeliszew Podkościelny
936/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w SzydłowieSzydłów
937/2019Szkoła Podstawowa w GronowieGronów
938/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w OstrówkuOstrówek
939/2019Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela Bułhaka w WarszawieWarszawa - Wesoła
941/2019Szkoła Podstawowa Nr 1 we WschowieWschowa
942/2019Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w KorytnicyKorytnica
943/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego we WrociszewieWrociszew
944/2019Szkoła Podstawowa w Starych ŻukowicachStare Żukowice
945/2019Szkoła Podstawowa w OstrowicachOstrowice
946/2019Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w WarszawieWarszawa
947/2019Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w WieliczceWieliczka
948/2019Niepubliczna Podstawowa Szkoła OdkrywcówJózefosław
949/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 38 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny SendlerowejWarszawa
950/2019Szkola Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Ostródzie Ostròda
951/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi w DywitachDywity
952/2019Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego w WarszawieWarszawa
953/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJBORZU WOJBÓRZ
954/2019Szkoła Podstawowa w LenartowicachLenartowice
955/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dłużynie DolnejDłużyna Dolna
956/2019Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w MiliczuMilicz
957/2019Zespół Placówek Oświatowych w BieżuniuBieżuń
958/2019Szkoła Podstawowa nr 11 "Modrzejów" w SosnowcuSosnowiec
959/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIStare Kobiałki
960/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w UdaninieUdanin
961/2019ZPO Szkoła Podstawowa nr 3 w Skarżysku-KamiennejSkarżysko-Kamienna
962/2019Szkoła Podstawowa nr 6 w GdyniGdynia
963/2019Powiatowy Młodzieżowy Ośrodek WychowawczyPodzamcze
964/2019HevelianumGdańsk
965/2019Szkoła Podstawowa w OlbrachtowieOlbrachtów
967/2019Zespół Szkół w LipianachLipiany
968/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. M.KonopnickiejŁapy
969/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w Świnicach WarckichŚwinice Warckie
970/2019Szkoła Podstawowa numer 50Wrocław
971/2019Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście LubawskimNowe Miasto Lubawskie
972/2019Szkoła Podstawowa nr 1 RydułtowyRydułtowy
973/2019Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. S. KostkiSzczecin
974/2019Szkoła Podstawowa nr 33 im. H. Jordana w ZabrzuZabrze
975/2019Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Łodzi Łódź
976/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana ŻeromskiegoZduńska Wola
977/2019Szkoła Podstawowa nr 96 im. Leonida TeligiWrocław
978/2019Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w BonikowieBonikowo
979/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w ChynowieChynów
980/2019Szkoła Podstawowa nr 71 we WrocławiuWrocław
981/2019Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w ChorzowieChorzów
982/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego we WrocławiuWrocław
983/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku WielkopolskimBorek Wielkopolski
984/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w PrudnikuPrudnik
985/2019Szkoła Podstawowa nr 24 w GdańskuGdańsk
986/2019Szkoła Podstawowa im. Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w SobocieSobota
987/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. PrusaHrubieszow
988/2019Zespół Placówek Edukacyjno - Terapeutycznych w BobrowieBobrowo
989/2019Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w JerzykowieJerzykowo
990/2019Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ChechleChechło
992/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w SławęcinkuSławęcinek
993/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Rohlandów w Żabiej WoliŻabia Wola
994/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyMiedźno
995/2019Szkoła Podstawowa w MysłakowicachMysłakowice
996/2019Zespół Szkolny Szkoła Podstawowa w ŁadzyniuŁadzyń
997/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. T. Kościuszki w GłogowieGłogów
998/2019Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ŻmigrodzieŻmigród
999/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej - Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w PolicachPOLICE
1000/2019Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317 w WarszawieWarszawa
1001/2019Szkoła Podstawowa nr 77 Gdańsk
1002/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. W. Jędrzejewicza w PłońskuPłońsk
1003/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej GoślinieMurowana Goślina
1004/2019Szkoła Podstawowa w ZieleniewieZieleniewo
1005/2019Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuLidzbark
1006/2019Szkoła Podstawowa nr 2Kostrzyn nad Odrą
1007/2019Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno-Językowa z Oddziałami DwujęzycznymiBiałystok
1008/2019Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Lądku-ZdrojuStronie Śląskie
1010/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LubczynieLubczyno
1011/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki w Łączkach Łączki
1012/2019Szkoła Podstawowa w Budkach NowychBudki Nowe
1013/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w KrakowieKraków
1014/2019Szkoła Podstawowa im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w IłówcuIłówiec
1015/2019Szkoła Podstawowa nr 3 w WojkowicachWojkowice
1017/2019Zespół Kształcenia i Wychowania w DziemianachDziemiany
1018/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoStrupin Duży
1019/2019Szkoła Podstawowa nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej w OlsztynieOlsztyn
1020/2019Szkoła Podstawowa im. OP AK "Błysk" w ParadyżuParadyż
1021/2019Szkoła Podstawowa nr 42 Sosnowiec
1022/2019Szkoła Podstawowa im. gen. Wiktora Thomme'ePomiechówek
1023/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku Słupsk
1024/2019Ognisko Pracy Pozaszkolnej ŻoliborzWarszawa
1025/2019Zespół Szkół nr 12 we WrocławiuWrocław
1026/2019Szkoła podstawowa nr 293 im. J.KochanowskiegoWarszawa
1027/2019Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Woli ZachariaszowskiejWola Zachariaszowska
1028/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła IISulechów
1029/2019Szkoła Podstawowa im.Marii KonopnickiejSokółki
1030/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w ZawierciuZawiercie
1031/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im Adama Mickiewicza w BytomiuBytom
1032/2019Szkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno
1033/2019Szkoła Podstawowa nr 59Poznań
1034/2019Szkoła Podstawowa w KruszynachKruszyny
1035/2019Szkoła Podstawowa nr 9 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w ŁąceŁąka
1036/2019Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja KopernikaPoznań
1037/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1Kędzierzyn- Koźle
1038/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 W SZCZECINIESZCZECIN
1039/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w KoszalinieKoszalin
1040/2019Szkoła Podstawowa nr 42Szczecin
1041/2019Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w WarszawieWarszawa
1042/2019Szkoła Podstawowa im. Leśników Lubuskich w BoczowieBoczów
1043/2019Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w KrakowieKraków
1044/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli SkromowskiejWola Skromowska
1045/2019Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. RityKraków
1046/2019Szkoła Podstawowa nr 34Bydgoszcz
1047/2019Szkoła Podstawowa nr 4 w CieszynieCieszyn
1048/2019Szkoła Podstawowa w JawornikuJawornik
1049/2019Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łęczycach Łęczyce
1050/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w Świętochowicach Świętochłowice
1051/2019Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w TarnowieTarnów
1052/2019Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w CisewieCisew
1053/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w SpytkowicachSpytkowice
1054/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w ElbląguElbląg
1055/2019Szkoła Podstawowa w SobolewieSobolewo
1056/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki w SopocieSopot
1058/2019Szkoła Podstawowa w KlenicyKlenica
1059/2019Szkoła Podstawowa nr 169 w WarszawieWarszawa
1060/2019Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda BojanowskiegoGórka Duchowna
1061/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w TurowieTurowo
1062/2019PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 W WAŁBRZYCHUWałbrzych
1063/2019Szkoła Podstawowa w BabinieBabin
1064/2019Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego w GościcinieGościcino
1065/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w OsiekuOsiek
1066/2019Publiczna Szkoła PodstawowaGorzów Śląski
1067/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIŁazy
1068/2019Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w PrzeworniePrzeworno
1069/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SuchorzuSuchorze
1070/2019Szkoła Podstawowa nr 30Łódź
1071/2019Szkoła Podstawowa nr 91 im. Leonida Teligi w ŁodziŁódź
1072/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w Sianowie Sianów
1073/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w JaksicachJaksice
1074/2019Szkoła Podstawowa w ReszkowcachReszkowce
1075/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego we WrzeszczowieWrzeszczów
1076/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego Strzelin
1077/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w PszowiePszów
1078/2019NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY w Jodłówce - WałkachJodłówka - Wałki
1079/2019Szkoła Podstawowa im. Marcina Rożka JabłonnaJabłonna
1080/2019Zespół Szkół w Jabłonnie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Jabłonnie Jabłonna
1081/2019Serce dla Dzieci ZawodziaCzęstochowa
1082/2019Szkoła Podstawowa nr 14 im. Ziemi Śląskiej w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
1083/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
1084/2019Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana ZamoyskiegoMagnuszew
1085/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIPyzdry
1086/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w ToruniuToruń
1087/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach PodhalańskichRokiciny Podhalańskie
1088/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w KozietułachKozietuły
1089/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Leona PoeplauKończewice
1090/2019Szkoła Podstawowa nr 18 w KaliszuKalisz
1091/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w GoleniowieGoleniów
1092/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława JagiełłyPionki
1093/2019Zespół Szkół im. Stanisława Staszica Wysokie
1094/2019Zespół Szkół w DziałyniuDziałyń
1095/2019Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Niechłoninie Niechłonin
1096/2019Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela w KrakowieKraków
1097/2019Szkoła Podstawowa nr 41 w GliwicachGliwice
1098/2019Szkoła Podstawowa w ParsęckuParsęcko
1099/2019Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Stefana Kardynała WyszyńskiegoSmolajny
1100/2019Szkoła Podstawowa nr 46 im. Józefa Chełmońskiego w ŁodziŁódź
1101/2019Społeczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w MechnicyMechnica
1102/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we WłocławkuWłocławek
1104/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w GołdapiGołdap
1105/2019Szkoła Podstawowa nr 4 w PrzemyśluPrzemyśl
1106/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w CieszynieCieszyn
1107/2019Szkoła Podstawowa w PerłachPerły
1108/2019Szkoła Podstawowa im. płk Narcyza Wiatra w GostwicyGostwica
1109/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ruścu Szkoła Podstawowa im. T. KościuszkiRusiec
1110/2019Szkoła Podstawowa im. Józefa MehofferaChlebów
1111/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Papieża w Orłowie DrewnianymOrłów Drewniany
1112/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w NiemstowieNiemstów
1113/2019Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie Skórzewo
1114/2019Szkoła Podstawowa w Starej KornicyStara Kornica
1115/2019Szkoła Podstawowa nr 18 im.Franciszka II Rakoczego Elbląg
1116/2019Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w MiliczuMilicz
1117/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w BrzeguBrzeg
1118/2019Szkoła Podstawowa w RyszewkuRyszewko 44
1119/2019Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź
1120/2019Szkoła Podstawowa w IwierzycachIwierzyce
1121/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im. Bernarda ŚwierczynyMysłowice
1122/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Lidzbark WarmińskiLidzbark Warmiński
1123/2019Szkoła Podstawowa im. Ziemi Zawichojskiej Zawichost
1124/2019POWIATOWY ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO -WYCHOWAWCZYCH W MIELCUMIELEC
1125/2019Szkoła Podstawowa nr 257Warszawa
1126/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MichowicachMichowice
1127/2019Szkoła Podstawowa w BrzezinachBrzeziny
1128/2019Zespół Szkół w PodleszanachPodleszany
1129/2019Szkoła Filialna w TłokachTłoki
1130/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Emanuela Kani w UszycachUszyce
1131/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w RumiRumia
1132/2019Szkoła Podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w KurowieKurów
1133/2019Zespół Szkół w GranowcuGranowiec
1134/2019 Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w AmelinieAmelin
1135/2019Szkoła Podstawowa nr 2 Malbork
1136/2019Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w ŁysychŁyse
1137/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Cystersów Wągrowieckich Wągrowiec
1138/2019Szkoła Podstawowa z Polskim Językiem Nauczania w Czeskim CieszynieCzeski Cieszyn
1139/2019Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w StargardzieStargard
1140/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2Radomsko
1141/2019Szkoła Podstawowa im. Kazimierza KorkaRozstrzębowo
1142/2019Publiczka Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie.Rzeszów
1143/2019Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Kochanowskiego w TarnowieTarnów
1144/2019Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie DrugimTaczanów Drugi
1145/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego Kamień Wielki
1146/2019Szkoła Podstawowa w KrzemieniewieKrzemieniewo
1147/2019Szkoła Podstawowa nr 36 im. Juliusza Słowackiego Ruda Śląska
1148/2019Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego PowstańcaWarszawa
1149/2019Młodzieżowy ośrodek socjoterapii nr 6 w Warszawie Warszawa
1150/2019Szkoła Podstawowa im. Romualda TrauguttaŻelechów
1151/2019Szkoła Podstawowa nr 21 w SosnowcuSosnowiec
1152/2019Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŁukomiuŁukom
1153/2019 Szkoła Podstawowa w TucznieTuczno
1154/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12SOSNOWIEC
1155/2019Szkołą Podstawowa nr 2 im. Henryka SienkiewiczaMurowana Goślina
1156/2019Szkoła Podstawowa nr 22 we WrocławiuWrocław
1157/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło
1158/2019Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami SportowymiDobrzeń Wielki
1159/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im Bolesława PrusaZielonka
1160/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiDrużbice
1161/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie Droszew
1162/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. H.Sienkiewicza w BarlinkuBarlinek
1163/2019Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka w DąbrówceDąbrówka
1164/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZAKŁODAWA
1165/2019Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Ściegiennego w BilczyBilcza
1167/2019Szkoła Podstawowa w NabyszycachNabyszyce
1168/2019Szkoła Podstawowa nr 37 im. Juliana Tuwima w KrakowieKraków
1169/2019Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii DąbrowskiejOlsztyn
1170/2019Szkoła Podstawowa nr 153 w KrakowieKraków
1171/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w RawiczuRawicz
1172/2019Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Marii Konopnickiej Gorzów Wielkopolski
1173/2019Szkoła Podstawowa im. mjr. Ryszarda Markiewicz ps. "Mohort" w MalechowieMalechowo
1174/2019Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Bytnara "Rudego w MielcuMielec
1175/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Molli Kraków
1176/2019Szkoła Podstawowa w IzdebnieIzdebno
1177/2019Szkoła Podstawowa nr 113 im. L. Węgrzynowicza w KrakowieKraków
1178/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Książu MałymKsiąż Mały
1179/2019Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie Krosno
1180/2019Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych w BytomiuBytom
1181/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KoszęcinieKoszęcin
1182/2019Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Feliksa Stamma w KościanieKościan
1184/2019Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w KrakowieKraków
1185/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8Warszawa
1186/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w GłoskowieGłosków
1187/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w GielniowieGielniów
1188/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w PoznaniuPoznań
1189/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Krasickiego Lidzbark Warmiński
1190/2019Szkoła Podstawowa im.100-lecia Ruchu Ludowego Wierzchosławice
1191/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w UzdowieUzdowo
1192/2019Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Złoty Potok"Łąka Prudnicka
1193/2019Szkoła Podstawowa im.Józefa Piłsudskiego Przytoczno
1194/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15Kędzierzyn- Koźle
1195/2019Szkoła Podstawowa nr 43 im I.J.Paderewskiego w LublinieLublin
1196/2019Szkoła Podstawowa nr 89Kraków
1197/2019Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara w BytomiuBytom
1199/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza Piła
1200/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w ZłocieńcuZłocieniec
1201/2019Szkoła Podstawowa w KrólewcuKrólewiec
1202/2019Szkoła podstawowa nr 2 w TrzebiatowieTrzebiatów
1203/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Brodnicy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Brodnica
1204/2019Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w IławieIława
1205/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w KłajuKłaj
1206/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w ZgierzuZgierz
1207/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy Wejherowo
1208/2019Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 w BiałymstokuBiałystok
1209/2019Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w MieleszynieMieleszyn
1210/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w BrzeźnicyBochnia
1211/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława BroniewskiegoJastrzebie-Zdroj
1212/2019Szkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w DrążdżewieDrążdżewo
1213/2019Szkoła Podstawowa w DziałoszyDziałosza
1214/2019Szkoła Podstawowa im. Janusz Korczaka w HucieHuta
1215/2019Szkoła Podstawowa w BraszowicachBraszowice
1216/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Cieksyn
1217/2019Szkoła Podstawowa nr 301 w WarszawieWarszawa
1218/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu Szydłowiec
1219/2019Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w ŁosicachŁosice
1220/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w KijewieKijewo
1221/2019Zespół Szkolno-przedszkolny Stowarzyszenia Pro Liberis Silesiae w Opolu Opole
1222/2019Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w MysiadleMysiadło
1223/2019Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w CybinceCybinka
1224/2019Szkoła Podstawowa nr 5Mikołów
1225/2019Szkoła Podstawowa nr 143 Łódź
1226/2019Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
1227/2019Zespół Szkolno Przedszkolny w KurowieKurów
1229/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w RakoniewicachRakoniewice
1230/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo
1231/2019Szkoła Podstawowa im.ks.Jana Twardowskiego w KamienicyKamienica
1232/2019Szkoła Podstawowa Morzeszczyn
1233/2019Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego Trzcińsko-ZdrójTrzcińsko-Zdrój
1234/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyPopów Glowieńsi
1235/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3Ostrowiec Świętokrzyski
1236/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła IIWarszawa
1237/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kazimierzu BiskupimKazimierz Biskupi
1238/2019Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie IŁAWECKIMGÓROWO IŁAWE
1239/2019Szkoła Podstawowa im. św. Królowej JadwigiHermanowa
1240/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w PszczyniePszczyna
1241/2019Kanadyjska Szkoła Podstawowa nr 84 w WarszawieWarszawa
1243/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w NagawczynieNagawczyna
1244/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła"Gdańsk
1245/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w KcyniKcynia
1246/2019Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie SieniawskimMajdan Sieniawski
1247/2019Szkoła Podstawowa w FałkowieFałkowo
1248/2019Szkoła Podstawowa Nr 205 w WarszawieWarszawa
1249/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w BędzinieBędzin
1250/2019Szkoła Podstawowa im. Jury Gajdzicy w Cisownicy Cisownica
1251/2019Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w LichwinieLichwin
1252/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w MysłowicachMysłowice
1253/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiSuchowola
1254/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ZarębachZaręby
1255/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny KoleczkowoKoleczkowo
1256/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
1257/2019Szkoła Podstawowa w KopnicyKopnica
1258/2019Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich w WarszawieWarszawa
1259/2019Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w CzułowieCzułów
1260/2019Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie Chełm
1261/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w RybnikuRybnik
1262/2019GZS w Łagowie Łagów
1263/2019Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w ZagościńcuZagościniec
1264/2019Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Stykowie Styków
1265/2019Szkoła Podstawowa nr 10 im. Gustawa MorcinkaTychy
1266/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Wola Taczowska
1267/2019Zespół Edukacyjny nr 3 w Zielonej GórzeZielona Góra
1268/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w KulejachKuleje
1269/2019Szkoła Podstawowa w DargosławiuDargosław
1270/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GrębocinieGrębocin
1271/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w MieroszowieMieroszów
1272/2019Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jana Pawła II w Rudzie ŚląskiejRuda Śląska
1273/2019Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza w BabikachBabiki
1274/2019Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w ZłochowicachZłochowice
1275/2019Szkoła Podstawowa nr 377 w WarszawieWarszawa
1276/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w KowalowejKowalowa
1277/2019Zespół Edukacyjny w BrójcachBrójce
1278/2019Szkoła Podstawowa nr 119 im. Janiny Porazińskiej w KrakowieKraków
1279/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w OstrożnicyOstrożnica
1280/2019Zespół Szkół Technicznych Technikum nr 4Toruń
1281/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w MiechowieMiechów
1282/2019Szkoła Podstawowa w Nowej JedlanceNowa Jedlanka
1283/2019Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w DrobinieDrobin
1284/2019Szkoła Podstawowa im. ppor. Piotra WysockiegoŚwiedziebnia
1285/2019Szkoła Podstawowa im. prof. Zbigniewa Religi w BarczygłowieBarczygłów
1286/2019Szkoła Podstawowa nr 7 w CzęstochowieCzęstochowa
1287/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Porębie Wielkiej 34-735 NiedźwiedźPoręba Wielka 222
1288/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w JugowicachJugowice
1289/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliusza Słowackiego w Siemianowicach ŚląskichSiemianowice Śląskie
1290/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Nowym KamieniuGostynin
1291/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w ChoczniChocznia
1292/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach Kielce
1293/2019Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w PrzemyśluPrzemyśl
1294/2019Szkoła Filialna w ŚwierszczowieŚwierszczów
1295/2019Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana BatoregoKraków
1296/2019Szkoła Podstawowa w BorowejBorowa
1297/2019Szkoła Podstawowa w SerockuSerock
1298/2019Zespół Szkół Gminy Izbicko Publiczna Szkoła Podstawowa w IzbickuIzbicko
1299/2019Szkoła Podstawowa w Bystrzycy GórnejBystrzyca Górna
1300/2019Zespół Szkoły Podstawowej i PrzedszkolaSłopnice
1301/2019Szkoła Podstawowa im. Obrońców Kępy OksywskiejDębogórze
1302/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w WałbrzychuWałbrzych
1303/2019Szkoła Podstawowa im. Józefa Jagielskiego w Międzyborowie Międzyborów
1304/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w CzarnymstokuCzarnystok
1305/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w OstrowieOstrów
1306/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w OstroszowicachOstroszowice
1308/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w SkokachSkoki
1309/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w GliwicachGliwice
1310/2019Szkoła Podstawowa im.gen.Józefa Bema w Starym MieścieStare Miasto
1311/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ZawadzieZawada
1312/2019Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Butterfly SchoolToruń
1316/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w PtaszkowejPtaszkowa
1317/2019Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza Ciepłowody
1318/2019Szkoła Podstawowa nr 98 im. Piastów WrocławskichWrocław
1319/2019Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach LetniskuŻarki Letnisko
1320/2019Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Majdanie WielkimMajdan Wielki
1321/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w GiżyckuGiżycko
1322/2019Szkoła Podstawowa nr 77 im. Tadeusza RóżewiczaWrocław
1323/2019Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte Dzierżoniów
1324/2019Szkoła podstawowa w SurażuSuraż
1325/2019Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź
1326/2019Szkoła Podstawowa im.Obrońców Dobrzykowa z 1939r.Dobrzyków
1327/2019Szkoła Filialna w DąbrówceDąbrówka
1328/2019Zespół Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym Słoneczko w KołobrzeguKołobrzeg
1329/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika Holesza w ŚwierklanachŚwierklany
1331/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w RaciborzuRacibórz
1332/2019Zespół Placówek Oświatowych im.ks.prof. J. Tischnera w MCRD w RadziszowieRadziszów
1333/2019Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. Bohaterów Monte Cassino w PoznaniuPoznań
1334/2019Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w BoryszowieBoryszów
1335/2019Szkoła Podstawowa im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w GraczachGracze
1336/2019Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w WarzęgowieWarzęgowo
1337/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Siemianowicach ŚląskichSiemianowice Śląskie
1338/2019Szkoła Podstawowa im. Obrońców Góry Chełmskiej w LeśnicyLeśnica
1339/2019Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. W. SikorskiegoDąbrowa Górnicza
1340/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie GórnejNieczajna Górna
1341/2019Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w LutczyLutcza
1342/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914-1918Legionowo
1343/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w ManiewieManiewo
1344/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka-Ducha w CzerwiennemCzerwienne
1345/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GrodziskuGrodzisko
1346/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 WDP w LegionowieLegionowo
1347/2019SPOŁECZNA JĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Częstochowie Częstochowa
1348/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w GłubczynieGłubczyn
1349/2019Szkoła Podstawowa im Marii Skłodowskiej-Curie w SzczepanowieSzczepanowo
1351/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w CisiuCisie
1352/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami dwujęzycznym nr 6 im. Noblistów PolskichGliwice
1353/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama MickiewiczaKutno
1354/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w RóżanymstokuRóżanystok
1355/2019Szkoła Podstawowa we WziąchowieWziąchowo
1356/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w NiskuNisko
1357/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w WałczuWałcz
1358/2019Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Kornela Makuszyńskiego w Stargardzie Stargard
1359/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w JeżowemJeżowe
1360/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w DalachowieDalachów
1361/2019Szkoła Podstawowa im. Marii PatykSławsk Wielki
1362/2019SZKOŁA PODSTAWOWASZKLARKA PRZYGODZICKA
1363/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Staszica w BędzinieBędzin
1364/2019Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Listopada 1918 r. w SobiechachSobiechy
1365/2019Szkoła Podstawowa w UścianachUściany Stare
1366/2019Zespół Placówek OświatowychSiedlisko
1367/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w SwarzędzuSwarzędz
1368/2019Szkoła Podstawowa im. Wł. Rdzanowskiego w RadziejowicachRadziejowice
1369/2019Szkoła Podstawowa nr 14 we WłocławkuWłocławek
1370/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Nowym TomyśluNowy Tomyśl
1371/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w ZakopanemZakopane
1372/2019Szkoła Podstawowa w Nowym KobrzyńcuNowy Kobrzyniec
1373/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA IIŻARNOWIEC
1374/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza MalczewskiegoStrzelce Opolskie
1375/2019Szkoła Podstawowa w Starym ChwalimiuStary Chwalim
1376/2019Szkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. Baczyńskiego w PoznaniuPoznań
1377/2019Szkoła Podstawowa w GrzechyniGrzechynia
1378/2019Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Powstańców Śląskich w NysieNysa
1379/2019Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Niepodległości Polski Kalinówka
1380/2019Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkół Ogólnoksztalcących i Sportowych Zielona Góra
1381/2019Szkoła Podstawowa w JaszczurowejJaszczurowa
1382/2019Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego ZboińskiegoKikół
1383/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im Astrid Lindgren w Stargardzie Stargard
1384/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w LubstowieLubstów
1385/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa - GalileoNakonowo
1386/2019Szkoła Podstawowa nr 61Poznań
1387/2019Szkoła Podstawowa im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich w ProszeniuProszenie
1388/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w BierwcachBierwce
1389/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w WiąguWiąg
1390/2019Publiczna Szkoła Podstawa z Oddziałem Przedszkolnym im. Marii Konopnickiej w Nasiedlu, Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w NasiedluNasiedle
1391/2019Szkoła Podstawowa nr 44 im. OBROŃCÓW WYBRZEŻA w Gdyni Gdynia
1392/2019Szkoła Podstawowa w MycielinieMycielin
1393/2019Szkoła Podstawowa im. św. Matki Teresy z KalkutyCholerzyn
1394/2019Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich Września
1395/2019Szkoła Podstawowa w LipskuLipsko
1396/2019Szkoła Podstawowa w SzczejkowicachSzczejkowice
1397/2019Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole StarymLeszczydół Stary
1398/2019Szkoła Podstawowa w JabłowieJabłkowo
1399/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w PokrzywnicyPokrzywnica
1401/2019Zespół Szkół Dobrodzień
1402/2019Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w MielcuMielec
1403/2019Szkoła Podstawowa nr 199 w ŁodziŁódź
1404/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie Zaborów
1405/2019Zespół Szkół Specjalnych w Łomży Łomża
1406/2019Szkoła Podstawowa nr 6 w Będzinie im. Marii KonopnickiejBędzin
1407/2019Publiczna Szkoła Podstawowa MileszkiŁódź
1408/2019Szkoła podstawowa nr 19 m. Wojciecha KorfantegoKatowice
1409/2019Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia 70 w ŁęgowieŁęgowo
1410/2019Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta w MstyczowieMstyczów
1411/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w Choczewie im. Unii EuropejskiejChoczewo
1412/2019Gminny Zespół Szkolno- Przedszkolny w Czarnym BorzeCzarny Bór
1413/2019Szkoła PodstawowaPieczyska
1414/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w LubieniLubienia
1415/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w StrzyżowieStrzyżów
1416/2019Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego "HUBALA" w ZabrańcuOkuniew
1417/2019Szkoła Podstawowa nr 19 w GdańskuGdańsk
1418/2019Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Stanisława Staszica w Sosnowcu Sosnowiec
1419/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Majdanie Zbydniowskim- Wólce TurebskiejMajdan Zbydniowski
1420/2019Szkoła Podstawowa nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w PoznaniuPoznań
1421/2019Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera w Porębie WielkiejPoręba Wielka
1422/2019Szkoła Podstawowa nr 92 im.Jana BrzechwyWarszawa
1423/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RODZINY SAŻYŃSKICH W STAREJ NIEDZIAŁCEStara Niedziałka
1424/2019Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w PieckachPiecki
1425/2019Szkoła Podstawowa w MarcinowicachMarcinowice
1426/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Emilii Plater w KluczborkuKluczbork
1427/2019Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary
1428/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli RzędzińskiejWola Rzędzińska
1429/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w KierlikówceKierlikówka
1430/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W MIELCUMIELEC
1431/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu Bolesławiec
1432/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w ŚwieciuŚwiecie
1433/2019Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Woli DalszejWola Dalsza
1434/2019Zespół Szkół Publicznych w SzewnieSzewna
1435/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w MielżynieMielżyn
1436/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja KopernikaKoszalin
1437/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w PrzysiekuPrzysiek
1438/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SkorzeszycachSkorzeszyce
1439/2019Szkoła Podstawowa w SkawinkachSkawinki
1440/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w UstceUstka
1441/2019Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej GórzeNawojowa Góra
1442/2019Szkoła Podstawowa nr 3Kalisz
1443/2019Szkoła Podstawowa im. Porucznika Pilota Franciszka Surmy w GołkowicachGołkowice
1444/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Szalejowie GórnymSzalejów Górny
1445/2019Szkoła Podstawowa Master's Academy w Lwówku ŚląskimLwówek Śląski
1446/2019Szkoła Podstawowa nr 29 im. Stefana Żeromskiego w GdyniGdynia
1447/2019Szkoła Podstawowa im. Ziemi Chełmińskiej w PodwieskuPodwiesk
1448/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Kreta Ustroń
1449/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1Pruszcz Gdański
1450/2019Szkoła Podstawowa nr 2Kasinka Mała
1451/2019Szkoła Podstawowa nr 8 w ChojnicachChojnice
1452/2019Szkoła Podstawowa im. gen. J. Bema w SuszuSusz
1453/2019Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 5 w PoznaniuPoznań
1454/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w KościerzynieKościerzyna
1455/2019Szkoła Podstawowa im . Jana Kiepury nr 46 SosnowiecSosnowiec
1456/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W ŚMIGLUŚMIGIEL
1457/2019XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa PolskiegoWarszawa
1458/2019Szkoła Podstawowa nr 173 im. Żołnierzy Dywizji KościuszkowskiejŁódź
1459/2019Szkoła Podstawowa nr 80 im. Kornela Makuszyńskiego w PoznaniuPoznań
1460/2019Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w PawłowiePawłowo
1461/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w ZielkowicachZielkowice
1462/2019Szkoła Podstawowa w HermanowieHermanów
1463/2019Szkoła Podstawowa w Chmielniku Bełżyce
1464/2019Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej w SokołowcuSokołowiec
1465/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Warszawie Warszawa
1466/2019Zespół Szkół nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Krakowie Kraków
1467/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Białej RawskiejBiała Rawska
1468/2019British International School PL Sp. z o.o.Gdańsk
1469/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w StopnicyStopnica
1470/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w BaranowieBaranowo
1471/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIMichałowice
1472/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa we FranklinowieOstrów Wielkopolski
1473/2019Europejska Szkoła PrzyszłościWarszawa
1474/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im.Rotmistrza Witolda PileckiegoDobre Miasto
1475/2019Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka w MosinieMosina
1476/2019Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w InowrocławiuInowrocław
1477/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, Szkoła Podstawowa nr 2 Biała Podlaska
1478/2019Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w MarkuszowejMarkuszowa
1481/2019Szkoła Podstawowa nr 10 Orzesze-WoszczyceWoszczyce
1482/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w GościejewicachGosciejewice
1483/2019Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w LutczyLutcza
1485/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w KozeninieKozenin
1486/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w DzierżoniowieDzierżoniów
1487/2019Szkoła PodstawowaKlimkówka
1488/2019Szkoła Podstawowa w SieniawieSieniawa
1489/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w ŁękachŁęki
1490/2019Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w NielubiNielubia
1491/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w JaźwinachJaźwiny
1492/2019Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie im. Mikołaja KopernikaLipno
1493/2019Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Stanisława Moniuszki w Czerwionce-LeszczynachCzerwionka-Leszczyny
1494/2019Szkoła Podstawowa w Tłokini WielkiejTłokinia Wielka
1495/2019Szkoła Podstawowa nr 5Pyskowice
1496/2019Szkoła Podstawowa nr 28 Zielona Góra
1497/2019Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w ChotyłowieChotyłów
1498/2019Szkoła Podstawowa w CzelatycachCzelatyce
1499/2019Szkoła PodstawowaBłażowa
1500/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w RadkowieRadków
1501/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie Legionowo
1502/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 7 PUŁKU €ŁANÓW LUBELSKICH W WIŚNIEWIEWIŚNIEW
1503/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w BestwinieBestwina
1504/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SławęcinieSławęcin
1505/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w Miedźnej Miedźna
1506/2019Szkoła PodstawowaOłdaki Polonia
1507/2019Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w BydgoszczyBydgoszcz
1508/2019ZSP GorzyczkiGorzyczki
1509/2019Zespół Szkół w Prudniku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w PrudnikuPrudnik
1510/2019Szkoła Podstawowa w Rydzowie Rydzów
1511/2019Szkoła Podstawowa w JonkowieJonkowo
1512/2019Zespół Szkół w LipnieLipno
1513/2019Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Boruszyn
1514/2019Szkoła Podstawowa nr 19 w CzęstochowieCzęstochowa
1515/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w KleczewieKleczew
1516/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w NądniNądnia
1517/2019Zespół Szkół w ŁabiszynieŁabiszyn
1518/2019Szkoła Podstawowa im. Józefa Wiktora Janika w KoszutachKoszuty
1519/2019SZKOŁA PODSTAWOWA ZIELONA SZKOŁALUBIN
1520/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w JastkowicachJastkowice
1521/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w PilchowiePilchów
1522/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja KopernikaAndrychów
1523/2019Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera nr 18 w Zielonej GórzeZielona Góra
1524/2019Szkoła Podstawowa nr 11Siedlce
1525/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w SuchowoliSuchowola
1526/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyŚcinawka Dolna
1527/2019Szkoła Podstawowa Nr 382Warszawa
1528/2019Szkoła Podstawowa w ZaborzuZaborze
1529/2019Szkoła Podstawowa w SzestnieSzestno
1530/2019Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w ZabratówceZabratówka
1531/2019Szkoła Podstawowa im. bł.s. Marty Wieckiej w SzczodrowieSzczodrowo
1532/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego w JarosławiuJarosław
1533/2019Szkoła Podstawowa nr 24 w CzęstochowieCzęstochowa
1534/2019Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku w GrudziądzuGrudziądz
1535/2019Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego w JarocinieJarocin
1536/2019Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w zespole Szkół w LatowiczuLatowicz
1537/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w CzaczowieCzaczów
1538/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjra H. Sucharskiego w Drawsku PomorskimDrawsko Pomorskie
1539/2019Szkoła Podstawowa nr 16 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Rybniku Rybnik
1540/2019Szkoła Podstawowa nr 66 w BydgoszczyBydgoszcz
1542/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GrodźcuGrodziec
1543/2019Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w SzczecinieSzczecin
1544/2019Szkoła Podstawowa w MalinówceMalinówka
1545/2019Szkoła Podstawowa im. Józefa Suskiego we WłosienicyWłosienica
1546/2019Szkoła Podstawowa nr 48 w GdyniGdynia
1547/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów WarszawyWarszawa
1548/2019Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w PrzeźmierowiePrzeźmierowo
1549/2019Szkoła Podstawowa nr 41 im.R.Traugutta z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
1550/2019Szkoła Podstawowa nr 16 we WrocławiuWrocław
1551/2019Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w SpytkowieSpytkowo
1552/2019Szkoła Podstawowa im. Leonida TeligiLinia
1553/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bylicach-KoloniiBylice-Kolonia
1554/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w CiechanowieCiechanów
1555/2019ZSP w OtmuchowieOtmuchów
1556/2019Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą
1557/2019Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława StaszicaGłogów
1558/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w PilePiła
1559/2019SPOŁECZNA Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie WielkopolskimGorzów Wielkopolski
1560/2019Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Brzechwy Ruda Śląska
1561/2019Szkoła Podstawowa w DusznikachDuszniki
1562/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Kołłątaja w ŻywcuŻywiec
1563/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w Bystrzycy KłodzkiejBystrzyca Kłodzka
1564/2019Szkoła Podstawowa nr 4 w LegnicyLegnica
1565/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwonej WoliCzerwona Wola
1566/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 w GliwicachGliwice
1567/2019Zespół Szkół Gminy Kościan, Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starych OborzyskachStare Oborzyska
1568/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w KamieniuKamień
1569/2019Szkoła Podstawowa nr 32 im. J.Dudy-Gracza w CzęstochowieCzęstochowa
1570/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w BrodnicyBrodnica
1571/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II w Radomiu Radom
1572/2019Szkoła Podstawowa w OsiecznejOsieczna
1573/2019Zespół Szkół im. 1 WDK w ŚwierczynieŚwierczyna
1574/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w MierkowieMierków
1575/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w OpalenicyOpalenica
1576/2019Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen.Mariusza Zaruskiego Warszawa
1577/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im.Henryka Sienkiewicza w SłupskuSłupsk
1578/2019Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja z Miry w KrzelowieKrzelów
1580/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w TłuśćcuTłuściec
1581/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w ŁużnejŁużna
1582/2019Szkoła Podstawowa w FaliszówceFaliszówka
1583/2019Szkoła Podstawowa w WawrowieWawrów
1584/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w BudzowieBudzów
1585/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa MorcinkaKONIN
1586/2019Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik"Wyszków
1587/2019Integracyjna Szkoła Podstawowa Montessori Elipsoida Warszawa
1588/2019Szkoła Podstawowa w GórnikachGórniki
1589/2019Szkoła Podstawowa nr 2 Chocznia
1590/2019Szkoła Podstawowa im. Wł. St. ReymontaCharłupia Wielka
1591/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w SiechnicachSiechnice
1592/2019Szkoła Podstawowa numer 2 im. Mikołaja Kopernika w Połczynie ZdrojuPołczyn Zdrój
1593/2019Publiczna Szkoła PodstawowaMeszna Opacka
1594/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIPodole-Górowa
1595/2019Szkoła Podstwowa im. gen Jana Henryka Dąbrowskiego w PierzchowiePierzchów
1596/2019Szkoła Podstawowa w DobrzykachDobrzyki
1597/2019Szkoła Podstawowa im. S. Czarnieckiego Mieścisko
1598/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w BrzyskorzystwiBrzyskorzystew
1599/2019Stowarzyszenie Oświatowe "Nasza Dwójka" w ChełmnieChełmno
1600/2019Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi w ZabrzuZabrze
1601/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w TułowicachTułowice
1602/2019Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915 r. w TarłowieTarłów
1603/2019Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w TrąbczynieTrąbczyn
1604/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. por. Z.Kruszelnickiego ps. "Wilk" w GrudziądzuGrudziądz
1605/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w SłobitachSłobity
1606/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rumi Szkoła Podstawowa Nr 9 w RumiRumia
1607/2019Szkoła Podstawowa w SarbiSarbia
1608/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w AugustówceAugustówka
1609/2019Zespół Szkół w GołąbkachGołąbki 33
1610/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów
1611/2019Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w BarłominieBarłomino
1612/2019Szkoła Podstawowa w LipowieLipowo
1613/2019Szkoła Podstawowa "Tęcza"Zgorzelec
1614/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BoguszycachSadlno
1615/2019Szkoła Podstawowa nr 7 w TczewieTczew
1616/2019SP im .Kazimierza Wielkiego III w Szpetalu GórnymSzpetal Górny
1617/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Świerklany
1618/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Łebcz
1619/2019Szkoła Podstawowa nr 60Gdańsk
1620/2019Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Królowej Jadwigi w WołominieWołomin
1621/2019Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w WicinieWicina
1622/2019Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w PolancePolanka
1623/2019Szkoła Podstawowa im. Piotra Kulasińskiego w TrzcianceTrzcianka
1625/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Minkowicach Oł.Minkowice Oławskie
1626/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w BiałymbłocieNowa Wieś 75
1627/2019Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w GrudziądzuGrudziądz
1628/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w OlszewieOlszewo
1629/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Janusza Korczaka w RybnikuRybnik
1630/2019SZKOŁA POSTAWOWA im. Bohaterów Westerplatte w GardnieGARDNO
1631/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
1632/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa w JaroszowieJaroszów
1633/2019Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 7. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Niedrzwicy DużejNiedrzwica Duża
1634/2019Szkołą Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Pęzino
1636/2019Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku Gdańsk
1637/2019Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w BodzanowieBodzanów
1638/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w ŻeliszowieŻeliszów
1639/2019Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Strzeszkowicach DużychStrzeszkowice Duże
1640/2019Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w WejherowieWejherowo
1641/2019Szkoła Podstawowa im Stefana Żeromskiego w Starym LuboszuLubosz Stary
1642/2019ZESPÓŁ SZKÓŁ W CYCOWIE IM. 7 PUŁKÓW UŁANÓW LUBELSKICHCYCÓW
1643/2019Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Jana III SobieskiegoPilszcz
1644/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919Gniezno
1645/2019Szkoła Podstawowa w Wojtaszycach WOJTASZYCE
1646/2019Zespół Szkół Budowlanych nr 1Płock
1647/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w JarocinieJarocin
1648/2019Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 8 Wejherowo
1649/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie Szprotawa
1650/2019Szkoła Podstawowa w UhowieUhowo
1651/2019Świetlica - Szkoła Podstawowa nr 285 w Warszawie Warszawa
1652/2019Szkoła Podstawowa im. ppor. Alfreda Sofki w BiałejBiała
1653/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka ChopinaMałkinia Górna
1654/2019Zespół Przedszkolno - Szkolny Szkoła Podstawowa im. płk. Fr. Nullo w Krzykawie Krzykawa
1655/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w KiernoziKiernozia
1656/2019Szkoła Podstawowa w GniazdowieGniazdów
1657/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GostycynieGostycyn
1658/2019Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w KruszwicyKruszwica
1659/2019Szkoła Podstawowa nr 27 im. K.K. Baczyńskiego w KielcachKielce
1660/2019Szkoła Podstawowa nr 109 w Łodzi im. Ludwiki WawrzyńskiejŁódź
1661/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Rybniku Szkoła Podstawowa nr 6Rybnik
1662/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny Szemud
1663/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Warszawa
1664/2019Szkoła Podstawowa nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w OlsztynieOlsztyn
1665/2019Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi Janczowa
1667/2019Szkoła Podstawowa nr 21 w PłockuPłock
1668/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana Wejherowo
1669/2019Zespół Szkół Mistrzostwa SportowegoJastrzębie-Zdrój
1670/2019Szkoła Podstawowa nr 46 w GdańskuGdańsk
1671/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w AlwerniAlwernia
1672/2019Szkoła Podstawowa w ZagórzuZagórze
1673/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli LipienieckiejWola Lipieniecka Duża
1674/2019Szkoła Podstawowa Daniszyn
1675/2019Szkoła Podstawowa nr 122 w ŁodziŁódź
1676/2019Zespół szkolno - przedszkolny im. Adama Mickiewicza w RąbinieRąbino
1677/2019Szkoła Podstawowa w Siedlcu DużymSiedlec Duży
1678/2019Szkoła Podstawowa w KoziegłówkachKoziegłówki
1679/2019Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami integracyjnymi im. Jana III SobieskiegoKozy
1680/2019Szkoła Podstawowa im. Ks. Abp. Antoniego Baraniaka w MchachMchy
1681/2019Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana CzarnieckiegoWarszawa
1682/2019Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w OwińskachOwińska
1683/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w KoninieKonin
1684/2019Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im.Zofii Nałkowskiej w Kobyłce Kobyłka
1685/2019Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka Jaczewskiego Górki - Grubaki
1686/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Pułaskiego w WarceWarka
1687/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja w MławieMława
1688/2019Zespół Szkół w SterdyniSterdyń
1689/2019Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka w KatowicachKatowice
1690/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie Balin
1691/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie GórniczejDąbrowa Górnicza
1692/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Stanowicach im. Jana BrzechwyStanowice
1693/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krościenku WyżnymKrościenko Wyżne
1694/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w ToruniuToruń
1695/2019Szkoła Podstawowa w Gałązczycach Gałązczyce
1696/2019Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Lesińskiego w SłupieSłup
1697/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Maratończyków Polskich w MiłoszycachMiłoszyce
1698/2019Szkoła Podstawowa w Dobrej im. Polskich Olimpijczyków Dobra
1699/2019Szkoła Podstawowa nr 53 im. Stefana Żeromskiego w KatowicachKatowice
1700/2019Szkoła Podstawowa nr2 im. S. KonarskiegoTarnów
1701/2019Szkoła Podstawowa im Adama MickiewiczaChwaszczyno
1702/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Buka w MójczyMójcza
1703/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" w TrzebnicyTrzebnica
1704/2019Szkołą Podstawowa w WielogłowachWielogłowy
1705/2019I Liceum Ogólnokształcące im. B. Limanowskiego w WarszawieWarszawa
1706/2019Zespół Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w BydgoszczyBydgoszcz
1707/2019Zespół Szkolno -PrzedszkolnyLisów
1708/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w RudziczceRudziczka
1710/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach OłobocznychBiskupice Ołoboczne
1711/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SztynwaguSztynwag
1712/2019Szkoła Podstawowa w Czaszynie Czaszyn
1713/2019Szkoła Podstawowa nr 9 w SzczecinieSzczecin
1714/2019Zespół Szkół w GrodziskuGrodzisko
1715/2019Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w MławieMława
1716/2019Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaworznie Jaworzno
1717/2019Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej w ŁodziŁódź
1718/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sierakowie ŚląskimSieraków Śląski
1719/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. królowej JadwigiPleszew
1720/2019Szkoła Podstawowa w StrzelewieStrzelewo
1721/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II KACZKI ŚREDNIEKACZKI ŚREDNIE
1722/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w ŚremieŚrem
1723/2019Szkoła Podstawowa nr 6 w WejherowieWejherowo
1724/2019Szkoła Podstawowa w GłębokiemGłębokie
1725/2019Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w JastrzębiuJastrzębie
1726/2019Zespół Szkół Szpitalnych Szkoła Podstawowa Specjalna nr 17 w SzczecinieSzczecin
1727/2019PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KALETACHKALETY
1728/2019Szkoła Podstawowa im. Edmunda Wojnowskiego w WąbrzeźnieWąbrzeźno
1729/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w RawiczuRawicz
1730/2019Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 im. Powstańców ŚląskichPiekary Śląskie
1731/2019Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Padwi Narodowej Padew Narodowa
1732/2019Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Brzeziej ŁąceBrzezia Łąka
1733/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33Radom
1734/2019Zespół Szkól Specjalnych im. księdza prałata Jana Kątnego w SzubinieSzubin
1735/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w SzczutowieSzczutowo
1736/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejRawa Mazowiecka
1737/2019Zespół Szkół Publicznych w BiałuniuBiałuń
1738/2019Szkoła Podstawowa w MaszewieMaszewo
1739/2019Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w LusinieLusina
1740/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zabłociu Szkoła Podstawowa w ZabłociuZabłocie
1741/2019Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Michalowie (gmina Sułów)Michalów
1742/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa 13Tomaszów Mazowiecki
1743/2019Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 5KONSTANCIN JEZIORNA
1744/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY SENDLEROWEJSTAROGARD
1745/2019Szkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoSzczecin
1746/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChwaliszewieChwaliszew
1747/2019Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana KilińskiegoWarszawa
1748/2019Publiczna Szkoła PodstawowaSzlachta
1749/2019Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego Pępowo
1750/2019Szkoła Podstawowa w TomisławicachTomisławice 2
1751/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Jana Bosko w Skawie ze Szkołą Podstawową Filialną w SkawieSkawa
1752/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w KrzątceKrzątka
1753/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w Ropczycach Ropczyce
1754/2019Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. J.Piłsudskiego we WłoszczowieWłoszczowa
1755/2019Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w BabskuBabsk
1756/2019Szkoła Podstawowa w ŁobdowieŁobdowo
1757/2019PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KOWALIKOWALA
1758/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników
1759/2019Szkoła Podstawowa w KlonowieKlonowo
1760/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w OlkuszuOlkusz
1761/2019Szkoła Podstawowa nr 30 we WrocławiuWrocław
1762/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie KościelnymChwałkowo Kościelne
1763/2019Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi w ŁodziŁódź
1764/2019Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Luboszu Lubosz
1765/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w DobieszczyźnieDobieszczyzna
1766/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 Nakło nad Notecią
1767/2019Szkoła Podstawowa Bieganowo
1768/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w PlewiskachPlewiska
1769/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym DuninowieNowy Duninów
1770/2019Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Szklarskiego w MysłowicachMysłowice
1771/2019Szkoła Podstawowa w ZielonceZielonka
1772/2019Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w JeżewieJeżewo
1773/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w WiśleWisła
1774/2019Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach WyżnychŁapsze Wyżne
1775/2019Zespół Szkół w Łęce MroczeńskiejŁęka Mroczeńska
1777/2019Szkoła Podstawowa nr 2 wBytowieBytów
1778/2019Zespół Placówek Oświatowych w SkrzydlnejSkrzydlna
1779/2019Szkoła Podstawowa w TarzymiechachTarzymiechy Pierwsze
1780/2019Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Więckach Więcki
1781/2019Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza KorczakaDąbrowa Górnicza
1782/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
1783/2019Szkoła Podstawowa nr20 im. Polskich HimalaistówZabrze
1784/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja KopernikaZielona Góra
1785/2019Szkoła Podstawowa w CynkowieCynków
1786/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w LipieLipa
1787/2019Szkoła Podstawowa im. PartyzantówLipnik
1788/2019Szkoła Podstawowa w LniśnieLnisno
1789/2019Szkoła Podstawowa w Wielkim PodlesiuWielki Podleś
1790/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Bidzinach Bidziny
1791/2019Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Solcy WielkiejSolca Wielka 58; 95-035 Ozorków;
1792/2019Szkoła Podstawowa w RojewieRojewo
1793/2019Szkoła Podstawowa w ChoszczewieChoszczewo 62 11-731 Sorkwity woj.warmińsko-mazurskie
1794/2019Szkoła Podstawowa w Ostrowie Ostrów
1795/2019Zespół Szkół im. Jana Pawła II w PobiedniePobiedno
1796/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7Radomsko
1797/2019Szkoła Podstawowa w Maćkowicach im. Stanisława KostkiMaćkowice
1798/2019Szkoła podstawowa nr 205 im. św. Jadwigi Królowej Polski Łódź
1799/2019Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. Antoniego Hedy - Szarego w RadoszycachRadoszyce
1800/2019Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi Cieszyn
1801/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w OkuniewieOkuniew
1802/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Stanisława Marusarza w MiłkowieMiłków
1803/2019Szkoła Podstawowa GAUDEAMUSWarszawa
1804/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w KutnieKutno
1805/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Szkoła Podstawowa nr 8 w MielcuMielec
1806/2019 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SomoninieSomonino
1807/2019Szkoła Podstawowa im. Franciszka TrederaBorzestowo
1808/2019Szkoła Podstawowa nr 1Olszyna
1809/2019Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła IIRakszawa
1810/2019Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w RzeszowieRzeszów
1811/2019Szkoła Podstawowa nr 11 w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
1812/2019Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w HucieHuta
1813/2019Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w PodobiniePodobin
1814/2019Szkoła Podstawowa w MakowiskachMakowiska
1815/2019Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w NałęczowieNałęczów
1816/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Syrokomli w RadomiuRadom
1817/2019Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" i Przedszkole w SmerdynieSmerdyna
1818/2019Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w TrześniTrześń
1819/2019Szkoła Podstawowa w Kliniskach WielkichKliniska Wielkie
1820/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w BrzeguBrzeg
1821/2019Katolicka Szkoła Podstawowa im. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Św. Ojca Pio w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki
1822/2019Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Specjalnymi im. Adam Mickiewicza Sosnowiec
1823/2019 Szkoła Podstawowa w ŚwiątkowiźnieŚwiątkowizna
1824/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w WierzbicyWierzbica
1825/2019Szkoła Podstawowa nr 9 w PruszkowiePruszków
1826/2019Szkoła Podstawowa nr 37 w SzczecinieSzczecin
1827/2019Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ZamościuZamość
1828/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w PolnicyPolnica