Organizadores Locales del IX WMTDay

No de licenciaPaísOrganizadorLocalidad
1/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lewinie BrzeskimLewin Brzeski
2/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w ŁańcucieŁańcut
3/2019Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy Żary
4/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Skarżysku KościelnymSkarżysko Kościelne
5/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie SzlacheckimLeszczyn Szlachecki
6/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im Władysława Broniewskiego w BiałogardzieBiałogard
7/2019Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w WodzisławiuWodzisław
8/2019Akademia Aktywnych i KreatywnychKraków
9/2019Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski
10/2019Szkoła Podstawowa w BanioszeBaniocha
11/2019Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Jagiełły w TychachTychy
12/2019Zespół Szkół nr 11Włocławek
13/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im Janusza Korczaka w Bielawach Bielawy
14/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 321Warszawa
15/2019Społeczna Szkoła Podstawowa Budziska
16/2019Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 2 w GdyniGdynia
17/2019Szkoła Podstawowa dla Niewidomych w LaskachLaski
18/2019Szkoła Podstawowa im. Wincentego Piotrowskiego w WołuszewieWołuszewo
19/2019SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA im. JANA PAWŁA II W BRZEŚCIEBRZEŚCIE
20/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jarczewie Jarczew
21/2019Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Jabłonna
22/2019Szkoła Podstawowa nr 15 w Rybniku Rybnik
23/2019Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w OstrołęceOstrołęka
24/2019Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŚremieŚrem
25/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w ZachorzowieZachorzów
26/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w SulejówkuSulejówek
27/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w ByczynieByczyna
28/2019Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu Zabrze
29/2019Szkoła Podstawowa w BiesaluBiesal
30/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŚremieŚrem
31/2019Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy KawyKośmidry
32/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w StargardzieStargard
33/2019Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w ŁomiankachŁomianki
34/2019Оленівська ЗОШ І-ІІІ ст. Магдалинівського району Дніпропетровської областіс. Оленівка
35/2019Szkoła Podstawowa w MyślachowicachMyślachowice
36/2019Szkoła Podstawowa nr 13 im. Trybunału KoronnegoPiotrków Trybunalski
37/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w JarosławiuJarosław
38/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Emmanuel”Kraków
39/2019Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Doliniacy" w LibiszowieLibiszów
40/2019Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie KrajeńskimSępólno Krajeńskie
41/2019Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu Dobrcz
42/2019Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Janusza Korczaka w ZgorzelcuZgorzelec
43/2019Szkoła PodstawowaMszalnica
44/2019Szkoła Podstawowa w NieżywięciuNieżywięć
45/2019Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168 w ŁodziŁódź
46/2019Szkoła Podstawowa im. Edyty Czoskówny w SzymankowieSzymankowo
47/2019Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w KatowicachKatowice
48/2019PRYWATNE SZKOŁY MIESZKO W POZNANIUPoznań
49/2019Szkoła Podstawowa nr 8Rzeszów
50/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego we WładysławowieWładysławowa
51/2019Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kamprad Jarosty
52/2019Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREKŻory
53/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w DębnieDębno
54/2019Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Tomaszowie LubelskimTomaszów Lubelski
55/2019Szkoła Podstawowa w GrabnieGrabno
56/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława StaszicaBrzeszcze
57/2019Szkoła Podstawowa nr 18 w RzeszowieRzeszów
58/2019Szkoła Podstawowa w KrasnejKrasna
59/2019Szkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim
60/2019Scoala Gimnazială "Pictor Nicolae Grigorescu"Titu
61/2019Toruńska Szkoła Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 33Toruń
62/2019Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w GrojcuGrojec
63/2019Şcoala Gimnazială "Emil Gârleanu" Bărăganu, Constanţa
64/2019ГБПОУ"ВПТ"Волгоградская область, г.Волжский
65/2019Szkoła Podstawowa nr 32 w KrakowieKraków
66/2019Szkoła Podstawowa nr 9 w OlsztynieOlsztyn
67/2019Szkoła Podstawowa nr 36Bytom
68/2019Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej GórzeJelenia Góra
69/2019Osnovna škola "Ljudevit Gaj" MihovljanMihovljan
70/2019Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w StrzelcachStrzelce
71/2019Szkoła Podstawowa w WitoniWitonia
72/2019Szkoła Podstawowa im. M. Kownackiej w SkułachSkuły
73/2019Муниципальное автономное общеобразовательное учреждение "Основная общеобразовательная школа с.Комсомольское"с. Комсомольское
74/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w GnieźnieGNIEZNO
75/2019Szkoła Podstawowa w RopienceRopienka
76/2019ГКОУ ЛО "Лужская санаторная школа-интернат"Luga
77/2019Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach im. Stanisława LigoniaKatowice
78/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w TrzebieniuTrzebień
79/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w MiodnicyMiodnica
80/2019Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w RogachRogi
81/2019Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu Toruń
82/2019Szkoła Podstawowa nr 4 w KrakowieKraków
83/2019Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjra Henryka SucharskiegoPoznań
84/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. BRACI BARSKICH W ŚREMIE ŚREM
85/2019Szkoła Podstawowa w KrempnejKrempna
86/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Czerwionce-LeszczynachCzerwionka-Leszczyny
87/2019Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Edukacja"Toruń
88/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy w ToruniuToruń
89/2019Szkoła Podstawowa im. I. SendlerToszek
90/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie Olsztyn
91/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie Kościan
92/2019Szkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława Komorowskiego w GdańskuGdańsk
93/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyszowicach Przyszowice
94/2019Szkoła Podstawowa im. Wł. BroniewskiegoBielsk
95/2019Szkoła Podstawowa w ZajączkowieZajączkowo 21 a
96/2019Primary School "Tin Ujević" OsijekOsijek
97/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w ŚwiebodzinieŚWIEBODZIN
98/2019Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w PoznaniuPoznań
99/2019Szkoła Podstawowa nr 36 Bydgoszcz
100/2019Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w WarszawieWarszawa
101/2019Szkoła Podstawowa im.Błogosławionego Jana Pawła II w ŁabętnikuŁabętnik
102/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w ChrząstowieChrząstów
103/2019Szkoła Podstawowa w PrzydonicyPrzydonica
104/2019Zespół Oświatowy w Stoku LackimStok Lacki
105/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w OrzyszuOrzysz
106/2019Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa w WarszawieWarszawa
107/2019Szkoła Podstawowa im. Romualda TraugutaJanów
108/2019Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i DwujęzycznymiMyslowice
109/2019OŠ Ivan Goran KovačićŠtitar
110/2019Scoala Gimnaziala nr.2 CernavodaCernavoda
111/2019SCOALA GIMNAZIALA NR 40 AUREL VLAICUCONSTANTA
112/2019EB AbadiasFigueira da Foz
113/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w KrotoszynieKrotoszyn
114/2019Escola Básica do 1º Ciclo de SarzedasSarzedas
115/2019LICEUL TEORETIC DECEBALCONSTANTA
116/2019Grand Blanc AcademyGrand Blanc
117/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa MorcinkaMysłowice
118/2019Zespół Szkół w Starym Pilczynie Stary Pilczyn
119/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w ŻorachŻory
120/2019Katolickie Szkoły im. Św. Wojciecha w GdańskuGdańsk
121/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w ImielinieImielin
122/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w KościerzynieKościerzyna
123/2019Osnovna škola GrabrikKarlovac
124/2019Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego w ŁodziŁódź
125/2019Szkoła Podstawowa w KobiernieKobierno
126/2019Szkoła Podstawowa nr 149 w KrakowieKraków
127/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jerzego PopiełuszkiBojanów
128/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" w PiastowiePiastów
129/2019Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
130/2019Poradnia Psychologiczno-PedagogicznaŚrem
131/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Alberta EinsteinaLublin
132/2019Szkoła Podstawowa Nr 62Gdańsk
133/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ceradzu KościelnymCeradz Kościelny
134/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GilowieGilów
135/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w KartuzachKartuzy
136/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w ŚwiebodzinieŚwiebodzin
137/2019Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Arka" we WrocławiuWrocław
138/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w RogachRogi
139/2019Szkoła Podstawowa KSW w LibiążuLibiąż
140/2019Szkoła PodstawowaWróblik Szlachecki
141/2019Szkoła Podstawowa w PruszczuPruszcz
142/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski
143/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w PrudnikuPrudnik
144/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w JarosławiuJarosław
145/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama OsetkaGorzyce
146/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy
147/2019Zespół Szkół w ReskuResko
148/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Sędziszowie Sędziszów
149/2019Zespół Szkół w Woli OkrzejskiejWola Okrzejska
150/2019Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kazimierz Wielkiego w Wieleniu ul. Szkolna 4, 64-730 WieleńWieleń
151/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza w ŻukowieŻukowo
152/2019Szkoła Podstawowa w GeniuszachGeniusze
153/2019Szkoła Podstawowa w Wierzchowie DworcuWierzchowo Dworzec
154/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Jordanowie ŚląskimJordanów Śląski
155/2019Szkoła Podstawowa w MotwicySosnówka
156/2019Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w KluczewskuKluczewsko
157/2019Szkoła Podstawowa nr 1Mysłowice
158/2019Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka w KatowicachKatowice
159/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Goleszyn
160/2019Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zofii Kossak w OświęcimiuOświęcim
161/2019Bernardyńska Szkoła Podstawowa w ŁodziŁódź
162/2019Szkoła Podstawowa nr 12Mikołów
163/2019Szkoła Mistrzostwa SportowegoOstróda
164/2019Szkoła Podstawowa nr 1Ostrów Mazowiecka
165/2019Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina w KrakowieKraków
166/2019Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Piotra Poręby w MystkowieMystków
167/2019Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu Szkoła Podstawowa w BieżyniuBieżyń
168/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej ZgłobieńskiejBłędowa Zgłobieńska
169/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we WłocławkuWłocławek
170/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza KościuszkiŚwiętochłowice
171/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleszczewie KościerskimKleszczewo Kościerskie
172/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza Zelów
173/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LnianieLniano
174/2019Szkoła Podstawowa im Emilli Gierczak w GródkowieGródków
175/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Trumiejkach Trumiejki
176/2019Szkoła Podstawowa w KarminieKarmin
177/2019Szkoła Podstawowa w MieroszynieMieroszyno
178/2019Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie WielkopolskiejŚroda Wielkopolska
179/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w WydrzynieWydrzyn
180/2019Szkoła Podstawowa w KozubowieKozubów
181/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im.11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w ŻaganiuŻAGAŃ
182/2019Szkoła Podstawowa im Gustawa Morcinka w LipowejLipowa
183/2019Szkoła Podstawowa nr 7Sochaczew
184/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Henryka Nowackiego w AdelinieAdelin
185/2019Zespół Szkół im. Melchiora Wańkowicza w JerceJerka
186/2019Szkoła Podstawowa nr 11 w Grudziądzu im. Jana HeweliuszaGrudziądz
187/2019Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Wieczfnia Kościelna
188/2019Szkoła Podstawowa w TargowiskuTargowisko
189/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Rzemieniu Rzemień
190/2019Szkoła Podstawowa w DzietrzychowieDzietrzychowo
191/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w SułkowicachSułkowice
192/2019Szkola Podstawowa nr 196Warszawa
193/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-uSzczecin
194/2019Szkoła Podstawowa w BukowinieBukowina
195/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w SłupskuSłupsk
196/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Strzegocicach Strzegocice
197/2019Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława BroniewskiegoWrocław
198/2019Szkoła Podstawowa w KobielnikuKobielnik
199/2019Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Łaziskach GórnychŁaziska Górne
200/2019Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w ChoszcznieChoszczno
201/2019School nr. 24, "Ion Jalea"Constanța
202/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. B. Jastrzębowskiego w Nowej OsuchowejNowa Osuchowa
203/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie
204/2019Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w GiżycachGiżyce
205/2019Szkoła Podstawowa nr 31 w OpoluOpole
206/2019Szkoła Podstawowa w GłuchowieCzempiń
207/2019МОУ "Гимназия" города КиришиКириши
208/2019Szkoła Podstawowa SitowiecSitowiec
209/2019Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение Восходовская вечерняя (сменная) школа при исправительном учрежденииВосход
210/2019Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w IłowieIłów
211/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA UFY W MASTKACHMastki
212/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w ZawadzieZawada
213/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21GDYNIA
214/2019ЧОУ СОШ "Царицынская №1"г. Волгоград
215/2019Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w DrzycimiuDrzycim
216/2019Fountainhead SchoolSurat
217/2019Szkoła Podstawowa w PrzejazdowePrzejazdowo
218/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa Cogito w PłockuPłock
219/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie Kożuchów
220/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków
221/2019Prywatna Anglojęzyczna Szkoła PodstawowaRybnik
222/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im. G. Morcinka w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
223/2019МОУ "Средняя школа с углубленным изучением отдельных предметов № 57 Кировского района Волгограда"Волгоград
224/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BaszkowieBaszków
225/2019Publiczna Szkołą Podstawowa im. ppłk. Zdzisława Orłowskiego w LubaszuLubasz
226/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w PrzeciszowiePrzeciszów
227/2019Szkoła Podstawowa w TrzebczykuTrzebczyk
228/2019Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika SavioToruń
229/2019Szkoła Podstawowa w SosnówceSosnówka
230/2019Szkoła Podstawowa im, Jana Pawła II w BrzeskuBrzesko
231/2019Szkoła Podstawowa im. Piotra Wysockiego w DropiuDrop
232/2019Zespół Szkół w Starym BojanowieStare Bojanowo
233/2019Szkoła podstawowa im. Wojciecha GórskiegoPamiątka
234/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej GórzeZielona Góra
235/2019Szkoła Podstawowa w WabienicachWabienice
236/2019Szkoła Podstawowa HeliantusWarszawa
237/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława ReymontaStróżewo
238/2019Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego Padniewo
239/2019Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w PoznaniuPoznań
240/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w JasieniuJasień
241/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Druha Wacława MilkePłock
242/2019Центр Тестироdания и Развития Личности "О`Гений"г. Курск
243/2019Publicza Szkoła Podstawowa nr 1 im. bł. Br. Markiewicza w TrzebosiTrzeboś
244/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BudzyniuBudzyń
245/2019Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Wąsosz
246/2019Szkoła Podstawowa nr 21 Bytom Bytom
247/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w StanisławowieStanisławów
248/2019Szkoła Podstawowa w Dębach Szlacheckich z Filią w Osieku MałymDęby Szlacheckie
249/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w MogilnieMogilno
250/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona KołłątajaBiałystok
251/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Tczewie Tczew
252/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w BrzeźnieBrzeźno
253/2019МОУ-ООШ с. Барановкас. Барановка Аткарского района Саратовской области
254/2019Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w WarszawieWarszawa
255/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w WyczółkachWyczółki
256/2019Gminne Centrum Edukacji w WawrzeńczycachWawrzeńczyce
257/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIGnojnik
258/2019Szkoła Podstawowa nr 30 w Zabrzu Zabrze
259/2019Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w PoznaniuPoznań
260/2019Zespół Szkół nr 7 w PoznaniuPoznań
261/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
262/2019Szkoła Podstawowa w StrachocinieStrachocin
263/2019Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5Krapkowice
264/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr NazaretanekRzeszów
265/2019Szkoła Podstawowa nr 8 w RumiRumia
266/2019Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków w Poznaniu Poznań
267/2019Szkoła Podstawowa w Słupi WielkiejSłupia Wielka
268/2019Szkoła Podstawowa w ŚwiątnikachŚwiątniki
269/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Dębnicy Dębnica
270/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6Poznań
271/2019Zespół Szkół nr 2 w Kamieńcu ZąbkowickimKamieniec Ząbkowicki
272/2019Salezjańska Szkoła PodstawowaLegionowo
273/2019Szkoła Podstawowa im. Franciszka Pawłowskiego Piatkowa
274/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Łęki Górne
275/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyBrzesko
276/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego Glina
277/2019МБОУ СОШ п. Янтарныйп. Янтарный Аксайский район
278/2019Zespól Szkół im. Wojska Polskiego w ZbójnieZbójno
279/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w KoniakowieKoniaków
280/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w PrzytułachPrzytuły
281/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-DziedzicachCzechowice - Dziedzice
282/2019МБОУ "Строевская СОШ"Село Строевское
283/2019I Liceum Ogólnokształcące w LegnicyLegnica
284/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa w BaranowieBaranowo
285/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej RudzieNowa Ruda
286/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w OstrowitemOstrowite
287/2019Zespół Szkół w Woli RaniżowskiejWola Raniżowska
288/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MałkocinieMałkocin
289/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w OlesznejOleszna
290/2019Branżowa Szkoła I stopnia w GniewkowieGniewkowo
291/2019Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w BilczycachBilczyce
292/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoAleksandrów Kujawski
293/2019Szkoła Podstawowa w JadamwoliJadamwola
294/2019Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców PokojuWrocław
295/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w ElbląguElbląg
296/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W MĄCHOCICACH-SCHOLASTERIIMĄCHOCICE-SCHOLASTERIA
297/2019Zespół Szkolno- Przedszkolny w SokolnikachSokolniki
298/2019Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w PłonnemPłonne
299/2019Publiczna Szkoła PodstawowaPorąbka Uszewska
300/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
301/2019Zespół Szkół w ParchowieParchowo
302/2019Szkoła Podstawowa w Wysokiem Wysokie
303/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W ROMANOWIE DOLNYMROMANOWO DOLNE
304/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w CiekocinieCiekocino
305/2019Szkoła Podstawowa im. Zasłużonych dla Warmii i Mazur w Garbnie Garbno
306/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 13 w RzeszowieRzeszów
307/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KleosinieKleosin
308/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PeckSuchedniów
309/2019Szkoła Podstawowa ZNPŁódź
310/2019МОУ "СОШ п. Учебный Ершовского района Саратовской области"п. Учебный
311/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
312/2019Szkoła Podstawowa nr 42 w Zespole Szkół nr 5 w PoznaniuPoznań
313/2019Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich w WarszawieWarszawa
314/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w LubskuLubsko
315/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIEWILANOWO