Organizadores Locales del VI WMTDay

No de licenciaPaísOrganizadorLocalidad
1/2016Zespół Szkół w KrośnieKrosno
2/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
3/2016Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Stargardzie Stargard
4/2016Szkoła Podstawowa w BiesaluBiesal
5/2016Zespół Szkół w Jeżowie SudeckimJeżów Sudecki
6/2016Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w OrłowieOrłowo
7/2016Szkoła Podstawowa nr 80 im. Tysiąclecia WrocławiaWrocław
8/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LubczynieLubczyno
9/2016Szkoła Podstawowa nr 66 im. Marii Skłodowskiej-Curie w PoznaniuPoznań
10/2016МБОУ "СОШ № 6"Тулун
11/2016Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w SiniarzewieSiniarzewo
12/2016МОУ "СОШ № 5" г. ТихвинаТихвин
13/2016Szkoła Podstawowa w DrołtowicachDrołtowice
14/2016Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej w ŁodziŁódź
15/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w ZachorzowieZachorzów
16/2016Szkoła Podstawowa w WitoniWitonia
17/2016Stowarzyszenie "Razem dla Wilkowic"Wilkowice
18/2016Zespół Szkół w KrzywdzieKrzywda
19/2016Zespół Szkół nr 4 w Czerwionce-LeszczynachCzerwionka-Leszczyny
20/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bylicach-KoloniiBylice-Kolonia
21/2016Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego z Garbowa w WarszewicachWarszewice
22/2016Szkoła Podstawowa nr 9 im. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego w LesznieLeszno
23/2016Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w RóżanceRóżanka
24/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SzufnarowejSzufnarowa
25/2016МБОУ г.Иркутска СОШ с углублённым изучением отдельных предметов № 2г. Иркутск
26/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu im. Jana HeweliuszaGrudziądz
27/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w ZłotowieZłotów
28/2016Zespół Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej i Gimnazjum im. św. Jadwigi Śląskiej w DziałoszynieDziałoszyn
29/2016Zespół Szkół im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz
30/2016Szkoła Podstawowa w RogowicachRogowice
31/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie SzlacheckimLeszczyn Szlachecki
32/2016Szkoła Podstawowa Zespółu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w TychachTychy
33/2016Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w PoznaniuPoznań
34/2016Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "Arka" we WrocławiuWrocław
35/2016Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza w ŁodziŁódź
36/2016Gimnazjum w ŚwiecyŚwieca
37/2016МКОУ "Средняя общеобразовательная школа №2 п.Теплое"п.Теплое
38/2016Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w WolicyWolica
39/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w SterkowcuSterkowiec
40/2016ЧОУ СОШ "Царицынская №1"г. Волгоград
41/2016Zespół Szkół im. Melchiora Wańkowicza w JerceJerka
42/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w TuszynieTuszyn
43/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KotowieckuKotowiecko
44/2016Zespół Oświatowy w RadomyśliRadomyśl
45/2016Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w ZachełmnejZachełmna
46/2016Zespół Szkół nr 2 w ElbląguElbląg
47/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w StarachowicachStarachowice
48/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GąskachGąski
49/2016Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w ChojnieChojno
50/2016Szkoła Podstawowa im Bohaterów Powstania Warszawskiego w Brzeźnicy BychawskiejBrzeźnica Bychawska
51/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w NiskuNisko
52/2016ZKPiP nr 1 Szkoła Podstawowa nr 87 w GdańskuGdańsk
53/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LubojnieLubojna
54/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy Oleśnica
55/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu KujawskimBrześć Kujawski
56/2016Szkoła Podstawowa w Łęgu ProbostwieŁęg Probostwo
57/2016Szkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo
58/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. UNICEF w ObornikachOborniki
59/2016Zespół Szkół Publicznych w Radziszowie Szkoła Podstawowa im. Św. StanisławaRadziszów
60/2016Szkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w OjrzanowieOjrzanów
61/2016Zespół Szkół Integracyjnych nr 71 w WarszawieWarszawa
62/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w DratowieDratów
63/2016Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa w BaranowieBaranowo
64/2016МОУ "Средняя общеобразовательная школа №1 г. Ершова Саратовской области"г. Ершов
65/2016Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej - Curie w ElbląguElbląg
66/2016Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi w ZabrzuZabrze
67/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w DybkachDybki
68/2016Szkoła Podstawowa nr 6 w StarachowicachStarachowice
69/2016Szkoła Filialna im. Janusza Korczaka w GostomiGostomia
70/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w DobieszynieDobieszyn
71/2016Zespół Szkół im. Jana Pawła II w KleosinieKleosin
72/2016Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŚremieŚrem
73/2016Zespół Szkół w DobrejDobra
74/2016Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w ZłojcuZłojec
75/2016Szkoła Podstawowa nr 4 w CieszynieCieszyn
76/2016Szkoła Podstawowa nr 79 w PoznaniuPoznań
77/2016Gimnazjum nr 1 w Bystrzycy KłodzkiejBystrzyca Kłodzka
78/2016Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne
79/2016Gimnazjum nr 56 im. Józefa Wybickiego w PoznaniuPoznań
80/2016Gimnazjum im. ks. Zdzisława Peszkowskiego w KrążkowachKępno
81/2016Zespół Szkół im. Synów Pułku w Węglowicach Szkoła Podstawowa i GimnazjumWęglowice
82/2016Szkoła Podstawowa nr 355 w WarszawieWarszawa
83/2016Szkoła Podstawowa imienia Generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie Lusowo
84/2016Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we WrześniWrześnia
85/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w ZbąszynkuZbąszynek
86/2016МАОУ "Школа № 4 г. Благовещенска"Благовещенск
87/2016SOSW PiasecznoPiaseczno
88/2016Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w KonotopieKonotop
89/2016Zespół Szkół nr 5 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 109 Gimnazjum nr 13Kraków
90/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w Rząśniku WłościańskimRząśnik Włościański
91/2016МБОУ "Средняя общеобразовательная школа №8"г. Набережные Челны
92/2016Zespół Edukacyjny w BrójcachBrójce
93/2016Zespół Szkół w GrodziskuGrodzisko
94/2016Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 20 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego w Gdańsku Gdańsk
95/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w ŻeliszowieŻeliszów
96/2016Gimnazjum nr 24 im. H. Jordana w ZabrzuZabrze
97/2016Zespół Szkół w ParchowieParchowo
98/2016Zespół Szkół w OdrzykoniuOdrzykoń
99/2016Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w TarnobrzeguTarnobrzeg
100/2016Gimnazjum nr 11 w JaworznieJaworzno
101/2016Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Kujawskiej w GniewkowieGniewkowo
102/2016Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BrześciuBrzeście
103/2016ГКОУ ЛО "Лужская санаторная школа-интернат"г. Луга
104/2016Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w JastrzębiuJastrząb
105/2016Szkoła Podstawowa nr 8 im. R. i Z. Pietrasów w Czerwionce-LeszczynachCzerwionka-Leszczyny
106/2016Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie WielkopolskiejŚroda Wielkopolska
107/2016Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej WoliPrymusowa Wola
108/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w StrzegomiuStrzegom
109/2016Zespół Szkół Gminnych w Starej BłotnicyStara Błotnica
110/2016Zespół Szkół im. Unii Europejskiej w ŚwiętoszowieŚwiętoszów
111/2016Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych im. bł. O. St. Papczyńskiego w PodegrodziuPodegrodzie
112/2016МОУ "Пчевская СОШ"д.Пчева
113/2016Szkoła Podstawowa w ParowejParowa
114/2016Szkoła Podstawowa nr 12 w ElbląguElbląg
115/2016Szkoła Podstawowa nr 2 w TrzcianceTrzcianka
116/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w ŚwierklanachŚwierklany
117/2016"Цивильская ОШИ для обучающихся с ОВЗ №1" Минобразования Чувашииг. Цивильск
118/2016МБОУ "СОШ с.Красавка Самойловского района Саратовской области"с. Красавка
119/2016Zespół Szkolno-Wychowawczy Gimnazjum im. Kard. St. Wyszyńskiego w HuszlewieHuszlew
120/2016Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w MarkuszowejMarkuszowa
121/2016Zespół Szkół w KarpaczuKarpacz
122/2016Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w WarszawieWarszawa
123/2016Zespół Szkół nr 1 w AlwerniAlwernia
124/2016Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie WielkiejChrząstawa Wielka
125/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa w LutrachLutry
126/2016Zespół Szkół im. ks. Stanisława Augustyńczyka w KorzybiuKorzybie
127/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w ChmielnikuChmielnik
128/2016Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w KonarzewieKonarzewo
129/2016Toruńska Szkoła Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 33Toruń
130/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w WieliczkachWieliczki
131/2016Gimnazjum nr 2 w BraniewieBraniewo
132/2016Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w PoznaniuPoznań
133/2016Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w OlsztynieOlsztyn
134/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w PiastowiePiastów
135/2016Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w WocławachWocławy
136/2016Еленовская ООШ І-ІІІ ст.Еленовка
137/2016Zespół Szkół w RokitachRokity
138/2016Szkoła Podstawowa nr 78 w KrakowieKraków
139/2016Szkoła Podstawowa nr 48 w ŁodziŁódź
140/2016Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Juliana Filipowicza w OtwockuOtwock
141/2016Szkoła Podstawowa nr 5 w BytomiuBytom
142/2016Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Mielenku DrawskimMielenko Drawskie
143/2016Szkoła Podstawowa w KapałowieKapałów
144/2016Szkoła Podstawowa w DziembowieDziembowo
145/2016Szkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań
146/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w PaprotniPaprotnia
147/2016Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka w BoguchwaleBoguchwała
148/2016Szkoła Podstawowa w Sadach GórnychSady Górne
149/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. dr. Stanisława Krzysia w BarcinieBarcin
150/2016Publiczne Gimnazjum im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w RogolinieRogolin
151/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reńskiej WsiReńska Wieś
152/2016Szkoła Podstawowa w PiekarachOsuchów
153/2016Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w KrzyżanowicachKrzyżanowice
154/2016Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski
155/2016Szkoła Podstawowa w ZarszynieZarszyn
156/2016Miejski Zespół Szkół w KłodzkuKłodzko
157/2016Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Karola Rolow Miałowskiego w OławieOława
158/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Rybniku Szkoła Podstawowa nr 6Rybnik
159/2016Zespół Szkół w Stupsku Szkoła PodstawowaStupsk
160/2016Prywatna Szkoła Podstawowa "Morska Kraina" w KołobrzeguKołobrzeg
161/2016Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lubczy Lubcza
162/2016Szkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w OlsztynieOlsztyn
163/2016Zespół Szkół Specjalnych nr 5 w ŁodziŁódź
164/2016Szkoła Podstawowa w OszkowicachOszkowice
165/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w ŚwieciechowieŚwieciechów
166/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Nowym KamieniuNowy Kamień
167/2016Zespół Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi KsiążecejNowa Wieś Książęca
168/2016Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława StaszicaBrzeszcze
169/2016Szkoła Podstawowa im. red. Jana Ciszewskiego w WaleńczowieWaleńczów
170/2016Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w PilePiła
171/2016Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w PilePiła
172/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w CieszynieCieszyn
173/2016Gimnazjum nr 5 w BydgoszczyBydgoszcz
174/2016Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w KutnieKutno
175/2016Zespół Szkół w SzymanachSzymany
176/2016МБОУ "СОШ № 25" города Тулунаг. Тулун
177/2016Szkoła Podstawowa w PniówkuPniówek
178/2016Gimnazjum nr 26 im. Jana III Sobieskiego w GdańskuGdańsk
179/2016Szkoła Podstawowa nr 273 w WarszawieWarszawa
180/2016Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w BieniądzicachBieniądzice
181/2016Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w WarszawieWarszawa
182/2016Gimnazjum nr 16 w BydgoszczyBydgoszcz
183/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w ZSO w SędziszowieSędziszów
184/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" w TrzebnicyTrzebnica
185/2016Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Rzemiosła dla Młodzieży im.Rzemieślników Kujawskich w InowrocławiuInowrocław
186/2016Szkoła Podstawowa nr 36 w BydgoszczyBydgoszcz
187/2016Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we WrocławiuWrocław
188/2016Zespół Szkół w Kamieniu Kamień
189/2016Colegio Campestre "EL HIMALAYA"Fusagasugá
190/2016Szkoła Podstawowa w KuźniczyskuKuźniczysko
191/2016Niepubliczna Podstawowa Szkoła Montessori w WarszawieWarszawa
192/2016Gimnazjum im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej GórzeNowa Góra
193/2016Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie NarodowymTuszów Narodowy
194/2016Gimnazjum nr 1 w PoznaniuPoznań
195/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w SkrzyńskuSkrzyńsko
196/2016Szkoła Podstawowa w WilkowieWilków
197/2016Szkoła Podstawowa im. Ziemi Suskiej w Babiętach WielkichBabięty Wielkie
198/2016МОУ Лицей № 8 "Олимпия"г. Волгоград
199/2016Miejski Zespół Szkół nr 2 w BolesławcuBolesławiec
200/2016Szkoła Podstawowa nr 12 im. J.Kukuczki w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
201/2016Szkoła Podstawowa im. Wł. Rdzanowskiego w RadziejowicachRadziejowice
202/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów X Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku ŚląskimLwówek Śląski
203/2016Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w BrochowieBrochów
204/2016Zespół Szkół, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli MieleckiejWola Mielecka
205/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w SłupskuSłupsk
206/2016МБОУ "Гимназия№75"Казань
207/2016Szkoła Podstawowa nr 205 im. św. Jadwigi Królowej Polski w ŁodziŁódź
208/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Jawiszowicach Szkoła Podstawowa im. K. I. GałczyńskiegoJawiszowice
209/2016Szkoła Podstawowa, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w StróżówceStróżówka
210/2016Szkoła Podstawowa w StępocicachStępocice
211/2016Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi w ŁodziŁódź
212/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym AntoninieNowy Antonin
213/2016МБОУ "Школа № 101"г. Ростов-на-Дону
214/2016Szkoła Podstawowa w OstrowieOstrów
215/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobieszowicach Dobieszowice
216/2016Zespół Szkół nr 1 w JaworznieJaworzno
217/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w KrukowieKrukowo
218/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w LudomachLudomy
219/2016Szkoła Podstawowa nr 15 w GdańskuGdańsk
220/2016МАОУ СОШ №14г. Железнодорожный Московской области
221/2016Szkoła Podstawowa im. " Gazety Olsztyńskiej" w DywitachDywity
222/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w KartuzachKartuzy
223/2016Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Żeromskiego w Skarżysku-Kamiennej Skarżysko-Kamienna
224/2016Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w BydgoszczyBydgoszcz
225/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40 w Poznaniu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4Poznań
226/2016Zespół Szkół w RadziejachRadzieje
227/2016Szkoła Podstawowa w KiełczewieKiełczewo
228/2016Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Niechłoninie Niechłonin
229/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w JasieniuJasień
230/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących w TargowiskuTargowisko
231/2016МБОУ "Калининская основная общеобразовательная школа"с. Калинино
232/2016Gimnazjum nr 6 w ElbląguElbląg
233/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w JasienicyJasienica
234/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Lądku-ZdrojuLądek-Zdrój
235/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w MogilnieMogilno
236/2016Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r. w RadymnieRadymno
237/2016Zespół Szkół w Padwi NarodowejPadew Narodowa
238/2016Szkoła Podstawowa nr 18 im.Franciszka II Rakoczego Elbląg
239/2016Центр дистанционного развития "Аргоника"г. Ростов-на-Дону
240/2016Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w SoliSól
241/2016Zespół Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich w MysłowicachMysłowice
242/2016МОУ "Средняя школа № 117" Красноармейского района города ВолгоградаВолгоград
243/2016Zespół Szkół Samorządowych w EłkuEłk
244/2016Gimnazjum nr 14 im. Jana Pawła II we WłocławkuWłocławek
245/2016МБОУ "Школа № 84"г. Ростов-на-Дону
246/2016Zespół Szkół w Woli SkromowskiejWola Skromowska
247/2016Szkoła Podstawowa im. St. Staszica w Zespole Szkół w ŻelicachŻelice
248/2016Zespół Szkół w Łęce MroczeńskiejŁęka Mroczeńska
249/2016МОУ-СОШ села Барановкас. Барановка
250/2016Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w LeszkowicachLeszkowice
251/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w MiodnicyMiodnica
252/2016Zespół Kształcenia i Wychowania w BielkówkuBielkówko
253/2016Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej GórzeZielona Góra
254/2016Gimnazjum Publiczne im. Arkadego Fiedlera w DębnieDębno
255/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w ZiębicachZiębice
256/2016Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pogalewie Wielkim Pogalewo Wielkie
257/2016Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego Ostrowiec Świętokrzyski
258/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w ElbląguElbląg
259/2016Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź
260/2016Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREKŻory
261/2016Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w DrzycimiuDrzycim
262/2016Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w HucieHuta
263/2016Szkoła Podstawowa w TryluTryl
264/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w WysokiejWysoka
265/2016Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Łaziskach GórnychŁaziska Górne
266/2016Szkoła Podstawowa w RakowieRaków
267/2016Szkoła Podstawowa w MszczonowieMszczonów
268/2016Szkoła Podstawowa im. Obrońców Góry Chełmskiej w LeśnicyLeśnica
269/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w ZłotowieZłotów
270/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie Droszew
271/2016Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w PiaskuPiasek
272/2016Zespół Szkół w CzaczuCzacz
273/2016Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w OwińskachOwińska
274/2016Zespół Szkół w LisznieLiszno
275/2016Gimnazjum Publiczne im. gen. Stanisława Maczka w Lądku-ZdrojuLądek-Zdrój
276/2016Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach Skalmierzyce
277/2016Szkoła Podstawowa w RyczywoleRyczywół
278/2016Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w PakościPakość
279/2016Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w LipnieLipno
280/2016Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej Nowa Wieś Wielka
281/2016Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej KornicyStara Kornica
282/2016Zespół Szkół w NagawczynieNagawczyna
283/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w ŻarachŻary
284/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w ŚwiebodzinieŚwiebodzin
285/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w ŚremieŚrem
286/2016Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w ToruniuToruń
287/2016Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy w ToruniuToruń
288/2016Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia "Edukacja"Toruń
289/2016Szkoła Podstawowa nr 36 im. Juliana Tuwima w ZabrzuZabrze
290/2016ZSP nr 2, Publiczne Gimnazjum nr 4 w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
291/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego we WładysławowieWładysławowa
292/2016Zespół Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska
293/2016МАОУ ООШ с. Плеханы Балаковского района Саратовской областис. Плеханы
294/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w WałbrzychuWałbrzych
295/2016Gimnazjum nr 22 w KrakowieKraków
296/2016Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 7. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Niedrzwicy DużejNiedrzwica Duża
297/2016Gimnazjum w WierzbnieWierzbno
298/2016Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława OrmińskiegoRumia
299/2016Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w SkórzewieSkórzewo
300/2016Szkoła Podstawowa w ZabrniuZabrnie
301/2016Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MichowicachMichowice
302/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny "Mała Szkoła" w SzopieSzopa
303/2016Szkoła Podstawowa w StasinieStasin
304/2016Zespół Społecznych Integracyjnych Szkół "Amigo" we WrocławiuWrocław
305/2016Szkoła Podstawowa w GorzupiGorzupia
306/2016Publiczne Gimnazjum nr 26 im. Mikołaja Reja w ŁodziŁódź
307/2016Szkoła Podstawowa w GłazowieGłazów
308/2016Szkoła Podstawowa im. Władysława Bartkowiaka w JutrosinieJutrosin
309/2016МБОУ СШ № 16 г. Арзамас
310/2016Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w TarnobrzeguTarnobrzeg
311/2016Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa i Gimnazjum JaśliskaJaśliska
312/2016Szkła Podstawowa w BrzezinachBrzeziny
313/2016Szkoła Podstawowa nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w KoszalinieKoszalin
314/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w KoninieKonin
315/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Przylepie Przylep
316/2016Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuEłk
317/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach DolnychSzklary Dolne
318/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Siemianowicach ŚląskichSiemianowice Śląskie
319/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 w KrakowieKraków
320/2016Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w HusynnemHusynne
321/2016Szkoła Podstawowa im. Józefa Gielniaka w NiwnicachNiwnice
322/2016Szkoła Podstawowa nr 6 w RawiczuRawicz
323/2016Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu Manasterz
324/2016Szkoła Podstawowa nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w BiałymstokuBiałystok
325/2016Zespół Szkół w KrempnejKrempna
326/2016Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna 100 STO w WarszawieWarszawa
327/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w BiałaszewieBiałaszewo
328/2016Gimnazjum nr 2 w Siemianowicach ŚląskichSIemianowice Śląskie
329/2016Szkoła Podstawowa nr 13 w ToruniuToruń
330/2016Szkoła Podstawowa nr 3 w WojkowicachWojkowice
331/2016Szkoła Podstawowa w BraszowicachBraszowice
332/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego we WrocławiuWrocław
333/2016Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w KatowicachKatowice
334/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
335/2016Zespół Szkół, Gimnazjum im. Jana Pawła II w PrzytocznejPrzytoczna
336/2016Szkoła Podstawowa nr 98 im. Piastów WrocławskichWrocław
337/2016Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II w WarszawieWarszawa
338/2016МОУ "СОШ № 6" Октябрьского района города СаратоваСаратов
339/2016Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego w ŁodziŁódź
340/2016Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
341/2016Szkoła Podstawowa im. Jury Gajdzicy w Cisownicy Cisownica
342/2016Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w DobryszycachDobryszyce
343/2016Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w BiedruskuBiedrusko
344/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Budach ŁańcuckichBudy Łańcuckie
345/2016Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. K. Baczyńskiego w WarszawieWarszawa
346/2016Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w BiałobrzegachBiałobrzegi
347/2016Szkoła Podstawowa w HuminieHumin
348/2016Zespół Szkół nr 16 w SzczecinieSzczecin
349/2016Szkoła Podstawowa im. M. Falskiego w KraszewicachKraszewice
350/2016Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Zespole Szkół w RuszowieRuszów
351/2016Szkoła Podstawowa nr 203 w WarszawieWarszawa
352/2016Zespół Szkół im. Powstańców Śląskich w Miedżnej - Szkoła PodstawowaMiedźna
353/2016Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy im. ks. prof. A. F. NosalaDębica
354/2016Szkoła Podstawowa SitowiecSitowiec
355/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w CzłuchowieCzłuchów
356/2016Zespół Szkół w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 WDPLegionowo
357/2016Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w NiedźwiedziuNiedźwiedź
358/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej GórzeKamienna Góra
359/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Strzelcach OpolskichStrzelce Opolskie
360/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Książu MałymKsiąż Mały
361/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Fiedorowicza w Lipiu Lipie
362/2016Szkoła Podstawowa w LubieszewieLubieszewo
363/2016Gimnazjum im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SiedlikowieSiedlików
364/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Kostrzynie nad OdrąKostrzyn nad Odrą
365/2016Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w KawnicachKawnice
366/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w Karłowicach WielkichKarłowice Wielkie
367/2016Zespół Szkół w PietrzykowicachPietrzykowice
368/2016Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie
369/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w PoznaniuPoznań
370/2016Szkoła im. św. Jana de La Salle w GdańskuGdańsk
371/2016Szkoła Podstawowa nr 6 w OtwockuOtwock
372/2016Szkoła Podstawowa w KosieczynieKosieczyn
373/2016МОКУ СОШ с. Коршик Оричевского района Кировской областис. Коршик
374/2016Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera nr 18 w Zielonej GórzeZielona Góra
375/2016Szkoła Podstawowa w Izabelinie im. I Batalionu Saperów KościuszkowskichIzabelin
376/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzózem Brzóze
377/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego Morza w LesznieLeszno
378/2016Zespół Szkół Niepublicznych w ŁajscachŁajsce
379/2016Mylie E. Durham Elementary SchoolHouston
380/2016Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w DobieszczyźnieDobieszczyzna
381/2016Samorządowy Zespół Szkolny we FrampoluFrampol
382/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego w WinnicyWinnica
383/2016Szkoła Podstawowa w KiełpinachLidzbark
384/2016Szkoła Podstawowa w MałkocinieMałkocin
385/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we WłocławkuWłocławek
386/2016Publiczne Gimnazjum w Krzemieniu PierwszymKrzemień Pierwszy
387/2016Zespół Szkół w DąbiuDąbie
388/2016Zespół Szkół w GardnieGardno
389/2016Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w CiechocinieCiechocin
390/2016Szkoła Podstawowa w LubanicachLubanice
391/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w MirowieMirów Stary
392/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we WłocławkuWłocławek
393/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w TurskuTursko
394/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w PokrzywnicyPokrzywnica
395/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w OstrożnicyOstrożnica
396/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w NaczęsławicachNaczęsławice
397/2016Powiatowa Bursa dla Młodzieży Szkolnej w ChojnicachChojnice
398/2016Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. J. Bema w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
399/2016Zespół Szkolno Przedszkolny w WiększycachWiększyce
400/2016Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły w OstrzeszowieOstrzeszów
401/2016Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 im. Raoula Wallenberga w WarszawieWarszawa
402/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Kotlarz w TychnowachTychnowy
403/2016Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. L.Braille'a dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej w BydgoszczyBydgoszcz
404/2016Niepubliczna ,,Mała Szkoła" PodstawowaWarszawa
405/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-DziedzicachCzechowice - Dziedzice
406/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 27 w KielcachKielce
407/2016Szkoła Podstawowa w KozubowieKozubów
408/2016Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Początka w Wadowicach DolnychWadowice Dolne
409/2016Szkoła Podstawowa w SmolicachSmolice
410/2016Zespół Szkół w DrobinieDrobin
411/2016Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w GrabnieGrabno
412/2016Istituto Comprensivo Lucca 6Lucca
413/2016Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w KętrzynieKętrzyn
414/2016Zespół Szkół w RakoszycachRakoszyce
415/2016Szkoła Podstawowa nr 11 w WarszawieWarszawa
416/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w OgardachOgardy
417/2016Centrum Hewelianum Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańska Gdańsk
418/2016Szkoła Podstawowa w Kliniskach WielkichKliniska
419/2016Szkoła Filialna im. Jana Brzechwy w RóżewieRóżewo
420/2016Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich w ŚremieŚrem
421/2016Szkoła Podstawowa w TeodorowieKrzywie
422/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa w LubnowychLubnowy Małe
423/2016Istituto comprensivo Galileo GalileiMontopoli in val d'Arno
424/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze KalwariiGóra Kalwaria
425/2016Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w ChomęcicachChomęcice
426/2016МОУ СШ № 46г. Волгоград
427/2016Szkoła Podstawowa w KrzówceKrzówka
428/2016МОУ СШ №106г. Волгоград
429/2016Zespół Placówek w ŁukowieŁuków
430/2016Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w DąbrowieDąbrowa
431/2016Istituto comprensivo di San Secondo P.se San Secondo P.se (PR)
432/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w KluczborkuKluczbork
433/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KonarachKonary
434/2016Zespół Szkół w Bytomiu Odrz.Bytom Odrzański
435/2016Szkoła Podstawowa w IzbiskachIzbiska
436/2016Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w DąbrówceDąbrówka
437/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w OrzyszuOrzysz
438/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łązynie IIŁążyn II
439/2016Prywatna Szkoła Podstawowa Academos w KrakowieKraków
440/2016Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima w PoznaniuPoznań
441/2016Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w StrzelcachStrzelce
442/2016Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie Zaborów
443/2016Gimnazjum im. Księdza Walentego w JankowicachJankowice
444/2016Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku Gdańsk
445/2016Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w SkokachSkoki
446/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w SzczytnieSzczytno
447/2016Szkoła Podstawowa nr 6 im. T. Kościuszki w GłogowieGłogów
448/2016Szkoła Podstawowa nr 122 w ŁodziŁódź
449/2016Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" w SzczecinieSzczecin
450/2016Szkoła Podstawowa w KłuckuKłucko
451/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GnieszowicachGnieszowice
452/2016Zespół Szkolno-Gimnazjalny w RakoniewicachRakoniewice
453/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KorytowieKorytowo
454/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w BorkowieBorkowo
455/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w ZłocieńcuZłocieniec
456/2016Szkoła Podstawowa im. S.B.Lindego w WarszawieWarszawa
457/2016Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Brygady Partyzanckiej „Grunwald” w OlszanceOlszanka
458/2016Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w GłoskowieGłosków
459/2016Zespół Szkół w Machocicach KapitulnychMachocice Kapitulne
460/2016Szkoła Podstawowa im. Marcina Bielskiego w BiałejBiała
461/2016Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w ZamościuZamość
462/2016Zespół Szkół nr 3 w Krotoszynie Szkoła Podstawowa nr 1, Gimnazjum nr 1Krotoszyn
463/2016Szkoła Podstawowa w KaczorachKaczory
464/2016Zespół Szkół nr 2 w KościanieKościan
465/2016Zespół Szkół w TulcachTulce
466/2016МОУ Средняя общеобразовательная школа № 68 г. Тюмениг. Тюмень
467/2016Szkoła Podstawowa im. Obrońców Dobrzykowa z 1939 r.Dobrzyków
468/2016Jūrmalas sākumskola "Atvase"Jūrmala
469/2016Zespół Szkół w Nawsiu BrzosteckimNawsie Brzosteckie
470/2016Niepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa im. Johna Deweya w ObornikachOborniki
471/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w ChełmieChełm
472/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w LubaniuLubań
473/2016Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w OlsztynieOlsztyn
474/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach MałychKoszyce Małe
475/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Jeleniej Górze Jelenia Góra
476/2016Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w WojniczuWojnicz
477/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w KunowieKunów
478/2016Szkoła Podstawowa nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza we WrocławiuWrocław
479/2016Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia 70 w ŁęgowieŁęgowo
480/2016Szkoła Podstawowa w ŻabowieŻabowo
481/2016Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w KrzeszycachKrzeszyce
482/2016Szkoła Podstawowa w Wicimicach z siedzibą w ModlimowieModlimowo
483/2016Katolicka Szkoła Podstawowa w OleśnicyOleśnica
484/2016Zespół Szkół w Dębach SzlacheckichDęby Szlacheckie
485/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy w DopiewieDopiewo
486/2016Gimnazjum SzczytnaSzczytna
487/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Bogumiła Sokołowskiego w CzeszewieCzeszewo
488/2016Zespół Szkół im. ks. Karola Brommera w Zimnicach WielkichZimnice Wielkie
489/2016Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w DygowieDygowo
490/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w LubszyLubsza
491/2016"Strumienie" Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Liceum Stowarzyszenia STERNIKJózefów
492/2016Gimnazjum nr 21 im. Tony'ego Halika w ToruniuToruń
493/2016Szkoła Podstawowa nr 5 im. R. Traugutta w PoznaniuPoznań
494/2016Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w OstrowążuOstrowąż 21
495/2016Szkoła Podstawowa w KrólewcuKrólewiec
496/2016Szkoła Podstawowa w Starej WsiStara Wieś
497/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w MikołowieMikołów
498/2016Zespół Szkół w SwornychgaciachSwornegacie
499/2016Gimnazjum w Zaniemyślu z siedzibą w ŁęknieŁękno
500/2016Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejWola Radziszowska
501/2016Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy w RokietnicyRokietnica
502/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 321Warszawa
503/2016Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w GrudziądzuGrudziądz
504/2016Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku-ZdrojuBusko-Zdrój
505/2016Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w OstrowitemOstrowite
506/2016Zespół Szkół w LubianieLubiana
507/2016Zespół Szkół w LipianachLipiany
508/2016Szkoła Podstawowa nr 71 we WrocławiuWrocław
509/2016Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dzieci Polskich w PilePiła
510/2016Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w NałęczowieNałęczów
511/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ZłoczewieZłoczew
512/2016Vainodes secondary schoolVainode
513/2016Szkoła Podstawowa nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego w KielcachKielce
514/2016Szkoła Podstawowa nr 3 w LędzinachLędziny
515/2016Szkoła Podstawowa im. Józefa Kassolika w MiędzyrzeczuBojszowy
516/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w RzeszowieRzeszów
517/2016Szkoła Podstwowa im. gen Jana Henryka Dąbrowskiego w PierzchowiePierzchów
518/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
519/2016Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Piławie GórnejPiława Górna
520/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w BrodnicyBrodnica
521/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w WołominieWołomin
522/2016Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w CzempiniuCzempiń
523/2016Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w BrzeguBrzeg
524/2016Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w StrzelcachStrzelce
525/2016Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaworznie Jaworzno
526/2016Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w NielubiNielubia
527/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Brodeckiego w PolesiuPolesie
528/2016Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole StarymLeszczydół Stary
529/2016ZKiW Szkoła Podstawowa w Smętowie GranicznymSmętowo Graniczne
530/2016Szkoła Podstawowa w DrzemlikowicachDrzemlikowice
531/2016Szkoła Podstawowa nr 7 im Astrid Lindgren w Stargardzie Stargard
532/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w WierzbicyWierzbica
533/2016Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w WolsztynieWolsztyn
534/2016Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej w WarszawieWarszawa
535/2016Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w LiszkachLiszki
536/2016Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa w WarszawieWarszawa
537/2016Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy Bydgoszcz
538/2016Szkoła Podstawowa w Grzywnie Grzywna
539/2016Szkoła Podstawowa im. ks. Czesława Przystasia w LutoryżuLutoryż
540/2016Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w MiliczuMilicz
541/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w WirzeWir
542/2016Zespół Szkół w SzamocinieSzamocin
543/2016Szkoła Podstawowa w WytownieWytowno
544/2016Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku StarymJastrzębsko Stare
545/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie Choszczno
546/2016Zespół Szkół Społecznych nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie Kraków
547/2016Niepubliczne Gimnazjum w KońskichKońskie
548/2016Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Łodzi Łódź
549/2016Gimnazjum nr 2 im. M. Bobrzeckiej w BrzeszczachBrzeszcze
550/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Skłodowskiej-Curie w CzęstochowieCzęstochowa
551/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w ŻytnieŻytno
552/2016Szkoła Podstawowa "Tęcza" w ZgorzelcuZgorzelec
553/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w LegnicyLegnica
554/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w OlsztynieOlsztyn
555/2016Szkoła Podstawowa w Starej KamionceStara Kamionka
556/2016Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BoguszynieBoguszyn
557/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza w Strzegomiu Strzegom
558/2016Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Lewinie BrzeskimLewin Brzeski
559/2016Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻorawinieŻórawina
560/2016Szkoła Podstawowa w Polance WielkiejPolanka Wielka
561/2016Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w ChmielnieChmielno
562/2016Zespół Szkół im. Jana Pawła II w LutyniLutynia
563/2016Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w ZbrudzewieŚrem
564/2016Szkoła Podstawowa nr 4 w ChełmnieChełmno
565/2016Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w RzeczycyRzeczyca
566/2016Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach BorowychCzernice Borowe
567/2016Szkoła Podstawowa nr 8 w SłupskuSłupsk
568/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w WylatowieWylatowo
569/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krakowie Kraków
570/2016Zespół Szkół Publicznych w Mysiadle Mysiadło
571/2016Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego w WarszawieWarszawa
572/2016Szkoła Podstawowa nr 89 im. Kornela Makuszyńskiego w KrakowieKraków
573/2016Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego w GiżycachGiżyce
574/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BrzegachBrzegi
575/2016Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w LusławicachLusławice
576/2016Szkoła Podstawowa w SmolnejOleśnica
577/2016Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Legionowie Legionowo
578/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz w PoznaniuPoznań
579/2016Szkoła Podstawowa im. 3 P.P.Legionów AK w SorbinieSorbin
580/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w KruczuKrucz
581/2016Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
582/2016Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czarnem DolnemCzarne Dolne
583/2016Szkoła Podstawowa im. C. Freineta w OtwockuOtwock
584/2016XIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w PoznaniuPoznań
585/2016Zespół Placówek Oświatowych Gimnazjum w MorawicyMorawica
586/2016Europejskie Gimnazjum w ZgorzelcuZgorzelec
587/2016Szkoła Podstawowa w MiłaczewieMiłaczew
588/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki
589/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w OlszynachOlszyny
590/2016IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoGdynia
591/2016Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina w WarszawieWarszawa
592/2016Samorządowe Gimnazjum w KożuchowieKożuchów
593/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w JarocinieJarocin
594/2016Средняя школа №25 им. Н.К. Крупскойг. Ульяновск
595/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w TrzebuniTrzebunia
596/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w TrzeboszowicachTrzeboszowice
597/2016Zespół Szkół Publicznych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WierzchowinachWierzchowiny
598/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w KruszwicyKruszwica
599/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w JeżewieJeżewo
600/2016Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 im. Jana Pawła II Pionki
601/2016Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza w WarszawieWarszawa
602/2016Społeczna Szkoła Podstawowa w RestarzewieRestarzew Cmentarny
603/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w OsiekuOsiek
604/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w DalekiemDalekie
605/2016Zespół Szkół w Kiełpinie Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego Kiełpino
606/2016Zespół Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
607/2016Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w KrakowieKraków
608/2016Szkoła Podstawowa w Płóczkach GórnychPłóczki Górne
609/2016Szkoła Podstawowa nr 2 w WapnicyWapnica
610/2016Szkoła Podstawowa w LipskuLipsko
611/2016Gimnazjum w WaśniowieWaśniów
612/2016Szkoła Podstawowa w WysokienicachWysokienice
613/2016Szkoła Podstawowa im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w IłówcuIłówiec
614/2016Gimnazjum nr 7 w Bytomiu Bytom
615/2016Holy Family School for the DeafDublin
616/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w GogolinieGogolin
617/2016Zespół Szkół w ŻyznowieŻyznów
618/2016Zespół Szkół Społecznych w WołowieWołów
619/2016Zespół Szkół im. M.Konopnickiej w GraboszycachGraboszyce
620/2016Bankura Ankur AcademyBankura
621/2016Społeczne Gimnazjum UTO w UstceUstka
622/2016Zespół Szkół w MalawieMalawa
623/2016Szkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - Zarembiny w DrzewcachDrzewce
624/2016Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w SzkotowieSzkotowo
625/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej PorębieSzklarska Poręba
626/2016Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 4 w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
627/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w PyrzycachPyrzyce
628/2016МКОУ СОШ №2 с. Некрасовка Хабаровского района Хабаровского края
629/2016Szkoła Podstawowa nr 8 w KrakowieKraków
630/2016Secundaria Centro Educacional La Caridad EsquedaEsqueda
631/2016Szkoła Podstawowa w ŚmiechowicachSamborzec
632/2016Zespół Szkół w OciążuFabianów
633/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w PruszkowiePruszków
634/2016Zespół Szkół Społecznych w LubinieLubin
635/2016Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Grojcu Grojec
636/2016Szkoła Podstawowa w ŚwierzawieŚwierzawa
637/2016Brynllywarch Hall School Newtown
638/2016Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w WarszawieWarszawa
639/2016Zespół Szkół nr 1 w WiśleWisła
640/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w SzczecnieSzczecno
641/2016Szkoła Podstawowa "Słoneczna" w SzczecinieSzczecin
642/2016Szkoła Podstawowa nr 14 w SzczecinieSzczecin
643/2016Miejska Szkoła Podstawowa w Szczawnie-ZdrojuSzczawno-Zdrój
644/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w SzamotułachSzamotuły
645/2016Szkoła Integracyjna w Szalejowie GórnymSzalejów Górny
646/2016Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Brzechwy w Stargardzie SzczecińskimStargard
647/2016Szkoła Podstawowa w Starym GronowieStare Gronowo
648/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku Słupsk
649/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w SławkowieSławkowo
650/2016Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich Szkoła Podstawowa nr 8Siemianowice Śląskie
651/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Sędziszowie MałopolskimSędziszów Małopolski
652/2016Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" w WarszawieWarszawa
653/2016Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego w WarszawieWarszawa
654/2016Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego w RybnikuRybnik
655/2016Społeczna Szkoła Podstawowa im.Jerzego Kukuczki w RybnikuRybnik
656/2016Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w RogachRogi
657/2016Szkoła Podstawowa w RdziostowieRdziostów
658/2016Szkoła Podstawowa w Radominie z Filią w DulskuRadomin
659/2016Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 im. Polskich Olimpijczyków we WrocławiuWrocław
660/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25 w RadomiuRadom
661/2016Zespół Szkół w Pyskowicach Szkoła Podstawowa nr 5, Gimnazjum nr 2Pyskowice
662/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w UdaninieUdanin
663/2016Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w WysokiejWysoka
664/2016Zespół Szkół nr 2 w TurznieTurzno
665/2016Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w WyszkowieWyszków
666/2016Zespół Szkół w PrusachPrusy
667/2016Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Zabierzów Bocheński
668/2016Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w ProchowicachProchowice
669/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w ZaborowieZaborów
670/2016Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w ZabratówceZabratówka
671/2016Zespół Szkół nr 5 w PoznaniuPoznań
672/2016Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. INKA w Podjazach Podjazy
673/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w OsolinieOsolin
674/2016Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Osieku ŁużyckimOsiek Łużycki
675/2016Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w ZalesiuZalesie
676/2016Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła BiałegoNowy Dwór Mazowiecki
677/2016Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w ZastrużuZastruże
678/2016Szkoła Podstawowa w Wielkiej ŁąceWielka Łąka
679/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w AmelinieAmelin
680/2016Zespół Szkół w TurowieTurowo
681/2016Zespół Szkół w Maszewie Dużym Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta Maszewo Duże
682/2016Zespół Szkół w Maszewie Dużym Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta Maszewo Duże
683/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w ZielonceZielonka
684/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej NieszawceMała Nieszawka
685/2016Zespół Szkół w TrześniTrześń
686/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w ŁączanachŁączany
687/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w LesznieLeszno
688/2016Zespół Placówek Specjalnych w LegnicyLegnica
689/2016Zespół Szkół Gimnazjalnych w KwidzyniuKwidzyn
690/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci w KsiążenicachKsiążenice
691/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w KraśnikuKraśnik
692/2016Szkoła Filialna w TłokachTłoki
693/2016Szkoła Podstawowa nr 36 w KrakowieKraków
694/2016Zespół Szkół Specjalnych w ŻmigrodzieŻmigród
695/2016Szkoła Podstawowa Centrum Edukacji Twórczej w KowalachKowale
696/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w KostrzyniuKostrzyn
697/2016Publiczna Szkoła Podstawowa KoniewoKoniewo
698/2016Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Więckach Więcki
699/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłonówku-KoloniiKłonówek
700/2016Zespół Szkół w Kluczkowicach Kluczkowice
701/2016Szkoła Podstawowa w KlenicyKlenica
702/2016Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w KijewieKijewo
703/2016Szkoła Podstawowa nr 18 w KielcachKielce
704/2016Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka w KatowicachKatowice
705/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Józefa w KaszowieKaszów
706/2016Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego w WarszawieWarszawa
707/2016Gimnazjum im.Jana Pawła II w WilczynieWilczyn
708/2016Szkoła Podstawowa nr 14 im. Henryka III Głogowskiego w GłogowieGłogów
709/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GilowieGilów
710/2016Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w GdańskuGdańsk
711/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w GaciGać
712/2016Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Wilczynie Wilczyn
713/2016Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie WielkopolskiejŚroda Wielkopolska
714/2016Szkoła Podstawowa im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wlkp. w Wilkowie PolskimWilkowo Polskie
715/2016Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w DrążnejDrążna
716/2016Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w DąbrowieDąbrowa
717/2016Szkoła Podstawowa w Dakowach MokrychDakowy Mokre
718/2016Zespół Szkół Integracyjnych w ChorzowieChorzów
719/2016Zespół Oświatowo-Wychowawczy w StrzaleChodów
720/2016Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w BytomiuBytom
721/2016Szkoła Podstawowa nr 45 w BytomiuBytom
722/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w BrzeźnikuBrzeźnik
723/2016Zespół Szkolno- Przedszkolny ŚlesinŚlesin
724/2016Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. i Gimnazjum nr 3 w BodzewieBodzewo
725/2016Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
726/2016МАОУ СОШ №88Тюмень
727/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. por. Z.Kruszelnickiego ps. "Wilk" w GrudziądzuGrudziądz
728/2016МОУ "Средняя общеобразовательная школа"с. Сулак
729/2016Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w ParlinieParlino
730/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku PolskimGlinik Polski
731/2016Zespół Szkół w Starym NarcieStary Nart
732/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice
733/2016Zespół Szkół w LipowinieLipowina
734/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Kantego we WrocanceWrocanka
735/2016Zespół Szkół w KrzemienicyKrzemienica
736/2016Szkoła Podstawowa im. płk. Czesława Mączyńskiego w KaszycachKaszyce
737/2016Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BarkowieBarkowo
738/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo
739/2016Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w CzłopieCzłopa
740/2016Zespół Szkół w StawieStaw
741/2016Szkoła Podstawowa nr 88 w WarszawieWarszawa
742/2016Zespół Szkół nr 7 w KaliszuKalisz
743/2016Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w PrzemyśluPrzemyśl
744/2016Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
745/2016Zespół Szkół w ChoczuChocz
746/2016Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej GórzeNawojowa Góra
747/2016Zespół Szkół nr 2 w Ciachcinie, Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich Ciachcin Nowy
748/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum Językowe im. Kard. Karola Wojtyły w KozachKozy
749/2016Gimnazjum Publiczne w Radomyślu WielkimRadomyśl Wielki
750/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Świdnik
751/2016Szkoła Podstawowa w Ligocie PolskiejLigota Polska
752/2016Gimnazjum w TrzebowniskuTrzebownisko
753/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w PisarzowicachPisarzowice
754/2016Szkoła Filialna im. Unii Europejskiej w Karsiborze Karsibór
755/2016Publiczne Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w PrzyłękuPrzyłęk
756/2016Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krępie KościelnejKrępa Kościelna
757/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w ŁąkocinachŁąkociny
758/2016Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w WarszawieWarszawa
759/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w GrodkowieGrodków
760/2016Gimnazjum w Wólce PełkińskiejWólka Pełkińska
761/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w WałbrzychuWałbrzych
762/2016Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w StrumieniuStrumień
763/2016Zespół Szkół w NiechlowieNiechlów
764/2016Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. J.Piłsudskiego we WłoszczowieWłoszczowa
765/2016Szkoła Podstawowa w ChocianowieChocianów
766/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w TrzebieniuTrzebień
767/2016Zespół Placówek Oświatowych w Gołyminie-OśrodkuGołymin-Ośrodek
768/2016Kolegium Szkół Prywatnych w KielcachKielce
769/2016Szkoła Podstawowa w Dąbrowie BolesławieckiejDąbrowa Bolesławiecka
770/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku MazowieckimGrodzisk Mazowiecki
771/2016Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie Rzeszów
772/2016Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Stykowie Styków
773/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w SuchejSucha
774/2016Szkoła Podstawowa w ŚmignieŚmigno
775/2016Zespół Szkół nr 10 w SzczecinieSzczecin
776/2016Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w KsiężomierzuKsiężomierz
777/2016Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Buka w MójczyMójcza
778/2016Zespół Szkół Agrobiznesu w CzłuchowieCzłuchów
779/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w PilePiła
780/2016Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej Pilcza Żelichowska
781/2016Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum w PoskwitowiePoskwitów
782/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w KorczynieKorczyna
783/2016Szkoła Podstawowa w JędrzychowicachKowalewo
784/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w ZalipiuZalipie
785/2016Gminny Zespół Szkół nr 2 w Wałbrzychu, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Publiczne Gimnazjum nr 2Wałbrzych
786/2016Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w DziwnowieDziwnów
787/2016Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w PrzeźmierowiePrzeźmierowo
788/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach WrocławskichKąty Wrocławskie
789/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum w ParlinieParlin
790/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w BuczuBucze
791/2016Zespół Szkół w SzalowejSzalowa
792/2016Zespół Szkół w PrątnicyPrątnica
793/2016Zespół Szkół w DolicachDolice
794/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy i Henryka Ossowskich w KunicachKunice
795/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w PopielowiePopielów
796/2016Zespół Szkół w JasienicyJasienica
797/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks Jana Dzierżona w KarłowicachKarłowice
798/2016Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w JaksicachJaksice
799/2016Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Kaliszu Kalisz
800/2016Szkoła Podstawowa nr 4 w PrzemyśluPrzemyśl
801/2016Szkoła Podstawowa nr 96 im. Leonida Teligi we WrocławiuWrocław
802/2016Szkoła Podstawowa w SownieSowno
803/2016Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w KaszowieKaszów
804/2016Zespół Szkół w PamiątkowiePamiątkowo
805/2016Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieJonkowo
806/2016Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego w WarszawieWarszawa
807/2016Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowej Wsi Nowa Wieś
808/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w TrąbkachTrąbki
809/2016Szkoła Podstawowa nr 6 w Kłodzku Kłodzko
810/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w NarokuNarok
811/2016Szkoła Podstawowa w Karniowie Karniów
812/2016Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach WyżnychŁapsze Wyżne
813/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w Pcimiu Pcim
814/2016Zespół Szkół w PiecnikuPiecnik
815/2016Szkoła Podstawowa w Jabłkowie, filia Lechlin i RejowiecJabłkowo
816/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Kamionce MałejKamionka Mała
817/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w KatowicachKatowice
818/2016Zespół Szkół w ZagoździuLipniak
819/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ZagrodnieZagrodno
820/2016Szkoła Podstawowa nr 1 Gimnazjum nr 4 w JaśleJasło
821/2016Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w CiechanowieCiechanów
822/2016Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w GniewkowieGniewków
823/2016Szkoła Podstawowa nr 3 w Rudzie Śląskiej im. Joanny von Schaffgotsch-Gryzik Ruda Śląska
824/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w KielcachKielce
825/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w Pruszczu GdańskimPruszcz Gdański
826/2016Szkoła Podstawowa nr 38 im. T. Kościuszki w Sosnowcu Sosnowiec
827/2016Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w PułtuskuPułtusk
828/2016Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w JózefowieJózefów
829/2016Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w WarszawieWarszawa
830/2016Zespół Szkół Publicznych w KrzeszowieKrzeszów
831/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w Świętej KatarzynieŚwięta Katarzyna
832/2016Zespół Szkół w ZalesiuZalesie
833/2016Szkoła Podstawowa w Nowych CzaplachNowe Czaple
834/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Malczewskiego w Strzelcach OpolskichStrzelce Opolskie
835/2016Szkoła Podstawowa w ŚnietnicyŚnietnica
836/2016Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w OstrowitemOstrowite
837/2016Zespół Szkół w Gronowie GórnymGronowo Górne
838/2016Szkoła Podstawowa w ŚnieciskachŚnieciska
839/2016Aurus - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w WarszawieWarszawa
840/2016Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Krzyżu Wielkopolskim Krzyż Wielkopolski
841/2016Zespół Szkół Gminnych im. Jana Kochanowskiego w BrzeźnicyBochnia
842/2016Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w BielawieBielawa
843/2016Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w DzierżoniowieDzierżoniów
844/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w KępnieKępno
845/2016Szkoła Podstawowa nr 3 w KoninieKonin
846/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących w PacyniePacyna
847/2016Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika i Gimnazjum nr 1Piaski
848/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w KierlikówceKierlikówka
849/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w CzerskuCzersk
850/2016Szkoła Podstawowa nr 44 w GdańskuGdańsk
851/2016Szkoła Podstawowa im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich w ProszeniuProszenie
852/2016Zespół Szkół w TrzcianieTrzciana
853/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w ŻorachŻory
854/2016Zespół Szkół nr 1 w BachórzuBachórz
855/2016Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w StawiszynieStawiszyn
856/2016Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. G. Piramowicza w GdańskuGdańsk
857/2016Zespół Szkół w PozezdrzuPozezdrze
858/2016Szkoła Podstawowa nr 2 w ZakopanemZakopane
859/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w CzernichowieCzernichów
860/2016Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w GliwicachGliwice
861/2016Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w WarszawieWarszawa
862/2016Szkoła Podstawowa im. B. Krzywoustego w Kamieńcu WrocławskimKamieniec Wrocławski
863/2016Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w DamicachDamice
864/2016Szkoła Podstawowa nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w CzęstochowieCzęstochowa
865/2016Zespół Szkół w DziaduszycachDziaduszyce
866/2016Zespół Szkół im. Polskich Noblistów w WielichowieWielichowo
867/2016Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w SłupskuSłupsk
868/2016Zespół Szkół w Dłoni Szkoła PodstawowaDłoń
869/2016Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego w KrakowieKraków
870/2016Publiczne Gimnazjum w Jordanowie ŚląskimJordanów Śląski
871/2016Szkoła Podstawowa nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
872/2016Zespół Szkół im. Jana Pawła II w OporowieOporów
873/2016Zespół Szkół w Pieckach Szkoła Podstawowa im. K. Wojtyły w PieckachPiecki
874/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach PodhalańskichRokiciny Podhalańskie
875/2016МОУ "СОШ №43"г. Саратов
876/2016Szkoła Podstawowa w Annoborze Annobór
877/2016Zespół Szkół nr 3 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski
878/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasieniu Jasień
879/2016Zespół Szkół w Łowiczu Szkoła Podstawowa nr 3 w ŁowiczuŁowicz
880/2016Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w SłubicachSłubice
881/2016Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
882/2016Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w ChorzowieChorzów
883/2016Zespół Szkół w GrabowieGrabowo
884/2016Zespół Szkół nr 1 w SzczecinieSzczecin
885/2016Szkoła Podstawowa w KrauszowieKrauszów
886/2016Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w LegnicyLegnica
887/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w StrzyżowieStrzyżów
888/2016Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie Rzeszów
889/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Nowym TomyśluNowy Tomyśl
890/2016Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŚwidnicyŚwidnica
891/2016Szkoła Podstawowa nr 61 w PoznaniuPoznań
892/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WiszniowieWiszniów
893/2016Szkoła Podstawowa nr 19 w Zespole Szkół nr 15 w CzęstochowieCzęstochowa
894/2016Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksa Dawidowskiego "Alka" w WarszawieWarszawa
895/2016Szkoła Podstawowa w JanowcuJanowiec
896/2016Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w BieńkówceBieńkówka
897/2016Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka w WarszawieWarszawa
898/2016Szkoła Podstawowa nr 11 w Zielonej GórzeZielona Góra
899/2016Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w KnurowieKnurów
900/2016Zespół Szkół w RząsceRząska
901/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejDąbrowa Tarnowska
902/2016Zespół Placówek Oświatowych w WęglówceWęglówka
903/2016Szkoła Podstawowa im. gen. J. Bema w SuszuSusz
904/2016Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy Żary
905/2016Zespół Szkół w KrasieninieKrasienin
906/2016Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego w CieszynieCieszyn
907/2016Szkoła Podstawowa w MycielinieMycielin
908/2016Szkoła Podstawowa nr 6 im. Armii Krajowej w AugustowieAugustów
909/2016Zespół Szkół w BojanieBojano
910/2016Szkoła Podstawowa im. Rudolfa Gila w ŚwiętoszówceŚwiętoszówka
911/2016Zespół Szkół w Gościnie - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Gościno
912/2016Zespół Publicznych Szkół Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iwaniskach Iwaniska
913/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuSandomierz
914/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w PieszycachPieszyce
915/2016Szkoła Podstawowa w PrzezchlebiuPrzezchlebie
916/2016Szkoła Podstawowa w BłoniuBłonie
917/2016Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w NiwceNiwka
918/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 Aktywności Twórczej w ZielonceZielonka
919/2016Zespół Szkół nr 12 w GdyniGdynia
920/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 im. Harcerzy Buchalików w RybnikuRybnik
921/2016Szkoła Podstawowa nr 5 w ZakopanemZakopane
922/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w KmiecinieKmiecin
923/2016Publiczna Szkoła Podstawowa "Mileszki" w ŁodziŁódź
924/2016Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dświersznie MałymDźwierszno Małe
925/2016Chrześcijańska Szkoła Podstawowa ARKA we WrocławiuWrocław
926/2016Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Grabowie nad ProsnąGrabów nad Prosną
927/2016Szkoła Podstawowa GałązczyceGałązczyce
928/2016Społeczne Gimnazjum nr 55 w WarszawieWarszawa
929/2016Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w ZedermanieZederman
930/2016Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w SmolicachSmolice
931/2016Zespół Szkół Publicznych w Kleszczewie KościerskimKleszczewo Kościerskie
932/2016Szkoła Podstawowa w CzłopieCzłopa
933/2016Szkoła Podstawowa im. Leśników Lubuskich w BoczowieBoczów
934/2016Szkoła Podstawowa OsowoOsowo
935/2016Szkoła Podstawowa nr 4 w LegnicyLegnica
936/2016Zespół Szkół w KarsinieKarsin
937/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WierzchosławicachWierzchosławice
938/2016Szkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywno
939/2016Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w PcimiuPcim
940/2016Gimnazjum w ŁuczywnieŁuczywno
941/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w StudzienicachStudzienice
942/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Świebodzinie im. Janusza Korczaka Świebodzin
943/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w OkartowieOkartowo
944/2016Szkoła Podstawowa nr 18 w KrakowieKraków
945/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrówceDąbrówka
946/2016Szkoła Podstawowa w PukininiePukinin
947/2016Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w KolniczkachKolniczki
948/2016Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w CiepielowieCiepielów
949/2016Zespól Szkół nr 111 w WarszawieWarszawa
950/2016Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Majdanie Nepryckim Majdan Nepryki
951/2016Zespół Szkół w KorczynieKorczyna
952/2016Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w MiędzyrzeczuMiędzyrzecz
953/2016Szkoła Podstawowa w IwierzycachIwierzyce
954/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w ZgorzelcuZgorzelec
955/2016Szkoła Podstawowa nr 85 w WarszawieWarszawa
956/2016Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w ToruniuToruń
957/2016Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w KrzemieniewicachKrzemieniewice
958/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis w ŁąkachŁąki
959/2016Zespół Szkół w UniejowieUniejów
960/2016Zespół Szkół w WęgojuWęgój
961/2016Gimnazjum w PołajewiePołajewo
962/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BielinieBielino
963/2016Szkoła Podstawowa im. Adam Mickiewicza w SompolnieSompolno
964/2016Prywatna Szkoła Podstawowa nr 94 w WarszawieWarszawa
965/2016МОУ "СОШ с.Краснянка"с. Краснянка"
966/2016Zespół Szkół Miejskich nr 2 - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoKędzierzyn-Koźle
967/2016Szkoła Podstawowa w BukwałdzieBukwałd
968/2016Szkoła Podstawowa nr 6 w CzarkowieCzarków
969/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w EłkuEłk
970/2016Szkoła Podstawowa nr 80 im. Kornela Makuszyńskiego w PoznaniuPoznań
971/2016Zespół Szkół w OsobnicyOsobnica
972/2016Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej GórzeNowa Góra
973/2016Szkoła Podstawowa im bł. ks. Jana Balickiego w PolnejPolna
974/2016Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w DzierżoniowieDzierżoniów
975/2016Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach Bąkowice
976/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w PłońskuPłońsk
977/2016Gimnazjum nr 39 im. Agaty Mróz-Olszewskiej w WarszawieWarszawa
978/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w BiskupicachBiskupice
979/2016Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Zdrochcu Niepubliczna Szkoła Podstawowa w ZdrochcuZdrochec
980/2016Zespół Szkół w Korszach Korsze
981/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dąbroszynie Dąbroszyn
982/2016Szkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim
983/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w ZielonejZielona
984/2016Szkoła Podstawowa w KrasnejKrasna
985/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Henryka Nowackiego w AdelinieAdelin
986/2016Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w WojcieszycachWojcieszyce
987/2016Суховская основная общеобразовательная школад. Выстав
988/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie Szkoła Filialna w SieroniowicachSieroniowice
989/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie
990/2016Społeczne Gimnazjum Pyrzyckiego Stowarzyszenia OświatowegoPyrzyce
991/2016Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Janickiego w Cieninie ZabornymCienin Zaborny
992/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów WarszawyWarszawa
993/2016Zespół Placówek Oświatowych w SkrzydlnejSkrzydlna
994/2016Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju Wsi - Centrum w BiałobłotachBiałobłoty
995/2016Gimnazjum im. Ojca Michała Tomaszka w PieńskuPieńsk
996/2016МОУ "Средняя общеобразовательная школа №1 им. С.Ф. Романова", г. ЖуковГ. Жуков
997/2016Zespół Szkół im. Wacławy Matusiak w BrzeźniuBrzeźnio
998/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dłużynie DolnejDłużyna Dolna
999/2016Szkoła Podstawowa nr 36 im. Narodów Zjednoczonej Europy w TychachTychy
1000/2016Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im.Janusza Korczaka w SmólnikuSmólnik
1001/2016Szkoła Podstawowa nr 2 w PstrągowejPstrągowa
1002/2016Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w NiestachowieNiestachów
1003/2016Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GlinianceGlinianka
1004/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym MieścieDobre Miasto
1005/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie Balin
1006/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa Lokomotywa w SopocieSopot
1007/2016Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Mieczysława Medweckiego w MorawicyMorawica
1008/2016Zespół Szkół w GrzmiącejGrzmiąca
1009/2016Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w UrbanowieUrbanowo
1010/2016Niepubliczny Zespół Szkół w GoryszachGorysze
1011/2016Szkoła Podstawowa nr 10 w LubinieLubin
1012/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. K. Lisieckiego - "Dziadka" w WarszawieWarszawa
1013/2016Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej MałejŻeleźnikowa Mała
1014/2016Szkoła Podstawowa w DębowcuDębowiec
1015/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Staszica w BędzinieBędzin
1016/2016Zespół Szkół w Starym BojanowieStare Bojanowo
1017/2016Zespół Placówek Oświatowych nr 3. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II z Oddziałami IntegracyjnymiMiędzyrzec Podlaski
1018/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lubini MałejLubinia Mała
1019/2016Gimnazjum nr 9 w ElbląguElbląg
1020/2016Zespół Szkół w Racławicach ŚląskichRacławice Śląskie
1021/2016Szkoła Podstawowa w Nowej BiałejNowa Biała
1022/2016Szkoła Podstawowa w KobiernieKobierno
1023/2016Zespół Szkół w PięczkowiePięczkowo
1024/2016Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w MystkowieMystków
1025/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w TrzemesznieTrzemeszno
1026/2016Zespół Szkół Sportowych nr 1 w ChorzowieChorzów
1027/2016Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka w ŁodziŁódź
1028/2016Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jerzego Chromika w MysłowicachMysłowice
1029/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w RoztoceRoztoka
1030/2016Zespół Placówek Oświatowych - Szkoła Podstawowa im. Zdobywców Wału Pomorskiego w ChociwluChociwel
1031/2016Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w PalmierowiePalmierowo
1032/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w ŁańcucieŁańcut
1033/2016Zespół Szkół Integracyjnych w LubinieLubin
1034/2016Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli RadłowskiejWola Radłowska
1035/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonnie Jabłonna
1036/2016Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Bł. Alicji Kotowskiej w WejherowieWejherowo
1037/2016Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w MrzeżynieMrzeżyno
1038/2016Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w LusinieKraków-Lusina
1039/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SkorzeszycachSkorzeszyce
1040/2016Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w WyszogrodzieWyszogród
1041/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzykowej Borzykowa
1042/2016Zespół Szkół w ŁęczycachŁęczyce
1043/2016МОУ "Средняя общеобразовательная школа п. Целинный Ершовского района Саратовской области"п. Целинный
1044/2016Szkoła Podstawowa w SkokowejSkokowa
1045/2016Szkoła Podstawowa nr 82 im. Księcia Przemysła I w PoznaniuPoznań
1046/2016Szkoła Podstawowa nr3 im. Małego Powstańca w ZąbkachZąbki
1047/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1 w Krakowie Kraków
1048/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janiny Januszewskiej w CiemnemCiemne
1049/2016Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w RzeszowieRzeszów
1050/2016Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w SławatyczachSławatycze
1051/2016Zespół Szkół w Mieście ObrzyckoObrzycko
1052/2016Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego w BarczewieBarczew
1053/2016Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w PluskowęsachPluskowęsy
1054/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha w KrakowieKraków
1055/2016Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha w BągarcieBągart
1056/2016Gimnazjum im. Jana Pawła II w SuskuSusk
1057/2016I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Słupsku Słupsk
1058/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w RawiczuRawicz
1059/2016Szkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg-ZarembinyPłośnica
1060/2016МОУ«СОШ п. Учебный Ершовского района Саратовской области» п. Учебный
1061/2016Szkoła Podstawowa nr 56 w SzczecinieSzczecin
1062/2016Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR w RzeszowieRzeszów
1063/2016Szkoła Podstawowa WampierzówWampierzów
1064/2016МБОУ "СОШ №12 имени В.Г.Распутина"г. Братск
1065/2016Szkoła Podstawowa im Marii Skłodowskiej-Curie w SzczepanowieSzczepanowo
1066/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Kołłątaja w WiśniowejWiśniowa
1067/2016Zespół Szkół w Ryjewie Ryjewo
1068/2016Zespół Szkół w WierzbnieWierzbno
1069/2016Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego w WarszawieWarszawa
1070/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w SwarzędzuSwarzędz
1071/2016Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO w LegionowieLegionowo
1072/2016Zespół Szkół Katolickich w Piekarach Śląskich Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji KatowickiejPiekary Śląskie
1073/2016Szkoła Podstawowa w ŻukowieŻukowo
1074/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana w WarszawieWarszawa
1075/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w RodakachRodaki
1076/2016Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie Warszawa
1077/2016Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w SmardzewieSmardzewo
1078/2016Муниципальное общеобразовательное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №5 г. Ершова Саратовской области"г. Ершов
1079/2016Miejski Zespół Szkół nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w GorlicachGorlice
1080/2016Szkoła Podstawowa nr 4 w ŁodziŁódź
1081/2016Zespół Szkół w KępicachKępice
1082/2016Szkoła Podstawowa nr 12 w GłogowieGłogów
1083/2016Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Kołłątaja w ŻywcuŻywiec
1084/2016Szkoła Podstawowa w PodchojnachJędrzejów
1085/2016Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliana Tuwima w Nowym SączuNowy Sącz
1086/2016МОУ "Средняя общеобразовательная школа с.Перекопное Ершовского района Саратовской области"с. Перекопное
1087/2016Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w JeruzaluJeruzal
1088/2016Gimnazjum im. mjr. Henryka Sucharskiego w GieczuGiecz
1089/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Orła Białego w OświęcimiuOświęcim
1090/2016Szkoła Podstawowa w ZelczynieWielkie Drogi
1091/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Papieża Polaka w Starym LubotyniuStary Lubotyń
1092/2016Zespół Szkolno - Gimnazjalny z Oddziałami Integracyjnymi w LibiążuLibiąż
1093/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w NiedzieliskachNiedzielika
1094/2016Szkoła Podstawowa w MyślachowicachMyślachowice
1095/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej NyskiejBiała Nyska
1096/2016Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie ŁódzkimKonstantynów Łódzki
1097/2016Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
1098/2016Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w CierpicachCierpice
1099/2016Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w SkaleSkała
1100/2016Zespół Szkół nr 2 w NiegowonicachNiegowonice
1101/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego w RadomiuRadom
1102/2016Szkoła Podstawowa nr 65 w BydgoszczyBydgoszcz
1103/2016Szkoła Podstawowa w Grądach WonieckoGrądy Woniecko
1104/2016Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków w DobiegniewieDobiegniew
1105/2016Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w PotokuPotok
1106/2016Szkoła Podstawowa im. Ostapa Dłuskiego w DąbrowieDąbrowa
1107/2016Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej PorębieSzklarska Poręba
1108/2016Szkoła Podstawowa w GłębokiemGłębokie
1109/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa
1110/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w SzczawnicySzczawnica
1111/2016Szkoła Podstawowa nr 42 w SosnowcuSosnowiec
1112/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w SzwagrowieSzwagrów
1113/2016Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w SiedlcachSiedlce
1114/2016Gimnazjum im. Jana Pawła II w ChociwluChociwel
1115/2016Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w PodsarniuPodsarnie
1116/2016Szkoła Podstawowa w JamachJamy
1117/2016Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w BytowieBytów
1118/2016Zespół Szkół w JezioranachJeziorany
1119/2016Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Bł. Jana Pawła II w KuniowieKuniów
1120/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w OsiekuOsiek
1121/2016Zespół Szkół Miejskich nr 3 w JaśleJasło
1122/2016Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej Limanowa
1123/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w DylakachDylaki
1124/2016Szkoła Podstawowa nr 14 w ChorzowieChorzów
1125/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w CzarnkowieCzarnków
1126/2016Zespół Szkół w KleszczewieKleszczewo
1127/2016Zespół Kształcenia i Wychowania w DziemianachDziemiany
1128/2016Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w GrojcuGrojec
1129/2016Zespół Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w KopanceKopanka
1130/2016Zespół Szkolno - Przedszkolny w SkrzynceSkrzynka
1131/2016Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza w WarszawieWarszawa
1132/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 29 w KielcachKielce
1133/2016Zespół Szkół we FredropoluFredropol
1134/2016Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w GiżyckuGiżycko
1135/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jedlni - LetniskoJedlnia - Letnisko
1136/2016Szkoła Podstawowa w Radzicach DużychRadzice Duże
1137/2016Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w KłajuKłaj
1138/2016Szkoła Podstawowa w DragaczuDragacz
1139/2016Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w KijewieKijewo
1140/2016Zespół Szkół Sportowych w LubinieLubin
1141/2016Szkoła Podstawowa w Bogoniowicach z filią w KipsznejBogoniowice
1142/2016Szkoła Podstawowa w StawkuStawek
1143/2016Gimnazjum w LubominieLubomino
1144/2016Zespół Szkół w BanioszeBaniocha
1145/2016Szkoła Podstawowa nr 24 w GdańskuGdańsk
1146/2016Gimnazjum nr 8 im. Janusza Korczaka w BytomiuBytom
1147/2016Zespół Placówek Oświatowych w KacwinieKacwin
1148/2016Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w JerzykowieJerzykowo
1149/2016Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w ŚremieŚrem
1150/2016Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w ChorzowieChorzów
1151/2016Zespół Szkół w Jabłonicy PolskiejJabłonica Polska
1152/2016Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków w PoznaniuPoznań
1153/2016Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w KruszynieKruszyn
1154/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w BudzowieBudzów
1155/2016Szkoła Podstawowa nr 4 w BiłgorajuBiłgoraj
1156/2016Szkoła Podstawowa im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w BodzyniewieŚrem
1157/2016Zespół Szkół w Starych ProboszczewicachStare Proboszczewice
1158/2016Szkoła Podstawowa nr 11 w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
1159/2016Szkoła Podstawowa w BzianceBzianka
1160/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym TarguNowy Targ
1161/2016МАОУ "Лицей математики и информатики"Саратов
1162/2016Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w ŁętowicachŁętowice
1163/2016Szkoła Podstawowa nr 30 w Zabrzu Zabrze
1164/2016Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w SuchedniowieSuchedniów
1165/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w RawiczuRawicz
1166/2016Szkoła Podstawowa im. Lecha Bądkowskiego w LuzinieLuzino
1167/2016Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w ElbląguElbląg
1168/2016Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk
1169/2016Zespół Szkół im. Ks.Abp. A. Baraniaka w MchachMchy
1170/2016Szkoła Podstawowa nr 5 im. Konfederacji Tatrzańskiej w Nowym TarguNowy Targ
1171/2016Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w NowogrodzieNowogród
1172/2016Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w ŁaniętachŁanięta
1173/2016Szkoła Podstawowa nr 316 w WarszawieWarszawa
1174/2016Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w CzęstochowieCzęstochowa
1175/2016Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej WsiMała Wieś
1176/2016Zespół Placówek Oświatowych w SłopnicachSłopnice
1177/2016Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w OrluOrle
1178/2016Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w TarnowieTarnów
1179/2016Zespół Szkół w CzarnowąsachCzarnowąsy
1180/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w SzczepanowieSzczepanów
1181/2016Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im Powstańców Wielkopolskich w KościanieKościan
1182/2016Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53 im. Stefanii Sempołowskiej w WarszawieWarszawa
1183/2016Szkoła Podstawowa w ŚleszowicachŚleszowice
1184/2016Zespół Placówek Oświatowych w Woli FilipowskiejWola Filipowska
1185/2016Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza we WrocławiuWrocław
1186/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa Słoneczne Wzgórze w ZelkowieZelków
1187/2016Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie Garwolin
1188/2016Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w LutomiuLutom
1189/2016Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w RybnieRybno
1190/2016Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 1 w Kętach Kęty
1191/2016Zespół Szkół im. Jana Pawła II w OsiekuOsiek
1192/2016Szkoła Podstawowa nr 11 w PorębiePoręba
1193/2016Zespół Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym WaliszewieStary Waliszew
1194/2016Szkoła Podstawowa w MrozachMrozy
1195/2016Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. J.Twardowskiego w WarszawieWarszawa
1196/2016Szkoła Podstawowa nr 3 w ŁęczycyŁęczyca
1197/2016Szkoła Podstawowa w OkonkuOkonek
1198/2016Gimnazjum nr 11 w GdyniGdynia
1199/2016Publiczny Zespół Przedszkolno - Szkolny z nauczaniem języka mniejszości narodowej - języka niemieckiego w Kędzierzynie - KoźluKędzierzyn - Koźle
1200/2016Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w GnieźnieGniezno
1201/2016Zespół Placówek Oświatowych im. bł. Wincentego Kadłubka w PrząsławiuPrząsław
1202/2016Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w PuławachPuławy
1203/2016Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Jeleniej GórzeJelenia Góra
1204/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa 'Nasza Szkoła' w OpoluOpole
1205/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w TrzebiniTrzebinia
1206/2016Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w JejkowicachJejkowice
1207/2016Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie im. Andrzeja GrubbyKołaczkowo
1208/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w SzwecjiSzwecja
1209/2016Zespół Szkół w PawłowiePawłowo
1210/2016Publiczne Gimnazjum w Kowalewie OpactwieKowalewo Opactwo
1211/2016Szkoła Podstawowa nr 2 w Spytkowicach Spytkowice
1212/2016Szkoła Podstawowa nr 30 we WrocławiuWrocław
1213/2016Gimnazjum nr 1 im. Stefana Batorego w GliwicachGliwice
1214/2016Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w ŚwieminieŚwiemino
1215/2016Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w PajęczniePajęczno
1216/2016Szkoła Podstawowa im. Polskich Sportowców w Tarchałach Wielkich Tarchały Wielkie
1217/2016Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w TarnowieTarnów
1218/2016Zespół Szkół nr 1 we WrześniWrześnia
1219/2016Publiczne Gimnazjum w SobocieSobota
1220/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogacicy im. Bohaterów II Brygady PancernejBogacica
1221/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w SkórceSkórka
1222/2016Zespół Szkół Gminnych w DamienicachDamienice
1223/2016Zespół Szkół Publicznych, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, GimnazjumTarnowiec
1224/2016Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Topoli KrólewskiejTopola Krolewska
1225/2016Zespół Szkół w Nowym WiśniczuNowy Wiśnicz
1226/2016Szkoła Podstawowa w RychtaluRychtal
1227/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w LubichowieLubichowo
1228/2016Szkoła Podstawowa w ParszowieParszów
1229/2016Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Luboszu Lubosz
1230/2016Zespół Szkół w Izabelinie, Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego, Gimnazjum im. ks. Aleksandra FedorowiczaIzabelin
1231/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w OstrzeszowieOstrzeszów
1232/2016Szkoła Podstawowa nr 2 w GryfinieGryfino
1233/2016Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w BratianieBratian
1234/2016Zespół Szkół w ZbierskuZbiersk
1235/2016Szkoła Podstawowa nr 32 im. J.Dudy-Gracza w CzęstochowieCzęstochowa
1236/2016Niepubliczna Szkoła w KozietułachKozietuły
1237/2016Szkoła Podstawowa nr 35 w Toruniu Toruń
1238/2016Szkoła Podstawowa nr 16 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Rybniku Rybnik
1239/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących w ZatorzeZator
1240/2016I Publiczne Gimnazjum w SłupiSłupia
1241/2016Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. Antoniego Hedy - Szarego w RadoszycachRadoszyce
1242/2016Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Samuel w WarszawieWarszawa
1243/2016Szkoła Podstawowa nr 7 w JaśleJasło
1244/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu Bieruń
1245/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GosaniuGosań
1246/2016Szkoła Podstawowa im. S. Wyspiańskiego w FilipowicachFilipowice
1247/2016Johny Dewey SchoolOborniki
1248/2016Zespół Szkół Specjalnych w KowanówkuOborniki
1249/2016Szkoła Podstawowa nr 85 im. ks. K. Jancarza w KrakowieKraków
1250/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 13 w RzeszowieRzeszów
1251/2016Zespół Szkół w WolkowychWolkowe
1252/2016Szkoła Podstawowa im. Hymnu Narodowego w BrodnicyBrodnica
1253/2016Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w KrakowieKraków
1254/2016Zespół Szkół w NakliNakla
1255/2016Dom Wczasów Dziecięcych w Jodłówce TuchowskiejJodłówka Tuchowska
1256/2016Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Poniecu Poniec
1257/2016Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w SierczySiercza
1258/2016Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 15 w KielcachKielce
1259/2016Szkoła Podstawowa w Młyńcu PierwszymMłyniec Pierwszy
1260/2016Szkoła Podstawowa nr 24 im. Powstańców Śląskich w ChorzowieChorzów
1261/2016Szkoła Podstawowa nr 6 w GiżyckuGiżycko
1262/2016Szkoła Podstawowa im. św. Mikołaja w BytomskuBytomsko
1263/2016Zespół Szkół w BielczyBielcza
1264/2016Szkoła Podstawowa nr 45 w PoznaniuPoznań
1265/2016Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w ŚwieciuŚwiecie
1266/2016Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy Bydgoszcz
1267/2016Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w InowrocławiuInowrocław
1268/2016Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada 1918 Roku w Domanicach KoloniiDomanice Kolonia
1269/2016Gimnazjum im. K K Baczyńskiego w SłupnieSłupno
1270/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w PłockuPłock
1271/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w RzeplinieRzeplin
1272/2016Zespół Szkoły i Gimnazjum im. Władysława Orkana w NiedźwiedziuNiedźwiedź
1273/2016Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza
1274/2016Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie im. Karola GrzesikaChorzów
1275/2016Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w PoznaniuPoznań
1276/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach GórnychLipiny Górne-Borowina
1277/2016Gimnazjum TWP w CiechanowieCiechanów
1278/2016Szkoła Podstawowa im. ks. St. Konarskiego w Wielkiej WsiWielka Wieś
1279/2016Szkoła Podstawowa nr 5 w OławieOława
1280/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy w Łaziskach GórnychŁaziska Górne
1281/2016Муниципальное казенное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10 г. Нижнеудинск"г. Нижнеудинск
1282/2016Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu ŚląskimStronie Śląskie
1283/2016Szkoła Podstawowa nr 64 w KrakowieKraków
1284/2016ZPO Szkoła Podstawowa nr 3 w Skarżysku-KamiennejSkarżysko-Kamienna
1285/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w RakachRaki
1286/2016Gimnazjum im. Karola Wojtyły w MiędzyborowieMiędzyborów
1287/2016Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w PłonnemPłonne
1288/2016Zespół Gimnazjum im. Ofiar Katynia i Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej PolskiLisia Góra
1289/2016Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w IłowieIłów
1290/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w SzamotułachSzamotuły
1291/2016Szkoła Podstawowa Master's Academy w Lwówku ŚląskimLwówek Śląski
1292/2016Zespół Szkół w Kobylinie-BorzymachKobylin-Borzymy
1293/2016Uczniowie klasy III P.Sz.P. im. św. Jana Bosko w CelinachCeliny
1294/2016Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela Bułhaka w WarszawieWarszawa-Wesoła
1295/2016Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy w Warszawie Warszawa
1296/2016Szkoła Podstawowa w TargoszynieTargoszyn
1297/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w SienicznieSieniczno
1298/2016Szkoła Podstawowa nr 48 im. Szarych Szeregów w Krakowie Kraków
1299/2016Szkoła Podstawowa w MyśligoszczyMyśligoszcz
1300/2016Szkoła Podstawowa w Wielkim LeźnieWielkie Leźno
1301/2016Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w MarcinkowicachMarcinkowice
1302/2016Zespół Szkół Gimnazjum im. Stanisława Młodożeńca w WilczycachWilczyce
1303/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących w RumiRumia
1304/2016Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna w KrakowieKraków
1305/2016Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w CzłuchowieCzłuchów
1306/2016Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w PrzytykuPrzytyk
1307/2016Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w SzaflarachSzaflary
1308/2016Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka w WarszawieWarszawa
1309/2016Gimnazjum im. Orła Białego w WęgorzynieWęgorzyno
1310/2016Szkoła Podstawowa nr 15 we Wrocławiu w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 9Wrocław
1311/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w BodzanowieBodzanów
1312/2016Szkoła Podstawowa imienia Profesora Alfreda Lityńskiego w UrszulinieUrszulin
1313/2016Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w ŚciegnachŚciegny
1314/2016Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w PolkowicachPolkowice
1315/2016Szkoła Podstawowa im. bł. ks. B. Markiewicza w Woli KrakowiańskiejWola Krakowiańska
1316/2016Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w DwikozachDwikozy
1317/2016Niepubliczna Szkoła PodstawowaFundacji Jawor w Głuszycy GórnejGłuszyca Górna
1318/2016Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej WsiWielka Wieś
1319/2016Zespół Szkół im. A. Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej, Szkoła PodstawowaWręczyca Wielka
1320/2016Grand Blanc AcademyGrand Blanc
1321/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym LubiejewieStare Lubiejewo
1322/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w SłupcySłupca
1323/2016Szkoła Podstawowa im.Wł. Broniewskiego w GruduskuGrudusk
1324/2016Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w MysiadleMysiadło
1325/2016AS Nasza Szkoła Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 Prywatne Gimnazjum nr 9 im. Marii Konopnickiej w BiałymstokuBiałystok
1326/2016Zespół Szkół Publicznych w Posadzie GórnejPosada Górna
1327/2016Szkoła Podstawowa im. UNICEF w ImbramowicachImbramowice
1328/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy, Szkoła Filialna w LuboczyRzeczyca
1329/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w ZabrzuZabrze
1330/2016Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w BielawachBielawy
1331/2016Zespół Szkół nr 1 w NidzicyNidzica
1332/2016Niepubliczne Gimnazjum przy MOW w PodcierniuPodciernie
1333/2016Zespół Szkół w IzdebnikuIzdebnik
1334/2016Szkoła Podstawowa nr 16 w Rudzie ŚląskiejRuda Śląska
1335/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w ŚwieciuŚwiecie
1336/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w JaworskuJaworsko
1337/2016Szkoła Podstawowa im. Ziemi Sandomierskiej w SłupczySłupcza
1338/2016Szkoła Podstawowa nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej RudzieNowa Ruda
1339/2016ZPO Szkoła Podstawowa w PiekoszowiePiekoszów
1340/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w BiałymbłocieNowa Wieś
1341/2016Zespół Szkół w ChwaliszewieChwaliszew
1342/2016Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu Szkoła Podstawowa w BieżyniuBieżyń
1343/2016Zespół Szkół w SerockuSerock
1344/2016Zespół Szkół Publicznych w WiązowieWiązów
1345/2016Szkoła Podstawowa nr 17 im. Orła Białego w KoszalinieKoszalin
1346/2016Zespół Szkół TAK im. Ireny Sendlerowej w Opolu Opole
1347/2016Zespół Szkół Publicznych nr 2 w PleszewiePleszew
1348/2016Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Giżycku Giżycko
1349/2016Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 5 w GdańskuGdańsk
1350/2016Zespół Szkół Budowlanych im. Wojska Polskiego Gimnazjum nr 3 w Legnicy Legnica
1351/2016Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
1352/2016Szkoła Podstawowa nr 353 im. Wielkich Odkrywców w WarszawieWarszawa
1353/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w ZabierzowieZabierzów
1354/2016Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana TwardowskiegoPiława Górna
1355/2016Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach LetniskuŻarki Letnisko
1356/2016Zespół Szkół nr 126 z Oddziałami Integracyjnymi w WarszawieWarszawa
1357/2016Zespół Szkół w Osiedlu NiewiadówOsiedle Niewiadów
1358/2016Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w SłomnikachSłomniki
1359/2016Akademia SOWARD w CzęstochowieCzęstochowa
1360/2016Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w CzernicyCzernica
1361/2016Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School Of WarsawWarszawa
1362/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w BrzeguBrzeg
1363/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w DługołęceDługołęka
1364/2016Szkoła Podstawowa im. 4 Brygady Pancernej Wojska Polskiego w ZawadówceRejowiec
1365/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w ChorzowieChorzów
1366/2016Gimnazjum w KosakowieKosakowo
1367/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w SiedlcachSiedlce
1368/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w GrudziądzuGrudziądz
1369/2016Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Woli WierzbowskiejWola Wierzbowska
1370/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana w WarszawieWarszawa
1371/2016Szkoła Podstawowa nr 225 w WarszawieWarszawa
1372/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111 w ŁodziŁódź
1373/2016Szkoła Podstawowa nr 2 w PolicachPolice
1374/2016Zespół Szkół nr 2 w PłockuPłock
1375/2016Zespół Szkół nr 1 w BarcinieBarcin
1376/2016МОУ "Средняя общеобразовательная школа с.Новорепное Ершовского района Саратовской области"с.Новорепное
1377/2016Szkoła Podstawowa w ŚmiłowicachŚmiłowice
1378/2016Zespół Szkół im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku DużymLiśnik Duży
1379/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w TarnowieTarnów
1380/2016Szkoła Podstawowa w GiebułtowieGiebułtów
1381/2016Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa w PrzybędzyPrzybędza
1382/2016Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Łubiance Szkoła Filialna im. Henryka Sienkiewicza w Ponętowie Górnym DrugimPonętów Górny Drugi
1383/2016Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w GdańskuGdańsk
1384/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Korniaktowie PółnocnymKorniaktów Północny
1385/2016Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieslowskiego w WarszawieWarszawa
1386/2016Zespół Szkół w Woli MałejWola Mała
1387/2016Szkoła Podstawowa w NieżywięciuNieżywięć
1388/2016Zespół Szkół w Reczu Szkoła Podstawowa im. St. CzarnieckiegoRecz
1389/2016Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w MiękiniMiękinia
1390/2016Zespół Szkół im. Jana Pawła II w MasłowieMasłów
1391/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 236 im. Ireny Sendlerowej w WarszawieWarszawa
1392/2016Szkoła Podstawowa w DolistowieDolistowo Stare
1393/2016Zespół Szkół w Tłokini WielkiejTłokinia Wielka
1394/2016Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w LublinieLublin
1395/2016Szkoła Podstawowa nr 4 w InowrocławiuInowrocław
1396/2016Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego w RaszynieRaszyn
1397/2016Zespół Szkół , Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w PrzemęciePrzemęt
1398/2016Szkoła Podstawowa w KwaskowieKwasków
1399/2016Szkoła Podstawowa w Młodzawach Młodzawy Duże
1400/2016Zespół Szkół Publicznych w Skarżysku KościelnymSkarżysko Kościelne
1401/2016Zespół Szkół w Brzeźnie, Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Gimnazjum w BrzeźnieBrzeźno
1402/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera w TarnobrzeguTarnobrzeg
1403/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w KolonowskiemKolonowskie
1404/2016Szkoła Podstawowa nr 206 w WarszawieWarszawa
1405/2016Szkoła Podstawowa w ŚwięciechowieŚwięciechowa
1406/2016Zespół Szkół w StaninieStanin
1407/2016Szkoła Podstawowa w KiczniKicznia
1408/2016Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" w KrakowieKraków
1409/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej GórzeZielona Góra
1410/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczebrzeszynie Szczebrzeszyn
1411/2016Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńkiego w WieńcuWieniec
1412/2016Szkoła Podstawowa w SądowieSądów
1413/2016Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej GórzeJelenia Góra
1414/2016Zespół Szkolno-Gimnazjalny im. Unii Europejskiej w TrąbczynieTrąbczyn
1415/2016Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w MielżynieMielżyn
1416/2016Computer College KoszalinKoszalin
1417/2016Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Zespole Szkół w Dębem WielkimDębe Wielkie
1418/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 35 w KrakowieKraków
1419/2016Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w ŁękińskuŁękińsko
1420/2016Zespół Szkół w Kruchowie, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Powstania WielkopolskiegoKruchowo
1421/2016Szkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoStary Goniwilk
1422/2016Zespół Szkół Publicznych w Nowej IwicznejNowa Iwiczna
1423/2016Zespół Szkół nr 11 w WarszawieWarszawa
1424/2016Gimnazjum w Nowym DworzeNowy Dwór
1425/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w ZrębinieZrębin
1426/2016Miejski Zespół Szkół w Czeladzi Szkoła Podstawowa nr 2Czeladź
1427/2016Zespół Szkół w ParkowieParkowo
1428/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LutogniewieLutogniew
1429/2016Szkoła Podstawowa im. Leokadii Ostrowskiej w BobrownikachBobrowniki
1430/2016Szkoła Podstawowa nr 160 w KrakowieKraków
1431/2016Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Porębie RadlnejPoręba Radlna
1432/2016Gimnazjum w PrzyszowejPrzyszowa
1433/2016Szkoła Podstawowa nr 82 im. Jana Czochrzalskiego w GdańskuGdańsk
1434/2016Zespół Szkół Agrobiznesu im. M. Rataja w KlementowicachKlementowice
1435/2016Zespół Szkół w ZieleniuZieleń
1436/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Tarnowie OpolskimTarnów Opolski
1437/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w RóżanieRóżan
1438/2016КОУ "Адаптивная школа №6"г. Омск
1439/2016Szkoła Podstawowa w SowachSowy
1440/2016Муниципальное автономное общеобразовательное учреждение "Средняя общеобразовательная школа 4" г. Балаково Саратовской областиГ. Балаково
1441/2016II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO w GdańskuGdańsk
1442/2016Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach OłobocznychBiskupice Ołoboczne
1443/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych w Nowej PogorzeliNowa Pogorzel
1444/2016Zespół Szkół w Skopaniu Skopanie
1445/2016Szkoła Podstawowa nr 6 w RumiRumia
1446/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce-ZdrójRabka-Zdrój
1447/2016Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w KrakowieKraków
1448/2016Zespół Szkół w PrzytułachPrzytuły
1449/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SarbinowieSarbinowo
1450/2016Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego w WarszawieWarszawa
1451/2016Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w ChojnicachChojnice
1452/2016Zespół Szkół w ŁebieŁeba
1453/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w CzerwieńskuCzerwieńsk
1454/2016Zespół Szkół im. Jana Pawła II w ZielonkachZielonki
1455/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w RoszkowicachRoszkowice
1456/2016ГУО "Средняя школа №12 г.Пинскаг. Пинск
1457/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w ŁowiczuŁowicz
1458/2016Szkoła Podstawowa w SzczęsnemSzczęsne
1459/2016Niepubliczne Gimnazjum przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w PodcierniuPodciernie
1460/2016Zespół Szkół nr 14 w GdyniGdynia
1461/2016Publiczne Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w ChrzanowieChrzanów
1462/2016Szkoła Podstawowa w SępopoluSępopol
1463/2016Pozytywna Szkoła Podstawowa w GdańskuGdańsk
1464/2016Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w JankowejJankowa
1465/2016ГУО "Молотковичская средняя школа" Пинского районааг. Молотковичи
1466/2016Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
1467/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rędzinach Szkoła Podstawowa im. Gustawa MorcinkaRędziny
1468/2016Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w BabicyBabica
1469/2016Zespół Szkół Miejskich w ZłotoryiZłotoryja
1470/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w PlewiskachPlewiska
1471/2016Zespół Szkół Gminy Kościan, Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starych OborzyskachStare Oborzyska
1472/2016Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w BodzanowieBodzanów
1473/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w PuławachPuławy
1474/2016Szkoła Podstawowa nr 2 w Bystrzycy KłodzkiejBystrzyca Kłodzka
1475/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w SłupcySłupca
1476/2016Szkoła Odkrywców Józefosław Józefosław
1477/2016Szkoła Podstawowa nr 5 w Skierniewicach Skierniewice
1478/2016Szkoła Podstawowa w MokrzeszowieMokrzeszów
1479/2016Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Jordana w KrotoszynieKrotoszyn
1480/2016Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w KrakowieKraków
1481/2016Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w NamysłowieNamysłów
1482/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguElbląg
1483/2016Gimnazjum nr 63 im. Laureatów Nagrody Nobla w PoznaniuPoznań
1484/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Woli GoryńskiejWola Goryńska
1485/2016Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława KonarskiegoNiedrzwica Kościelna
1486/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Brzechwy w SuliszewieSuliszewo
1487/2016Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2 w PoznaniuPoznań
1488/2016Szkoła Podstawowa nr 38 im. Bractwa Kurkowego w Krakowie Kraków
1489/2016Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej w KrakowieKraków
1490/2016Zespół Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej w KrzeczowieKrzeczów
1491/2016Szkoła Podstawowa im. ppor. Ryszarda Kuleszy w KościernicyKościernica
1492/2016Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w DursztynieDursztyn
1493/2016Zespół Szkół Publicznych w OsuchowieOsuchów
1494/2016Szkoła Podstawowa nr 15 im. Gen. Józefa Bema w TarnowieTarnów
1495/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MłodojewieMłodojewo
1496/2016Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Rzeszowie Rzeszów
1497/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim PierwszymMajdan Sopocki Pierwszy
1498/2016Publiczne Gimnazjum Specjalne im. Matki Teresy Potockiej we WrocławiuWrocław
1499/2016Szkoła Podstawowa nr 6 im. Wandy Chotomskiej w DzierżoniowieDzierżoniów
1500/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w OsiekuOsiek
1501/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w RadomiuRadom
1502/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w ZłotoryiZłotoryja
1503/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika w JednorożcuJednorożec
1504/2016Zespół Szkół w JankowicachJankowice
1505/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w BrzeźnicyBrzeźnica
1506/2016Zespół Szkół nr 1 w Dąbrowie GórniczejDąbrowa Górnicza
1507/2016Gimnazjum nr 72 im. A.B. Dobrowolskiego w WarszawieWarszawa
1508/2016Szkoła Podstawowa im. Józefa Lipskiego w SzczurachSzczury
1509/2016Szkoła Podstawowa nr 20 we WłocławkuWłocławek
1510/2016Publiczna Szkoła Podstawowa Meszna OpackaMeszna Opacka
1511/2016Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w BłazowejBłażowa
1512/2016Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w DobrzeniuDobrzeń
1513/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w BralinieBralin
1514/2016Szkoła Podstawowa w Srogowie GórnymSrogów Górny
1515/2016Zespół Szkół w ZabawieZabawa
1516/2016Zespół Szkół Samorządowych w Stroniu ŚląskimStronie Śląskie
1517/2016Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w TczewieTczew
1518/2016Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu Szkoła Podstawowa im. Wincentego ManierskiegoJedlicze
1519/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Starogardzie GdańskimStarogard Gdański
1520/2016Zespół Szkół w Kotomierzu Szkoła Podstawowa im. Stefana ŻeromskiegoKotomierz
1521/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w ZelowieZelów
1522/2016Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w RogachRogi
1523/2016Zespół Szkół Jezierzyce KościelneKrzycko Małe
1524/2016Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w PoznaniuPoznań
1525/2016Szkoła Podstawowa nr 4 w OstródzieOstróda
1526/2016Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w ŻmiącejŻmiąca
1527/2016Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w BiskupowieBiskupów
1528/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w ŻaganiuŻagań
1529/2016Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w WąbrzeźnieWąbrzeźno
1530/2016Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Gorzowie ŚląskimGorzów Śląski
1531/2016Katolicka Szkoła Podstawowa w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki
1532/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KostomłotachKostomłoty
1533/2016Szkoła Podstawowa w SzczepidleSzczepidło
1534/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w StanisławowieStanisławów
1535/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Stanisława Marusarza w MiłkowieMiłków
1536/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BednarachBednary
1537/2016Szkoła Podstawowa Mała Akademia z Oddziałem Przedszkolnym w KijowcuKijowiec
1538/2016Zespół Szkół nr 7 w Rzeszowie Gimnazjum nr 4Rzeszów
1539/2016Szkoła Podstawowa w UgoszczuUgoszcz
1540/2016Szkoła Podstawowa nr 27 im. K.K. Baczyńskiego w KielcachKielce
1541/2016Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w KoninieKonin
1542/2016Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BogdajuBogdaj
1543/2016Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi PrzełękPrzełęk
1544/2016Zespół Szkół w Jadownikach, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego Jadowniki
1545/2016Szkoła Podstawowa nr 24 w KrakowieKraków
1546/2016Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum w ŚwidnicyŚwidnica
1547/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu Mielec
1548/2016Szkoła Podstawowa nr 4 w KrotoszynieKrotoszyn
1549/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. H.Sienkiewicza w BarlinkuBarlinek
1550/2016Filialna Szkoła w SzczytachSzczyty
1551/2016Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich w WarszawieWarszawa
1552/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w KobiórzeKobiór
1553/2016Szkoła Podstawowa nr 86 w Krakowie Kraków
1554/2016Szkoła Podstawowa SPSK im. Kard. Stefana Wyszyńskiego i Gimnazjum SPSK w Lisewie KościelnymLisewo Kościelne
1555/2016VI Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza w OlsztynieOlsztyn
1556/2016Zespół Szkół nr 1-Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w ŻaganiuŻagań
1557/2016Zespół Szkół Publicznych nr 2 w KościerzynieKościerzyna
1558/2016Szkoła Podstawowa w Rzepienniku MarciszewskimRzepiennik Marciszewski
1559/2016Zespół Szkół w JerzmanowicachJerzmanowice
1560/2016Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej Kielce
1561/2016школа Миуссс.Миусс
1562/2016Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w SzczecinkuSzczecinek
1563/2016Zespół Placówek Oświatowych w PrzybyszewiePrzybyszew
1564/2016Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego w ŁodziŁódź
1565/2016Prywatne Gimnazjum nr 22 Lauder-Morasha w WarszawieWarszawa
1566/2016Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w ZamościuZamość
1567/2016Zespół Edukacyjny nr 3 w Zielonej GórzeZielona Góra
1568/2016Szkoła Filialna SP 273 im. Zygmunta Sokołowskiego w Warszawie Warszawa
1569/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przeciszowie-PodlesiuPrzeciszów
1570/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w KętachKęty
1571/2016Zespół Szkolno- Przedszkolny w SokolnikachSokolniki
1572/2016Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego w JarosławiuJarosław
1573/2016Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Raciborzu Racibórz
1574/2016Szkoła Podstawowa w LubawceLubawka
1575/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w ChybiuChybie
1576/2016Szkoła Podstawowa nr 22 w KaliszuKalisz
1577/2016Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w ModlnejModlna
1578/2016Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w KoneckuKoneck
1579/2016Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Piekarach ŚląskichPiekary Śląskie
1580/2016Zespół Szkół im. ks. Józefa Górszczyka w PisarzowejPisarzowa
1581/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Zawadzkiego w StrzegocinieStrzegocin
1582/2016Szkoła Podstawowa nr 17 w TychachTychy
1583/2016Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w NowinachNowiny
1584/2016Publiczny Zespół Szkolno Gimnazjalny w KietlinieRadomsko
1585/2016Gimnazjum w GrzechyniGrzechynia
1586/2016Zespół Placówek Oświatowych im. Katarzyny Smreczyńskiej w KoninieKonina
1587/2016Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie GdańskimStarogard Gdański
1588/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LnianieLniano
1589/2016Publiczny Zespół Szkolno- Gimnazjalny w KietlinieKietlin
1590/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w GrzechyniGrzechynia
1591/2016Zespół Placówek Oświatowych w Chotyłowie Szkoła PodstawowaChotyłów
1592/2016Walton-on-Trent primary SchoolSwadlincote
1593/2016Zespół Szkół Publicznych w SzewnieSzewna
1594/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Olimpijczyków Polskich w LęborkuLębork
1595/2016Zespół Szkół nr 3 w KwaczaleKwaczała
1596/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w DziurowieDziurów
1597/2016Zespół Szkoła Podstawowa - Przedszkole w MichorzewieMichorzewo
1598/2016Szkoła Podstawowa w Trybszu im. Św. Elżbiety WęgierskiejTrybsz
1599/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. pil. Stanisława SkalskiegoWola Mystkowska
1600/2016Szkoła Podstawowa im Polskich Mistrzów Olimpijskich w ŻabinachŻabiny
1601/2016Institucion Educativa CascajalEl Espino
1602/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w BrodachBrody
1603/2016Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w CzułowieLiszki
1604/2016Zespół Szkół w Grominku Szkoła Podstawowa im. W. WitosaGromnik
1605/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w BarcinieBarcin
1606/2016Szkoła Podstawowa w PotaśniPotaśnia
1607/2016Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w PagorzyniePagorzyna
1608/2016Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w ŚwiekatowieŚwiekatowo
1609/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŚledziejowicachŚledziejowice
1610/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w BarlinkuBarlinek
1611/2016Zespół Szkół w CelestynowieCelestynów
1612/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w SkibniewieSkibniew
1613/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
1614/2016Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we WszedniuWszedzień
1615/2016Szkoła Podstawowa im. Józefa Kulli w MąkoszycachMąkoszyce
1616/2016Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich Prywatne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. Noblistów PolskichKraków
1617/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w StawigudzieStawiguda
1618/2016Zespół Placówek Oswiatowych Szkoła Podstawowa w ManiowachManiowy
1619/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice
1620/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im.Św.Jana Kantego w ŁapanowieŁapanów
1621/2016Zespół Szkół w DubinachDubiny
1622/2016Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków w CzęstochowieCzęstochowa
1623/2016Szkoła Podstawowa w FałkowieFałkowo
1624/2016Szkoła Podstawowa w MinodzeMinoga
1625/2016Zespół Szkół im. Jana Pawła II w ŚwidnicyŚwidnica
1626/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Krapkowicach Krapkowice
1627/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr.1 w ŻywcuŻywiec
1628/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. hm. ppor. AK "Zośki" T.Zawadzkiego Sieczychy
1629/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a w WarszawieWarszawa
1630/2016Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym BorzeBiały Bór
1631/2016Szkoła Podstawowa w MirachowieMirachowo
1632/2016Szkoła Podstawowa nr 123 im. Generała Józefa Bema w KrakowieKraków
1633/2016Zespół Szkół w PierśćcuPierściec
1634/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w RadomiuRadom
1635/2016Муниципальное казенное общеобразовательное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №25 г. Нижнеудинск"г. Нижнеудинск
1636/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w KietrzuKietrz
1637/2016Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny w ChocianowicachChocianowice
1638/2016Zespół Szkół Publicznych w OlszynachOlszyny
1639/2016МОУ Самарская СОШс. Самара
1640/2016Szkoła Podstawowa w CzelatycachCzelatyce
1641/2016Stacja Edukacja Mateusz KrawczykZielona Góra
1642/2016Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Bujnach SzlacheckichBujny Szlacheckie
1643/2016Szkoła Podstawowa w LenartowicachLenartowice
1644/2016Zespół Szkół Gimnazjalnych w PokojuPokój
1645/2016Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w KołodziejewieKołodziejewo
1646/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w KrakowieKraków
1647/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w OtmicachOtmice
1648/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w RzgowieRzgów
1649/2016Gimnazjum nr 2 w RogoźnieRogoźno
1650/2016Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKOWarszawa
1651/2016Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w WilczkowieWilczków
1652/2016Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie Mrągowo
1653/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w SycowieSyców
1654/2016МКОУ "Средняя школа №6" г. Людиново Калужской областиг. Людиново
1655/2016Szkoła Podstawowa im. św. St. Kostki w LeśnicyLeśnica
1656/2016Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Kornela Makuszyńskiego w KaleiKalej
1657/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Gustawa Bema w LipskuLipsko
1658/2016Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza w WarszawieWarszawa
1659/2016Начальная школа при Посольстве России в ЛюксембургеЛюксембург
1660/2016Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w WarszawieWarszawa
1661/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w SłobitachSłobity
1662/2016Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaLipce Reymontowskie
1663/2016Gimnazjum w ZielonceZielonka
1664/2016Szkoła Podstawowa w BożemBoże
1665/2016Zespół Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w PilePiła
1666/2016Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w MokremMokre
1667/2016Zespół Szkół nr 26 w BydgoszczyBydgoszcz
1668/2016Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w WyrzyskuWyrzysk
1669/2016Szkoła Podstawowa nr 2 w SulejowieSulejów
1670/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w PrzyszowejPrzyszowa
1671/2016Publiczna Szkoła Podstawowa im. księdza Jana Twardowskiego w JanuszkowicachJanuszkowice
1672/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w OstrzeszowieOstrzeszów
1673/2016МБОУ "Средняя общеобразовательная школа № 2"г. Балаково
1674/2016Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Podgórskiego w IwoniczuIwonicz
1675/2016Zespół Szkół w Przegini Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III SobieskiegoPrzeginia
1676/2016Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение средняя общеобразовательная школа № 20г.о. Коломна
1677/2016Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-DziedzicachCzechowice-Dziedzice
1678/2016Szkoła Podstawowa nr 21 w GdańskuGdańsk
1679/2016Szkoła Podstawowa w Nowym KawkowieNowe Kawkowo
1680/2016Zespół Szkół w Mstowie Mstów
1681/2016Zespół Szkół w LubostroniuLubostroń
1682/2016Zespół Szkół w OlszynachOlszyny
1683/2016Zespół Szkół nr 1 SzprotawaSzprotawa
1684/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w MieroszowieMieroszów
1685/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w KrakowieKraków
1686/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyszowie-ZapuściuPrzyszów-Zapuście
1687/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Syrokomli w RadomiuRadom
1688/2016Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej w WarszawieWarszawa
1689/2016МОУ "Средняя общеобразовательная школа" х. Бурковкий Среднеахтубинского района Волгоградской областих. Бурковский Волгоградская область
1690/2016Szkoła Podstawowa w PodgórzuPodgórze
1691/2016Szkoła Podstawowa w FalejówceFalejówka
1692/2016Szkoła Podstawowa im. Franciszka Karpińskiego w ZabłudowieZabłudów
1693/2016Zespół Szkół Specjalnych im. Juliana Tuwima w KrapkowicachKrapkowice
1694/2016Zespół Szkół Publicznych w KowalewieKowalew
1695/2016Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. T. KościuszkiPołaniec
1696/2016Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie GórniczejDąbrowa Górnicza
1697/2016Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w PradłachPradła
1698/2016МБОУ "Школа №65 с углублённым изучением английского языка"Ростов-на -Дону
1699/2016Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w ŁomnicyŁomnica
1700/2016Zespół Szkół w StrzelnieStrzelno
1701/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 w KrakowieKraków
1702/2016Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy GórnejBrodnica Górna
1703/2016Mentis Sp. z o.o.Warszawa
1704/2016Zespół Szkół w Starej Wsi Stara Wieś
1705/2016Zespół Szkół w RzerzęczycachRzerzęczyce
1706/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Maksymiliana Golisza w SztumieSztum
1707/2016Zespół Szkół w DąbrowieDąbrowa
1708/2016Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w RudceRudka
1709/2016Gimnazjum nr 4 im. Wojska Polskiego w ChorzowieChorzów
1710/2016Zespół Szkół w Nowej SuchejNowa Sucha
1711/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KoloniiKolonia
1712/2016Szkoła Podstawowa nr 5 w ZabrzuZabrze
1713/2016Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w BluszczowieBluszczów
1714/2016Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w CiechanowieCiechanów
1715/2016Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w NiechanowieNiechanowo
1716/2016Zespół Szkolny w CegłowieCegłów
1717/2016Publiczna Szkoła Podstawowa w TucznieTuczno
1718/2016Zespół Szkół Ogólnokształcących w Starej WojskiejStara Wojska
1719/2016Муниципальное общеобразовательное учреждение: средняя общеобразовательная школа № 15г. Борзя
1720/2016Publiczne Gimnazjum nr 3 w PruszkowiePruszków
1721/2016Zespół Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke-Bosaka w KielcachKielce
1722/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim, Szkoła Podstawowa nr 14Tomaszów Maz.
1723/2016Szkoła Podstawowa im. Miłośników Przyrody w LaskownicyLaskownica
1724/2016Zespół Szkolno- Przedszkolny w Zarzycach WielkichZarzyce Wielkie
1725/2016Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki WawrzyńskiejŁódź
1726/2016Szkoła Podstawowa nr 264 w WarszawieWarszawa
1727/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
1728/2016Szkoła Podstawowa nr 52 im. Małego Powstańca w CzęstochowieCzęstochowa
1729/2016Szkoła Podstawowa w OstrowachOstrowy
1730/2016Gimnazjum nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica
1731/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radlinie Szkoła Podstawowa im. Karola WojtyłyRadlin
1732/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława BroniewskiegoPasłęk
1733/2016Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa w ZielonceZielonka
1734/2016Zespół Szkół nr 42 w ZabrzuZabrze
1735/2016Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Wałbrzychu Wałbrzych
1736/2016Zespół Szkół Gminnych im. Mikołaja Kopernika w DąbrowicyDąbrowica
1737/2016Gimnazjum im. Z. KrasińskiegoOpinogóra Górna
1738/2016Szkoła Podstawowa w DrzewcachDrzewce
1739/2016Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Речицкая средняя общеобразовательная школа»Речица
1740/2016Szkoła Podstawowa w ChrzanieChrzan
1741/2016Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Woli WęgierskiejWola Węgierska
1742/2016Gimnazjum w MalczycachMalczyce
1743/2016Zespół Szkół w Przysietnicy Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Kard. S. WyszyńskiegoPrzysietnica
1744/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w OlszynieOlszyna
1745/2016Szkoła Podstawowa nr 8 im. kapitana żeglugi wielkiej Konstantego MaciejewiczaKołobrzeg
1746/2016Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wyzwolenia Ziemi Wałeckiej w Skrzatuszu Skrzatusz
1747/2016Zespół Szkół Publicznych w Zalesiu GórnymZalesie Górne
1748/2016Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej w SkrzypnemSkrzypne
1749/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk Szkoła jak DomSzczecin
1750/2016Zespół Szkół w StrzyżewieStrzyżew
1751/2016Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w SanokuSanok
1752/2016Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 w ŁodziŁódź
1753/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w WiśniowejWiśniowa
1754/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KiełkowieKiełków
1755/2016Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich w GubinieGubin
1756/2016Szkoła Podstawowa w Zagorzycach GórnychZagorzyce
1757/2016Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli SernickiejWola Sernicka
1758/2016ГБОУ "Набережночелнинская школа-интернат "Омет" №86 для детей с ОВЗ"Набережные Челны
1759/2016Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Warszawa
1760/2016Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul.Grota Roweckiego 64Sosnowiec
1761/2016Zespół Szkół im. Weteranów II Wojny Światowej w LisięcicachLisięcice
1762/2016Szkoła Podstawowa nr 21 w ElbląguElbląg
1763/2016Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II i Publiczne Gimnazjum w CzajkowieCzajków Południowy
1764/2016Szkoła Podstawowa nr 4 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1Szczecin
1765/2016Eureka Szkoła Podstawowa Eureka Gimnazjum w PoznaniuPoznań
1766/2016Zespół Szkół w BrodachBrody
1767/2016Szkoła Podstawowa im. Integracji Europejskiej w PrzybynowiePrzybynów
1768/2016Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w JaworznikuJaworznik
1769/2016Zespół Szkół nr 1 w Łosicach Szkoła Podstawowa nr 1Łosice
1770/2016Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Gimnazjum nr 1 w ChotyłowieChotyłów
1771/2016Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w BaranowieBaranowo
1772/2016Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Dąbrowskiej w ZawierciuZawiercie
1773/2016Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w OgrodnikachOgrodniki
1774/2016Szkoła Podstawowa w ParsęckuParsęcko
1775/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Michała Poleskiego w Rokitnie SzlacheckimRokitno Szlacheckie
1776/2016Niepubliczne Gimnazjum w SłupskuSłupsk
1777/2016Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu UśmiechuTereszewo
1778/2016Szkoła Podstawowa w RużuRuże
1779/2016Filialna Szkoła Podstawowa w Roztoce WielkiejRoztoka Wielka
1780/2016Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w BaranowieBaranowo
1781/2016Szkoła Podstawowa w RadzynkuRadzynek
1782/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 316Warszawa
1783/2016Zespół Szkół nr 8 w BydgoszczyBydgoszcz
1784/2016Szkoła Podstawowa w KrzemieniewieKrzemieniewo
1785/2016Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w ZabrzuZabrze
1786/2016Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w PrzeciszewiePrzeciszewo
1787/2016Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Będkowskiego w GrabowejGrabowa
1788/2016Szkoła Podstawowa nr 61 w KrakowieKraków
1789/2016Szkoła Polska w ZurychuZurych
1790/2016Szkoła Podstawowa nr 6 w CieszynieCieszyn
1791/2016Szkoła Podstawowa nr 1 w BiałymstokuBiałystok
1792/2016Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Gimnazjum im. Jana Pawła II w BojadłachBojadła
1793/2016Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie Olsztyn
1794/2016МАОУ "Средняя общеобразовательная школа №38"г. Сыктывкар
1795/2016Zespół Szkół nr 2 w Starych PieścirogachStare Pieścirogi
1796/2016Zespół Szkół im. Jana Pawła II w StępinieStępina
1797/2016Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli KiełpińskiejWola Kiełpińska
1798/2016Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Leopolda Okulickiego w TarnobrzeguTarnobrzeg
1799/2016Szkoła Podstawowa w TomisławicachTomisławice
1800/2016Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w ŁączanachŁączany
1801/2016Gimnazjum nr 44 we WrocławiuWrocław
1802/2016Szkoła Podstawowa w Piaskach<