Organizadores Locales del VII WMTDay

No de licenciaPaísOrganizadorLocalidad
1/2017Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Sławsk
2/2017Szkoła Podstawowa im. Leśników Lubuskich w BoczowieBoczów
3/2017Szkoła Podstawowa nr 98 im. Piastów WrocławskichWrocław
4/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w PlewiskachPlewiska
5/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
6/2017Szkoła Podstawowa w WirkowicachWirkowice Drugie
7/2017Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
8/2017Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w BiedruskuBiedrusko
9/2017Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski
10/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w AlwerniAlwernia
11/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w ZachorzowieZachorzów
12/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w DębnieDębno
13/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w PrzytockuPrzytocko
14/2017 Zespół Szkół w OstrowieOstrów koło Radymna
15/2017Szkoła Podstawowa w BanioszeBaniocha
16/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Stargardzie Stargard
17/2017Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w KnurowieKnurów
18/2017Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w KsiężomierzyKsiężomierz
19/2017Zespół Szkół w JaroszowicachJaroszowice
20/2017Szkoła Podstawowa imienia Generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie Lusowo
21/2017Szkoła Podstawowa nr 66 im. Marii Skłodowskiej-Curie w PoznaniuPoznań
22/2017Centrum Hewelianum Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańska Gdańsk
23/2017Zespół Szkół im. Jana Pawła II w OsiekuOsiek
24/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich w JedlanceJedlanka
25/2017Szkoła Podstawowa w MyślachowicachMyślachowice
26/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w KrukowieKrukowo
27/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Jawor Głuszyca Górna
28/2017Gimnazjum im. Jana Pawła II Maszewo
29/2017Zespół Szkół w StawieStaw
30/2017Zespół Szkół nr 2 w Ciachcinie, Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich Ciachcin Nowy
31/2017Zespół Szkół nr 5 w PoznaniuPoznań
32/2017Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w GrabnieGrabno
33/2017Szkoła Podstawowa w ImielinieImielin
34/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w ChełmieChełm
35/2017DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SMART SCHOOLZAKRĘT
36/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŚremieŚrem
37/2017Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Piotra Poręby w MystkowieMystków
38/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 321Warszawa
39/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WierzchowinachWierzchowiny
40/2017Szkoła Podstawowa w BiesaluBiesal
41/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie SzlacheckimLeszczyn Szlachecki
42/2017Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź
43/2017Szkoła Podstawowa nr 13 w ToruniuToruń
44/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w NagawczynieNagawczyna
45/2017Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w KatowicachKatowice
46/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GnieszowicachGnieszowice
47/2017Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w WarszawieWarszawa
48/2017Niepubliczna ,,Mała Szkoła" PodstawowaWarszawa
49/2017Szkoła Podstawowa nr 160 w KrakowieKraków
50/2017Szkoła Podstawowa w DunowieDunowo
51/2017Szkoła Podstawowa w WojciechowieWojciechów
52/2017Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w WałdowieWałdowo
53/2017Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich w WarszawieWarszawa
54/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu KujawskimBrześć Kujawski
55/2017SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZUPogórze
56/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w BudzowieBudzów
57/2017Szkoła Podstawowa w GeniuszachGeniusze
58/2017Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w IłowieIłów
59/2017Szkoła Podstawowa w KiełpinachLidzbark
60/2017Szkoła Podstawowa w PiekarachOsuchów
61/2017Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w StrzelcachStrzelce
62/2017Szkoła Podstawowa w PiszczacuPiszczac
63/2017Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK Starczówek
64/2017Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w HucinieHucina
65/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-DziedzicachCzechowice - Dziedzice
66/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w KowalowejKowalowa
67/2017Szkoła Podstawowa im. SybirakówRakoszyce
68/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Budach ŁańcuckichBudy Łańcuckie
69/2017Szkola Podstawowa im. Stanisława StaszicaSkarżysko Kościelne
70/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIMachcin
71/2017Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy w ToruniuToruń
72/2017Szkoła Podstawowa nr 9 im. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego w LesznieLeszno
73/2017Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czarnem DolnemCzarne Dolne
74/2017Vainodes secondary schoolVainode
75/2017Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą
76/2017Niepubliczna Szkoła w ŻohatynieŻohatyn
77/2017Zespół Szkół w PasłękuPasłęk
78/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w SuchejSucha
79/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w JastkowicachJastkowice
80/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w KluczborkuKluczbork
81/2017Szkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim
82/2017Szkoła Podstawowa nr 5 w BytomiuBytom
83/2017Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w PoznaniuPoznań
84/2017Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168 w ŁodziŁódź
85/2017Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Arka" we WrocławiuWrocław
86/2017Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w MławieMława
87/2017Zespół Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty Żory
88/2017Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w KrzeszycachKrzeszyce
89/2017МБОУ "Школа № 101"г. Ростов-на-Дону
90/2017Szkoła Podstawowa Nr 84 im.Waleriana Łukasińskiego Warszawa
91/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w PruszkowiePruszków
92/2017Zespół Szkół Katolickich w Piekarach Śląskich Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji KatowickiejPiekary Śląskie
93/2017Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 w PoznaniuPoznań
94/2017Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna
95/2017Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-CurieKrotoszyn
96/2017Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w MarkuszowejMarkuszowa
97/2017Szkoła Podstawowa w KłuckuKłucko
98/2017Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii PancernejMszczonów
99/2017Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w DrawnieDrawno
100/2017ZKPiP nr 1 Szkoła Podstawowa nr 87 w GdańskuGdańsk
101/2017Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w SiniarzewieSiniarzewo
102/2017Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa w WarszawieWarszawa
103/2017Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w ChojnieChojno
104/2017Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie Zaborów
105/2017Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w NiwceNiwka
106/2017Szkoła Podstawowa w SzlembarkuSzlembark
107/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w OstrożnicyOstrożnica
108/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w NaczęsławicachNaczęsławice
109/2017МБОУ СШ № 16 г. Арзамас
110/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w ŻurawicyŻurawica
111/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w ŻurawicyŻurawica
112/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w PokrzywnicyPokrzywnica
113/2017Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w LusinieKraków-Lusina
114/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dulczy WielkiejDulcza Wielka
115/2017МАОУ СОШ №88Тюмень
116/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Hipolita Cegielskiego z Oddziałami Integracyjnymi Poznań
117/2017Szkoła Podstawowa w LubanicachLubanice
118/2017Institucion Educativa CascajalEl Espino
119/2017ГКОУ "Волгоградский центр образования детей-инвалидов"г.Волгоград
120/2017Institución Educativa Técnica Agroindustrial El EspinoEl Espino-Boyacá
121/2017Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w KawnicachKawnice
122/2017Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w OrłowieOrłowo
123/2017Fundacja Edukacyjna VarsoviaWarszawa
124/2017Miejski Zespół Szkół w KłodzkuKłodzko
125/2017Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w SławatyczachSławatycze
126/2017Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w PoznaniuPoznań
127/2017Szkoła Podstawowa nr 5 w SzczecinkuSzczecinek
128/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kazimierzu BiskupimKazimierz Biskupi
129/2017SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA W SZCZEBRZESZYNIESZCZEBRZESZYN
130/2017Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego w WarszawieWarszawa
131/2017Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w GardnieGardno
132/2017МОУ Лицей № 8 "Олимпия"г. Волгоград
133/2017Toruńska Szkoła Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 33Toruń
134/2017Szkoła Podstawowa im. Ligi Kobiet polskich w KozielcuKozielec
135/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w PilePiła
136/2017Szkoła Podstawowa nr 36Bydgoszcz
137/2017Szkoła Podstawowa w ŚnietnicyŚnietnica
138/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w WieszczętachWieszczęta
139/2017Europejska Szkoła Podstawowa dr Rahn w Zielonej GórzeZielona Góra
140/2017Szkoła Podstawowa im. Gryfa Pomorskiego w RokitachRokity
141/2017ЧОУ СОШ "Царицынская №1"г. Волгоград
142/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w MiodnicyMiodnica
143/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w ŻorachŻory
144/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w PiastowiePiastów
145/2017Szkoła Podstawowa w KwaskowieKwasków
146/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w SianowieSianów
147/2017Szkoła Podstawowa nr 14 im. Henryka III Głogowskiego w GłogowieGłogów
148/2017Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Szkoła Podstawowa nr 8 w MielcuMielec
149/2017AKADEMIA MŁODEGO CZŁOWIEKA PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA KONIN
150/2017Szkoła Podstawowa nr 64 w KrakowieKraków
151/2017Szkoła Podstawowa w DołdzeDołha
152/2017Филиал МБОУ "СОШ с. Красавка" в селе Полоцкоес. Полоцкое
153/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w StarachowicachStarachowice
154/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w BodzanowieBodzanów
155/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w OrzyszuOrzysz
156/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w WirzeWir 55
157/2017Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w LusławicachLusławice
158/2017Szkoła Podstawowa nr 12 w SzczecinieSzczecin
159/2017Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w ChomęcicachChomęcice
160/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Skłodowskiej-Curie w CzęstochowieCzęstochowa
161/2017Prywatna Szkoła Podstawowa KOLUMBUSBłonie
162/2017Szkoła Podstawowa Zielonki-ParcelaStare Babice
163/2017Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejBiałobłoty
164/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w WysokiejWysoka
165/2017Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza w WarszawieWarszawa
166/2017Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Mielenku DrawskimMielenko Drawskie
167/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddz. Integracyjnymi - Klasy Profilowane Chełm
168/2017Szkoła Podstawowa w SmolicachSmolice
169/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w GodziszceGodziszka
170/2017Zespół Szkół w Mieście ObrzyckoObrzycko
171/2017Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego PopiełuszkiBukowa
172/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w KaszowieKaszów
173/2017Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Brygady Partyzanckiej „Grunwald” w OlszanceOlszanka
174/2017Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w OlsztynieOlsztyn
175/2017SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W RADZANOWIERADZANOWO
176/2017Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Brzeźnicy BychawskiejBrzeźnica Bychawska
177/2017Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w RzeszowieRzeszów
178/2017ZSP w RadziszowieRadziszów
179/2017Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia "Edukacja"Toruń
180/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MikołajowicachMikołajowice
181/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w WydrzynieWydrzyn
182/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł.ks.L.Gietyngiera w ŁagiewnikachŁagiewniki
183/2017Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie SieniawskimMajdan Sieniawski
184/2017Kolegium Szkół PrywatnychKielce
185/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w PaprotniPaprotnia
186/2017Szkoła Podstawowa nr 13 w KielcachKielce
187/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w SiedlcachSiedlce
188/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w UdaninieUdanin
189/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Alberta EinsteinaLublin
190/2017Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we WszedniuWszedzień
191/2017Szkoła Podstawowa nr 60Bydgoszcz
192/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła IIRadzionków
193/2017Szkoła Podstawowa nr 4 w PrzemyśluPrzemyśl
194/2017Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w LeszkowicachLeszkowice
195/2017Szkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice
196/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w ZabrzuZabrze
197/2017Szkoła Podstawowa w KarolinieKarolin
198/2017Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Złotym StokuZłoty Stok
199/2017Szkoła Podstawowa im. hm Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu KujawskimLubień Kujawski
200/2017Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Juliana Filipowicza w OtwockuOtwock
201/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny KoleczkowoKoleczkowo
202/2017МАОУ средняя общеобразовательная школа №30 г. ТомскаТомск
203/2017Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Witolda BudrykaChudów
204/2017Szkoła Podstawowa w KrzówceKrzówka
205/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w ZłotowieZłotów
206/2017Zespół Szkół im. J. Korczaka w SzydłowieSzydłowo
207/2017Zespół Szkół w KrempnejKrempna
208/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w KartuzachKartuzy
209/2017Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Butterfly SchoolToruń
210/2017Szkoła Podstawowa nr 8 w BełchatowieBełchatów
211/2017Zespół Szkół w WierzbnieWierzbno
212/2017Społeczna Szkoła Podstawowa w Toruniu Stowarzyszenia "Edukacja"Toruń
213/2017Institucion Educativa Agropecuaria Jose Maria HerreraPivijay-Magdalena
214/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w OgrodzieńcuOgrodzieniec
215/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego w DębnieDębno
216/2017Warsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77 im. Prof. Władysława BartoszewskiegoWarszawa
217/2017Jūrmalas sākumskola "Atvase"Jūrmala
218/2017Szkoła Podstawowa nr 3 MyśleniceMyślenice
219/2017Szkoła Podstawowa w OsowieOsowo
220/2017Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana KochanowskiegoGorzów Wielkopolski
221/2017Szkoła Międzynarodowa w JózefosławiuJózefosław
222/2017Szkoła Podstawowa w OgardachOgardy
223/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w ZabrodziuZabrodzie
224/2017Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
225/2017Szkoła Podstawowa w DłużynieDłużyna
226/2017ГКОУ ЛО "Лужская санаторная школа-интернат"г. Луга
227/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Armii Krajowej w AugustowieAugustów
228/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrowieDąbrowa
229/2017Szkoła Podstawowa im. red. Jana Ciszewskiego w WaleńczowieWaleńczów
230/2017Szkoła Podstawowa im. Marcina Bielskiego w BiałejBiała
231/2017Szkoła Podstawowa im. Władysława Bartkowiaka w JutrosinieJutrosin
232/2017Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w RogachRogi
233/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Siemianowicach ŚląskichSiemianowice Śląskie
234/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Krakowie Kraków
235/2017Szkoła Podstawowa w MieczkowieMieczków
236/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie OdrzanskimKrosno Odrzanskie
237/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Drelów
238/2017Szkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława Komorowskiego w GdańskuGdańsk
239/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy KawyKośmidry
240/2017Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w MysłowicachMysłowice
241/2017Szkoła Podstawowa im. bpa Wojciecha Tomaki w TrzebowniskuTrzebownisko
242/2017Zespół Szkół im. Melchiora Wańkowicza w JerceJerka
243/2017Szkoła Podstwowa im. gen Jana Henryka Dąbrowskiego w PierzchowiePierzchów
244/2017Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w GródkuGródek
245/2017Szkoła Podstawowa nr 18 w KaliszuKalisz
246/2017Zespół Szkół w ParchowieParchowo
247/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krośnie OdrzańskimKrosno Odrzańskie
248/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w PlewiskachPlewiska
249/2017Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
250/2017Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole StarymLeszczydół Stary
251/2017Gimnazjum nr 63 im. Laureatów Nagrody Nobla w PoznaniuPoznań
252/2017Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Kłaju Szkoła Podstawowa w KłajuKłaj
253/2017Szkoła Podstawowa w Starej WsiStara Wieś
254/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w RatowicachRatowice
255/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej NyskiejBiała Nyska
256/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowych Ręczajach Nowe Ręczaje
257/2017Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach WyżnychŁapsze Wyżne
258/2017Szkoła Podstawowa im. Pawła Stalmacha w BażanowicachBażanowice
259/2017Szkoła Podstawowa w JędrzychowicachKowalewo
260/2017Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Łodzi Łódź
261/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w ZiębicachZiębice
262/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w SłupskuSłupsk
263/2017Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w ZieleniuZieleń
264/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogrzebieniu, Szkoła PodstawowaPogrzebień
265/2017Zespół Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska
266/2017Szkoła Podstawowa nr 4 w InowrocławiuInowrocław
267/2017Szkoła Podstawowa nr 61 im. Michała KmiecikaSzczecin
268/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków
269/2017Szkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w OjrzanowieOjrzanów
270/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie Droszew
271/2017Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BrześciuBrzeście
272/2017Zespół Edukacyjny w BrójcachBrójce
273/2017Szkoła Podstawowa w ŁapszanceŁapszanka
274/2017Szkola Podstawowa NadbrzezNadbrzez
275/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Kołłątaja w ŻywcuŻywiec
276/2017Szkoła Podstawowa nr 4 w LegnicyLegnica
277/2017Szkoła Podstawowa nr 11 w Grudziądzu im. Jana HeweliuszaGrudziądz
278/2017Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi nr 19 im.Bohaterów Westerplatte w ElbląguElbląg
279/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MałkocinieMałkocin
280/2017Szkoła Odkrywców Józefosław Józefosław
281/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w OstrzeszowieOstrzeszów
282/2017Zespół Szkół nr 2 w PoznaniuPoznań
283/2017 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Sportowymi im. Stanisława Staszica w WałbrzychuWałbrzych
284/2017Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we WrocławiuWrocław
285/2017Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w PolnicyPolnica
286/2017Szkoła Podstawowa w DrzewcachDrzewce
287/2017Istituto comprensivo Galileo GalileiMontopoli in val d'Arno
288/2017Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka w BoguchwaleBoguchwała
289/2017Szkoła Podstawowa w PrzygodzicachPrzygodzice
290/2017 Муниципальное общеобразовательное учреждение "Средняя школа с углубленным изучением отдельных предметов № 30 имени Медведева С.Р. г. Волжского Волгоградской области" (МОУ СШ №30) Волжский
291/2017Zespół Szkół w PokrzydowiePokrzydowo
292/2017Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej Nowa Wieś Wielka
293/2017МАОУ "Средняя общеобразовательная школа № 7"г. Южноуральск
294/2017Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
295/2017Woodlands SchoolMontevideo
296/2017филиал МБОУ "СОШ с. Святославка" в поселке Передовойп. Передовой
297/2017Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w PoznaniuPoznań
298/2017Szkoła Podstawowa w ŻurawcuŻurawiec
299/2017Szkoła Podstawowa im. Orła BiałegoBrzozie Lubawskie
300/2017Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej WoliPrymusowa Wola
301/2017Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka w KatowicachKatowice
302/2017Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego w CieszynieCieszyn
303/2017Zespół Kształcenia i Wychowania w DziemianachDziemiany
304/2017Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Dwujęzyczne Społeczne Gimnazjum im. Jerzego Kukuczki w RybnikuRybnik
305/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w PilePiła
306/2017Szkoła Podstawowa nr 2 GłuszycaGłuszyca
307/2017Szkoła Podstawowa nr 82 im. Księcia Przemysła I w PoznaniuPoznań
308/2017Zespół Szkół w DobrejDobra
309/2017Gimnazjum w WaśniowieWaśniów
310/2017Szkoła Podstawowa w Bogoniowicach z filią w KipsznejBogoniowice
311/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w KacwinieKacwin
312/2017Şcoala Gimnazială "Emil Gârleanu" Bărăganu, Constanţa
313/2017Szkoła Podstawowa w WilczkowieWilczkowo
314/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie Olsztyn
315/2017Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w BrochowieBrochów
316/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 Aktywności Twórczej w ZielonceZielonka
317/2017Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREKŻory
318/2017Szkoła Podstawowa nr 11 im. Na Bursztynowym SzlakuGdańsk
319/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Glinojeck
320/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w OlszynachOlszyny
321/2017Szkoła Podstawowa w KozubowieKozubów
322/2017Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku-ZdrojuBusko-Zdrój
323/2017Szkoła Podstawowa w JaśliskachJaśliska
324/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w JarocinieJarocin
325/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w KobiórzeKobiór
326/2017Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym TarguNowy Targ
327/2017Szkoła Podstawowa im. Jury Gajdzicy w Cisownicy Cisownica
328/2017Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w WarszawieWarszawa
329/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przeciszowie-PodlesiuPrzeciszów
330/2017Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii KrajowejSłupsk
331/2017МОУ "Средняя общеобразовательная школа п. Целинный Ершовского района Саратовской области"п. Целинный
332/2017Szkoła Podstawowa im. Wł. Rdzanowskiego w RadziejowicachRadziejowice
333/2017МОУ "Средняя общеобразовательная школа №1 г. Ершова Саратовской области"г. Ершов
334/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Sędziszowie Młp.Sędziszów Małopolski
335/2017Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki Grabowo
336/2017Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa MENTIS i Dwujęzyczne GimnazjumWarszawa
337/2017Katolicka Szkoła Podstawowa w CieszynieCieszyn
338/2017МОУ "Киришская средняя общеобразовательная школа № 6"г. Кириши
339/2017SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W REDZIE IM. MAŁEGO TRÓJMIASTA KASZUBSKIEGOREDA
340/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. UNICEF w ObornikachOborniki
341/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Bronisława Prugara - KetlingaSanok
342/2017МОУ "Гимназия г.Вольска"г. Вольск
343/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława StaszicaBrzeszcze
344/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
345/2017Zespół Szkół w Gronowie ElbląskimGronowo Elbląskie
346/2017SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 im. Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej "Poznań" W POZNANIU Poznań
347/2017Szkoła Podstawowa w KiełczewieKiełczewo
348/2017Szkoła Podstawowa w AnnoborzeAnnobór
349/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w GrzechyniGrzechynia
350/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w JanowszczyźnieJanowszczyzna
351/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bylicach-KoloniiBylice-Kolonia
352/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BoguszynieBoguszyn
353/2017Szkoła Podstawowa w GniazdowieGniazdów
354/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w Chorzowie im. Janusza KorczakaChorzów
355/2017Szkoła Podstawowa nr 88 w WarszawieWarszawa
356/2017Szkoła Podstawowa nr 6 w Będzinie im. Marii KonopnickiejBędzin
357/2017Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża w ŻukowieŻukowo
358/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego w Gdańsku Gdańsk
359/2017Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaworznie Jaworzno
360/2017МОУ ООШ с. МильгидунС. Мильгидун
361/2017МБОУ "Мамыковская сош"с. Мамыково
362/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie Choszczno
363/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera w TarnobrzeguTarnobrzeg
364/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w MysłowicachMysłowice
365/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Ostrowite
366/2017Szkoła Podstawowa w ŚnieciskachŚnieciska
367/2017МБОУ лицей № 22 города Беловог. Белово
368/2017Szkoła Podstawowa ISKRYWrocław
369/2017Szkoła Podstawowa w KrzemieniewieKrzemieniewo
370/2017Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w PołajewiePołajewo
371/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w AntoniachAntonie
372/2017МБОУ "СОШ № 6"Тулун
373/2017Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Zabierzów Bocheński
374/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w ZgłowiączceZgłowiączka
375/2017Szkoła Podstawowa w OszkowicachOszkowice
376/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im Mikołaja Kopernika w NidzicyNidzica
377/2017Zespół Szkół, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli MieleckiejWola Mielecka
378/2017Szkoła Podstawowa w Starym DzierzgoniuStary Dzierzgoń
379/2017Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników PolskichWarszawa
380/2017Zespół Edukacyjny nr 3 w Zielonej GórzeZielona Góra
381/2017Międzynarodowa Szkoła Podstawowa PaderewskiLublin
382/2017Szkoła Podstawowa nr 20 w JaworznieJaworzno
383/2017Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w KrzyżanowieKrzyżanowo
384/2017Szkoła Podstawowa w CzelatycachCzelatyce
385/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej GórzeKamienna Góra
386/2017Centrum Mistrzostwa SportowegoSzczecin
387/2017Samorządowa Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Wojska PolskiegoWodzisław
388/2017МАОУ "Средняя общеобразовательная школа №38"г. Сыктывкар
389/2017Szkoła Podstawowa w DzięgielowieDzięgielów
390/2017Zespół Szkół Integracyjnych nr 71 w WarszawieWarszawa
391/2017Zespół Szkół w Kiełpinie Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego Kiełpino
392/2017Zespół Szkół w CzaczuCzacz
393/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w SkórcuSkórzec
394/2017Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w StawiszynieStawiszyn
395/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w TrzeboszowicachTrzeboszowice
396/2017ZSP w OlszanicyOlszanica
397/2017МАОУ "Лицей математики и информатики"Саратов
398/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w MieroszowieMieroszów
399/2017Szkoła Podstawowa nr 36 w KrakowieKraków
400/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa im. G. MorcinkaRędziny
401/2017Publiczne Gimnazjum nr 3 w Chrząstawie WielkiejChrząstawa Wielka
402/2017Szkoła Podstawowa nr 17 im. Orła Białego w KoszalinieKoszalin
403/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławicach im. Kawalerów Orderu UśmiechuSławice
404/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w MrzeżynieMrzeżyno
405/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w TrzcianceTrzcianka
406/2017Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w ChorzowieChorzów
407/2017Zespół Szkół w OdrzykoniuOdrzykoń
408/2017Zespół Szkół w MalawieMalawa
409/2017CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w WarszawieWarszawa
410/2017Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącym nr 61 oraz Gimnazjum nr 37 imienia Stefana KisielewskiegoWarszawa
411/2017Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w ZachełmnejZachełmna
412/2017Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Raciborzu Racibórz
413/2017Szkoła Podstawowa im. Stanisława Jachowicza w FurmanachFurmany
414/2017Szkoła Podstawowa im. Obrońców Góry Chełmskiej w LeśnicyLeśnica
415/2017Szkoła Podstawowa im. ks. St. Joniaka w NiegowonicachNiegowonice
416/2017Szkoła Podstawowa Master's Academy w Lwówku ŚląskimLwówek Śląski
417/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika HoleszaŚwierklany
418/2017Муниципальное общеобразовательное учреждение "Новожизненская средняя школа" Городищенского района Волгоградской оласти п. Областной с/х опытной станции
419/2017Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w DobieszczyźnieDobieszczyzna
420/2017Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w LipnieLipno
421/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karpaczu Szkoła 707Karpacz
422/2017Szkoła Podstawowa w GłębokiemGłębokie
423/2017Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w CiechocinieCiechocin
424/2017Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Augustyńczyka w KorzybiuKorzybie
425/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli RadłowskiejWola Radłowska
426/2017Szkoła Podstawowa nr 70 z Klasami Sportowymi w GdańskuGdańsk
427/2017Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum w PoskwitowiePoskwitów
428/2017Szkoła Podstawowa nr 9 im. Generała Józefa WybickiegoWejherowo
429/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w ZłocieńcuZłocieniec
430/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Świdwińskiej w LekowieLekowo
431/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w DobieszynieDobieszyn
432/2017Zespół Szkół Sportowych w LubinieLubin
433/2017Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w RadomyśliRadomyśl
434/2017Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Zdrochcu Niepubliczna Szkoła Podstawowa w ZdrochcuZdrochec
435/2017Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera nr 18 w Zielonej GórzeZielona Góra
436/2017Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych w CzęstochowieCzęstochowa
437/2017Szkoła Podstawowa w MotwicyMotwica
438/2017Szkoła Podstawowa w MotwicySosnówka
439/2017Szkoła Podstawowa nr 18 im.Franciszka II Rakoczego Elbląg
440/2017Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Świemino
441/2017МБОУ г.Иркутска СОШ с углублённым изучением отдельных предметов № 2г. Иркутск
442/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Stróżówka
443/2017Szkoła Podstawowa nr 34 we Wrocławiu Wrocław
444/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w PrzyszowejPrzyszowa
445/2017Zespół Szkół nr 5 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 109 Gimnazjum nr 13Kraków
446/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Brzechwy w Stargardzie SzczecińskimStargard
447/2017Szkoła Podstawowa w LutyniLutynia
448/2017Szkoła Podstawowa w Sadkowie Sadków
449/2017Szkoła Podstawowa w Dąbrowie BolesławieckiejDąbrowa Bolesławiecka
450/2017Zespół Szkół w Wysokiej GłogowskiejWysoka Głogowska
451/2017Оленівська ЗОШ І-ІІІ ст.Оленівка
452/2017Szkoła PodstawowaTurzno
453/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w RoztoceRoztoka
454/2017Gimnazjum w SkrzyszowieSkrzyszów
455/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Strzelcach OpolskichStrzelce Opolskie
456/2017Szkoła Podstawowa w NieżywięciuNieżywięć
457/2017Szkoła Podstawowa w ZbrudzewieŚrem
458/2017Zespół Szkół w PietrzykowicachPietrzykowice
459/2017Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum w ŚwidnicyŚwidnica
460/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłonówku-KoloniiKłonówek
461/2017Szkoła Podstawowa nr 110 w KrakowieKraków
462/2017Szkoła Podstawowa w BraszowicachBraszowice
463/2017МОУ Самарская СОШс. Самара Зиминского района Иркутской области
464/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej PorębieSzklarska Poręba
465/2017Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Topoli KrólewskiejTopola Krolewska
466/2017Szkoła Podstawowa w ŁyczanceŁyczanka
467/2017Szkoła Podstawowa nr 39 im. Wojska PolskiegoGdańsk
468/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraśniku DolnymKraśnik Dolny
469/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w ŻarachŻary
470/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w Solcu KujawskimSolec Kujawski
471/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejDąbrowa Tarnowska
472/2017Szkoła Podstawowa w GronowieGronów
473/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janiny Januszewskiej w CiemnemCiemne
474/2017Zespół Szkół w AlbigowejAlbigowa
475/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama MickiewiczaElbląg
476/2017Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w RzeczycyRzeczyca
477/2017Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu Szkoła Podstawowa w BieżyniuBieżyń
478/2017Szkoła Podstawowa w DrołtowicachDrołtowice
479/2017Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Grojcu Grojec
480/2017Zespół Szkół w SwornychgaciachSwornegacie
481/2017Gimnazjum nr 24 im. H. Jordana w ZabrzuZabrze
482/2017Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza w WarszawieWarszawa
483/2017Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej GórzeNawojowa Góra
484/2017Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w BieniądzicachBieniądzice
485/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa GaudeamusJózefosław
486/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego we WrocławiuWrocław
487/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuSandomierz
488/2017Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w CzerniewieCzerniewo
489/2017Zespół Szkół w JerzmanowicachJerzmanowice
490/2017 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w JasienicyJasienica
491/2017Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza
492/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Sucharskiego Sępólno KrajeńskieSępólno Krajeńskie
493/2017Szkoła Podstawowa nr 80 im. Tysiąclecia WrocławiaWrocław
494/2017Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia 70 w ŁęgowieŁęgowo
495/2017Zespół Szkolno Przedszkolny w WiększycachWiększyce
496/2017Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie WielkopolskiejŚroda Wielkopolska
497/2017Alternatywna Szkoła Podstawowa w CieszynieCieszyn
498/2017Szkoła Podstawowa nr 65 w BydgoszczyBydgoszcz
499/2017Gimnazjum im prof. Wł. Nehringa w KłeckuKłecko
500/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. T. Kościuszki w GłogowieGłogów
501/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława BroniewskiegoPasłęk
502/2017Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we WrześniWrześnia
503/2017Szkoła Podstawowa w ŻyznowieŻyznów
504/2017Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-DesantowejBabice
505/2017Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna im. Karola Wojtyły - papieża Polaka w KielcachKielce
506/2017Szkła Podstawowa w BrzezinachBrzeziny
507/2017Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w RogachRogi
508/2017Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie Rzeszów
509/2017Zespół Szkół Publicznych w Kleszczewie KościerskimKleszczewo Kościerskie
510/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lewinie BrzeskimLewin Brzeski
511/2017Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiJulianów
512/2017Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego w GiżycachGiżyce
513/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach PodhalańskichRokiciny Podhalańskie
514/2017Szkoła Podstawowa im Jana Pawła IILubatowa
515/2017Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w PluskowęsachPluskowęsy
516/2017Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk
517/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Kamionce MałejKamionka Mała
518/2017Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w RudzienkuRudzienko
519/2017Szkoła Podstawowa im. B. CHrobregoŻmigród
520/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w ŚremieŚrem
521/2017Szkoła Podstawowa w Dąbrówce StanachDąbrówka Stany
522/2017Szkoła Podstawowa nr 56 w SzczecinieSzczecin
523/2017Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w MiędzyrzeczuMiędzyrzecz
524/2017Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w OstrołęceOstrołęka
525/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy w Łaziskach GórnychŁaziska Górne
526/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w BachorzewieBachorzew
527/2017Zespół Placówek Oświatowych w DysieDys
528/2017Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w ChojnicachChojnice
529/2017Zespół Szkół, Gimnazjum im. Jana Pawła II w PrzytocznejPrzytoczna
530/2017Zespół Szkół w KołbaczuKołbacz
531/2017Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w StrzelcachStrzelce
532/2017Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa ParnellaŁódź
533/2017Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w WojniczuWojnicz
534/2017Szkoła Podstawowa w Dakowach MokrychDakowy Mokre
535/2017Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w PakościPakość
536/2017Szkoła Podstawowa im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w IłówcuIłówiec
537/2017Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w JaksicachJaksice
538/2017Szkoła Podstawowa Nr 1 w TryluTryl
539/2017Szkoła Podstawowa w ZarszynieZarszyn
540/2017Szkoła Podstawowa w KosieczynieKosieczyn
541/2017Szkoła Podstawowa nr 82 im. Jana Czochrzalskiego w GdańskuGdańsk
542/2017Szkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaUzdowo
543/2017Szkoła Podstawowa nr 1 RydułtowyRydułtowy
544/2017Szkoła Podstawowa w DragaczuDragacz
545/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego we WładysławowieWładysławowa
546/2017Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach BorowychCzernice Borowe
547/2017Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście LubawskimNowe Miasto Lubawskie
548/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w CięcinieCięcina
549/2017Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana BrzechwyKunowo
550/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w CiechanowieCiechanów
551/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Szydłowiec
552/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrówceDąbrówka
553/2017Szkoła Podstawowa nr 6 w Kłodzku Kłodzko
554/2017Муниципальная общеобразовательная школа: средняя общеобразовательная школа № 42пгт. Шерловая Гора
555/2017Szkoła Podstawowa w Komorzu PrzybysławskimKomorze Przybysławskie
556/2017Szkoła Podstawowa im T. Kościuszki w BolęcinieBolęcin -Trzebinia
557/2017Zespół Szkół im. Jana Pawła II w ZielonkachZielonki
558/2017Zespół Szkół Publicznych w SzewnieSzewna
559/2017Szkoła Podstawowa w WierzbnieWierzbno
560/2017Zespół Szkół w Cybince, Gimnazjum im. UNICEFCybinka
561/2017Katolickie Gimnazjum Społeczne im. Jana Pawła IIBiskupiec
562/2017Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w NiedźwiedziuNiedźwiedź
563/2017Zespół Szkolno-PrzedszkolnyŚwierzawa
564/2017Szkoła Podstawowa nr 6 w CieszynieCieszyn
565/2017Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy Żary
566/2017Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO w LegionowieLegionowo
567/2017Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. J.Twardowskiego w WarszawieWarszawa
568/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Oleszna
569/2017Gimnazjum nr 26 im. Jana III Sobieskiego w GdańskuGdańsk
570/2017Centrum Kształcenia Ustawicznego w Solcu nad WisłąSolec nad Wisłą
571/2017Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego we WrocławiuWrocław
572/2017МОУ "Средняя школа № 117" Красноармейского района города ВолгоградаВолгоград
573/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mochnaczce Wyżnej Szkoła PodstawowaMochnaczka Wyżna
574/2017Szkoła Podstawowa im. Józefa Jagielskiego w Międzyborowie, Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Międzyborowie Międzyborów
575/2017Szkoła Podstawowa im. Orła BiałegoKuleje
576/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Świętej KatarzynieŚwięta Katarzyna
577/2017Zespół Szkół w DąbiuDąbie
578/2017Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach Bąkowice
579/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami IntegracyjnymiSzalejów Górny
580/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa w PrzybędzyPrzybędza
581/2017Szkoła Podstawowa nr 4 w CieszynieCieszyn
582/2017Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w PłonnemPłonne
583/2017Szkoła Podstawowa SitowiecSitowiec
584/2017Szkoła Podstawowa w KopytowejKopytowa
585/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w ŁańcucieŁańcut
586/2017Zespół Placówek Specjalnych w LegnicyLegnica
587/2017Zespół Szkół w Drzonowie Szkoła Podstawowa im. Mieszka IDrzonowo
588/2017Szkoła Podstawowa im. K.MakuszyńskiegoMorawica
589/2017Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w SoliSól
590/2017Szkoła Podstawowa nr 11Tczew
591/2017Szkoła Podstawowa nr1 im. H. Sienkiewicza w KolbuszowejKolbuszowa
592/2017Szkoła Podstawowa nr 5 w OlkuszuOlkusz
593/2017Szkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo
594/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w NiechanowieNiechanowo
595/2017Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II z Oddziałami IntegracyjnymiMiędzyrzec Podlaski
596/2017Zespołu Szkół Ogólnokształcących STO „Toruńska”Warszawa
597/2017Szkoła Podstawowa w KapałowieKapałów
598/2017Szkoła Podstawowa w MyśligoszczyMyśligoszcz
599/2017Zespół Szkół im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku DużymLiśnik Duży
600/2017Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego w BarczewieBarczew
601/2017МБОУ "Школа № 84"г. Ростов-на-Дону
602/2017Szkoła im. św. Jana de La Salle w GdańskuGdańsk
603/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej - Curie w ElbląguElbląg
604/2017Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. T. KościuszkiPołaniec
605/2017Școala Gimnazială ”Pictor Nicolae Grigorescu” TituTitu
606/2017Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w PoznaniuPoznań
607/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we WłocławkuWłocławek
608/2017Zespół Placówek Oświatowych w BorkachBorki
609/2017МУНИЦИПАЛЬНОЕ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "ГИМНАЗИЯ №6 КРАСНОАРМЕЙСКОГО РАЙОНА ВОЛГОГРАДА"ВОЛГОГРАД
610/2017Szkoła Podstawowa w Starym GronowieStare Gronowo
611/2017Szkoła Podstawowa w Bystrzycy GórnejBystrzyca Górna
612/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Szkoła Filialna w NiekłończycyTrzebież
613/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjra H.Sucharskiego Drawsko Pomorskie
614/2017Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego Ostrowiec Świętokrzyski
615/2017МОУ "СОШ п. Учебный Ершовского района Саратовской области"п. Учебный
616/2017Szkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyŻarska Wieś
617/2017Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego Stare Juchy
618/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
619/2017Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 im. Jana Pawła II Pionki
620/2017Szkoła PodstawowaMokronos 4
621/2017Szkoła Podstawowa w NasiegniewieNasiegniewo
622/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu Bieruń
623/2017Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana Andersena w Bolechowie-OsiedluBolechowo
624/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyChotków
625/2017Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение Восходовская вечерняя (сменная) школа при исправительном учрежденииВосход
626/2017Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w SiedlikowieSiedlików
627/2017Stowarzyszenie "Razem dla Wilkowic"Wilkowice
628/2017Szkoła Podstawowa w MirachowieMirachowo
629/2017Zespół Szkół w Woli RaniżowskiejWola Raniżowska
630/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.P.Skargi Milanówek
631/2017Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Skłodowskiej - CurieNowy Tomyśl
632/2017Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych RuchowoBusko-Zdrój
633/2017Szkoła Podstawowa w RadkowicachRadkowice
634/2017Szkoła Podstawowa nr 7Cieszyn
635/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we WłocławkuWłocławek
636/2017Zespół Placówek Oświatowych w Starym PożoguStary Pożóg
637/2017Polska Szkoła Dublin 15 Polish School Dublin 15Dublin
638/2017Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej w Opolu Opole
639/2017АНО ШКОЛА "ПРЕЗИДЕНТ"МОСКВА
640/2017Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 im. Eugeniusza LokajskiegoWarszawa
641/2017Szkoła Podstawowa w GórzeGóra
642/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ZłoczewieZłoczew
643/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BarkowieBarkowo
644/2017Szkoła Podstawowa nr 10 im. Romana "Sybiraka" Sanguszki w TarnowieTarnów
645/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Boguszewo
646/2017Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w DolicachDolice
647/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieSzczytno
648/2017Szkoła Podstawowa nr 63Poznań
649/2017Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego Zaręby
650/2017Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w PilePiła
651/2017Szkoła Podstawowa nr 12 w ElbląguElbląg
652/2017Szkoła Podstawowa w WysokienicachWysokienice
653/2017Szkoła Podstawowa nr 16 im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w KaliszuKalisz
654/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SzczodrzykowieSzczodrzykowo
655/2017Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w PiaskuPiasek
656/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej GórzeZielona Góra
657/2017Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Gimnazjum im. Jana Pawła II w BojadłachBojadła
658/2017МБОУ CОШ № 18 г. Балаково Саратовской областиг. Балаково
659/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Henryka Nowackiego w AdelinieAdelin
660/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w NietkowieNietków
661/2017Publiczka Szkoła Podstawowa w Ligocie PrószkowskiejLigota Prószkowska
662/2017Szkoła Podstawowa w PiecnikuPiecnik
663/2017Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w SzczutowieSzczutowo
664/2017Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w GnieźnieGNIEZNO
665/2017Zespół Szkolno - przedszkolny nr 13 w Rybniku Rybnik
666/2017Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego Lejkowo
667/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Michała Potaczały w ChrzanowieChrzanów
668/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Kazimierza Wyszyńskiego w JeziorzeJeziora
669/2017Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w TurowieTurowo
670/2017ZSG im. Mikołaja Kopernika w DąbrowicyDąbrowica
671/2017Szkoła Podstawowa im. Św Królowej JadwigiWięcławice Stare
672/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w SiedlcachSiedlce
673/2017Smart SchoolZamość
674/2017Szkoła Podstawowa nr 16 we WrocławiuWrocław
675/2017Szkoła Podstawowa nr 5 w ZabrzuZabrze
676/2017Szkoła Podstawowa Templewo
677/2017Szkoła Podstawowa im. Augustyna Suskiego w SzaflarachSzaflary
678/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w SłupskuSłupsk
679/2017Zespół Szkół Specjalnych im. Juliana Tuwima w KrapkowicachKrapkowice
680/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w StogniowicachStogniowice
681/2017Szkoła Podstawowa w TeodorowieKrzywie
682/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Adama Mickiewicza w ChrzanowieChrzanów
683/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w KrakowieKraków
684/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MichowicachMichowice
685/2017Szkoła Podstawowa Nr 205Warszawa
686/2017Zespół Szkół Społecznych w LubinieLubin
687/2017Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Dobra
688/2017Szkoła Podstawowa nr 45 im. Bohaterów Westerplatte w GdańskuGdańsk
689/2017Badbazar U. P. School SonepurSONEPUR
690/2017Al Dhafra Private Schools AlAinAL Ain
691/2017Szkoła Podstawowa im. Integracji Europejskiej w PrzybynowiePrzybynów
692/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w JaworznikuJaworznik
693/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w WarszawieWarszawa
694/2017Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej Kielce
695/2017Szkoła Podstawowa nr 30 we WrocławiuWrocław
696/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KleosinieKleosin
697/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiBrodnica
698/2017Szkoła Podstawowa w SmolnejOleśnica
699/2017Szkoła Podstawowa w Jabłkowie, filia Lechlin i RejowiecJabłkowo
700/2017Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Konstantynowie ŁódzkimKonstantynów Łódzki
701/2017Publiczne Gimnazjum im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w RogolinieRogolin
702/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w ŚwieciuŚwiecie
703/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Papieża Polaka w Starym LubotyniuStary Lubotyń
704/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa in. Św. Jadwigi Królowej Polski w Lubini MałejLubinia Mała
705/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Olimpijczyków Polskich w LęborkuLębork
706/2017Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego Dobrcz
707/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie z oddziałami gimnazjalnymiKościan
708/2017Szkoła Podstawowa w RadziejachRadzieje
709/2017Szkoła Podstawowa im. St. CzarnieckiegoRecz
710/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Maratończyków Polskich w MiłoszycachMiłoszyce
711/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Polance WielkiejPolanka Wielka
712/2017Zespół Szkolno- Przedszkolny w KmiecinieKmiecin
713/2017Szkoła Podstawowa im. M. Kownackiej w SkułachSkuły
714/2017Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy Bydgoszcz
715/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w CzarnkowieCzarnków
716/2017Zespół Szkół w SerockuSerock
717/2017Zespół Szkół nr 119 w WarszawieWarszawa
718/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela MakuszyńskiegoJawor
719/2017Zespół Szkół Samorządowych w KrynkachKrynki
720/2017Szkoła Podstawowa nr 51 we WrocławiuWrocław
721/2017Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w DrzycimiuDrzycim
722/2017Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w KrakowieKraków
723/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich Krotoszyn
724/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KrzemieniewicachKrzemieniewice
725/2017Szkoła Podstawowa nr 8Chrzanów
726/2017Szkoła Podstawowa nr 205 im. św. Jadwigi Królowej Polski w ŁodziŁódź
727/2017Szkoła Podstawowa w BukwałdzieBukwałd
728/2017Zespół Szkoły i Przedszkola Szkoła Podstawowa nr 2 w Mszanie GórnejMszana Górna
729/2017Szkoła Podstawowa nr 378Warszawa
730/2017Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Grabowie nad ProsnąGrabów nad Prosną
731/2017Szkoła Podstawowa w KlenicyKlenica
732/2017 Szkoła Podstawowa nr 2 w DębicyDĘBICA
733/2017Zespół Szkół w ZawadzieZawada
734/2017Szkoła Podstawowa nr 206 w WarszawieWarszawa
735/2017Zespół Szkół Sportowych w EłkuEłk
736/2017Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela BułhakaWarszawa - Wesoła
737/2017Meadatnoi SchoolChiang Mai
738/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach ŚląskichRacławice Śląskie
739/2017Szkoła Podstawowa nr 17 w TychachTychy
740/2017Szkoła Podstawowa nr.9 im Stanisławy JaworskiejToruń
741/2017Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Drobin
742/2017Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte CassinoOstrówek Kolonia
743/2017Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w PacanowiePacanów
744/2017Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego w KrakowieKraków
745/2017Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Чернігівської міськради Чернігівської областімісто Чернігів
746/2017Муниципальное общеобразовательное учреждение "Средняя школа с углубленным изучением отдельных предметов № 106 Советского района Волгограда"Волгоград
747/2017SZKOŁA PODSTAWOWA W TARNOWCU im. Tadeusza KościuszkiTarnowiec
748/2017International Arab Egyptian School Ismailia
749/2017Escuela Intermedia Irma Deliz de MuñozIsabela
750/2017Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w WarzęgowieWarzęgowo
751/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja RatajaOstrów Wielkopolski
752/2017Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Początka w Wadowicach DolnychWadowice Dolne
753/2017Vittra Sollentuna Sollentuna
754/2017МОУ "ШКОЛА №18 ГОРОДА ТОРЕЗА"г. Торез
755/2017AlMahd International school Doha
756/2017Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w KołodziejewieKołodziejewo
757/2017Szkoła Podstawowa w KarpaczuKarpacz
758/2017Szkoła Podstawowa w ŁęczycachŁęczyce
759/2017Szkoła Podstawowa nr 78 w KrakowieKraków
760/2017Tang Central School Bumthang
761/2017Szkoła Podstawowa nr 47Gdańsk
762/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w LegnicyLegnica
763/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym NarcieStary Nart
764/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Syrokomli w RadomiuRadom
765/2017Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w SkokachSkoki
766/2017Publiczna Szkoła Podstawowa Miastkow Kościelny
767/2017Zespół Szkół w BarczewieBarczewo
768/2017Szkoła Podstawowa im. Franciszka Karpińskiego w ZabłudowieZabłudów
769/2017Centrum Korepetycji SUKCESOława
770/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w BarlinkuBarlinek
771/2017Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego w ŁodziŁódź
772/2017Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w OlsztynieOlsztyn
773/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. H.Sienkiewicza w BarlinkuBarlinek
774/2017Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ChechleChechło
775/2017Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w GórskuGórsk
776/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MłodojewieMłodojewo
777/2017Szkoła Podstawowa im. gen. Z. BerlingaBieganowo
778/2017Szkoła Podstawowa nr 3Pszów
779/2017Szkoła Podstawowa w LaskuLasek
780/2017Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w CzerskuCzersk
781/2017Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących Nr 15 im. Ottona Lipkowskiego w WarszawieWarszawa
782/2017Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Lesińskiego w SłupieSłup
783/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Radzionków
784/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Majdan Nepryski
785/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIMilejewo
786/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoLeśniów Wielki
787/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w CieszynieCieszyn
788/2017Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w BłoniuBłonie
789/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" w TrzebnicyTrzebnica
790/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w JaryszowieJaryszów
791/2017Szkoła Podstawowa w NagoszynieNagoszyn
792/2017Szkoła Podstawowa Nr 62Gdańsk
793/2017Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Lubsko
794/2017Szkoła Podstawowa nr 316 w WarszawieWarszawa
795/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rynie Szkoła PodstawowaRyn
796/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LutyniLutynia
797/2017Szkoła podstawowaKowalew
798/2017Szkoła Podstawowa nr 45 w BytomiuBytom
799/2017Szkoła Podstawowa w Grzywnie Grzywna
800/2017PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWABEŁCZNA
801/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SkorzeszycachSkorzeszyce
802/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Książu MałymKsiąż Mały
803/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w WiśleWisła
804/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoKonstancin-Jeziorna
805/2017Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w WęglowicachWęglowice
806/2017IMANI PRIMARY SCHOOLSDARESALAAM
807/2017МОУ "СОШ № 71" Кировского района, г. Саратоваг. Саратов
808/2017Zespół Szkół w GórznieGórzno
809/2017Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara w BytomiuBytom
810/2017Szkola Podstawowa w KorzecznikuKorzecznik 41
811/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana MejsteraSłomczyn
812/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w TrzebieniuTrzebień
813/2017Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół lasu w RychlikuRychlik
814/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 w RadomiuRadom
815/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w RodnowieRodnowo
816/2017Szkoła Podstawowa nr 16Przemyśl
817/2017Szkoła Podstawowa w LenartowicachLenartowice
818/2017Szkoła Podstawowa im. Juliana TuwimaIzabelów
819/2017Szkoła Podstawowa im. Ziemi Sandomierskiej w SłupczySłupcza
820/2017Zespół Szkół OgólnokształcącychMałęczyn
821/2017Zespół Szkół nr 2 w ElbląguElbląg
822/2017Szkoła Podstawowa nr 123 im. Generała Józefa Bema w KrakowieKraków
823/2017Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w TrześniTrześń
824/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Staszica w BędzinieBędzin
825/2017Samorządowa Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego w GościcinieGościcino
826/2017Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II Warszawa
827/2017Szkoła Podstawowa w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie
828/2017Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w MiliczuMilicz
829/2017Pozytywna Szkoła Podstawowa w GdańskuGdańsk
830/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w BieruniuBieruń
831/2017МОКУ СОШ с. Коршик Оричевского района Кировской областис. Коршик
832/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalesiu ŚląskimZalesie Śląskie
833/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka we WronkachWronki
834/2017МОУ"СОШ п.Красный Боец"п.Красный Боец
835/2017Zespół Szkół im. Unii Europejskiej w ŚwiętoszowieŚwiętoszów
836/2017Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w ŚwięcieńcuŚwięcieniec
837/2017Szkoła Podstawowa im. Unii EuropejskiejKarsibór
838/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum w ParlinieParlin
839/2017Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w KruszynieKruszyn
840/2017Szkoła Podstawowa w NakliNakla
841/2017Szkoła Podstawowa im. im. Armii Krajowej Stare Zaubice
842/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w TurskuTursko
843/2017Filialna Szkoła Podstawowa w OparznieOparzno
844/2017Szkoła Podstawowa w Izabelinie im. I Batalionu Saperów KościuszkowskichIzabelin
845/2017Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w JankowicachJankowice
846/2017Szkoła Podstawowa Mistrzostwa SportowegoKatowice
847/2017Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. L.Braille'a dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej w BydgoszczyBydgoszcz
848/2017Szkoła Podstawowa w KołczygłowachKołczygłowy
849/2017Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Skrzeszew
850/2017Szkoła Podstawowa nr 80 im. Kornela Makuszyńskiego w PoznaniuPoznań
851/2017Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w SmolicachSmolice
852/2017Szkoła Podstawowa w Wierzchowie DworcuWierzchowo Dworzec
853/2017Spółdzielnia Uczniowska U Staszka w ZS Nr 3 RCKU w ŁosicachŁosice
854/2017Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w CieślachCieśle
855/2017Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w RakoniewicachRakoniewice
856/2017Szkoła Podstawowa w MycielinieMycielin
857/2017Modern Academy Prywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków ObcychToruń
858/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w KielcachKielce
859/2017Zespół Szkół nr 5 Specjalnych w Nowym SączuNowy Sącz
860/2017МОУ "СОШ №43"г. Саратов
861/2017Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w LegnicyLegnica
862/2017Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w RaniżowieRaniżów
863/2017Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w BydgoszczyBydgoszcz
864/2017Великочечеліївська філія комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області»село Велика Чечеліївка
865/2017Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana TwardowskiegoSzczecin
866/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejStrzyżów
867/2017Szkoła Podstawowa nr 5Mikołów
868/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasieniu Jasień
869/2017Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w KrzyżanowicachKrzyżanowice
870/2017Szkoła Podstawowa Duszniki
871/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Węgrzcach WielkichWęgrzce Wielkie
872/2017Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w TuczępachTuczępy
873/2017Gimnazjum im. Konstantego Parczewskiego w NiemenczynieNiemenczyn
874/2017Szkoła Podstawowa w RoszkachRoszki
875/2017Szkoła Podstawowa w PlemiętachPlemięta
876/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pyrzycach Pyrzyckiego Stowarzyszenia OświatowegoPyrzyce
877/2017Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. G. Piramowicza w GdańskuGdańsk
878/2017Filialna Szkoła w SzczytachSzczyty
879/2017Zespół Oświatowy - Szkoła Podstawowa w MordachMordy
880/2017МОУ-ООШ с. Барановкас. Барановка Аткарского района Саратовской области
881/2017Szkoła Podstawowa w Padwi NarodowejPadew Narodowa
882/2017Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi ŚląskiejDziałoszyn
883/2017Szkoła Podstawowa MileniumGniezno
884/2017Szkoła Podstawowa nr 1Aleksandrów Łódzki
885/2017Szkoła Podstawowa nr 15 we Wrocławiu w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 9Wrocław
886/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w JaworowieJaworów
887/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w OkartowieOkartowo
888/2017Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w JankowejJankowa
889/2017Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. І.В. Житниченка м. Бердичева Житомирської областіМісто Бердичів
890/2017Salezjańska Publiczna Szkoła PodstawowaZabrze
891/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa 13Tomaszów Mazowiecki
892/2017Szkoła Podstawowa nr 12 im. J.Kukuczki w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
893/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów
894/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława ChrobregoLubsko
895/2017ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W WAŁBRZYCHUWałbrzych
896/2017Zespół Szkół nr 2 w GrębocinieGrębocin
897/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im.11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w ŻaganiuŻAGAŃ
898/2017Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte Kraków
899/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ojca św. Jana Pawła II w PrzemyśluPrzemyśl
900/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w ŚwierklanachŚwierklany
901/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" w PiastowiePiastów
902/2017Gimnazjum w GrzechyniGrzechynia
903/2017Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Łubiance Szkoła Filialna im. Henryka Sienkiewicza w Ponętowie Górnym DrugimPonętów Górny Drugi
904/2017Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ponętowie Górnym DrugimPonętów Górny Drugi
905/2017Prywatna Szkoła PodstawowaKońskie
906/2017Szkoła Podstawowa nr 3 w RadlinieRadlin
907/2017Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej w KielcachKielce
908/2017Szkoła Podstawowa w KrempachachKrempachy
909/2017Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków PolskichRzeplino
910/2017Akademia Szkolnictwa ASInowrocław
911/2017Zespół Szkół w OsiecznejOsieczna
912/2017Szkoła Podstawowa nr 23 im. Dzieci ŚwiataGdańsk
913/2017Szkoła Podstawowa Im. H. Sienkiewicza w TalczynieTalczyn
914/2017Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoAleksandrów Kujawski
915/2017МОАУ СОШ №11г. Свободный
916/2017Szkoła Podstawowa nr 113 im. L. WęgrzynowiczaKraków
917/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza KościuszkiBrzeg
918/2017Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 5Kraków
919/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w PszczyniePszczyna
920/2017Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego z Garbowa w WarszewicachWarszewice
921/2017Szkoła PodstawowaBrzeziny
922/2017Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Kazimierza Jagiellończyka Radom
923/2017Szkoła Podstawowa nr 37Szczecin
924/2017Zespół Szkół Specjalnych Słupia pod Kępnem
925/2017Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w SadurkachSadurki
926/2017Zespół OświatowyStok Lacki
927/2017Szkoła Podstawowa nr 14 z oddziałami gimnazjalnymiWłocławek
928/2017Szkoła PodstawowaNowy Kościół
929/2017Publiczna szkoła Podstawowa Nr 28Opole
930/2017Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliusza Słowackiego w Siemianowicach ŚląskichSiemianowice Śląskie
931/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w GiżyckuGiżycko
932/2017Szkoła PodstawowaMirocin
933/2017Szkoła Podstawowa nr 9 w LegnicyLegnica
934/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wilczynie Wilczyn
935/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka ChopinaMałkinia Górna
936/2017Szkoła Podstawowa nr 44 w SzczecinieSzczecin
937/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w ElbląguElbląg
938/2017Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2Białystok
939/2017Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w GrojcuGrojec
940/2017Szkoła Podstawowa WampierzówWampierzów 81
941/2017Szkoła Podstawowa nr 48 im. Szarych Szeregów w Krakowie Kraków
942/2017Szkoła Podstawowa w Tłokini WielkiejTłokinia Wielka
943/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w GryfinieGryfino
944/2017Szkoła Podstawowa nr 11 w SzczecinieSzczecin
945/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w KozietułachKozietuły
946/2017Zespół Szkolny Szkoła Podstawowa w ŁadzyniuŁadzyń
947/2017Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard
948/2017Zespół Szkół nr 18Warszawa
949/2017Szkoła Podstawowa w Dębach SzlacheckichDęby Szlacheckie
950/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w Bystrzycy KłodzkiejBystrzyca Kłodzka
951/2017Szkoła Podstawowa nr 2Mosina
952/2017Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta Mogilno Duże
953/2017Gimnazjum nr 6 w ElbląguElbląg
954/2017Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w GnieźnieGniezno
955/2017Szkoła Podstawowa w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne
956/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim PierwszymMajdan Sopocki Pierwszy
957/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Nowym KamieniuNowy Kamień
958/2017SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RODZINY SAŻYŃSKICH W STAREJ NIEDZIAŁCEStara Niedziałka
959/2017Zespół Szkolno- Przedszkolny w SokolnikachSokolniki
960/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w OstroszowicachOstroszowice
961/2017Gimnazjum nr 2 w BraniewieBraniewo
962/2017Долинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенівм.Долина
963/2017Szkoła Podstawowa w OlszynieOstrzeszów
964/2017Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach OłobocznychBiskupice Ołoboczne
965/2017Szkoła Podstawowa w KrólewcuKrólewiec
966/2017Szkoła Podstawowa nr 1 z klasami integracyjnymiLubin
967/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny w Miedźnej Miedźna
968/2017Szkoła Podstawowa 38Gdańsk
969/2017Szkoła Podstawowa im. Wincentego WitosaGromnik
970/2017Szkoła Podstawowa w Korytowie AKorytówA
971/2017Szkoła Podstawowa w DziaduszycachDziaduszyce
972/2017Zespól Szkolno- Przedszkolny w SmardzewicachSmardzewice
973/2017ГУО "Средняя школа №12 г. Пинска"г. Пинск
974/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. pil. Stanisława SkalskiegoWola Mystkowska
975/2017Szkoła Podstawowa w StęszewieStęszew
976/2017Zespół Szkół Gastronomiczno Hotelarskich w Iwoniczu ZdrojuIwonicz Zdrój
977/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. SienkiewiczaHajnówka
978/2017Szkoła Podstawowa SPSK im. kard. S. Wyszyńskiego w Wólce Czepowej z włączonymi Oddziałami GimnazjalnymiWólka Czepowa
979/2017Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w IławieIława
980/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejNowogard
981/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w RadwanicachRadwanice
982/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Legionowo
983/2017Szkoła Podstawowa nr 39 im. Marii KonopnickiejCzęstochowa
984/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w WołowieWołów
985/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orląt LwowskichOstrowiec Świętokrzyski
986/2017Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Jordana Krotoszyn
987/2017Gimnazjum TWP w CiechanowieCiechanów
988/2017Szkoła Podstawowa w CzłopieCzłopa
989/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w SzamotułachSzamotuły
990/2017Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w PoznaniuPoznań
991/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w WierzbicyWierzbica
992/2017Publiczne Gimnazjum KSW im. bł. Natalii TułasiewiczPoznań
993/2017Szkoła Podstawowa w BuszkowicachBuszkowice
994/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w NiskuNisko
995/2017Szkoła Podstawowa nr 14 w ChorzowieChorzów
996/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w GołuszowicachGołuszowice
997/2017Szkoła Podstawowa w Starej KornicyStara Kornica
998/2017Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krępie KościelnejKrępa Kościelna
999/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Gimnazjum nr 8 w TychachTychy
1000/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w StudzienicachStudzienice
1001/2017Zespół Szkół Samorządowych w KlwowieKlwów
1002/2017Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoOlszewo-Borki
1003/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w KrzymowieKrzymów
1004/2017МБОУ СОШ №2Калуга
1005/2017Szkoła Podstawowa im. ks. L. Formanowicza w Modliszewku Modliszewko
1006/2017Zespół Placówek Oświatowych, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KadłubieKadłub
1007/2017Zespół Szkolno-PrzedszkolnyLudomy
1008/2017ZPO TucznoTuczno
1009/2017SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 im. bł. E. Bojanowskiego w WOLI RZĘDZIŃSKIEJWOLA RZĘDZIŃSKA
1010/2017Szkola Podstawowa nr 91 im. Józefa Wybickiego w PoznaniuPoznań
1011/2017Zespół Szkół w Łęce MroczeńskiejŁęka Mroczeńska
1012/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "Garłuch"Warszawa
1013/2017Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka ChopinaWarszawa
1014/2017Zespół Szkół w KępicachKępice
1015/2017Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy KłodzkiejBystrzyca Kłodzka
1016/2017Szkoła Podstawowa nr 24 w GdańskuGdańsk
1017/2017Szkoła Podstawowa w PopowiePopów
1018/2017Szkoła Podstawowa w IwierzycachIwierzyce
1019/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w BraniewieBraniewo
1020/2017Szkoła Podstawowa w WilkowieWilkowo
1021/2017Szkoła Podstawowa im.Wł. Broniewskiego w GruduskuGrudusk
1022/2017Szkoła Podstawowa nr 12 w GdańskuGdańsk
1023/2017Szkoła Podstawowa nr 382Warszawa
1024/2017Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Łaziskach GórnychŁaziska Górne
1025/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody NoblaOborniki Śląskie
1026/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w ZłotoryiZłotoryja
1027/2017Scoala Gimnazială "Constantin Gavenea" TulceaTulcea
1028/2017Krishanaveni high school Narayanpet
1029/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WiktorówkuWiktorówko
1030/2017GVHSS pathiripala nagaripuramPalakkad
1031/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Narcyzy ŻmichowskiejRzeczyca
1032/2017ГУО "Молотковичская средняя школа" Пинского районааг. Молотковичи
1033/2017Szkoła Podstawowa w FałkowieFałkowo
1034/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w ZrębiniePołaniec
1035/2017Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-DziedzicachCzechowice-Dziedzice
1036/2017Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 dla Dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi Płock
1037/2017Szkoła Podstawowa nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w CzęstochowieCzęstochowa
1038/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w OciążuFabianów
1039/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w ZgorzelcuZgorzelec
1040/2017Szkoła Podstawowa nr 38 w Sosnowcu Sosnowiec
1041/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. por. Z.Kruszelnickiego ps. "Wilk" w GrudziądzuGrudziądz
1042/2017Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение средняя общеобразовательная школа №2с Некрасовка Хабаровского района Хабаровского края
1043/2017Zespół Szkół Integracyjnych nr 5 Konstancin-JeziornaKonstancin-Jeziorna
1044/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Rybniku Szkoła Podstawowa nr 6Rybnik
1045/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama MickiewiczaBrzeg Dolny
1046/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w ŚwieciechowieŚwieciechów
1047/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej GórzeŁysa Góra
1048/2017Муниципальное общеобразовательное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №5 г. Ершова Саратовской области"г. Ершов
1049/2017Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjra Henryka SucharskiegoPoznań
1050/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Orła Białego w OświęcimiuOświęcim
1051/2017Szkoła Podstawowa nr 48 w ŁodziŁódź
1052/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym LubiejewieStare Lubiejewo
1053/2017Szkoła Podstawowa nr 6 w RumiRumia
1054/2017Zespół Szkół im. Michała KonarskiegoWarszawa
1055/2017Szkoła Podstawowa nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza we WrocławiuWrocław
1056/2017Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w WojcieszycachWojcieszyce
1057/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w PisarzowicachPisarzowice
1058/2017Szkoła Podstawowa w MłochowieMłochów
1059/2017Szkoła Podstawowa nr 3Chełmża
1060/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Kotlarz w TychnowachTychnowy
1061/2017Szkoła Podstawowa "Heliantus"Warszawa
1062/2017Szkoła Podstawowa nr 2Pleszew
1063/2017Szkoła Podstawowa w DobrejDobra
1064/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w BrzeźnikuBrzeźnik
1065/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w JaroszowieJaroszów
1066/2017Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w PodsarniuPodsarnie
1067/2017Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Kaliszu Kalisz
1068/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w SzwagrowieSzwagrów
1069/2017Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie Rzeszów
1070/2017Szkoła Podstawowa im. UNICEF w ImbramowicachImbramowice
1071/2017Zespół Szkoły i Gimnazjum im. Władysława Orkana w NiedźwiedziuNiedźwiedź
1072/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GilowieGilów
1073/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza KorczakaStary Szelków
1074/2017Katolicka Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Władysława Demskiego w InowrocławiuInowrocław
1075/2017Zespół Szkół w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 WDPLegionowo
1076/2017Szkoła Podstawowa nr 96 im. Leonida Teligi we WrocławiuWrocław
1077/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GrodźcuGrodziec
1078/2017Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr NazaretanekRzeszów
1079/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Opatówku- filia w SierzchowieSierzchów
1080/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w ZawierciuZawiercie
1081/2017Szkoła Podstawowa nr 7 w JaśleJasło
1082/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w KoninieKonin
1083/2017Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu im. Jarosława IwaszkiewiczaZgorzelec
1084/2017Niepubliczny Zespół Szkół w GoryszachGorysze
1085/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SarbinowieSarbinowo
1086/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. SienkiewiczaPrzyszowa
1087/2017Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Poliach z Oddziałami Dwujęzycznymi Police
1088/2017Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa
1089/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Cystersów Wągrowieckich Wągrowiec
1090/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w PstrągowejPstrągowa
1091/2017Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy nr 13Wrocław
1092/2017Zespół Szkół Specjalnych w WolsztynieWolsztyn
1093/2017Szkoła Podstawowa nr 11 w WarszawieWarszawa
1094/2017Szkoła Podstawowa w DziembowieDziembowo
1095/2017Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Feliksa Stamma Kościan
1096/2017Szkoła Podstawowa im Polskich Mistrzów Olimpijskich w ŻabinachŻabiny
1097/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. J. Bema w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
1098/2017Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w SzczecinieSzczecin
1099/2017Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w MysłowicachMysłowice
1100/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim, Szkoła Podstawowa nr 14Tomaszów Maz.
1101/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach Piaski
1102/2017Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Dwernickiego w Rudzie WolińskiejRuda Wolińska
1103/2017Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Niechłoninie Niechłonin
1104/2017Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada 1918 Roku w Domanicach KoloniiDomanice Kolonia
1105/2017Zespół Szkół Ogólnokształcących w RumiRumia
1106/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku Słupsk
1107/2017Zespół Szkół w ZagórzuZagórze
1108/2017Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Bujnach SzlacheckichBujny Szlacheckie
1109/2017Zespół Szkoła Podstawowa - Przedszkole w MichorzewieMichorzewo
1110/2017Szkoła Podstawowa w Wielkiej ŁąceWielka Łąka
1111/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice
1112/2017Zespół Placówek Oświatowych w SkrzydlnejSkrzydlna
1113/2017Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w PodobiniePodobin
1114/2017Szkoła Podstawowa nr 15 im. ks. Jana Dzierżona Zabrze
1115/2017Szkoła Podstawowa w RzepedziRzepedź
1116/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w KunowieKunów
1117/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im Pauli Mon tal Sióstr PijarekRzeszów
1118/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIMorąg
1119/2017Szkoła Podstawowa nr 22 w KaliszuKalisz
1120/2017Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wrzesnia 1939r.62-235 Trzemżal
1121/2017Zespół Szkół w PięczkowiePięczkowo
1122/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja KopernikaKąty 74b
1123/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w KętachKęty
1124/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Pościeniu Wsi Poścień Wieś 47
1125/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego w ZłotoryiZłotoryja
1126/2017Szkoła Podstawowa w Sadach GórnychSady Górne
1127/2017Szkoła Podstawowa w ZakrzynieZakrzyn
1128/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w CiecierzycachCiecierzyce
1129/2017Szkoła Podstawowa im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w BodzyniewieŚrem
1130/2017Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej Pawłowo
1131/2017Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
1132/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słotwinie Szkoła Podstawowa im. Orła BiałegoSłotwina
1133/2017Szkoła Podstawowa im. KEN Łękawa
1134/2017Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w GorzkowicachGorzkowice
1135/2017Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w KrzeczowieKrzeczów
1136/2017Szkoła Podstawowa nr 37 im. Juliana Tuwima w KrakowieKraków
1137/2017Zespół Placówek Oświatowych w SłopnicachSłopnice
1138/2017Szkoła Podstawowa w Wyszynach KościelnychWyszyny Kościelne
1139/2017МУНИЦИПАЛЬНОЕ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ «СРЕДНЯЯ ШКОЛА С УГЛУБЛЕННЫМ ИЗУЧЕНИЕМ ОТДЕЛЬНЫХ ПРЕДМЕТОВ № 1 ИМЕНИ Ф.Г.ЛОГИНОВА Г.ВОЛЖСКОГО ВОЛГОГРАДСКОЙ ОБЛАСТИ»г.Волжский Волгоградской области
1140/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w SwarzędzuSwarzędz
1141/2017Szkoła Podstawowa Chwalibożyce
1142/2017Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Porębie RadlnejPoręba Radlna
1143/2017Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Krzyżu Wielkopolskim Krzyż Wielkopolski
1144/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli LipienieckiejWola Lipieniecka Duża
1145/2017Miejski Zespół Szkół nr 2 w BolesławcuBolesławiec
1146/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli BlakowejWola Blakowa
1147/2017Publiczna Szkoła PodstawowaZimnice Wielkie
1148/2017Szkoła Podstawowa im. S. Czarnieckiego Mieścisko
1149/2017Gimnazjum nr 4 w GdyniGdynia
1150/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Kostrzyn
1151/2017Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w DrążnejDrążna
1152/2017Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w SpytkowieSpytkowo
1153/2017Szkoła Podstawowa w Starej KamionceStara Kamionka
1154/2017Szkoła Podstawowa nr 5Chorzów
1155/2017Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela Kraków
1156/2017Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w JerzykowieJerzykowo
1157/2017Szkoły Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" im. Marii Montessori Łódź
1158/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce-ZdrójRabka-Zdrój
1159/2017Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem WielkimDębe Wielkie
1160/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. Konfederacji Tatrzańskiej w Nowym TarguNowy Targ
1161/2017Zespół Szkół w OtorowieOtorowo
1162/2017Zespół Szkół w LubominieLubomino
1163/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BielinieBielino
1164/2017Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. Antoniego Hedy - Szarego w RadoszycachRadoszyce
1165/2017Szkoła Podstawowa w SiemiątkowieSiemiątkowo
1166/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIRokitno
1167/2017Szkoła Podstawowa nr 9 Tarnowskie Góry
1168/2017Zespół Szkół Gminy Izbicko Publiczna Szkoła Podstawowa w KrośnicyKrośnica
1169/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w ŚwiątkowiźnieŚwiątkowizna
1170/2017ZSS w TarganicachTarganice
1171/2017Zespół Szkół w MędrzechowieMędrzechów
1172/2017Zespół Szkół Publicznych w KowalewieKowalew
1173/2017Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczkowie z siedzibą w RojęczynieRojęczyn
1174/2017Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w HucieHuta
1175/2017Szkoła Podstawowa Nr 5 w BiałymstokuBiałystok
1176/2017Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów Starachowice
1177/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Młodocinie MniejszymMłodocin Mniejszy
1178/2017Szkoła Podstawowa Sióstr NiepokalanekJarosław
1179/2017Publiczna Szkoła Podstawowa "Mileszki" w ŁodziŁódź
1180/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa
1181/2017Zespół Szkół w Chludowie im. o. M. Żelazka, Filia w GolęczewieGolęczewo
1182/2017Szkoła Podstawowa nr 82 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Krakowie.Kraków
1183/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w KraśnikuKraśnik
1184/2017Szkoła Podstawowa nr 6 w WejherowieWejherowo
1185/2017Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 5 w GdańskuGdańsk
1186/2017Publiczna Szkoła PodstawowaŚmiechowice
1187/2017Zespół Placówek Oświatowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Borzęcie - Szkoła Podstawowa Borzęta
1188/2017Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Josepha von EichendorffaRacibórz
1189/2017Zespół Szkół w JasienicyJasienica
1190/2017Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna w KrakowieKraków
1191/2017Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie Mstów
1192/2017Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina w KrakowieKraków
1193/2017Gimnazjum Gminne w RychnowachRychnowy
1194/2017Szkoła Podstawowa nr 11 w ElbląguElbląg
1195/2017PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMISTRZEGOM
1196/2017Szkoła Podstawowa w CzernicyCzernica
1197/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w KłeckuKłecko
1198/2017Zespół Szkół w PrzykoniePrzykona
1199/2017Prywatne Gimnazjum nr 22 Lauder-Morasha w WarszawieWarszawa
1200/2017Publiczna Szkoła Podstawa z Oddziałem Przedszkolnym im. Marii Konopnickiej w Nasiedlu, Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w NasiedluNasiedle
1201/2017Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach LetniskuŻarki Letnisko
1202/2017Szkoła Podstawowa Nr 7 Kraków
1203/2017Szkoła Podstawowa im Powstańców WielkopolskichPniewy
1204/2017Szkoła Podstawowa w SzczepidleSzczepidło
1205/2017Szkoła Podstawowa w KrasnejKrasna
1206/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w PilePiła
1207/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym AntoninieNowy Antonin
1208/2017Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego w WarszawieWarszawa
1209/2017Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Prof. WodziczkiPoznań
1210/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w WysokiejWysoka
1211/2017Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w BłazowejBłażowa
1212/2017Szkoła Podstawowa nr 149 w KrakowieKraków
1213/2017Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w ParlinieParlino
1214/2017Zespół Szkół im. Orła Białego w KorytachKoryta
1215/2017Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza w Zielonej Górze Zielona Góra
1216/2017Publiczna Szkoła Podstawowa Staniszcze Wielkie-Kolonowskie 3 im. Jana Pawła IIKolonowskie
1217/2017Zespół Szkół Publicznych w LubiążuLubiąż
1218/2017Zespół Szkół Ogolnoksztalcacych i SportowychPruszkow
1219/2017Szkoła Podstawowa w ObjeździeObjazda
1220/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KotowieckuKotowiecko
1221/2017Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie Warszawa
1222/2017Szkoła Podstawowa im. Kard. S. Wyszyńskiego w Przysietnicy Przysietnica
1223/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Żołnierzy Września 1939 r.Pieńsk
1224/2017Szkoła Podstawowa nr 31 im. gen. Józefa Hallera w ToruniuToruń
1225/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starej BiałejStara Biała
1226/2017Szkoła Podstawowa Nr 56Łódź
1227/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w WieliczkachWieliczki
1228/2017Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków w Poznaniu Poznań
1229/2017Szkoła Podstawowa nr 5Tczew
1230/2017Publiczny Zespół Przedszkolno - Szkolny z nauczaniem języka mniejszości narodowej - języka niemieckiego w Kędzierzynie - KoźluKędzierzyn - Koźle
1231/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w RzeplinieRzeplin
1232/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Upałtach, Upałty 11, 11-500 Giżycko
1233/2017SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJOzorków
1234/2017Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w CzłuchowieCzłuchów
1235/2017Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Białobrzegi
1236/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GrodziskuGrodzisko
1237/2017Szkoła Podstawowa w MarcyporębieMarcyporęba
1238/2017Szkoła Podstawowa im. ppłk. Maksymiliana Ciężkiego w BaborowieBaborowo
1239/2017Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku Gdańsk
1240/2017Szkoła Podstawowa w KobierzynieKobierzyn
1241/2017Szkoła Podstawowa im. Lecha Bądkowskiego w LuzinieLuzino
1242/2017Szkoła Podstawowa nr 9 w ŁomżyŁomża
1243/2017Zespół Szkół Wola Okrzejska
1244/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa PiłsudskiegoPotworów
1245/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Brodeckiego w PolesiuPolesie
1246/2017Szkoła Podstawowa w KobylanceKobylanka
1247/2017Zespół Szkół IntegracyjnychSiemianowice Śląskie
1248/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w RaciborzuRacibórz
1249/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w MaszkienicachMaszkienice
1250/2017Szkoła Podstawowa im. H. SienkiewiczaSzyszki
1251/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stobnie SiódmymStobno Siódme
1252/2017Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazijaVilnius
1253/2017Zespół Edukacyjny "Dwunastka" Niepubliczna Szkoła i PrzedszkoleOstrowiec Św.
1254/2017Szkoła Podstawowa w GieczuGiecz
1255/2017Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 im. ks. prof. J. Tischnera w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
1256/2017Szkoła Podstawowa nr 5 z włączonym Gimnazjum nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Pyskowicach Pyskowice
1257/2017Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w SadlnieSadlno
1258/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w JarosławiuJarosław
1259/2017SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMIKosakowo
1260/2017Szkoła Podstawowa w ZdziechowieZdziechowa
1261/2017Szkoła Podstawowa w JanowcuJanowiec
1262/2017Szkoła Podstawowa w Szkotowie im. ks. Jana TwardowskiegoSzkotowo
1263/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałbrzychuWałbrzych
1264/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku PolskimGlinik Polski
1265/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Kantego we WrocanceWrocanka
1266/2017Szkoła Podstawowa nr 11 w Zielonej GórzeZielona Góra
1267/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wlkp. w BodzewieBodzewo
1268/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w KorfantowieKorfantów
1269/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SzamocinieSzamocin
1270/2017 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w MogilnieMogilno
1271/2017Szkoła Podstawowa w RogowicachRogowice
1272/2017Szkoła Podstawowa nr 6 w CzarkowieCzarków
1273/2017Szkoła Podstawowa nr 21 w PłockuPłock
1274/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w OleckuOlecko
1275/2017Zespół Szkół w DąbrowieDąbrowa
1276/2017Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie Garwolin
1277/2017Филиал МОУ СОШ п. Кушумский в с. Верхний Кушумс. Верхний Кушум
1278/2017Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi " AMIGO" we Wrocławiu. Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące " AMIGO" we Wrocławiu Wrocław
1279/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie GórnymGronowo Górne
1280/2017Szkoła Podstawowa nr 1Nysa
1281/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła IIKłodzko
1282/2017Szkoła Podstawowa w ZieleniewieZieleniewo
1283/2017Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w SmardzewieSmardzewo
1284/2017Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II w Popowie KościelnymPopowo Kościelne
1285/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa - GalileoNakonowo
1286/2017Szkoła Podstawowa w MarszałkachMarszałki
1287/2017Szkoła Podstawowa nr 8 w KrakowieKraków
1288/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w SadkuSadek
1289/2017Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Wejherowo
1290/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im.I.Łukasiewicza w HumniskachHumniska
1291/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego w KwileniuStara Kaźmierka 1
1292/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego Szprotawa
1293/2017Zespół Placówek Oświatowych w RuszczyRuszcza
1294/2017Gimnazjum nr 26 ZSO nr 9Szczecin
1295/2017Zespół Szkół SpecjalnychŻmigród
1296/2017Szkoła Podstawowa w Nowej WsiNowa Wieś
1297/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Sławacinek Stary
1298/2017Szkoła Podstawowa w KorzeniewieKorzeniewo
1299/2017Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DygowieDygowo
1300/2017Szkoła Podstawowa im Marii Skłodowskiej-Curie w SzczepanowieSzczepanowo
1301/2017Szkoła Podstawowa w Czaszynie Czaszyn
1302/2017Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w NielubiNielubia
1303/2017Szkoła Podstawowa im. Edwarda Kleszczyńskiego filia w ZielenicachZielenice
1304/2017Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szyszyńskich Holendrach Szyszyńskie Holendry
1305/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Trzebiegoszczu Trzebiegoszcz
1306/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w ChotowieChotów
1307/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli SernickiejWola Sernicka
1308/2017Szkoła Podstawowa nr 2Ruciane - Nida
1309/2017Zespół Szkół im. Emilii Sczanieckiej w SzczańcuSzczaniec
1310/2017Publiczne Gimnazjum w BrzyskachBrzyska
1311/2017Zespół Szkolno Przedszkolny nr 8 w ŻorachŻory
1312/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej PorębieSzklarska Poręba
1313/2017Gminna szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jerzego Popiełuszki w ŚwierczyńcuŚwierczyniec
1314/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łązynie IIŁążyn II
1315/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w MiliczuMilicz
1316/2017Світлодарський навчально-виховний комплекс " Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа I ступеня - гімназія"Світлодарськ
1317/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
1318/2017Szkoła Podstawowa nr 5 w Brzegu DolnymBrzeg Dolny
1319/2017Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zjednoczonej EuropyGdynia
1320/2017Szkoła Podstawowa nr 51 w GdyniGdynia
1321/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w RadlinieRadlin
1322/2017Szkoła Podstawowa nr 2 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w KruszwicyKruszwica
1323/2017Szkoła Podstawowa w WolicyWolica
1324/2017Zespół Szkół w KrzywdzieKrzywda
1325/2017Szkoła Podstawowa nr 2Oława
1326/2017Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa
1327/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w RzgowieRzgów
1328/2017Szkoła Podstawowa "Słoneczna" w SzczecinieSzczecin
1329/2017Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w MielżynieMielżyn
1330/2017Szkoła Podstawowa w ŚmignieŚmigno
1331/2017Szkoła Podstawowa nr 13 w RybnikuRybnik
1332/2017Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni OświatowejOstrów Wielkopolski
1333/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 roku Marki
1334/2017Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
1335/2017Świetlica - Szkoła Podstawowa nr 285 w Warszawie Warszawa
1336/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Christiana Andersena Radom
1337/2017Szkoła Podstawowa nr 3 w WojkowicachWojkowice
1338/2017Szkoła Podstawowa w PierśćcuPierściec
1339/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mikluszowicach: Szkoła Podstawowa, GimnazjumMikluszowice
1340/2017Zespół Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi KsiążecejNowa Wieś Książęca
1341/2017Szkoła Podstawowa nr 21 w ElbląguElbląg
1342/2017Szkoła Podstawowa w SownieSowno
1343/2017Szkoła Podstawowa w TrzebczykuTrzebczyk
1344/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo
1345/2017Ognisko Pracy Pozaszkolnej ŻoliborzWarszawa
1346/2017Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Buka w MójczyMójcza
1347/2017Zespół Szkół Specjalnych Nr 102Poznań
1348/2017Szkoła Podstawowa nr 42 im. Bł. ks. Michała Sopoćki Białystok
1349/2017Szkoła podstawowa we Wrzosowej we WrzosowejWrzosowa
1350/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w PlawnicyPławnica
1351/2017Gminny Zespół SzkółDobiegniew
1352/2017Szkoła Podstawowa w LasocicachLasocice
1353/2017Szkoła Podstawowa w MarcinowicachMarcinowice
1354/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w DratowieDratów
1355/2017Zespół Placówek Oświatowych w PrzybyszewiePrzybyszew
1356/2017Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w OstrowążuOstrowąż 21
1357/2017Zespół Szkół w LubianieLubiana
1358/2017Szkoła Podstawowa w WilczycachWilczyce
1359/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w ChmielowieChmielów
1360/2017Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w ZabratówceZabratówka
1361/2017Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w SolarniSolarnia
1362/2017Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w TczewieTczew
1363/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LipceLipka
1364/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki
1365/2017Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Osieku ŁużyckimOsiek Łużycki
1366/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w SpytkowicachSpytkowice
1367/2017Szkoła Podstawowa w KomornikachKomorniki
1368/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w EłkuEłk
1369/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w ZakopanemZakopane
1370/2017Szkoła Podstawowa w CzernikowieCzerników
1371/2017Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Jana Pawła II w LamkachLamki
1372/2017Szkoła Podstawowa w SowachSowy
1373/2017Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1Pruszcz Gdański
1374/2017Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w CzułowieLiszki
1375/2017Szkoła Podstawowa w KuźniczyskuKuźniczysko
1376/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława KonarskiegoJarosław
1377/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wadowicach GórnychWadowice Górne
1378/2017Zespół Szkół w Nawsiu BrzosteckimNawsie Brzosteckie
1379/2017Szkoła Podstawowa im.ks. Bronisława Markiewicza w TuligłowachTuligłowy
1380/2017Szkoła Podstawowa w Łukomiu im. KOUŁukom
1381/2017Publiczne Gimnazjum nr 10 im. Rajmunda Hiacynta RembielińskiegoŁódź
1382/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa 'Nasza Szkoła' w OpoluOpole
1383/2017Szkoła Podstawowa nr 66 w BydgoszczyBydgoszcz
1384/2017Szkoła Podstawowa nr 138Warszawa
1385/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ZagrodnieZagrodno
1386/2017Zespół Szkół Integracyjnych w ChorzowieChorzów
1387/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w DołujachDołuje
1388/2017Szkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław
1389/2017Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi w ZabrzuZabrze
1390/2017Szkoła Podstawowa w JawornikuJawornik
1391/2017Społeczne Gimnazjum Usteckiego Towarzystwa OświatowegoUstka
1392/2017Szkoła Podstawowa w Młodzawach Młodzawy Duże
1393/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we FlorynceFlorynka
1394/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ryjewie Ryjewo
1395/2017Szkoła Podstawowa Zespółu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w TychachTychy
1396/2017Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w DąbrówceDąbrówka
1397/2017Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
1398/2017LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Warszawa
1399/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. E. Estkowskiego w Ostrowie Wielkopolskim Ostrów Wielkopolski
1400/2017Gimnazjum Publiczne w Radomyślu WielkimRadomyśl Wielki
1401/2017Publiczne Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w PrzyłękuPrzyłęk
1402/2017Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w PoznaniuPoznań
1403/2017Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich Szkoła Podstawowa nr 8Siemianowice Śląskie
1404/2017Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej w ŁodziŁódź
1405/2017Szkoła Podstawowa w Jeżowie SudeckimJeżów Sudecki
1406/2017Szkoła Podstawowa im. Józefa Kulli w MąkoszycachMąkoszyce
1407/2017Institución Educativa Departamental Agropecuaria Otilia Mena AlvarezPivijay - Magdalena
1408/2017Vartman EducationHaldwani, Uttarakhand, India
1409/2017Szkoła Podstawowa w ZajączkowieZajączkowo
1410/2017Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza KościuszkiGostynin
1411/2017Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w TarnowieTarnów
1412/2017GMR VARALAKSHMI DAV PUBLIC SCHOOLDHENKANAL
1413/2017Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Woli ZarczyckiejWola Zarczycka
1414/2017Zespół Szkół w SzczytnikachSzczytniki
1415/2017SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IMIENIA JANA PAWŁA II W RYBNIKURYBNIK
1416/2017Szkoła Podstawowa nr 18 w KrakowieKraków
1417/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w SłupcySłupca
1418/2017Zespół Szkół PublicznychWińsko
1419/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im Bolesława ChrobregoOława
1420/2017Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w BytomiuBytom
1421/2017Zespół Szkół im. gen. J.H. Dąbrowskiego w Nowym Mieście nad WartąNowe Miasto nad Wartą
1422/2017 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława KrólickiegoIzabelin
1423/2017Szkoła Podstawowa nr 38 im. Bractwa Kurkowego w Krakowie Kraków
1424/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im Astrid Lindgren w Stargardzie Stargard
1425/2017Gimnazjum przy Szkole Podstawowej w Białobłotach Białobłoty 20
1426/2017Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Stępinie Stępina
1427/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SzufnarowejSzufnarowa
1428/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi w Kocierzewie PołudniowymKocierzew Południowy
1429/2017Szkoła PodstawowaWziąchowo
1430/2017Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w BaranowieBaranów
1431/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w RóżewieRóżewo
1432/2017UM ILANG HIGH SCHOOLDAVAO CITY
1433/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w BrynicyBrynica
1434/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w TopólceTopólka
1435/2017Szkoła Podstawowa im. "Trzech Braci" w HażlachuHażlach
1436/2017Szkoła Podstawowa w Przecławiu Przecław
1437/2017Integracyjna Szkoła Podstawowa im. Ofiar PacyfikacjiRadwanowice
1438/2017Publiczne Gimnazjum im. Ojca Świętego Jana Pawła II w GidlachGidle
1439/2017Zespół Szkolno-Gimnazjalny w BielanachNowa Wieś
1440/2017Zespół Szkolno Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialna w Kolonii LisowiceRaciszyn
1441/2017Szkoła Podstawowa nr 1Człuchów
1442/2017Муниципальное образовательное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 16"г. Усолье-Сибирское
1443/2017Zespół Szkół Specjalnych nr 78Warszawa
1444/2017Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza SłowackiegoTrzcianka
1445/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Kantego w OsobnicyOsobnica
1446/2017Szkoła Podstawowa im.św. Jana Pawła II w PaczkowiePaczkowo
1447/2017Szkoła Podstawowa nr 3 w KoninieKonin
1448/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIKlimkówka
1449/2017Szkoła Filialna w OjrzanowieOjrzanowo
1450/2017Zespół Szkół Społecznych STO Szczecinek
1451/2017МОУ "Пчевская СОШ"д.Пчева
1452/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
1453/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w PoznaniuPoznań
1454/2017Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w IławieIława
1455/2017Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w DobroszycachDobroszyce
1456/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Minkowicach Oł.Minkowice Oławskie
1457/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Będkowskiego w GrabowejGrabowa
1458/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Michała Poleskiego w Rokitnie SzlacheckimRokitno Szlacheckie
1459/2017Szkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. Baczyńskiego w PoznaniuPoznań
1460/2017Akademia MontessoriKatowice
1461/2017ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. WITOLDA SZKUDLARKA W KISZKOWIEKISZKOWO
1462/2017Prywatna Szkoła Podstawowa nr 94 w WarszawieWarszawa
1463/2017Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu ŚląskimStronie Śląskie
1464/2017Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków w CzęstochowieCzęstochowa
1465/2017Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi Dąbrowa Górnicza
1466/2017Szkoła Podstawowa GałązczyceGałązczyce
1467/2017Szkoła PodstawowaZalas
1468/2017Zespół Kształcenia i Wychowania w BielkówkuBielkówko
1469/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w ZagnańskuChrysty
1470/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w ZielonceZielonka
1471/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w BrzeźnicyBrzeźnica
1472/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w SzymanachSzymany
1473/2017Szkoła Podstawowa w KrauszowieKrauszów
1474/2017Szkoła Podstawowa nr 18Rzeszów
1475/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Nowa Wieś
1476/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w LipnikuLipnik
1477/2017Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Karpacko-Dukielskiej w IwliIwla
1478/2017Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki WawrzyńskiejŁódź
1479/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu Bolesławiec
1480/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego Brody
1481/2017Szkoła Podstawowa im. Lotnictwa Polskiego w WitkowieWitkowo
1482/2017Zespół Szkół Publicznych w Baćkowicach Publiczna Szkoła Podstawowa (z oddziałami gimnazjalnymi)Baćkowice
1483/2017Szkoła Podstawowa nr 32 im. ks. J. Czempiela w ChorzowieChorzów
1484/2017Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w ŁowcachŁowce
1485/2017Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w PuławachPuławy
1486/2017Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Szklarskiego w MysłowicachMysłowice
1487/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w WójcicachWójcice
1488/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa Zaradni Odważni Oryginalni im. Powstańców Wielkopolskich z oddziałami gimnazjalnymi w Wilkowyi Wilkowyja
1489/2017Szkoła Podstawowa w JamachJamy Wielkie
1490/2017Szkoła Podstawowa w BroczynieBROCZYNO
1491/2017Szkoła Podstawowa w Romanowie DolnymRomanowo Dolne
1492/2017Szkoła Podstawowa Nr 10Lubin
1493/2017Zespół Szkolno-PrzedszkolnyKołaczkowo
1494/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w ZłotowieZłotów
1495/2017Szkoła Podstawowa nr 10 w LesznieLeszno
1496/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czernichowie Czernichów
1497/2017Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w ŚwięcicachŚwięcice
1498/2017Lycée Francais Paul GauguinPanama
1499/2017Szkoła Podstawowa nr 35 w Toruniu Toruń
1500/2017Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu im. bł. Piątki PoznańskiejPoznań
1501/2017Szkoła Podstawowa nr2 im. S. KonarskiegoTarnów
1502/2017Szkoła Podstawowa nr 89 im. Kornela Makuszyńskiego w KrakowieKraków
1503/2017Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie Chełm
1504/2017Gimnazjum Publiczne im. gen. Stanisława Maczka w Lądku-ZdrojuLądek-Zdrój
1505/2017Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w KętrzynieKętrzyn
1506/2017Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w ŻabowieŻabów
1507/2017Szkoła Podstawowa w SarbiSarbia
1508/2017МБОУ "СОШ" с.Усть-КуломРеспублика Коми с.Усть-Кулом
1509/2017Szkoła Podstawowa nr 5 w ZakopanemZakopane
1510/2017Samorządowy Zespół Szkolny we FrampoluFrampol
1511/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w ŁubnianachŁubniany
1512/2017Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi im. Papieża Jana Pawła II w CzerwinieCzerwin
1513/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w RoszkowicachRoszkowice
1514/2017Szkoła Podstawowa im. Edmunda Łozińskiego w PotokuPotok
1515/2017Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Maruszynie GórnejMaruszyna
1516/2017Szkoła Podstawowa w LigocieLigota
1517/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w LipiuLipie
1518/2017Szkoła Podstawowa nr 301 w WarszawieWarszawa
1519/2017Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy-Bohaterów Armii Krajowej w Krężnicy Jarej Krężnica Jara
1520/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogacicy im. Bohaterów II Brygady PancernejBogacica
1521/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-PotulickiejKórnik
1522/2017Szkoła Podstawowa w SarbicachSarbice
1523/2017Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 im. św. Jana Pawła II w ZawadachZawady
1524/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ścinawce DolnejŚcinawka Dolna
1525/2017 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w CzerwonceCzerwonka
1526/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 w TrzebiniTrzebinia
1527/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
1528/2017Zespół Szkół w KleszczewieKleszczewo
1529/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie
1530/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach WrocławskichKąty Wrocławskie
1531/2017Zespół Szkół i Placówek nr 1 w KatowicachKatowice
1532/2017Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w MakowieMaków
1533/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka DąbrowskiegoSłupia Wielka
1534/2017Szkoła Podstawowa nr 13Jastrzębie-Zdrój
1535/2017Szkoła Podstawowa w SieńcuSieniec
1536/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w Mszadli StarejMszadla Stara
1537/2017Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we WłocławkuWłocławek
1538/2017Szkoła Podstawowa im. Leokadii Ostrowskiej w BobrownikachBobrowniki
1539/2017Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej w WarszawieWarszawa
1540/2017Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa w BaranowieBaranowo
1541/2017Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w KorczynieKorczyna
1542/2017Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w BiałymstokuBiałystok
1543/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KowalowieKowalów
1544/2017Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 15 w KielcachKielce
1545/2017Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego w ChotomowieChotomów
1546/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIPrzeworsk
1547/2017Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w WarszawieWarszawa
1548/2017Szkoła Podstawowa nr 86 w Krakowie Kraków
1549/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w BorkowieBorkowo
1550/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w StrzegomiuStrzegom
1551/2017Szkoła Podstawowa im. Wacławy Matusiak w BrzeźniuBrzeźnio
1552/2017Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie Skórzewo
1553/2017Szkoła Podstawowa nr 111 im. Wojska PolskiegoKraków
1554/2017Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w KrojczynieKrojczyn
1555/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad WisłąDobrzyń nad Wisłą
1556/2017Szkoła Podstawowa nr 10 w KoninieKonin
1557/2017Szkoła Podstawowa nr 257Warszawa
1558/2017Szkoła Podstawowa nr 15 im. dr Urszuli Mroczkiewicz w GdańskuGdańsk
1559/2017Szkoła Podstawowa im. St. Staszica w ŻelicachŻelice
1560/2017Szkoła Podstawowa im. Świętego Brata Alberta w CzechówceCzechówka
1561/2017Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w KrakowieKraków
1562/2017Al Khaleej National School Dubai
1563/2017Szkoła podstawowa nr 1Skała
1564/2017Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym BorzeBiały Bór
1565/2017Gimnazjum im. Noblistów Polskich Rokitnica
1566/2017Szkoła Podstawowa w WielgiemWielgie
1567/2017Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w ZalesiuZalesie
1568/2017"Kongresi i Manastirit" Junior High SchoolTirane
1569/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. St. Mierzwy w Biskupicach RadłowskichBiskupice Radłowskie
1570/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kazimierza Wielkiego w Czechowicach-DziedzicachCzechowice-Dziedzice
1571/2017Szkoła Podstawowa im. Zasłużonych dla Warmii i Mazur w Garbnie Garbno
1572/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w KaliszuKalisz
1573/2017Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego BerwińskiegoZaniemyśl
1574/2017Центр Тестироdания и Развития Личности "О`Гений"г. Курск
1575/2017Szkoła Podstawowa im. Kazimierza WielkiegoLanckorona
1576/2017Szkoła Podstawowa im. Ziemi Suskiej w Babiętach WielkichBabięty Wielkie
1577/2017Zespół Szkół w ChynowejChynowa
1578/2017SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W ŚWIDNIKUŚWIDNIK
1579/2017Szkoła Podstawowa w GiebułtowieGiebułtów
1580/2017Zespół Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym WaliszewieStary Waliszew
1581/2017МОУ "СОШ п. Новосельский Ершовского района Саратовской области"п. Новосельский Ершовского района Саратовской области
1582/2017Zespół Szkół w Podkowie LeśnejPodkowa Leśna
1583/2017Szkoła Podstawowa Nr 1 im. gen. Józefa Bema w Dobrym MieścieDobre Miasto
1584/2017Szkoła Podstawowa w Nowej BiałejNowa Biała
1585/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pamięcinie ze Szkołą Filialną w ŻabicachPamięcin
1586/2017Szkoła Podstawowa im. Lotników Wojska Polskiego w OsiecznejOsieczna
1587/2017Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lubczy Lubcza
1588/2017Szkoła Podstawowa nr 3Jarocin
1589/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w OtmicachOtmice
1590/2017Szkoła Podstawowa im. Stanisława Gałuszki Przybówka
1591/2017Szkoła Podstawowa nr 2Chełmża
1592/2017Szkoła Podstawowa im.K. MakuszyńskiegoRzeczyca
1593/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40 w Poznaniu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4Poznań
1594/2017Zespól Przedszkolno-Szkolny w PłużnicyPłużnica
1595/2017SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGOGŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1596/2017SP z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców WielkopolskichNowe Skalmierzyce
1597/2017Szkoła Podstawowa nr 23Wrocław
1598/2017Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka"Warszawa
1599/2017Krotes Kronvalda Ata pamatskolaPriekules novads
1600/2017 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Nowej SłupiNowa Słupia
1601/2017Szkoła Podstawowa w GłuchowieCzempiń
1602/2017Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne im. Orląt Lwowskich Gromnik
1603/2017Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w DzierżoniowieDzierżoniów
1604/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w Pruszczu GdańskimPruszcz Gdański
1605/2017Szkoła Podstawowa im. I. J. Paderewskiego nr 33 Kielce
1606/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Dąbrowie Górniczej Szkoła Podstawowa nr 27Dąbrowa Górnicza
1607/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Zamkowa Szkoła"Radzionków
1608/2017Szkoła Podstawowa w Starych ProboszczewicachStare Proboszczewice
1609/2017Zespół Szkół Szpitalnych Szkoła Podstawowa Specjalna nr 17Szczecin
1610/2017Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice
1611/2017Szkoła Podstawowa nr 65 w SzczecinieSzczecin
1612/2017Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w SpytkowicachSpytkowice
1613/2017Szkoła Podstawowa w ŁowczowieŁowczów
1614/2017Zespół Szkół ŁomazyŁomazy
1615/2017Zespół Szkół im.Jana Pawła llŁowyń
1616/2017Zespół Szkół w StaninieStanin
1617/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. bł. Edmunda BojanowskiegoLuboń
1618/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
1619/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuBiałystok
1620/2017Zespół Szkół w Brdowie- Szkoła Podstawowa z Oddziałami GimnazjalnymiBrdów
1621/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KorytowieKorytowo
1622/2017Szkoła Podstawowa nr 46Gdynia
1623/2017Szkoła Podstawowa nr 9Zakopane
1624/2017Szkoła Podstawowa im. bł. s. Julii Rodzińskiej w NawojowejNawojowa
1625/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie Szkoła Podstawowa im. Batalionów ChłopskichKrzęcin
1626/2017Szkoła Podstawowa w ObierwiObierwia
1627/2017Szkoła Podstawowa w Budkach NowychBudki Nowe
1628/2017Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w PielgrzymowicachPielgrzymowice
1629/2017Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Piła
1630/2017Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w CiechocinkuCiechocinek
1631/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UjściuUjście
1632/2017Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w MarzęcicachMarzęcice
1633/2017Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego Trzcińsko-ZdrójTrzcińsko-Zdrój
1634/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w KcyniKcynia
1635/2017Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego w RaszynieRaszyn
1636/2017Szkoła Podstawowa im. Ks. St. Konarskiego w SkierniewicachSkierniewice
1637/2017Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowym Folwarku Nowy Folwark
1638/2017Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim Janów Podlaski
1639/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy, Szkoła Filialna w LuboczyRzeczyca
1640/2017Zespół Szkół Ostroróg
1641/2017Szkoła Podstawowa w MnichowieMnichów
1642/2017Szkoła Podstawowa w RakowieRaków
1643/2017Szkoła Podstawowa w Wicimicach z siedzibą w ModlimowieModlimowo
1644/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana ŻeromskiegoMorąg
1645/2017Szkoła Podstawowa w Bytomiu Odrz.Bytom Odrzański
1646/2017Zespół Szkół Muzycznych w LegnicyLegnica
1647/2017Szkoła Podstawowa im.gen. Ignacego Prądzyńskiego w Nowych IganiachNowe Iganie
1648/2017Szkoła Podstawowa nr 8 im. W. Broniewskiego w Jeleniej GórzeJelenia Góra
1649/2017Publiczne Gimnazjum nr 26 im. Mikołaja Reja w ŁodziŁódź
1650/2017Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji w BiałośliwiuBiałośliwie
1651/2017Szkoła Podstawowa im. Ziemi UsteckiejCharnowo
1652/2017Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa Nowy Nakwasin
1653/2017МОУ "Гимназия" города КиришиКириши
1654/2017Szkoła Podstawowa nr 377 Warszawa
1655/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SmolnikuSmolnik
1656/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Dąbrowskiej ul. Piastowska 3 63-500 OstrzeszówOstrzeszów
1657/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Świdwińskiej w LekowieLekowo
1658/2017Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej w IwaniskachIwaniska
1659/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w UjeździeIwaniska
1660/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w IwaniskachIwaniska
1661/2017Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w WielichowieWielichowo
1662/2017Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów ChłopskichWarszawa
1663/2017Муниципальное автономное общеобразовательное учреждение средняя общеобразовательная школа №70Тюмень
1664/2017Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
1665/2017Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w WyszogrodzieWyszogród
1666/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Lądku-ZdrojuLądek-Zdrój
1667/2017Szkoła Podstawowa im. ks. Czesława Przystasia w LutoryżuLutoryż
1668/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w SkrzyńskuSkrzyńsko
1669/2017Szkoła PodstawowaStara Wojska
1670/2017Szkoła Podstawowa nr 71 we WrocławiuWrocław
1671/2017Szkoła Podstawowa "Tęcza" w ZgorzelcuZgorzelec
1672/2017Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku Gdańsk
1673/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny w GranowieGranowo
1674/2017Akademia SOWARD w CzęstochowieCzęstochowa
1675/2017Szkoła Podstawowa nr 42 Sosnowiec
1676/2017Szkoła Podstawowa nr 15 im. Gen. Józefa Bema w TarnowieTarnów
1677/2017Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w HusynnemHusynne
1678/2017Riyadh Schools for Boys and Girls Riyadh
1679/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Jędrzejowie NowymJędrzejów Nowy
1680/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuOlecko
1681/2017Szkoła Podstawowa nr 225 w WarszawieWarszawa
1682/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15Kraków
1683/2017SOSW PiasecznoPiaseczno
1684/2017Szkoła Podstawowa nr 1 BełżyceBełżyce
1685/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad SanemRudnik nad Sanem
1686/2017Zespół Szkół nr 1 w BachórzuBachórz
1687/2017Szkoła Podstawowa im. Prof. J. Zwierzyckiego w KrobiKrobia
1688/2017Szkoła Podstawowa w MakowiskachMakowiska
1689/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w StargardzieStargard
1690/2017Zespół Szkół w LubczyLubcza
1691/2017Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej GórzeJelenia Góra
1692/2017Zespół Szkół w TrzcianieTrzciana
1693/2017Szkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichChwałkowo Kościelne
1694/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziowie MałopolskimSędziszów Małopolski
1695/2017Zespół Szkół Specjalnych nr 14 im. Ambasadorów Praw Człowieka Gorzów Wielkopolski
1696/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GłowaczowejGłowaczowa
1697/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 13 w RzeszowieRzeszów
1698/2017Szkoła Podstawowa nr 153 w KrakowieKraków
1699/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LutogniewieLutogniew
1700/2017Szkoła Podstawowa im. Józefa Wiktora Janika Koszuty
1701/2017Szkoła Podstawowa w Kobylnicy im. Kornela Makuszyńskiego Kobylnica
1702/2017Szkoła Podstawowa w DobrzykachDobrzyki
1703/2017Szkoła Podstawowa im. Sług Bożych Rodziny Ulmów w MarkowejMarkowa
1704/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w DębicyDębica
1705/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. KonopnickiejMazowszany
1706/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WierzchosławicachWierzchosławice
1707/2017Zespół Szkół w Skopaniu Skopanie
1708/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej GórzeZielona Góra
1709/2017Szkoła PodstawowaDrożki
1710/2017Szkoła Podstawowa w FalejówceFalejówka
1711/2017Szkoła Podstawowa im. Henryka SienkiewiczaNiesułków
1712/2017 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
1713/2017PSP 8Radomsko
1714/2017Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź
1715/2017Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
1716/2017Johny Dewey SchoolOborniki
1717/2017San Jose-Litex Senior High SchoolRizal
1718/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w StrzyżowieStrzyżów
1719/2017Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej GórzeZielona Góra
1720/2017Szkoła Podstawowa nr 21 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 5Wrocław
1721/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Kamieniu KrajeńskimKamień Krajeński
1722/2017Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza KorczakaWrocław
1723/2017Zespół Placówek Oświatowych w BieżuniuBieżuń
1724/2017Szkoła Podstawowa nr 35 im. Stanisława Kosko w GdyniGdynia
1725/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w UjeździeUjazd
1726/2017Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w SarzynieSarzyna
1727/2017Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w FanianowieFanianowo
1728/2017Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w WocławachWocławy
1729/2017муниципальное общеобразовательное учреждение «Школа – гимназия № 37 г. Волжского Волгоградской области»г.Волжский
1730/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w JeżowemJeżowe
1731/2017Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Dębnicy Dębnica
1732/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w BorkuBorek
1733/2017Szkoła Podstawowa w LipskuLipsko
1734/2017Szkoła Podstawowa nr 9Jaworzno
1735/2017Szkoła Podstawowa w Kowalewie OpactwieKowalewo Opactwo
1736/2017Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie DrugimTaczanów Drugi
1737/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich w PilePiła
1738/2017Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w TarnowieTarnów
1739/2017Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jana Pawła IIRuda Śląska
1740/2017Zespół Szkół: Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha i Gimnazjum we FrydmanieFrydman
1741/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LipinachLipiny
1742/2017Szkoła Podstawowa w Srogowie GórnymSrogów Górny
1743/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w SkórceSkórka
1744/2017Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie Balin
1745/2017Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w KonotopieKonotop
1746/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. M.E. AndriollegoOtwock
1747/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w LubszyLubsza
1748/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11Kędzierzyn-Koźle
1749/2017Szkoła Podstawowa nr 78 im. Mikołaja Kopernika Wrocław
1750/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie GórniczejDąbrowa Górnicza
1751/2017Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego WróblewskiegoWarszawa
1752/2017Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie im. Andrzeja GrubbyKołaczkowo
1753/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika Pelplin
1754/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny w ButrynachButryny
1755/2017Szkoła Podstawowa im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu GórnymSzpetal Górny
1756/2017Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Błażowej DolnejBłażowa Dolna
1757/2017Szkoła Podstawowa ABiS w ŁodziŁódź
1758/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w MikołowieMikołów
1759/2017Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. INKA w Podjazach Podjazy
1760/2017Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Karola Rolow Miałowskiego w OławieOława
1761/2017Szkoła Podstawowa w Wierzchowie z Szkołą Filialną w SporymWierzchowo
1762/2017Szkoła Podstawowa nr 42Wrocław
1763/2017Szkoła Podstawowa nr 13 w Głogowie im. Orląt Lwowskich Głogów
1764/2017Szkoła Podstawowa CET w KowalachKowale
1765/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów w ŻarachŻary
1766/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny nr1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 im. Bohaterów Westerplatte w PrudnikuPrudnik
1767/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w WieliszewieWieliszew
1768/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10 - Szkoła Podstawowa Nr 27 We WrocławiuWrocław
1769/2017Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Dębowej KłodzieDębowa Kłoda
1770/2017Szkoła Podstawowa w MirocicachMirocice
1771/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława BroniewskiegoJastrzebie-Zdroj
1772/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach Kielce
1773/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w TucznieTuczno
1774/2017Szkoła Podstawowa nr 27 im. K.K. Baczyńskiego w KielcachKielce
1775/2017Gminny Zespół Szkół w ŁagowieŁagów
1776/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w ŻarnowcuŻarnowiec
1777/2017Szkoła Podstawowa nr 90 im. hr. Władysława Zamoyskiego w PoznaniuPoznań
1778/2017Zespół Szkół nr 1 w KatowicachKatowice
1779/2017Zespół Szkół w NiechlowieNiechlów
1780/2017Szkoła Podstawowa im. Osadników Ziemi Mirskiej w MirskuMirsk
1781/2017Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w SiedlcachSiedlce
1782/2017Szkoła Podstawowa nr 38Bydgoszcz
1783/2017Szkoła Podstawowa nr 169Warszawa
1784/2017Zespół Szkół w SiemianicachSiemianice
1785/2017Szkoła Podstawowa nr 374 im. GEN. Piotra Szembeka Warszawa
1786/2017Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w ŁętowicachŁętowice
1787/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w OkoleOkół
1788/2017МКОУ Таганаевская СОШ имени Героя Советского Союза А.В. Сарыгинад. Новая Чебула
1789/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w OsiekuOsiek
1790/2017Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej JadwigiPiła
1791/2017Szkoła Podstawowa nr 203 w WarszawieWarszawa
1792/2017Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 im. Harcerzy Buchalików w RybnikuRybnik
1793/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów PolskichStara Dąbrowa
1794/2017Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w DolskuDolsk
1795/2017Szkoła Podstawowa nr 7 w KrośnieKrosno
1796/2017Szkoła Podstawowa w MichałowicachMichałowice- Osiedle
1797/2017Szkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoPiła
1798/2017Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w KrasieninieKrasienin
1799/2017Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w WolsztynieWolsztyn
1800/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w BieliszeBielicha
1801/2017Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Tuchorzy Tuchorza
1802/2017Szkoła Podstawowa im. Ludwiki JakubowiczOstrowite
1803/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w ŻeliszowieŻeliszów
1804/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w PiotrowicachPiotrowice
1805/2017Szkoła Podstawowa nr 58<