Local Organizers of the 8th WMTDay

License noCountryOrganizerCity
1/2018Portuguese Ministry of EducationLisboa
1/2018Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna
2/2018Szkoła Podstawowa w GeniuszachGeniusze
3/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w StargardzieStargard
4/2018Szkoła Podstawowa w Gągolinie PołudniowymGągolin Poludniowy
5/2018Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w PoznaniuPoznań
7/2018Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w IłowieIłów
8/2018Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w WarszawieWarszawa
9/2018Szkoła Podstawowa w WirkowicachWirkowice Drugie
10/2018Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w StrzelcachStrzelce
11/2018Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa ParnellaŁódź
12/2018Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski
13/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w ZachorzowieZachorzów
14/2018Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w GnieźnieGniezno
15/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w BudzowieBudzów
16/2018Szkoła Podstawowa nr 66 im. Marii Skłodowskiej-Curie w PoznaniuPoznań
17/2018Zespół Szkół nr 6 we WrocławiuWrocław
18/2018SUKCES Centrum EdukacjiOława
19/2018Szkoła Podstawowa w PrzydonicyPrzydonica
20/2018Zespół Szkół im. Melchiora Wańkowicza w JerceJerka
21/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zabłociu Szkoła Podstawowa w ZabłociuZabłocie
22/2018Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w JeżewieJeżewo
24/2018Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w LublinieLublin
27/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŚremieŚrem
29/2018Centrum Hewelianum Gdańsk
30/2018Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich w WarszawieWarszawa
31/2018Szkoła Podstawowa im. M. Kownackiej w SkułachSkuły
32/2018Szkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława Komorowskiego w GdańskuGdańsk
33/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lewinie BrzeskimLewin Brzeski
34/2018Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki w PoznaniuPoznań
35/2018Zespół Placówek Oświatowych w SłopnicachSłopnice
36/2018Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
37/2018Szkoła Podstawowa Helenów Drugi- ŚwięciecŚwięciec 50
38/2018Zespół Oświatowy w Stoku LackimStok Lacki
39/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w ZiębicachZiębice
40/2018Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych w BytomiuBytom
42/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Augustyńczyka w KorzybiuKorzybie
43/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w DytmarowieDytmarów
44/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w MiechowieMiechów
45/2018SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA im. JANA PAWŁA II W BRZEŚCIEBRZEŚCIE
46/2018Prywatna Szkoła Podstawowa KOLUMBUSBłonie
47/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w SłupskuSłupsk
48/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie z oddziałami gimnazjalnymiKościan
49/2018Zespół Szkół Nr 1 w JugowieJugów
50/2018Szkoła Podstawowa w KrzówceKrzówka
51/2018Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w SzydłowieSzydłów
53/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w ChełmieChełm
55/2018Szkoła Podstawowa w DunowieDunowo
56/2018Zespół Szkół Integracyjnych nr 5 Konstancin-JeziornaKonstancin-Jeziorna
57/2018Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki w RogalinkuRogalinek
58/2018Szkoła Podstawowa we WziąchowieWziąchowo
59/2018Publiczna Szkoła Podstawowa SIGiE w WarmiakuWarmiak
60/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w KrzemieniuKrzemień Pierwszy
61/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MikołajowicachMikołajowice
62/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w PstrągowejPstrągowa
63/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GilowieGilów
64/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w MalborkuMalbork
65/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w KierlikówceKierlikówka
66/2018Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" i Przedszkole w SmerdynieSmerdyna
67/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w OtmicachOtmice
68/2018Szkoła Podstawowa w MirocicachMirocice
69/2018Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w BieniądzicachBieniądzice
70/2018Szkoła Podstawowa w DrołtowicachDrołtowice
71/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w MiodnicyMiodnica
72/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława StaszicaBrzeszcze
73/2018Szkoła Podstawowa Sióstr NiepokalanekJarosław
74/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w KątachKąty
75/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny KoleczkowoKoleczkowo
76/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ceradzu KościelnymCeradz Kościelny
77/2018Zespół Placówek Oświatowych w BorkachBorki
78/2018Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy nr 13Wrocław
79/2018Szkoła Podstawowa w BanioszeBaniocha
80/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w NagawczynieNagawczyna
81/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w BłażkowejBłażkowa
82/2018Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej GórzeJelenia Góra
83/2018Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w MarkuszowejMarkuszowa
84/2018Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik
85/2018Szkoła Podstawowa im.Błogosławionego Jana Pawła II w ŁabętnikuŁabętnik
87/2018Szkoła Podstawowa 38 Specjalna w Zabrzu Zabrze
88/2018Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w WarszawieWarszawa
89/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w ImielinieImielin
90/2018Szkoła Podstawowa w Dąbrówce StanachDąbrówka Stany
91/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Jędrzejowie NowymJędrzejów Nowy
92/2018Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w DrzycimiuDrzycim
93/2018Szkoła Podstawowa w DobrzykachDobrzyki
94/2018Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara w BytomiuBytom
95/2018Szkoła Podstawowa w GłuchowieCzempiń
96/2018Szkoła Podstawowa nr 225 w WarszawieWarszawa
97/2018Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie Skórzewo
98/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w KartuzachKartuzy
99/2018Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915 r. w TarłowieTarłów
100/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w ZalasewieSwarzędz
101/2018Szkoła Podstawowa w Sadkowie Sadków
102/2018Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w GrabnieGrabno
103/2018Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka ChopinaWarszawa
104/2018Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w WarszawieWarszawa
105/2018Świetlica - Szkoła Podstawowa nr 285 w Warszawie Warszawa
106/2018Zespół Szkół w Woli RaniżowskiejWola Raniżowska
107/2018Szkoła Podstawowa w SpalonejSpalona
108/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w JaryszowieJaryszów
109/2018Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w WojniczuWojnicz
110/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim
111/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyChotków
112/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w ZalesiuZalesie
113/2018Zespół Szkół nr 5 w JarocinieJarocin
114/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w KościerzynieKościerzyna
115/2018Szkoła Podstawowa imienia Generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie Lusowo
116/2018Szkoła Podstawowa im. ppłk. Maksymiliana Ciężkiego w BaborowieSzamotuły
117/2018Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach LetniskuŻarki Letnisko
118/2018Szkoła Podstawowa nr 149 w KrakowieKraków
119/2018Szkoła Podstawowa nr 78 w KrakowieKraków
120/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w WieliczkachWieliczki
121/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów
122/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków
123/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w ZgorzelcuZgorzelec
125/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleszczewie KościerskimKleszczewo Kościerskie
126/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w PanigrodzuPanigródz
127/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w Gozdnicy Gozdnica
128/2018Zespół Szkół w Mieście ObrzyckoObrzycko
129/2018Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
130/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słotwinie Szkoła Podstawowa im. Orła BiałegoSłotwina
131/2018Szkoła Podstawowa nr 12 w ElbląguElbląg
132/2018Szkoła Podstawowa nr 20 w JaworznieJaworzno
133/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w TrzcianceTrzcianka
134/2018Szkoła Podstawowa w MyśligoszczyMyśligoszcz
135/2018Szkoła Podstawowa w DołdzeDołha
136/2018Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 Wodzisław Śląski
137/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w GrzechyniGrzechynia
139/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława BroniewskiegoPasłęk
140/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie Droszew
142/2018Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu Toruń
143/2018Szkoła Podstawowa nr 4 w CieszynieCieszyn
144/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w LublinieLublin
145/2018Szkoła Podstawowa w MaszewkuMaszewko
146/2018Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Edukacja"Toruń
147/2018Gimnazjum we WładysławowieWŁADYSŁAWOWO
148/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie Grzymiszew
149/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrowieDąbrowa
150/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej GórzeZielona Góra
151/2018Szkoła Podstawowa w WitoniWitonia
152/2018Zespół Oświatowy w BorowiuBorowie
153/2018Szkoła Podstawowa w SowachSowy
154/2018Szkoła Podstawowa w KiełpinachLidzbark
155/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Świdwińskiej w LekowieLekowo
156/2018Szkoła Podstawowa Nr 66 im. ks. Juliana ChrościckiegoWarszawa
157/2018Zespół Szkół nr 2 w Kamieńcu ZąbkowickimKamieniec Ząbkowicki
158/2018Szkoła Międzynarodowa w JózefosławiuJózefosław
159/2018Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w GródkuGródek
160/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie WielkopolskiejŚroda Wielkopolska
161/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w ŚwierklanachŚwierklany
162/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w KłajuKłaj
163/2018Szkoła Podstawowa nr 110 w KrakowieKraków
164/2018Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w PoznaniuPoznań
165/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH CHORZÓW
166/2018Szkoła Podstawowa w WolicyWolica
167/2018Zespół Szkolno Przedszkolny w WiększycachWiększyce
168/2018Szkoła Podstawowa w Wierzchowie DworcuWierzchowo Dworzec
170/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w PietrzykowicachPietrzykowice
171/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w BachorzewieBachorzew
172/2018Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy JaworskiejToruń
173/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w PrzytocznejPrzytoczna
174/2018Szkoła Podstawowa w SmolicachSmolice
175/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dąbroszynie Dąbroszyn
176/2018 Szkoła Podstawowa w OdrzykoniuOdrzykoń
177/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w SzymanachSzymany
178/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w DobieszynieDobieszyn
179/2018Zespół Szkół w ParchowieParchowo
180/2018Zespół Szkolno- Przedszkolny w PrzybradzuPrzybradz
181/2018Szkoła Podstawowa nr 88 w WarszawieWarszawa
182/2018Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w ChojnieChojno
183/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Lubini MałejLubinia Mała
184/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w TychachTychy
187/2018Szkoła Podstawowa w SądowieSądów
188/2018Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej Kielce
189/2018Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta w WitoszycachWitoszyce
190/2018Szkoła Podstawowa nr 11 w JaworznieJaworzno
191/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w BrzeźnieBrzeźno
192/2018Zespół Szkół nr 5 w PoznaniuPoznań
193/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce-ZdrójRabka-Zdrój
194/2018Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza w ŁodziŁódź
195/2018Szkoła Podstawowa w WierzbnieWierzbno
196/2018Stowarzyszenie "Razem dla Wilkowic"Wilkowice
198/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej GórzeKamienna Góra
199/2018Szkoła Podstawowa nr 13 w KielcachKielce
201/2018Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa w WarszawieWarszawa
202/2018Filialna Szkoła w SzczytachSzczyty
203/2018Szkoła Podstawowa KSW w LibiążuLibiąż
205/2018Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w NiedźwiedziuNiedźwiedź
206/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. Józefa Weszki w RudołtowicachRudołtowice
215/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Alberta EinsteinaLublin
216/2018Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w KawnicachWęglew
217/2018Szkoła Podstawowa nr 33 im. H. Jordana w ZabrzuZabrze
218/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w PrzeciszowiePrzeciszów
219/2018Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte Kraków
220/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w KamionceKamionka
221/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w PokrzywnicyPokrzywnica
222/2018Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w LejkowieLejkowo
223/2018Szkoła podstawowa im.Jana Pawła II w ŁuczycachŁuczyce
224/2018Szkoła Podstawowa w BrodłachBrodła
225/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KleosinieKleosin
226/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w PiłcePiłka
227/2018Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Hucie StarejHuta Stara
228/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. BRACI BARSKICH W ŚREMIE ŚREM
229/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w ŻurawicyŻurawica
230/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w ŻurawicyŻurawica
231/2018Szkoła Podstawowa w Radzicach DużychRadzice Duże
232/2018Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w SierczySiercza
233/2018Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Zdrochcu Niepubliczna Szkoła Podstawowa w ZdrochcuZdrochec
234/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" w PiastowiePiastów
235/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bylicach-KoloniiBylice-Kolonia
236/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WierzchowinachWierzchowiny
238/2018ZKPiP nr 1 Szkoła Podstawowa nr 87 w GdańskuGdańsk
239/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białobłotach Białobłoty
240/2018Zespół Szkół w OtorowieOtorowo
241/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w OstrowitemOstrowite
242/2018Szkoła Podstawowa nr 11 im. Na Bursztynowym Szlaku w GdańskuGdańsk
244/2018Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego w GiżycachGiżyce
245/2018Zespół Szkół, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli MieleckiejWola Mielecka
246/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w KarłowicachKarłowice
247/2018Szkoła Podstawowa w BiesaluBiesal
248/2018Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Topoli KrólewskiejTopola Krolewska
249/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie KościelnymChwałkowo Kościelne
250/2018Szkoła Podstawowa im. I Dywizji Wojska Polskiego im. Tadeusza Kościuszki w BierutowieBierutów
251/2018Szkoła Podstawowa nr 64 w KrakowieKraków
252/2018Szkoła Podstawowa w BrzezinachBrzeziny
253/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wlkp. w BodzewieBodzewo
254/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w PakościPakość
255/2018 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Skarżysku-KamiennejSkarżysko-Kamienna
256/2018Szkoła Podstawowa w OsowieOsowo
257/2018Zespół Szkół w AlbigowejAlbigowa
258/2018Szkoła Podstawowa nr 46 w GdańskuGdańsk
259/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10 - Szkoła Podstawowa Nr 27 We WrocławiuWrocław
260/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w SułkowicachSułkowice
261/2018Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czarnem DolnemCzarne Dolne
262/2018Szkoła Podstawowa w LubnowychLubnowy Małe
263/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w SianowieSianów
264/2018Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
265/2018Szkoła Podstawowa im. Edmunda Łozińskiego w PotokuPotok
266/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arki Bożka w RydułtowachRydułtowy
267/2018Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim – Modlin TwierdzaNowy Dwór Mazowiecki
268/2018Szkoła Podstawowa im. Józefa Suskiego we WłosienicyWłosienica
269/2018Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w RakoszycachRakoszyce
270/2018Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Piotra Poręby w MystkowieMystków
271/2018Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zofii Kossak w OświęcimiuOświęcim
272/2018Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREKŻory
273/2018Szkoła Podstawowa WampierzówWampierzów 81
274/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego w JarosławiuJarosław
275/2018Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w DrawnieDrawno
276/2018Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Kowalach Pańskich - KoloniiKowale Pańskie - Kolonia
278/2018Szkoła podstawowa im. Świętej Rodziny w LutczyLutcza
280/2018Szkoła Podstawowa we Wrzosowej we WrzosowejWrzosowa
282/2018Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliusza Słowackiego w Siemianowicach ŚląskichSiemianowice Śląskie
283/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w BluszczowieBluszczów
284/2018Warsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. Profesora Władysława Bartoszewskiego Warszawa
285/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w LubskuLubsko
286/2018Szkoła Podstawowa nr 9 w PruszkowiePruszków
287/2018Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła II w ZieluniuZieluń
288/2018Szkoła Podstawowa w Dobrej im. Polskich Olimpijczyków Dobra
290/2018Szkoła Podstawowa nr 142 w ŁodziŁódź
291/2018Zespół Szkół Samorządowych w Dychowie Szkoła Podstawowa im. Lubuskiej Brygady WOPDychów
292/2018Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w KarsiborzeKarsibór
293/2018Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Mogilnie DużymMogilno Duże
294/2018Szkoła Podstawowa w WilczycachWilczyce
295/2018Szkoła im. św. Jana de La Salle w GdańskuGdańsk
297/2018Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w SmolicachSmolice
298/2018Szkoła Podstawowa w PniówkuPniówek
299/2018Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w OstrołęceOstrołęka
300/2018Szkoła Podstawowa w WąwolnicyWąwolnica
301/2018Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Dębnicy Dębnica
302/2018Szkoła Podstawowa nr 98 im. Piastów WrocławskichWrocław
303/2018SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II KACZKI ŚREDNIEKACZKI ŚREDNIE
304/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego w WinnicyWinnica
305/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
307/2018Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w ZastrużuZastruże
308/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w SiedlcachSiedlce
309/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli SkromowskiejWola Skromowska
311/2018Katolicka Szkoła Podstawowa w Piekarach Śląskich Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji KatowickiejPiekary Śląskie
312/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w MiedznieMiedzna
313/2018Szkoła Podstawowa nr 316 w WarszawieWarszawa
314/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli RadłowskiejWola Radłowska
316/2018Szkoła Podstawowa nr 31 w OpoluOpole
317/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ludwika Jerzego Kerna w Jastrzębiu - ZdrojuJastrzębie-Zdrój
318/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu KujawskimBrześć Kujawski
319/2018Zespół Szkół Publicznych w MostachMosty
321/2018ГУО "Средняя школа № 12 г. Пинска"город Пинск
322/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w JarosławiuJarosław
323/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w OstrówkuOstrówek
324/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobieszowicach Dobieszowice
325/2018Szkoła Podstawowa w RóżanieRóżan
326/2018Zespół Szkół nr 2 w Ciachcinie Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich Ciachcin Nowy
328/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GłowaczowejGłowaczowa
329/2018Szkoła Podstawowa w WojciechowieWojciechów
330/2018Szkoła Podstawowa im. księcia Józefa Poniatowskiego w MnikowieMników
331/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w GdańskuGdańsk
332/2018"HORYZONTY" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik- PoznańPoznań
333/2018Szkoła Podstawowa nr 9 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w ŁąceŁąka
334/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 321Warszawa
335/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Stróżówce Stróżówka
336/2018Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w SiniarzewieSiniarzewo
337/2018Szkoła Podstawowa w Chwalibożycach Chwalibożyce
338/2018Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Wysocku MałymWysocko Małe
339/2018Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Jordana w KrotoszynieKrotoszyn
340/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w PrudnikuPrudnik
341/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w ŻorachŻory
342/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w RogachRogi
343/2018Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach BorowychCzernice Borowe
344/2018Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu Szkoła Podstawowa w BieżyniuBieżyń
345/2018Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Krzyżu Wielkopolskim Krzyż Wielkopolski
346/2018Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w MorawicyMorawica
347/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w Solcu KujawskimSolec Kujawski
348/2018Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka w MosinieMosina
349/2018Szkoła Podstawowa nr 12 w GdańskuGdańsk
350/2018 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w JasienicyJasienica
351/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we WłocławkuWłocławek
352/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Początka w Wadowicach DolnychWadowice Dolne
353/2018Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w KluczewskuKluczewsko
354/2018Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w KrzeszycachKrzeszyce
355/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w SadkuSadek
356/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie SzlacheckimLeszczyn Szlachecki
357/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w SzczecnieSzczecno
359/2018Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoAleksandrów Kujawski
360/2018Szkoła Podstawowa w OlszowieOLSZOWA
361/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w PrudnikuPrudnik
362/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Kasińskiego w BiałejBiała
363/2018Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w ŁosieniuŁosień
364/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w DębicyDĘBICA
365/2018Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w OlsztynieOlsztyn
366/2018Szkoła Podstawowa nr 16 w GrudziądzuGrudziądz
367/2018Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim Janów Podlaski
368/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we FlorynceFlorynka
369/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w DybkachDybki
370/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa w PionkachPionki
371/2018Zespól Przedszkolno-Szkolny w PłużnicyPłużnica
372/2018Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Stykowie Styków
373/2018Zespół Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty w Żorach Żory
374/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Franciszka Stuska w Orzeszu-JaśkowicachOrzesze
375/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w KołaczkowieKołaczkowo
377/2018Szkoła Podstawowa w GieczuGiecz
378/2018Szkoła Podstawowa nr 41 w GliwicachGliwice
379/2018Szkoła Podstawowa w RopienceRopienka
380/2018Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Pszczonowie Pszczonów
381/2018Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w TychowieTychowo
382/2018Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława BroniewskiegoWrocław
383/2018Szkoła Podstawowa w BabinieBabin
384/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w ZłocieńcuZłocieniec
385/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-DziedzicachCzechowice - Dziedzice
386/2018Szkoła Podstawowa w KorzeniewieKorzeniewo
388/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich w JedlanceJedlanka
389/2018Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w BilczycachBilczyce
390/2018Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w CzechachZduńska Wola
392/2018Zespół Szkół w Gromniku Gromnik
393/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im Władysława Broniewskiego w BiałogardzieBiałogard
394/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ZłoczewieZłoczew
395/2018Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w BytomiuBytom
396/2018Szkoła Podstawowa w TrzebczykuTrzebczyk
397/2018Szkoła Podstawowa im.S .F.Klonowicza w SulmierzycachSulmierzyce
398/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im Mikołaja Kopernika w NidzicyNidzica
399/2018Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w DziałoszynieDziałoszyn
400/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy i Henryka Ossowskich w KunicachKunice
401/2018Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego Edukacja i Sport w ŁodziŁódź
402/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SławęcinieSławęcin
403/2018Szkoła Podstawowa w NiemczynieNiemczyn
404/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w CiężkowicachCiężkowice
405/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej GórzeZielona Góra
406/2018Szkoła Podstawowa w LipskuLipsko
407/2018Szkoła Podstawowa w DrożkachDrożki
408/2018Szkoła Podstawowa w Korytowie AKorytówA
409/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w WieszczętachWieszczęta
410/2018Szkoła Podstawowa nr 36 w BydgoszczyBydgoszcz
411/2018Szkoła Podstawowa w GronowieGronów
412/2018Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w ElbląguElbląg
413/2018Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w MysłowicachMysłowice
414/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w RzeszowieRzeszów
415/2018Szkoła Podstawowa w Kocierzewie PołudniowymKocierzew Południowy
416/2018Szkoła Podstawowa w DobrzanachDobrzany
417/2018Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w SzarowieSzarów
418/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im. Konfederacji Tatrzańskiej w Nowym TarguNowy Targ
419/2018Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu Toruń
420/2018Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 w OpoluOpole
421/2018Szkoła Podstawowa nr 9 im. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego w LesznieLeszno
422/2018Szkoła Podstawowa w JawornikuJawornik
423/2018Szkoła Podstawowa w ParowejParowa
424/2018Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w ZłochowicachZłochowice
425/2018Samorządowy Zespół Szkolny we FrampoluFrampol
426/2018Szkoła Podstawowa im. Leśników Lubuskich w BoczowieBoczów
427/2018Szkoła Podstawowa im. Marcina Rożka w KosieczynieKosieczyn
428/2018Toruńska Szkoła Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 33Toruń
429/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w KulejachKuleje
430/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kazimierzu BiskupimKazimierz Biskupi
431/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w WilkowieckuWilkowiecko
432/2018ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. DZIAŁACZY RUCHU CHŁOPSKIEGO w KOZODRZYKOZODRZA
433/2018Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w TrześniTrześń
434/2018Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w KatowicachKatowice
435/2018Szkoła Podstawowa w MyślachowicachMyślachowice
436/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w SpytkowicachSpytkowice
437/2018Akademicki Zespół Placówek Oświatowych w LubawieLubawa
438/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w PruszkowiePruszków
439/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w PilePiła
440/2018Szkoła Podstawowa w ŁomnieŁomno
442/2018Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Butterfly SchoolToruń
443/2018Szkoła Podstawowa w UlimiuUlim
444/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w NaczęsławicachNaczęsławice
445/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w OstrożnicyOstrożnica
446/2018Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Dolistowie StarymJaświły
448/2018Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego Ostrowiec Świętokrzyski
449/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego we WrociszewieWrociszew
450/2018Społeczna Szkoła Podstawowa w JarocinieJarocin
451/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. bł. Br. Markiewicza w TrzebosiTrzeboś
452/2018Szkoła Podstawowa nr 12 im. J. Kukuczki w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
453/2018Szkoła Podstawowa w Starej KornicyStara Kornica
454/2018Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Polskich spod Monte Cassino w MniszewieMniszew
455/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Jawor w Głuszycy GórnejGłuszyca Górna
456/2018Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w WarszawieWarszawa
457/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA W SZCZEBRZESZYNIESZCZEBRZESZYN
458/2018Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Skarżysku KościelnymSkarżysko Kościelne
459/2018Szkoła Podstawowa nr 19 w ŁodziŁódź
460/2018Szkoła Podstawowa w SzymonkowieSzymonków
461/2018Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w GrabowieGrabowo
462/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Strzelcach OpolskichStrzelce Opolskie
463/2018Zespół Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska
464/2018Zespół Placówek Oświatowych w DysieDys
465/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w ŚwiebodzinieŚwiebodzin
466/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LutyniLutynia
467/2018Szkoła Podstawowa nr 16 im. Konstytucji 3 Maja w JaworznieJaworzno
468/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w UdaninieUdanin
469/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BenicachBenice
470/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w KrotoszynieKrotoszyn
471/2018Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego nr 1 w GniewieGniew
472/2018Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego w Starym WołowieStary Wołów
473/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w GiżyckuGiżycko
475/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. płk. J. SOKOLA W NOWEJ RUDZIE NOWA RUDA
476/2018Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Padwi Narodowej Padew Narodowa
477/2018SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W NIESTACHOWIENIESTACHÓW
478/2018 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w MogilnieMogilno
479/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w StarachowicachStarachowice
480/2018Szkoła Podstawowa im. Świętego Brata Alberta w CzechówceCzechówka
481/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w SanokuSanok
482/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie Zaborów
483/2018Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w NiedźwiedziuNiedźwiedź
484/2018Zespół Kształcenia i Wychowania w DziemianachDziemiany
485/2018Szkoła Podstawowa w JasionnejJasionna
486/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w GodziszceGodziszka
487/2018Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w SkokachSkoki
488/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w PruszkowiePruszków
489/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w BełchatowieBełchatów
490/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Dąbrowskiej w Kaliszu Kalisz
492/2018Szkoła Podstawowa nr 42 Sosnowiec
493/2018Szkoła Podstawowa w Starych BogaczowicachStare Bogaczowice
494/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w KamieniuKamień
495/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w LegnicyLegnica
496/2018Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich w WarszawieWarszawa
497/2018Szkoła Podstawowa im. Stanisława Jachowicza w FurmanachFurmany
498/2018Szkoła Podstawowa w CzestkowieCzestków B
499/2018Szkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice
500/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Złotym StokuZłoty Stok
501/2018Zespół Szkół w Starym Pilczynie Stary Pilczyn
502/2018Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w KalinowejKalinowa
504/2018Zespół Szkół w LipnieLipno
505/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w GrąbcuGrąbiec
506/2018Szkoła Podstawowa nr 7 w KłodzkuKłodzko
507/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 13 w RzeszowieRzeszów
508/2018Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w SzydłowieSzydłowo
509/2018Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w RunowieRunowo
510/2018Szkoła Podstawowa im. Narcyzy Żmichowskiej w RzeczycyRzeczyca
511/2018Szkoła Filialna w SadykierzuSadykierz
512/2018Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie Rzeszów
513/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w JarocinieJarocin
514/2018Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zjednoczonej Europy w GdyniGdynia
515/2018Szkoła Podstawowa w Starym GronowieStare Gronowo
516/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu LubawskimBrzozie Lubawskie
517/2018Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w JankowicachJankowice
518/2018Szkoła Podstawowa im. Marcina Bielskiego w BiałejBiała
521/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w JanowszczyźnieJanowszczyzna
522/2018Szkoła Podstawowa nr 9 w ŁomżyŁomża
523/2018Szkoła Podstawowa nr 51 w GdyniGdynia
524/2018Szkoła Podstawowa nr 132 w KrakowieKraków
525/2018Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. L.Braille'a dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej w BydgoszczyBydgoszcz
526/2018Szkoła Podstawowa nr 6 w Kłodzku Kłodzko
527/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w DębnieDębno
528/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w ChmielnikuChmielnik
529/2018Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w SłupskuSłupsk
530/2018Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w WodzisławiuWodzisław
531/2018Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w UzdowieUzdowo
532/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego we WrocławiuWrocław
533/2018Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w ChorzowieChorzów
534/2018Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem MazowieckiemWysokie Mazowieckie
535/2018Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w MiliczuMilicz
536/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w KrakowieKraków
537/2018Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą
538/2018Szkoła Podstawowa w Budkach NowychBudki Nowe
539/2018Szkoła Podstawowa w KwaskowieKwasków
540/2018Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w KorytnicyKorytnica
541/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu Szydłowiec
542/2018Szkoła Podstawowa w PopielowiePopielów
544/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pamięcinie ze Szkołą Filialną w ŻabicachPamięcin
545/2018Szkoła Podstawowa im Polskich Mistrzów Olimpijskich w ŻabinachŻabiny
547/2018Szkoła Podstawowa w Trybszu im. Św. Elżbiety WęgierskiejTrybsz
548/2018Szkoła Podstawowa nr 18 w RzeszowieRzeszów
549/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
550/2018Szkoła Podstawowa w WandalinieWandalin
551/2018Szkoła Podstawowa w ŚnieciskachŚnieciska
552/2018Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w JerzykowieJerzykowo
553/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w RóżannieRóżanna
554/2018Szkoła Podstawowa w PiszczacuPiszczac
555/2018Szkoła Podstawowa im Marii Skłodowskiej-Curie w SzczepanowieSzczepanowo
556/2018Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego w WarszawieWarszawa
557/2018Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w MielnikuMielnik
558/2018Zespół Szkół w PięczkowiePięczkowo
559/2018Zespół Szkół Publicznych w Baćkowicach Baćkowice
560/2018Szkoła Podstawowa Zielonki-ParcelaStare Babice
561/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w ZarzeczuZarzecze
562/2018Zespół Szkoły i Przedszkola w ŁostówceJurków
563/2018SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI W KOSAKOWIEKosakowo
564/2018Szkoła Podstawowa w Starej KamionceStara Kamionka
565/2018Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w RadłowieRadłów
566/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MałkocinieMałkocin
567/2018Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Tomaszowie LubelskimTomaszów Lubelski
568/2018Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w InowrocławiuInowrocław
570/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w SłupskuSłupsk
571/2018Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Woli ZarczyckiejWola Zarczycka
572/2018Szkoła Podstawowa w SątocznieSątoczno
573/2018Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w LubinieLubin
574/2018Szkoła Podstawowa w CzółnachCzółna
575/2018Szkoła Podstawowa w KrempnejKrempna
576/2018Szkoła Podstawowa w StobnicyStobnica
578/2018 Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w AmelinieAmelin
579/2018Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w KrakowieKraków
580/2018Szkoła Podstawowa w Płóczkach GórnychPłóczki Górne
581/2018Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź
582/2018Szkoła Podstawowa im JP II w SulikowieSulików
583/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w OciążuFabianów
584/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. kan. Jana Sieka w BłędostowieBłędostowo
585/2018Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali- DąbrowiźnieGrala- Dąbrowizna
586/2018Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada 1918 Roku w Domanicach KoloniiDomanice Kolonia
587/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ZarębachZaręby
588/2018Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza nr 3 w StróżyStróża
589/2018Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole StarymLeszczydół Stary
590/2018Szkoła Podstawowa nr 4 w PrzemyśluPrzemyśl
591/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w PszczyniePszczyna
592/2018Szkoła Podstawowa w GostkowieGostkowo
593/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w Zimnicach WielkichZimnice Wielkie
594/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Piątka" w OlsztynieOlsztyn
595/2018SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BŁ.O.MICHAŁA CZARTORYSKIEGO W PEŁKINIACHPełkinie
596/2018Szkoła Podstawowa w ŁęczycachŁęczyce
597/2018Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście LubawskimNowe Miasto Lubawskie
598/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w SułkowicachSułkowice
599/2018Szkoła Podstawowa nr 5 w ZgierzuZgierz
600/2018Szkoła Podstawowa w ZieleniewieZieleniewo
601/2018Szkoła Podstawowa w RogóżnieRogóżno
602/2018Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie WielkiejChrząstawa Wielka
603/2018ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W KRYNKACHKRYNKI
604/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjra H. Sucharskiego w Drawsku PomorskimDrawsko Pomorskie
605/2018Szkoła Podstawowa w BukowinieBukowina
606/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w BabiakuBabiak
607/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w UjeździeIwaniska
608/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we WłocławkuWłocławek
609/2018Szkoła Podstawowa w ŚwiątnikachŚwiątniki
610/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Czerwionce-LeszczynachCzerwionka-Leszczyny
611/2018Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego w Gorzowie WielkopolskimGorzów Wielkopolski
612/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 W SZCZECINIESZCZECIN
613/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w WojsceWojska
614/2018Szkoła Podstawowa im. płk Narcyza Wiatra w GostwicyGostwica
615/2018Szkoła Podstawowa w KarolinieKarolin
616/2018Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy KawyKośmidry
617/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w ZalasewieZalasewo
618/2018Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w ChomęcicachChomęcice
619/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 Aktywności Twórczej w ZielonceZielonka
620/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki
621/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w ŚremieŚrem
622/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w ElbląguElbląg
623/2018Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Karpacko-Dukielskiej w IwliIwla
624/2018Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Szkoła Podstawowa nr 88 we Wrocławiu Wrocław
625/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w OleckuOlecko
626/2018Szkoła Podstawowa w ChocianowieChocianów
627/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GajuGaj
628/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im.11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w ŻaganiuŻAGAŃ
629/2018Zespół Placówek Oświatowych w KoninieKonina
630/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w PowidzuPowidz
631/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Budzisławiu KościelnymBudzisław Kościelny
632/2018Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w WojcieszycachWojcieszyce
633/2018Szkoła Podstawowa nr 18 im.Franciszka II Rakoczego Elbląg
634/2018Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w RykoszynieRykoszyn
635/2018Szkoła Podstawowa nr 14 im. Henryka III Głogowskiego w GłogowieGłogów
636/2018Szkoła Podstawowa w SieroszewicachSieroszewice
637/2018Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317 w WarszawieWarszawa
638/2018Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w ChorzowieChorzów
639/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MichowicachMichowice
640/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w ManiewieManiewo
641/2018PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 W WAŁBRZYCHUWałbrzych
642/2018Zespół Placówek Oświatowych, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KadłubieKadłub
643/2018Zespół Szkół w JanowcuJanowiec
644/2018Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu Dobrcz
645/2018Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rudzie ŚląskiejRuda Śląska
646/2018Szkoła Podstawowa nr 26 im. R. Berwińskiego w PoznaniuPoznań
647/2018Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela Bułhaka w WarszawieWarszawa - Wesoła
648/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Bronisława Prugara - Ketlinga w SanokuSanok
649/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. W. Jędrzejewicza w PłońskuPłońsk
650/2018Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w BydgoszczyBydgoszcz
651/2018Szkoła Podstawowa nr 127 im. H. Sienkiewicza w WarszawieWarszawa
652/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w AdamowieAdamów
653/2018Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w LubskuLubsko
654/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w RudziczceRudziczka
655/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Siemianowicach ŚląskichSiemianowice Śląskie
656/2018Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w WyszogrodzieWyszogród
657/2018Szkoła Podstawowa nr 113 im. L. Węgrzynowicza w KrakowieKraków
658/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w RadlinieRadlin
659/2018Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle- Filia w Zgorzale Zgorzała
660/2018Szkoła Podstawowa nr 80 im. Kornela Makuszyńskiego w PoznaniuPoznań
661/2018Zespół Placówek Oświatowych w BieżuniuBieżuń
662/2018Zespół Placówek Oświatowych w Sieciechowie Sieciechów
663/2018Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Kornela Makuszyńskiego w Stargardzie Stargard
664/2018Szkoła Podstawowa nr 41 im.R.Traugutta z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
665/2018Zespół Szkół w KleszczewieKleszczewo
666/2018Szkoła Podstawowa nr 92 im.Jana BrzechwyWarszawa
667/2018Szkoła Podstawowa nr 5 w BytomiuBytom
669/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa 'Nasza Szkoła' w OpoluOpole
670/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w PilePiła
671/2018Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w StawiszynieStawiszyn
672/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w DąbrowieDąbrowa
673/2018Szkoła Podstawowa nr 6 im. T. Kościuszki w GłogowieGłogów
674/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w KunowieKunów
680/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w ŻukowieŻukowo
681/2018Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej GórzeNawojowa Góra
682/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w TarnowieTarnów
683/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie Chełm
684/2018Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka w Uniszkach ZawadzkichUniszki Zawadzkie
685/2018Szkoła Podstawowa nr 50 w PoznaniuPoznań
686/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli TaczowskiejWola Taczowska
687/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 w GoleniowieGoleniów
688/2018Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w PilePiła
689/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza w HajnówceHajnówka
690/2018Szkoła Podstawowa w KrólewcuKrólewiec
691/2018Szkoła Podstawowa im. M. Falskiego w KraszewicachKraszewice
692/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku MazowieckimGrodzisk Mazowiecki
693/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika Holesza w ŚwierklanachŚwierklany
694/2018Szkoła Podstawowa nr 1 W TarnowieTarnów
695/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu Szydłowiec
696/2018Zespół Placówek Specjalnych w KartuzachKartuzy
697/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w ChełmżyChełmża
698/2018Szkoła Podstawowa nr 11 im. Hieronima Skurpskiego w OlsztynieOlsztyn
699/2018Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Moskurni Moskurnia
700/2018Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy pn. "Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych"Kraków
701/2018SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJBORZU WOJBÓRZ
702/2018Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w PakościPakość
704/2018Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka w BoguchwaleBoguchwała
705/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w BukowejBukowa
707/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w JastkowicachJastkowice
708/2018Szkoła Podstawowa w DzięgielowieDzięgielów
709/2018Szkoła Podstawowa im. Józefa Lipskiego w SzczurachSzczury
710/2018Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Kochanowskiego w TarnowieTarnów
711/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego w KostrzynieKostrzyn
712/2018Młodzieżowy ośrodek socjoterapii nr 6 w Warszawie Warszawa
713/2018Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuLidzbark
714/2018Zespół Szkół nr 7 w PoznaniuPoznań
715/2018Zespół Szkół Samorządowych w TarganicachTarganice
716/2018Niepubliczna Podstawowa Szkoła OdkrywcówJózefosław
717/2018Szkoła Podstawowa w WawrowieWawrów
718/2018Szkoła Podstawowa w WilczkowieWilczkowo
719/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w GliwicachGliwice
720/2018Szkoła Podstawowa nr 39 im. Wojska Polskiego w GdańskuGdańsk
721/2018Szkoła Podstawowa nr 105 w ŚwidnicyŚwidnica
722/2018Szkoła Podstawowa im. Pawła Stalmacha w BażanowicachBażanowice
723/2018Zespół Placówek Edukacyjno - Terapeutycznych w BobrowieBobrowo
724/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w KobiórzeKobiór
725/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w PoznaniuPoznań
726/2018Szkoła Podstawowa nr 55 "Błękitna" w SzczecinieSzczecin
727/2018Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w SierakowieSieraków
728/2018Szkoła Podstawowa im. Władysława Bartkowiaka w JutrosinieJutrosin
729/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach PodhalańskichRokiciny Podhalańskie
730/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KrajenceKrajenka
731/2018Szkoła Podstawowa nr 10 w SOSW dla dzieci niesłyszącychRadom
732/2018Szkoła jak domKatowice
733/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w JaworzeJawor
734/2018Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. Antoniego Hedy - Szarego w RadoszycachRadoszyce
735/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w OcicachOcice
736/2018Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w PłockuPłock
737/2018Szkoła podstawowa nr 164 w ŁodziŁódź
738/2018Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy w Warszawie Warszawa
739/2018Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 303 w MałkachMałki
740/2018Szkoła Podstawowa w KopnicyKopnica
741/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im.Chwały Oręża Polskiego w GiżyckuGiżycko
742/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w ŻarachŻary
743/2018Szkoła Podstawowa w WysokienicachWysokienice
744/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w TuplicachTuplice
745/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w CzarnkowieCzarnków
746/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w RawiczuRawicz
747/2018Szkoła Podstawowa nr 51 we WrocławiuWrocław
748/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pogalewie Wielkim Pogalewo Wielkie
749/2018Szkoła Podstawowa w StęszewieStęszew
750/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w RakoniewicachRakoniewice
751/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego w DębnieDębno
752/2018Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów
753/2018Szkoła Podstawowa nr 65 w SzczecinieSzczecin
754/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach Pyrzyce
755/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w TurskuTursko
756/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Rabce-ZdrojuRabka-Zdrój
757/2018Szkoła Podstawowa w RadkowicachRadkowice
758/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w WirzeWir 55
759/2018Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w ChmielnieChmielno
760/2018Zespół Szkół Specjalnych w MysłowicachMysłowice
761/2018Szkoła Podstawowa im Generała Józefa Bema w Starym Polu Stare Pole
762/2018Szkoła Podstawowa im Emilli Gierczak w GródkowieGródków
763/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lecha Bądkowskiego w LuzinieLuzino
764/2018Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim Konstantynów Łódzki
765/2018Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w PodjazachPodjazy
766/2018Publiczna Szkola Podstawowa im. Bohaterow Oświęcimskich w RudziczceRudziczka
767/2018Integracyjna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Pacyfikacji w RadwanowicachRadwanowice
768/2018PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH w PAWŁOWICACHPawłowice
769/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W GOLENIOWIEGOLENIÓW
770/2018Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej w WarszawieWarszawa
771/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w SzczawnicySzczawnica
772/2018Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w ŻukowieŻuków
773/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie
774/2018Szkoła Podstawowa nr 48 w GdyniGdynia
775/2018Szkoła Podstawowa nr 20 w PoznaniuPoznań
776/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w ChojnicachChojnice
777/2018Szkoła Podstawowa w Kobylnicy im. Kornela Makuszyńskiego Kobylnica
778/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w RadzionkowieRadzionków
779/2018Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Lesińskiego w SłupieSłup
780/2018Szkoła Podstawowa im. Ks. St. KonarskiegoSkierniewice
781/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w Świętochowicach Świętochłowice
782/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Adama Maklakiewicza w MszczonowieMszczonów
783/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej GórzeZielona Góra
784/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w DamnieDamno
785/2018Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ŻmigrodzieŻmigród
786/2018Zespół Szkół w ChynowejChynowa
787/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Przemysła II w KępnieKępno
788/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w SzkotowieSzkotowo
789/2018Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w BielawieBielawa
790/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie Garwolin
792/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w MazańcowicachMazańcowice
793/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w JastrzębiJastrzębia
794/2018Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w TarnowieTarnów
795/2018Zespół Szkół nr 12 we WrocławiuWrocław
796/2018Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w ŚwidwinieŚwidwin
797/2018Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w ŁodziŁódź
798/2018Szkoła Podstawowa nr 20 im. kmdra ppor. Jana Grudzińskiego w GdańskuGdańsk
799/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
800/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Kazimierza Jagiellończyka w RadomiuRadom
801/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w PlewiskachPlewiska
802/2018Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 5 w KrakowieKraków
803/2018Zespół Szkół w PrzykoniePrzykona
804/2018Zespół Szkół i Placówek nr 1 w KatowicachKatowice
805/2018Szkoła Podstawowa w Starych BielicachStare Bielice
806/2018Szkoła Podstawowa w KrempachachKrempachy
807/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w KowalowejKowalowa
808/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w DołujachDołuje
809/2018Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju we WrocławiuWrocław
810/2018Szkoła Podstawowa w BraszowicachBraszowice
811/2018Szkoła Podstawowa w ZbrudzewieŚrem
812/2018Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera nr 18 w Zielonej GórzeZielona Góra
813/2018Szkoła Podstawowa nr 16 w GdyniGdynia
814/2018Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w ChotyłowieChotyłów
815/2018Szkoła Podstawowa nr 47 im. K. Makuszyńskiego w SzczecinieSzczecin
816/2018Miejski Zespół Szkół nr 2 w BolesławcuBolesławiec
817/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci w KsiążenicachKsiążenice
818/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku MazowieckimGrodzisk Mazowiecki
819/2018Szkoła Podstawowa w Izabelinie im. I Batalionu Saperów KościuszkowskichIzabelin
820/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w OlszynachOlszyny
821/2018Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w KłodawieKłodawa
822/2018Szkoła Podstawowa im. płk. pil. Szczepana Ścibiora w WieleninieWielenin
823/2018Szkoła Podstawowa w GórznieGórzno
824/2018Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we WrocławiuWrocław
825/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w BiałymstokuBiałystok
826/2018Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej - Curie w ElbląguElbląg
827/2018Szkoła Podstawowa nr 1Ostrów Mazowiecka
828/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. H.Sienkiewicza w BarlinkuBarlinek
829/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w SuchowoliSuchowola
830/2018Szkoła Podstawowa im. Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn
831/2018Szkoła Podstawowa w Czaszynie Czaszyn
833/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza
834/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w PilePiła
835/2018Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Brygady Partyzanckiej „Grunwald” w OlszanceOlszanka
836/2018Szkoła Podstawowa z oddziałami sportowymi im. Marii Konopnickiej w SzamotułachSzamotuły
837/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w StrzyżowieStrzyżów
838/2018Szkoła Podstawowa w MieroszynieMieroszyno
839/2018Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w PiaskuPiasek
840/2018Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w GrojcuGrojec
841/2018Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich Szkoła Podstawowa nr 8Siemianowice Śląskie
842/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis w RadzyminieŁąki
843/2018Szkoła Podstawowa nr 189 w Łodzi Łódź
844/2018 Szkoła Podstawowa w TucznieTuczno
847/2018 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego w IzabelinieIzabelin
848/2018Zespół Szkół w KrośnieKrosno
849/2018Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w SiedlcachSiedlce
850/2018Zespół Szkół nr 7 w Barwałdzie ŚrednimBarwałd Średni
851/2018Zespół Szkół w KrasnobrodzieKrasnobród
852/2018Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowym TarguNowy Targ
853/2018Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w OrłowieOrłowo
854/2018Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w CiechanowieCiechanów
855/2018Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Starych JuchachStare Juchy
856/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w OlesznejOleszna
857/2018Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Josepha von Eichendorffa w RaciborzuRacibórz
858/2018Szkoła Podstawowa w NabyszycachNabyszyce
859/2018Szkoła Podstawowa nr 84 w GdańskuGdańsk
860/2018Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 im. Powstańców Śląskich z włączonymi oddziałami Miejskiego Gimnazjum nr 4 w Piekarach ŚląskichPiekary Śląskie
861/2018Zespół Placówek Specjalnych w Rawie Mazowieckiej Rawa Mazowiecka
862/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w KrzymowieKrzymów
863/2018Akademia Szkolnictwa AS w InowrocławiuInowrocław
864/2018Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 w BiałymstokuBiałystok
865/2018Szkoła Podstawowa nr 5 w ChorzowieChorzów
866/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w RumiRumia
867/2018Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia 70 w ŁęgowieŁęgowo
868/2018Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w PłockuPłock
869/2018Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w TarnowieTarnów
870/2018Szkoła Podstawowa nr 20 w Siemianowicach ŚląskichSiemianowice Śląskie
871/2018PRYWATNE SZKOŁY MIESZKO W POZNANIUPoznań
872/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski
873/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w JoninachJoniny
874/2018Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej Nowa Wieś Wielka
875/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KłudnieKłudno
876/2018Szkoła Podstawowa im.Wł. Broniewskiego w GruduskuGrudusk
877/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KowalowieKowalów
878/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w DarłowieDarłowo
879/2018Szkoła Podstawowa nr 82 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w KrakowieKraków
880/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
881/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w IwaniskachIwaniska
882/2018Szkoła Podstawowa nr 9 im Adama Mickiewicza w BytomiuBytom
883/2018Szkoła Podstawowa nr 14 z oddziałami gimnazjalnymi we WłocławkuWłocławek
884/2018Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w DrobinieDrobin
885/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Starym JaworowieStary Jaworów
886/2018Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w SpytkowicachSpytkowice
887/2018Szkoła Podstawowa nr 9 w LegnicyLegnica
888/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w ŻytnieŻytno
889/2018Szkoła Podstawowa nr 10 w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
891/2018Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w JaksicachJaksice
892/2018Szkoła Podstawowa im. Józefa WybickiegoOwińska
893/2018Szkoła Podstawowa w NietkowieNietków
894/2018Szkoła Podstawowa w RogowicachRogowice
895/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w TrzebieniuTrzebień
896/2018Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Ochabach MałychOchaby Małe
897/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Szczytnej Szczytna
898/2018Szkoła Podstawowa w Długołęce-ŚwierkliDługołęka-Świerkla
899/2018Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w MielcuMielec
900/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Kotlarz w TychnowachTychnowy
901/2018Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w PoznaniuPoznań
902/2018Szkoła Podstawowa nr 5 z włączonym Gimnazjum nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Pyskowicach Pyskowice
903/2018Publiczne Gimnazjum nr 3 w Chrząstawie WielkiejChrząstawa Wielka
904/2018Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w BielawachBielawy
905/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w KrakowieKraków
906/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Witolda Budryka w ChudowieChudów
907/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze Jawor
908/2018Szkoła Podstawowa nr 377 w WarszawieWarszawa
909/2018Zespół Szkół Specjalnych nr 14 im. Ambasadorów Praw Człowieka w Gorzowie WielkopolskimGorzów Wielkopolski
910/2018Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w PrzemyśluPrzemyśl
911/2018Szkoła Podstawowa nr 143 w WarszawieWarszawa
912/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Książu MałymKsiąż Mały
913/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie Mstów
914/2018Niepubliczna Szkoła w ŻohatynieŻohatyn
915/2018Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w TrzebieszowicachTrzebieszowice
916/2018ZSG SiedlecSiedlec
917/2018Zespół Szkół Szpitalnych Szkoła Podstawowa Specjalna nr 17 w SzczecinieSzczecin
918/2018Zespół Szkół nr 2 w ElbląguElbląg
919/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w PilePiła
920/2018Szkołą Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WyszynachWyszyny
921/2018Szkoła Podstawowa im. gen. J. Bema w SuszuSusz
922/2018Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie im. Andrzeja GrubbyKołaczkowo
923/2018Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku Gdańsk
924/2018Szkoła Podstawowa im. Anny i Andrzeja Nowaków w OżarowieOżarów
925/2018Szkoła Podstawowa nr 37 im. Juliana Tuwima w KrakowieKraków
926/2018Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w CybinceCybinka
927/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Orła Białego w OświęcimiuOświęcim
928/2018Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w PolnicyPolnica
929/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w ZłotowieZłotów
930/2018Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi " AMIGO" we Wrocławiu Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące " AMIGO" we Wrocławiu Wrocław
931/2018Publiczne Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w PrzyłękuPrzyłęk
932/2018Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
933/2018Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w MiliczuMilicz
934/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki w SopocieSopot
935/2018Szkoła Podstawowa w ModlimowieModlimowo
936/2018Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" w SzczecinieSzczecin
937/2018Szkoła Podstawowa nr 11 w Grudziądzu im. Jana HeweliuszaGrudziądz
938/2018Szkoła Podstawowa w SerockuSerock
939/2018ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBRZEJEWICACHDOBRZEJEWICE
940/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi w WolsztynieWolsztyn
941/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie ŁódzkimKonstantynów Łódzki
942/2018Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w MarzęcicachMarzęcice
943/2018Szkoła Podstawowa im. Ligi Kobiet polskich w KozielcuKozielec
944/2018Szkoła Podstawowa w DolicachDolice
945/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w MysłowicachMysłowice
946/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w GrójcuGrójec
947/2018Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w PrzygodzicachPrzygodzice
948/2018Zespół Placówek OświatowychSiedlisko
949/2018ZPO Szkoła Podstawowa nr 3 w Skarżysku-KamiennejSkarżysko-Kamienna
950/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Janusza Korczaka w RybnikuRybnik
951/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej GoślinieMurowana Goślina
952/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino w Polanicy-ZdrojuPolanica-Zdrój
953/2018Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w StargardzieStargard
954/2018Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi Korczakowskiej w OtwockuOtwock
955/2018Szkoła Podstawowa w PruszczuPruszcz
956/2018Zespół Szkół nr 1 w PyrzycachPyrzyce
957/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w StargardzieStargard
958/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w BrzeguBrzeg
959/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w GrodkowieGrodków
960/2018Szkoła Podstawowa nr 66 w BydgoszczyBydgoszcz
961/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w ParlinieParlin
963/2018Szkoła Podstawowa w AnnoborzeAnnobór
964/2018Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w ŻółwinieŻółwin
965/2018Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w SkrzypnemSkrzypne
966/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w OstrzeszowieOstrzeszów
967/2018Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w ŻabowieŻabów
968/2018Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w TczewieTczew
969/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Ząbkowicach ŚląskichZąbkowice Śląskie
970/2018Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w SzczecinieSzczecin
971/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 Publiczne Gimnazjum nr 7 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
972/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w RadomiuRadom
973/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w AlwerniAlwernia
974/2018Szkoła Podstawowa Nr 32 w ToruniuToruń
975/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w JasieniuJasień
976/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Brodnicy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Brodnica
977/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w PilePiła
979/2018Zespół Szkół w LipianachLipiany
980/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w SwarzędzuSwarzędz
981/2018Szkoła Podstawowa im. Augusta Cieszkowskiego w KicinieKicin
982/2018Zespół Szkół Tęcza w ZgorzelcuZgorzelec
983/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w NądniNądnia
984/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w GnieźnieGNIEZNO
985/2018Szkoła Podstawowa w Woskrzenicach DużychWoskrzenice Duże
987/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. P. Skargi w MilanówkuMilanówek
988/2018Szkoła Podstawowa nr 155 im. Św. Jadwigi Królowej w Krakowie Kraków
989/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w Choczewie im. Unii EuropejskiejChoczewo
990/2018Zespół Edukacyjny nr 3 w Zielonej GórzeZielona Góra
991/2018Szkoła Podstawowa w DąbrowieDąbrowa
992/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w OtmuchowieOtmuchów
993/2018Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz " w PodzamczuPodzamcze
994/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w PrzytykuPrzytyk
995/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "Garłuch" w WarszawieWarszawa
996/2018Zespół Szkół w KamionceKamionka
997/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w EłkuEłk
998/2018NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY w Jodłówce - WałkachJodłówka - Wałki
999/2018Szkoła Podstawowa im. Wł. Rdzanowskiego w RadziejowicachRadziejowice
1000/2018Szkoła Podstawowa nr 17 im. Orła Białego w KoszalinieKoszalin
1001/2018Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w GardnieGardno
1002/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa nr 6 w Stargardzie Stargard
1003/2018Stowarzyszenie Oświatowe "Nasza Dwójka" w ChełmnieChełmno
1004/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Polskiej Marynarki Handlowej w TarnowieTarnów
1005/2018Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej w ŁodziŁódź
1006/2018Szkoła Podstawowa nr 203 w WarszawieWarszawa
1007/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w SzubinieSzubin
1008/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
1009/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 w RadomiuRadom
1010/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Michała Potaczały w ChrzanowieChrzanów
1012/2018Szkoła Podstawowa 72 w KrakowieKraków
1013/2018Szkoła Podstawowa w ŁobdowieŁobdowo
1014/2018Szkoła Podstawowa w JaśliskachJaśliska
1015/2018Szkoła Podstawowa w WielgiemWielgie
1016/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w RoszkowicachRoszkowice
1017/2018Szkoła Podstawowa nr 4 w KrakowieKraków
1018/2018Szkoła Podstawowa nr 138 w WarszawieWarszawa
1019/2018Szkoła Podstawowa im. ppor. Piotra Wysockiego w ŚwiedziebniŚwiedziebnia
1020/2018Szkoła Podstawowa nr 18 w RaciborzuRacibórz
1021/2018Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Ryłko w CzernejCzerna
1022/2018Szkoła Podstawowa nr 19 w GdańskuGdańsk
1023/2018Szkoła Podstawowa w KramskuKRAMSK
1025/2018Szkoła Podstawowa im. Ks. Erharda Staniszewskiego w ŚliwicachŚliwice
1026/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŚwidnicyŚWIDNICA
1027/2018Katolicka Szkoła Podstawowa w CieszynieCieszyn
1028/2018Szkoła Podstawowa w WielowsiWielowieś
1029/2018Szkoła Podstawowa Nr 34 w BiałymstokuBiałystok
1030/2018Szkoła Podstawowa nr 56 w SzczecinieSzczecin
1031/2018Szkoła Podstawowa im. Piotra Wysockiego w DropiuDrop
1032/2018Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Bujnach SzlacheckichBujny Szlacheckie
1033/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w SkórcuSkórzec
1034/2018Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w ChoszcznieChoszczno
1035/2018Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka w KatowicachKatowice
1036/2018Samorządowa Szkoła Podstawowa w LisewieLisewo
1037/2018Zespół Szkół w JacieJata
1038/2018Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Jagiełły w TychachTychy
1039/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w KonarachKonary
1040/2018Szkoła Podstawowa w BożemBoże
1041/2018Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w KrauszowieKrauszów
1042/2018Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Grojcu Grojec
1043/2018Gimnazjum Publiczne im. gen. Stanisława Maczka w Lądku-ZdrojuLądek-Zdrój
1044/2018Publiczna Szkoła Podstawa z Oddziałem Przedszkolnym im. Marii Konopnickiej w Nasiedlu, Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w NasiedluNasiedle
1045/2018Zespół Szkół Publicznych w Posadzie GórnejPosada Górna
1046/2018Szkoła Podstawowa w PiotrkowiePiotrkowo
1047/2018ZSO2 w GliwicachGliwice
1048/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w KleczewieKleczew
1049/2018Szkoła Podstawowa w Szczodrem im. Polskiej NiezapominajkiSzczodre
1050/2018Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 21 we WrocławiuWrocław
1051/2018Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w KrakowieKraków
1052/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Dąbrowie GórniczejDąbrowa Górnicza
1053/2018Zespół Szkół Publicznych w SzewnieSzewna
1054/2018Zespół Szkół w OsiecznejOsieczna
1055/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. dr. Stanisława Krzysia w BarcinieBarcin
1056/2018Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego „NURTA” w GoździeGózd
1057/2018Szkoła Podstawowa w DziembowieDziembowo
1058/2018Zespół Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w BydgoszczyBydgoszcz
1059/2018Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w LeszkowicachLeszkowice
1060/2018Społeczna Szkoła Podstawowa w SzprotawieSzprotawa
1061/2018Zespół Szkoły i Przedszkola w OżarowieOżarów
1062/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w ŚwieciuŚwiecie
1063/2018Szkoła Podstawowa w SilnieSilno
1064/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w Markach im. Pomnik Zwycięstwa 1920 rokuMarki
1065/2018Szkoła Podstawowa im. St. Staszica w ŻelicachŻelice
1066/2018Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. Michała Drzymały w Wolsztynie Wolsztyn
1067/2018Szkoła Podstawowa nr 2 GłuszycaGłuszyca
1068/2018Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w RudzienkuRudzienko
1070/2018Szkoła Filialna w DąbrówceDąbrówka
1071/2018Szkoła Podstawowa nr 27 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
1072/2018Szkoła Podstawowa w MotwicySosnówka
1073/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej SoliNowa Sól
1074/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w ZabrodziuZabrodzie
1075/2018Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w OlsztynieOlsztyn
1076/2018Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła II w MłynkowieMłynkowo
1077/2018Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Dębowej KłodzieDębowa Kłoda
1078/2018Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 im. Polskich Olimpijczyków we WrocławiuWrocław
1079/2018Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II w Radomiu Radom
1080/2018Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w RogoźnieRogoźno
1081/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Zamkowa Szkoła" w RadzionkowieRadzionków
1082/2018Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z Padwy w UrzejowicachUrzejowice
1083/2018Zespół Szkolno- Przedszkolny w KotuniKotunia 47
1084/2018Szkoła Podstawowa im. Adam Mickiewicza w SompolnieSompolno
1087/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w BrzeguBrzeg
1088/2018Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Kaliszu Kalisz
1089/2018Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w SzczecinieSzczecin
1090/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w PorębiePoręba
1091/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w ByczynieByczyna
1092/2018Szkoła Podstawowa w SośnicySośnica
1093/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w WyczółkachWyczółki
1094/2018Szkoła Podstawowa w KomornikachKomorniki
1095/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie Legionowo
1096/2018Szkoła Podstawowa w MarcinowicachMarcinowice
1097/2018Szkoła Podstawowa w ZarszynieZarszyn
1098/2018Szkoła Podstawowa w MrowinieMrowino
1099/2018Szkoła Podstawowa im. Józefa Zywerta w PatrzykowiePatrzyków
1100/2018Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Zespole Szkół w Wolicy PiaskowejWolica Piaskowa
1101/2018Szkoła Podstawowa w Jabłonicy PolskiejJabłonica Polska
1102/2018Szkoła Podstawowa w GościszceGościszka
1103/2018Zespól Szkolno- Przedszkolny w SmardzewicachSmardzewice
1104/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w RadomiuRadom
1105/2018Zespół Gimnazjalno-Szkolny w DługomiłowicachDługomiłowice
1106/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w ŁużnejŁużna
1107/2018Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lubczy Lubcza
1108/2018Szkoła Podstawowa nr 33 im. I.J. Paderewskiego w Kielcach Kielce
1109/2018Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 im. ks. prof. J. Tischnera w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
1110/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w Młodocinie MniejszymMłodocin Mniejszy
1111/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku Słupsk
1112/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Poliach z Oddziałami Dwujęzycznymi Police
1113/2018Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w WąsoszachWąsosze
1114/2018Szkoła Podstawowa nr 2 wBytowieBytów
1115/2018Szkoła Podstawowa Mała Akademia z Oddziałem Przedszkolnym w KijowcuKijowiec
1116/2018Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej GórzeZielona Góra
1117/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KłodzkuKłodzko
1119/2018Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w SławskuSławsk
1120/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w GiżyckuGiżycko
1121/2018Szkoła Podstawowa nr 15 im. Marii Konopnickiej w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie -Zdrój
1122/2018Szkoła Podstawowa w Nowej BiałejNowa Biała
1123/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w BędzinieBędzin
1124/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w GórskuGórsk
1125/2018Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
1126/2018Szkoła Podstawowa w SzkaradowieSzkaradowo
1127/2018Szkoła Podstawowa nr 6 w CieszynieCieszyn
1128/2018Zespół Szkół Publicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarszewach Skarszewy
1129/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w UstceUstka
1130/2018Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w BytowieBytów
1131/2018Szkoła Podstawowa im 550 Rocznicy Zwycięstwa Grunwaldzkiego w MłoszowejMłoszowa
1132/2018Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w GrabowcuGrabowiec
1133/2018Szkoła Podstawowa nr 17 w ToruniuToruń
1134/2018Szkoła Podstawowa w UciechowieUciechów
1135/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie GórniczejDąbrowa Górnicza
1136/2018Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w KorczynieKorczyna
1137/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w PtaszkowejPtaszkowa
1138/2018Zespół Szkół Zawodowych w RawiczuRawicz
1139/2018Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w TrzcianceTrzcianka
1140/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w RumiRumia
1141/2018Szkoła Podstawowa w ChrząstowieChrząstów
1142/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w Duczkach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Duczki
1143/2018Zespół Szkół w MaliniuMalinie
1144/2018Szkoła Podstawowa w Młodzawach Młodzawy Duże
1145/2018Szkoła Podstawowa w JamachJamy
1146/2018Zespół Szkół w Łęce MroczeńskiejŁęka Mroczeńska
1147/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w WylatowieWylatowo
1148/2018Szkoła Podstawowa w RąbkowejRąbkowa
1149/2018Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w GrywałdzieGrywałd
1150/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŻarnówceŻarnówka
1151/2018Szkoła Podstawowa nr 23 w Poznaniu im. gen. Józefa BemaPoznań
1152/2018Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego w RaszynieRaszyn
1153/2018Szkoła Podstawowa w TeodorowieKrzywie
1154/2018Szkoła Podstawowa nr 30 we WrocławiuWrocław
1155/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA W RAWICZURAWICZ
1156/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w DratowieDratów
1157/2018Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego w ŁodziŁódź
1158/2018Szkoła Podstawowa Nr 56 w ŁodziŁódź
1159/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury w ŻorachŻory
1160/2018Szkoła podstawowa nr 3 im. J. Słowackiego w SzczecinieSzczecin
1161/2018Szkoła Podstawowa nr 10 we WrocławiuWrocław
1162/2018Szkoła Podstawowa im. Karola Klobassy Zrenckiego w ŻeglcachŻeglce
1163/2018Szkoła Podstawowa w BóbrceBóbrka
1164/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w ChoceniuChoceń
1165/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Budach ŁańcuckichBudy Łańcuckie
1166/2018Szkoła Podstawowa nr 397 w WarszawieWarszawa
1167/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w MlęcinieMlęcin
1168/2018 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SomoninieSomonino
1169/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w BieliszeBielicha
1170/2018Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w DrążnejDrążna
1171/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GozdowieGozdowo
1172/2018Szkoła Podstawowa nr 119 im. Janiny Porazińskiej w KrakowieKraków
1173/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GlinojeckuGlinojeck
1174/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
1175/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa Cogito w PłockuPłock
1176/2018Szkoła Podstawowa nr 46 w GdyniGdynia
1177/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w PiechciniePiechcin
1178/2018Szkoła Podstawowa nr 70 w Poznaniu Poznań
1179/2018Szkoła Podstawowa nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w KoszalinieKoszalin
1180/2018Akademia Dzieci Ciekawych Świata w SuwałkachSuwałki
1181/2018Szkoła Podstawowa w MysłakowicachMysłakowice
1182/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w JachówceJachówka
1183/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Moralewicz w DachnowieDachnów
1184/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w KielcachKielce
1185/2018SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA JANA KAZIMIERZA W GRONIUGROŃ
1186/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w ElbląguElbląg
1187/2018Szkoła Podstawowa w SobolewieSobolewo
1188/2018Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Gimnazjalnymi im. św. Stanisława Kostki w SzczecinieSzczecin
1189/2018Bernardyńska Szkoła Podstawowa w ŁodziŁódź
1190/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w ZagoździuZagoździe
1191/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Borku StrzelińskimBorek Strzeliński
1192/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie Szprotawa
1193/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w KatowicachKatowice
1194/2018Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej w BędzinieBędzin
1195/2018Szkoła Podstawowa w KorzeniewieKorzeniew
1196/2018Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w ZbierskuZbiersk
1197/2018Szkoła Podstawowaw Swornegaciach Swornegacie
1198/2018Szkoła Podstawowa nr 18 w KaliszuKalisz
1199/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w OrzyszuOrzysz
1200/2018Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" w WarszawieWarszawa
1201/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym LubiejewieStare Lubiejewo
1202/2018Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w DursztynieDursztyn
1203/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GostycynieGostycyn
1204/2018Szkoła Podstawowa w WojanowieWojanowo
1205/2018Szkoła Podstawowa nr 206 w WarszawieWarszawa
1206/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w HermanowicachHermanowice
1207/2018Szkoła Podstawowa nr 9 w OlsztynieOlsztyn
1209/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skopaniu Skopanie
1210/2018Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich w PilePiła
1211/2018Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w BłoniuBłonie
1212/2018Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w RzeczycyRzeczyca
1213/2018Szkoła Podstawowa w GórnikachGórniki
1214/2018Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Łodzi Łódź
1215/2018Chrześcijańska Szkoła Podstawowa " Salomon" w Zielonej GórzeZielona Góra
1216/2018Szkoła Podstawowa w Nowym KobrzyńcuNowy Kobrzyniec
1217/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa Zaczarowana Planeta w KrakowieKraków
1218/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w DobroniuDobroń
1219/2018Szkoła Podstawowa w LenartowicachLenartowice
1220/2018Szkoła Podstawowa w GardeiGardeja
1221/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w TrzcianceTrzcianka
1222/2018Szkoła Podstawowa nr 5 w OlkuszuOlkusz
1223/2018Zespół Szkół Urszulańskich w PoznaniuPoznań
1224/2018Szkoła Podstawowa w NieżywięciuNieżywięć
1225/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w TarnowieTarnów
1226/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Konopnickiej w ZawierciuZawiercie
1227/2018Zespół Szkół w IzdebnieIzdebno
1228/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli RzędzińskiejWola Rzędzińska
1229/2018Zespół Szkół nr 17 w WarszawieWarszawa
1230/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników
1231/2018Zespół Szkół Sportowych w LubinieLubin
1232/2018Szkoła Podstawowa im. bpa Wojciecha Tomaki w TrzebowniskuTrzebownisko
1233/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w BrodnicyBrodnica
1234/2018Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Mikołaja Kopernika w Kujakowicach Dolnych Kujakowice Dolne
1235/2018Szkoła Podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w KurowieKurów
1236/2018Szkoła Podstawowa w ZagórzuZagórze
1237/2018Szkoła Podstawowa im. Unitów DrelowskichDrelów
1238/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SuchorzuSuchorze
1239/2018Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Ściegiennego w BilczyBilcza
1240/2018Szkoła Podstawowa nr 9 w ZakopanemZakopane
1241/2018Miejska Szkoła Podstawowa w Szczawnie-Zdroju z Oddziałami GimnazjalnymiSzczawno-Zdrój
1242/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SztynwaguSztynwag
1243/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KleszczowieKleszczów
1244/2018Społeczna Szkoła Podstawowa w WęgojuWęgój
1245/2018Szkoła Podstawowa w JasieniuJasień
1246/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w ZłocieńcuZłocieniec
1247/2018Zespół Szkół w BarcinieBarcin
1248/2018Szkoła Podstawowa w FaliszówceFaliszówka
1249/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Papieża w Orłowie DrewnianymOrłów Drewniany
1250/2018Szkoła Podstawowa nr 13 w ToruniuToruń
1251/2018Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w PrzeźmierowiePrzeźmierowo
1252/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. majora H. Sucharskiego w Sępólnie KrajeńskimSępólno Krajeńskie
1253/2018Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w ZawierciuZawiercie
1254/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w MiliczuMilicz
1255/2018Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem WielkimDębe Wielkie
1256/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w PasiekachPasieki
1257/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących w ZatorzeZator
1258/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w BobrkuBobrek
1259/2018Zespół Szkół Specjalnych w ŚwidnicyŚwidnica
1260/2018Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w UchaniachUchanie
1261/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w TrzebuniTrzebunia
1262/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. R. i Z. Pietrasów w Czerwionce-LeszczynachCzerwionka-Leszczyny
1263/2018Szkoła Podstawowa w BłotnieBłotno 27
1264/2018Szkoła Podstawowa nr 123 im. Generała Józefa Bema w KrakowieKraków
1265/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi nr 22 im. Juliusza Słowackiego w RybnikuRybnik
1266/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Wawrzynka w Kuźni RaciborskiejKuźnia Raciborska
1267/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących w RumiRumia
1268/2018Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego w WarszawieWarszawa
1269/2018Szkoła Podstawowa Nr 1 im. gen bryg S. Gano w OpatowieOpatów
1270/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w GołuszowicachGołuszowice
1271/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w WydrzynieWydrzyn
1272/2018Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w MławieMława
1274/2018Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Mikołaja Kopernika w TczewieTczew
1275/2018Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliana Tuwima w Nowym SączuNowy Sącz
1276/2018Szkoła Podstawowa im. Karola Szymanowskiego w OsielcuOsielec
1277/2018Szkoła Podstawowa w BuszkowicachBuszkowice
1278/2018Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowskich Górach Tarnowskie Góry
1279/2018Szkoła Podstawowa nr 13 w GdyniGdynia
1280/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w MyślenicachMyślenice
1281/2018Szkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno
1282/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Dąbrowie Górniczej Szkoła Podstawowa nr 27Dąbrowa Górnicza
1283/2018Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w SułowieSułów
1284/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w CzerskuCzersk
1285/2018Szkoła Podstawowa nr 53 im. Stefana Żeromskiego w KatowicachKatowice
1286/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Żołnierzy Września 1939 r. w PieńskuPieńsk
1287/2018Szkoła Podstawowa nr 12 w Reptach Śląskich Repty Śląskie
1288/2018Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego w SzczytnieSzczytno
1289/2018Publiczna szkoła Podstawowa nr 5 w BrzeguBrzeg
1290/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta w Jaśle Jasło
1291/2018Szkoła Podstawowa nr 17 w KatowicachKatowice
1292/2018Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków w CzęstochowieCzęstochowa
1293/2018Szkoła Podstawowa in ks Jerzego Popiełuszki w ChodnowieChodnów
1294/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w KrzyżowicachKrzyżowice
1295/2018Szkoła Podstawowa nr 19 w CzęstochowieCzęstochowa
1296/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 im. Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej "Poznań" W POZNANIU Poznań
1297/2018Szkoła Podstawowa numer 2 im. Mikołaja Kopernika w Połczynie ZdrojuPołczyn Zdrój
1298/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dra Władysława Szafera w WapnicyWapnica
1299/2018Szkoła Podstawowa w OstrowieOstrów koło Radymna
1300/2018Szkoła Podstawowa nr 2Skawina
1301/2018Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w RadomyśliRadomyśl
1302/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. oddziału Partyzanckiego "Jędrusie" w SulisławicachSulisławice
1303/2018Szkoła Podstawowa w KrosnowicachKrosnowice
1304/2018Szkoła Podstawowa im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w ŚwieszynieŚwieszyno
1305/2018Szkoła Podstawowa w Starym DzierzgoniuStary Dzierzgoń
1306/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w RzgowieRzgów
1307/2018Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w TrąbczynieTrąbczyn
1308/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Kantego we WrocanceWrocanka
1309/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie Choszczno
1310/2018Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
1311/2018Szkoła Podstawowa im. prof. Zbigniewa Religi w BarczygłowieBarczygłów
1312/2018Zespół Szkół w BłażowejBłażowa
1313/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętego Andrzeja Boboli w Starem BystremStare Bystre
1314/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w ŚwiebodzinieŚWIEBODZIN
1315/2018Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w ZabratówceZabratówka
1316/2018Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w StrzelcachStrzelce
1317/2018Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi w ZabrzuZabrze
1318/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Anny i Henryka Pobożnego w Legnickim PoluLegnickie Pole
1319/2018Zespół Szkół w KępicachKępice
1320/2018Szkoła Podstawowa nr 23 im. Dzieci Świata w GdańskuGdańsk
1321/2018Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w PłonnemPłonne
1322/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Jana Bosko w Skawie ze Szkołą Podstawową Filialną w SkawieSkawa
1323/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w HusynnemHusynne
1324/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111 w ŁodziŁódź
1325/2018Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w NiwceNiwka
1326/2018Szkoła Podstawowa nr 89 w GdańskuGdańsk
1327/2018Szkoła Podstawowa w MycielewieMycielewo
1328/2018I Prywatna Szkoła Podstawowa w SierpcuSierpc
1329/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w BrzeźnicyBrzeźnica
1330/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie Kożuchów
1331/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w SłupcySłupca
1332/2018Szkoła Podstawowa w SułowieSułów
1333/2018Szkoła Podstawowa nr 5 w JędrzejowieJędrzejów
1334/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Kobielach WielkichKobiele Wielkie
1335/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w WieliszewieWieliszew
1336/2018Zespół Szkół Sportowych w NysieNysa
1337/2018Szkoła Podstawowa nr 7 w CzęstochowieCzęstochowa
1338/2018Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w WidomejWidoma
1339/2018Szkoła Podstawowa w UhowieUhowo
1343/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w Bidzinach Bidziny
1344/2018Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w TrześniTrześń
1345/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w OstródzieOstróda
1346/2018Zespół Szkół Sportowych w EłkuEłk
1348/2018Szkoła Podstawowa nr 86 w Krakowie Kraków
1349/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w SzczecinkuSzczecinek
1350/2018Szkoła Podstawowa nr 6 im. Armii Krajowej w AugustowieAugustów
1351/2018Szkoła Podstawowa w SownieSowno
1352/2018Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Woli WierzbowskiejWola Wierzbowska
1353/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w MninieMnin
1354/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w KłeckuKłecko
1356/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu Bolesławiec
1357/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Prałata Henryka Znamirowskiego w StryszawieStryszawa
1358/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w JastkowieJastków
1359/2018Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuEłk
1360/2018Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w KruszwicyKruszwica
1361/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w GdańskuGdańsk
1362/2018Szkoła Podstawowa w Tłokini WielkiejTłokinia Wielka
1363/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w DziałoszynieDziałoszyn
1364/2018Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO im. św. Urszuli Ledóchowskiej w PoznaniuPoznań
1365/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w MielżynieMielżyn
1366/2018Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. Bohaterów Monte Cassino w PoznaniuPoznań
1367/2018Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich w WarszawieWarszawa
1368/2018Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej GórzeLisia Góra
1369/2018Zespół Szkół Specjalnych w Łomży Łomża
1370/2018Szkoła Podstawowa nr 35 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 w PoznaniuPoznań
1371/2018Zespół Szkół w Cybince, Gimnazjum im. UNICEFCybinka
1372/2018Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w PawłowiePawłowo
1373/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W ŁOBZIEŁobez
1374/2018PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BEŁCZNEJBEŁCZNA
1375/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w KoninieKonin
1376/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. marszałka Józefa Piłsudskiego w GołdapiGołdap
1377/2018Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego w GościcinieGościcino
1378/2018Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w MakowieMaków
1379/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40 w Poznaniu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4Poznań
1380/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w BiałymstokuBiałystok
1381/2018Szkoła Podstawowa im. Józefa Kulli w MąkoszycachMąkoszyce
1382/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej PorębieSzklarska Poręba
1383/2018Szkoła Podstawowa im. gen. Dywizji Stefana “Grota” Roweckiego w Żytowiecku Żytowiecko
1384/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Cystersów Wągrowieckich Wągrowiec
1385/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w CiechanowieCiechanów
1386/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 im. bł. E. Bojanowskiego w WOLI RZĘDZIŃSKIEJWOLA RZĘDZIŃSKA
1387/2018Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krępie KościelnejKrępa Kościelna
1388/2018Szkoła Podstawowa SPSK im. kard. S. Wyszyńskiego w Wólce Czepowej Wólka Czepowa
1389/2018Szkoła Podstawowa nr 16 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Rybniku Rybnik
1390/2018Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w BarczewieBarczew
1391/2018Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Leonarda da Vinci w SochaczewieSochaczew
1392/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w RatyniuRatyń
1393/2018Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
1394/2018Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Porucznika Pilota Franciszka Surmy w GołkowicachGołkowice
1395/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w OlszynachOlszyny
1396/2018Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w WarzęgowieWarzęgowo
1397/2018Szkoła Podstawowa w ZawadzieZawada
1398/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Staszica w BędzinieBędzin
1399/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w PoznaniuPoznań
1400/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w TopólceTopólka
1401/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w DylakachDylaki
1402/2018Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w ChalinieChalin
1403/2018Zespół Edukacyjny w BrójcachBrójce
1404/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Radlińskiej Radlin
1406/2018Szkoła Podstawowa nr 11 w Zielonej GórzeZielona Góra
1407/2018Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Sosabowskiego w KaliszuKalisz
1409/2018Szkoła Podstawowa nr 7 w GdańskuGdańsk
1410/2018Szkoła Podstawowa im. UNICEF w ImbramowicachImbramowice
1411/2018Gimnazjum nr 6 w ElbląguElbląg
1412/2018Zespół Szkół Nr 1 Specjalnych w KielcachKielce
1413/2018Zespół Szkół Publicznych w LubiążuLubiąż
1414/2018Szkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo
1415/2018Zespół Szkół Specjalnych w WolsztynieWolsztyn
1416/2018 Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w KłodzkuKłodzko
1417/2018Zespół Szkół w ŁabiszynieŁabiszyn
1418/2018Zespół Szkół w KrzemienicyKrzemienica
1419/2018Zespół Szkół Gminy Izbicko Publiczna Szkoła Podstawowa w KrośnicyKrośnica
1420/2018Szkoła Podstawowa nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej w OlsztynieOlsztyn
1421/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Będkowskiego w GrabowejGrabowa
1422/2018Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w ZiminieZimin
1423/2018Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w RomanachRomany 20B
1424/2018Szkoła Podstawowa nr 1 RydułtowyRydułtowy
1425/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
1426/2018Zespół Szkół Katolickich św. Stanisława Kostki w Zielonej GórzeZielona Góra
1428/2018Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Maruszynie GórnejMaruszyna
1429/2018PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KRUKOWIEKRUKOWO
1430/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej - Potulickiej w KórnikuKórnik
1431/2018Szkoła Podstawowa im. Jury Gajdzicy w Cisownicy Cisownica
1432/2018Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w ZąbkachZąbki
1433/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasieniu Jasień
1434/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie GórnymGronowo Górne
1435/2018Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w BaninieBanino
1436/2018Gimnazjum w WaśniowieWaśniów
1437/2018Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Nowinach Nowiny
1438/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. Wojska Polskiego w KielcachKielce
1439/2018Szkoła Podstawowa w StawkuStawek
1440/2018Szkoła Podstawowa nr 5 w ZakopanemZakopane
1441/2018Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w SpytkowieSpytkowo
1442/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w BrzeźnikuBrzeźnik
1443/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sławacinku StarymSławacinek Stary
1444/2018Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wlkp.
1445/2018Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Witowie-KoloniiWitów-Kolonia
1446/2018Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w RzeplinieRzeplino
1447/2018Szkoła Podstawowa nr 169 w WarszawieWarszawa
1448/2018Zespół Kształcenia i Wychowania w DzierżążnieDzierżążno
1449/2018Szkoła Podstawowa w PawlikowicachPawlikowice
1450/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w BrzeguBrzeg
1451/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 2 w BiskupcuBiskupiec
1452/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie Szkoła Podstawowa im. Batalionów ChłopskichKrzęcin
1453/2018Szkoła Podstawowa w MirocinieMirocin
1454/2018Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w DębicyDębica
1455/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w SiemianicachSiemianice
1456/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w OsiekuOsiek
1457/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANA PAWŁA II W LIPNIELIPNO
1458/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w ŚwiebodzinieŚwiebodzin
1459/2018Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku w GrudziądzuGrudziądz
1460/2018Szkoła Podstawowa nr 221 im. B.B. Czarnowskiej w WarszawieWarszawa
1461/2018Szkoła Podstawowa nr 46 im. Józefa Chełmońskiego w ŁodziŁódź
1462/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ChwarstnicyChwarstnica
1463/2018Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Międzyrzeczu PodlaskimMiędzyrzec Podlaski
1464/2018SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 73 im. KRÓLA STEFANA BATOREGO W WARSZAWIEWarszawa
1465/2018Szkoła Podstawowa nr 4 w Gorzowie WielkopolskimGorzów Wielkopolski
1466/2018Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1 w PoznaniuPoznań
1467/2018Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w LubaniuLubań
1468/2018Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego w Kiełpinie Kiełpino
1469/2018Zespół Szkół Specjalnych nr 78 w IP-CZD WarszawaWarszawa
1470/2018Szkoła Podstawowa im. St. Czarnieckiego w RzeczuRecz
1471/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kutnie KUTNO
1472/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli LipienickiejWola Lipieniecka
1473/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
1474/2018Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza w WarszawieWarszawa
1475/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Stanisława Marusarza w MiłkowieMiłków
1476/2018Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach ŚląskichSiemianowice Śl.
1477/2018Szkoła Podstawowa nr 5 w WałczuWałcz
1478/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" w TrzebnicyTrzebnica
1479/2018Zespół Szkół w MalawieMalawa
1480/2018Szkoła Podstawowa w Bystrzycy GórnejBystrzyca Górna
1481/2018Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w SzczecinkuSzczecinek
1482/2018Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w PołajewiePołajewo
1483/2018Szkoła Podstawowa im. Józefa Jagielskiego w Międzyborowie Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Międzyborowie Międzyborów
1484/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w OlszanicyOlszanica
1485/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w LubaniuLubań
1486/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ZagrodnieZagrodno
1487/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej - Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w PolicachPOLICE
1488/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Kornela Makuszyńskiego w KaleiKalej
1489/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w PszowiePszów
1490/2018Szkoła Podstawowa w RogowieRogów
1491/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach WrocławskichKąty Wrocławskie
1492/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w WiśleWisła
1493/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 LEONARDO w GdańskuGdańsk
1494/2018Szkoła Podstawowa w KiełczewieKiełczewo
1495/2018Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w SadurkachSadurki
1496/2018Zespół Szkół w KrzywdzieKrzywda
1498/2018Zespół Szkół w Woli OkrzejskiejWola Okrzejska
1499/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SzamocinieSzamocin
1500/2018Szkoła Podstawowa nr 10 w LesznieLeszno
1501/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraśniku DolnymKraśnik Dolny
1502/2018Szkoła Podstawowa w LubieszewieLubieszewo
1503/2018Szkoła Podstawowa nr 301 w WarszawieWarszawa
1504/2018PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KOWALIKOWALA
1505/2018Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wiechlicach Wiechlice
1506/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wilczynie Wilczyn
1507/2018Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w CisewieCisew
1508/2018Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168 w ŁodziŁódź
1509/2018Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego BBTS w Bielsku-BiałejBielsko - Biała
1510/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera w TarnobrzeguTarnobrzeg
1511/2018Niepubliczny Zespół Szkół w GoryszachGorysze
1512/2018Szkoła Podstawowa Nr 10 w SzczecinieSzczecin
1513/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w KętachKęty
1514/2018Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w TylicachTylice
1515/2018Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Niechłoninie Niechłonin
1516/2018Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka w WarszawieWarszawa
1517/2018Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Piławie GórnejPiława Górna
1518/2018Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w LichwinieLichwin
1519/2018Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Janickiego w Cieninie ZabornymCienin Zaborny
1520/2018Szkoła Podstawowa w Wodyniach i Publiczne Gimnazjum w WodyniachWodynie
1521/2018Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w RogachRogi
1522/2018Zespół Szkolno- Przedszkolny w Tuszowie NarodowymTuszów Narodowy
1523/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w SkórceSkórka
1524/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w WągłczewieWągłczew
1525/2018Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w MurzasichluMurzasichle
1526/2018Szkoła Podstawowa nr 37 w SzczecinieSzczecin
1528/2018Szkoła Podstawowa w Grzywnie Grzywna
1529/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w SiedlcachSiedlce
1530/2018Szkoła Podstawowa nr 17 w TychachTychy
1531/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Mejstera w SłomczynieSłomczyn
1532/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MalniMalnia
1533/2018Szkoła Podstawowa im. Józefa Wiktora Janika w KoszutachKoszuty
1534/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w JeżowemJeżowe
1535/2018Szkoła Podstawowa w FałkowieFałkowo
1536/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w SławkowieSławkowo
1537/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
1538/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach Kielce
1539/2018Szkoła Podstawowa w RzeczpoluReczpol
1541/2018Szkoła Podstawowa w PrzemęciePrzemęt
1542/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w ZgierzuZgierz
1543/2018Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Więckach Więcki
1544/2018Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w WałbrzychuWałbrzych
1545/2018Szkoła Podstawowa w SzczepidleSzczepidło
1546/2018Szkoła Podstawowa im. Edmunda Wojnowskiego w WąbrzeźnieWąbrzeźno
1547/2018Szkoła Podstawowa w RokietnicyROKIETNICA
1548/2018Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w ZabrzuZabrze
1549/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Rejtana w Bączalu DolnymBączal Dolny
1550/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł.ks.L.Gietyngiera w ŁagiewnikachŁagiewniki
1551/2018Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jacka w Katowicach Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Katowice
1552/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w OkuniewieOkuniew
1553/2018Szkoła Podstawowa nr 82 im. Księcia Przemysła I w PoznaniuPoznań
1554/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w DzierżoniowieDzierżoniów
1555/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Szarych Szeregów w NamysłowieNamysłów
1556/2018Szkoła Podstawowa w SiemiątkowieSiemiątkowo
1557/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuBiałystok
1558/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach Kielce
1560/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w SoliSól
1561/2018Szkoła Podstawowa Nr 205 w WarszawieWarszawa
1562/2018Zespół Szkół w ReskuResko
1563/2018Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. płk St. Dąbka w TczewieTczew
1564/2018Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela w KrakowieKraków
1565/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Lipnicy WielkiejLipnica Wielka
1566/2018Szkoła Podstawowa w DobrynceDobrynka
1567/2018Szkoła Podstawowa w MokrzeszowieMokrzeszów
1568/2018Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w KsiążenicachKsiążenice
1569/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku PolskimGlinik Polski
1570/2018Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego w WarszawieWarszawa
1571/2018Zespół Szkół w WołczynieWołczyn
1572/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w Łychowie GościeradowskimŁychów Gościeradowski
1573/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie Olbięcin
1574/2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliana Fałata z oddziałami SportowymiBystra
1575/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dłużynie DolnejDłużyna Dolna
1576/2018Szkoła Podstawowa Nr 88 im. D.G.FahrenheitaGdańsk
1577/2018SZKOŁA PODSTAWOWA W GŁUSKU Z SIEDZIBĄ W NOWYCH GROCHALACHNOWE GROCHALE
1578/2018Szkoła Podstawowa w CzeszowieCzeszów
1579/2018Szkoła Podstawowa w SkawinkachSkawinki
1580/2018Szkoła Podstawowa w RoszkachRoszki
1581/2018Szkoła Podstawowa nr 9 w RzeszowieRzeszów
1582/2018Szkoła Podstawowa w MiłkowicachMiłkowice
1583/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im Św. Stanisława Kostki w Chodkowie Wielkim Chodkowo Wielkie 29
1584/2018Szkoła Podstawowa nr 14 w BydgoszczyBydgoszcz
1585/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w RybnikuRybnik
1587/2018Zespół Szkół w Zakrzewie Publiczna Szkoła PodstawowaZakrzewo
1588/2018Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Rozborzu DługimRozbórz Długi
1589/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w WojkowicachWojkowice
1590/2018Szkoła Podstawowa im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w IłówcuIłówiec
1591/2018Szkoła Podstawowa nr 48 w ŁodziŁódź
1592/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w WiąguWiąg
1593/2018Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Warpunach z siedzibą w ZyndakachSorkwity
1594/2018Szkoła Podstawowa w Otorowie Otorowo
1595/2018Zespół Szkół Gminy Izbicko Publiczna Szkoła Podstawowa w IzbickuIzbicko
1596/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalesiu ŚląskimZalesie Śląskie
1597/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. kapitana żeglugi wielkiej Konstantego Maciejewicza w KołobrzeguKołobrzeg
1598/2018Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w KnurowieKnurów
1599/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Konstancinie-JeziornieKonstancin-Jeziorna
1600/2018Szkoła Podstawowa nr 352 im. J. H. Wagnera w WarszawieWarszawa
1601/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w PieszycachPieszyce
1602/2018Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary
1603/2018Szkoła Podstawowa nr 273 w WarszawieWarszawa
1604/2018Publiczna Szkoła Podstawowa KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz w PoznaniuPoznań
1605/2018Publiczne Gimnazjum KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz w PoznaniuPoznań
1606/2018Szkoła Podstawowa w Dębowej ŁąceDębowa Łąka
1607/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w SiewierzuSiewierz
1608/2018Zespół Szkół w GrzmiącejGrzmiąca
1609/2018Szkoła Podstawowa w Kliniskach WielkichKliniska Wielkie
1610/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen Marcina Katskiego w KątachKąty
1611/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Strzegocicach Strzegocice
1612/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Poznaniu Poznań
1613/2018Szkoła Podstawowa nr 15 im. Gwarków Tarnogórskich w Tarnowskich GórachTarnowskie Góry
1614/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kawęczynie Kawęczyn
1615/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piano w CzłuchowieCzłuchów
1616/2018Szkoła Podstawowa Nr 71 im. Henryka Sienkiewicza w ŁodziŁódź
1617/2018Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Luboszu Lubosz
1618/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KorytowieKorytowo
1619/2018Szkoła Podstawowa im. Jednostki Ziemi Kieleckiej w MierzawieMierzawa
1620/2018Zespół Szkół Publicznych w KarnicachKarnice
1621/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie
1622/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w GliwicachGliwice
1623/2018Szkoła Podstawowa nr 4 w KielcachKielce
1624/2018Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Łaziskach GórnychŁaziska Górne
1625/2018Szkoła Podstawowa w Pilczy ŻelichowskiejPilcza Żelichowska
1626/2018Szkoła Podstawowa w CzelatycachCzelatyce
1627/2018Szkoła Podstawowa CET w KowalachKowale
1628/2018Szkoła Podstawowa w Kowalewie OpactwieKowalewo Opactwo
1629/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LutogniewieLutogniew
1630/2018Zespół Szkół w DziałyniuDziałyń
1631/2018Szkoła Podstawowa w ChrzanieChrzan
1632/2018Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego w WarszawieWarszawa
1633/2018Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŁukomiuŁukom
1634/2018Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Bł. Jana Pawła II w KuniowieKuniów
1635/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w PolakowicachPolakowice
1636/2018Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w GorzkowicachGorzkowice
1637/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BrniuBreń
1638/2018Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Grabowie nad ProsnąGrabów nad Prosną
1639/2018Szkoła Podstawowa w Pustkowie WilczkowskimPustków Wilczkowski
1640/2018Szkoła Podstawowa nr 3 LipnoLipno
1641/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 CHOJNICECHOJNICE
1642/2018Zespół Szkół w LubostroniuLubostroń
1643/2018Zespół Szkół w MętkowieMętków
1644/2018Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie im. Polskich OlimijczykówKonin
1645/2018Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w BiałymstokuBiałystok
1646/2018Szkoła Podstawowa w Starych ProboszczewicachStare Proboszczewice
1647/2018Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach WyżnychŁapsze Wyżne
1648/2018Szkoła Podstawowa im. Kajetana Trybusa w WojaszówceWojaszówka
1649/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w TrzebieluTrzebiel
1650/2018Szkoła Podstawowa nr 9 im. G. Morcinka w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
1651/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w BarczewieBarczewo
1652/2018British International School of University of LodzLodz
1653/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w RzeszowieRzeszów
1654/2018Szkoła Podstawowa nr 34 we Wrocławiu Wrocław
1655/2018Szkoła Podstawowa nr 31 im. gen. Józefa Hallera w ToruniuToruń
1656/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieKętrzyn
1657/2018Szkoła Podstawowa im.St. Konarskiego w MilejowieMilejów
1658/2018Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jana Pawła II w Rudzie ŚląskiejRuda Śląska
1659/2018Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w CzęstochowieCzęstochowa
1660/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w PiastowiePiastów
1661/2018Szkoła Podstawowa SitowiecSitowiec
1662/2018Zespół Szkół Katolickich w BydgoszczyBydgoszcz
1663/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w KcyniKcynia
1664/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w TurowieTurowo
1665/2018Szkoła Podstawowa w MycielinieMycielin
1666/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII KONOPNICKIEJ W AUGUSTOWIEAUGUSTÓW
1667/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W OZORKOWIEOzorków
1668/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w SłomnikachSłomniki
1669/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w StrzyżowieStrzyżów
1670/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w ZakopanemZakopane
1671/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami przedszkolnymi im. Kornela Makuszyńskiego w StrzegomiuStrzegom
1672/2018Szkoła Podstawowa nr 15 im. Gen. Józefa Bema w TarnowieTarnów
1673/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w RadzionkowieRadzionków
1674/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LnianieLniano
1675/2018Szkoła Podstawowa nr 80 we WrocławiuWrocław
1676/2018Szkoła Podstawowa im. Wincentego Przybyszewskiego w BebelnieBebelno Wieś
1677/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bulkowie Bulkowo
1678/2018Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w MieleszynieMieleszyn
1679/2018Zespół Szkół nr 8 w BydgoszczyBydgoszcz
1680/2018Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Majdanie WielkimMajdan Wielki
1681/2018Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-DziedzicachCzechowice-Dziedzice
1682/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Jarczaka w GaszynieGaszyn
1683/2018Zespół Edukacyjny nr 7 w Zielonej GórzeZielona Góra
1684/2018Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w BodzanowieBodzanów
1685/2018Szkoła Podstawowa w Machocicach KapitulnychMachocie Kapitulne
1686/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w BaczynieBaczyn
1687/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzoskwini Brzoskwinia
1688/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w SkaleSkała
1689/2018Szkoła Podstawowa nr 11 w PorębiePoręba
1690/2018Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Powstańców Śląskich w Łaziskach GórnychŁaziska Górne
1691/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w LipnieLipno
1692/2018SZKOŁA PODSTAWOWA im. Kapitan AK Jadwigi Beaupré SYGNECZÓW Sygneczów
1693/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BaszkowieBaszków
1694/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi Łódź
1695/2018Szkoła Podstawowa w GaciGać
1696/2018Zespół Szkół Specjalnych przy szpitalu uzdrowiskowym Słoneczko w KolobrzeguKołobrzeg
1697/2018Szkoła Podstawowa w IwierzycachIwierzyce
1698/2018Szkoła Podstawowa nr 142 w KrakowieKraków
1699/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w ZałukachZałuki
1701/2018Szkoła Podstawowa im. 2 WDP gen. J. H. Dąbrowskiego w WierzchowieWierzchowo
1702/2018Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach Konopiska
1703/2018SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 „NASZA SZKOŁA” ZABRZAŃSKIEGO TOWARZYSTWA SZKOLNEGOZabrze
1704/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach Piaski
1705/2018Zespół Szkół Samorządowych w KlwowieKlwów
1706/2018Szkoła Podstawowa w KotomierzuDobrcz
1707/2018Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w BaranowieBaranowo
1708/2018Szkoła Podstawowa i. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło
1709/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w Chorzowie im. Janusza KorczakaChorzów
1710/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w DębicachDębice
1711/2018Zespół Szkół Budowlanych im. Wojska Polskiego w LegnicyLegnica
1713/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w ToruniuToruń
1714/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w GrudziądzuGrudziądz
1715/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w BrożcuBrożec
1716/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrówceDąbrówka
1717/2018Zespół Szkolny w CegłowieCegłów
1719/2018Szkoła Podstawowa nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w OlsztynieOlsztyn
1720/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w SzprotawieSzprotawa
1721/2018Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w BytomiuBytom
1722/2018Szkoła Podstawowa nr 21 w SosnowcuSosnowiec
1723/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karpaczu Szkoła 707Karpacz
1724/2018Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wyzwolenia Ziemi Wałeckiej w Skrzatuszu Skrzatusz
1727/2018Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji w BiałośliwiuBiałośliwie
1728/2018Szkoła Podstawowa w CzarnejCzarna
1729/2018Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w BielicachBielice
1730/2018Kolegium Szkół Prywatnych w KielcachKielce
1731/2018Szkoła Podstawowa nr 5 w UstroniuUstroń
1732/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w ŁąkocinachŁąkociny
1734/2018Szkoła Podstawowa nr 6 w Jeleniej GórzeJelenia Góra
1736/2018Zespół Szkolno- Przedszkolny w Mikluszowicach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II z odziałem gimnazjalnymMikluszowice
1737/2018Szkoła Podstawowa w GalwieciachGalwiecie
1738/2018Szkoła Podstawowa w StrzelewieStrzelewo
1742/2018Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w KaliszuKalisz
1743/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SmolnikuSmolnik
1744/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 w GliwicachGliwice
1745/2018Szkoła Podstawowa w SzestnieSzestno
1746/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ZakrzewieZakrzew
1748/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GnieszowicachGnieszowice
1749/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguElbląg
1750/2018Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka w Warszawie Warszawa
1751/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w OlsztynieOlsztyn
1752/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w WadowicachWADOWICE
1753/2018Szkoła Podstawowa w FeliksowieFeliksów
1754/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w KolbuszowejKolbuszowa
1755/2018Zespół Szkół w CzarżuCzarże
1756/2018Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w RumiRUMIA
1757/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WiktorówkuWiktorówko
1758/2018Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w KrakowieKraków
1759/2018Szkoła Podstawowa w DługołęceDługołęka
1760/2018Szkoła Podstawowa im. Ludwika Szymoniaka w SobótceSobótka
1761/2018Szkoła Podstawowa nr 199 w ŁodziŁódź
1762/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Szalejowie GórnymSzalejów Górny
1763/2018SOSW PiasecznoPiaseczno
1764/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w CiemnemCiemne
1765/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w ŁosiowieŁosiów
1766/2018Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w LegnicyLegnica
1767/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w RzgowieRzgów
1768/2018Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice
1769/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie Rzeszów
1770/2018Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Tressenberg w PozezdrzuPozezdrze
1771/2018Szkoła Podstawowa w MchachMchy
1772/2018Szkoła Podstawowa nr 44 im. OBROŃCÓW WYBRZEŻA w Gdyni Gdynia
1773/2018Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w ŁączanachŁączany
1775/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w ZamarskachZamarski
1776/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rynie Szkoła PodstawowaRyn
1777/2018Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w KołobrzeguKołobrzeg
1778/2018Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina w KrakowieKraków
1779/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w Porębie RadlnejPoręba Radlna
1781/2018Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła w OlsztynieOlsztyn
1782/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w PrzytułachPrzytuły
1783/2018Zespół Szkół w KoziegłowachKOZIEGŁOWY
1784/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GowidlinieGowidlino
1785/2018Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w GdyniGdynia
1786/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w BralinieBralin
1787/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w PalmierowiePalmierowo
1788/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotnictwa Polskiego w WitkowieWitkowo
1789/2018Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi w Dąbrowie GórniczejDąbrowa Górnicza
1790/2018Szkoła Podstawowa w RzepedziRzepedź
1791/2018Szkoła Podstawowa w Łebuni Łebunia
1792/2018Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Sadek -Kostrza w SadkuSadek
1793/2018Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w JózefinieJózefina
1794/2018Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w PieckachPiecki
1795/2018Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w SolecznikachSoleczniki
1796/2018Szkoła Podstawowa nr 89 im. Kornela Makuszyńskiego w KrakowieKraków
1797/2018Szkoła Podstawowa w ŁosinnieŁosinno
1800/2018Szkoła Podstawowa nr 38Bydgoszcz
1802/2018Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Warszawa
1803/2018Szkoła Podstawowa w ŻukowieŻukowo
1804/2018Средняя школа при Посольстве России в Польшег. Варшава
1806/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. por. Z.Kruszelnickiego ps. "Wilk" w GrudziądzuGrudziądz
1807/2018Publiczna Szkoła Podstawowa STO im. rtm. Witolda PileckiegoWarszawa
1808/2018Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego w CieszynieCieszyn
1809/2018Szkoła Podstawowa nr 363Warszawa
1810/2018POWIATOWY ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO -WYCHOWAWCZYCH W MIELCUMIELEC
1811/2018Społeczna Szkoła Podstawowa w ŚwidnicyŚwidnica
1813/2018ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W KOŚCIELNIKUKOŚCIELNIK
1814/2018Zespół Szkolno-PrzedszkolnyJeżów
1815/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w DobrzelowieBełchatów
1816/2018Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku UłanówGoniembice
1817/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w Harcie im. Ks. B. Markiewicza w HarcieHarta
1818/2018Szkoła Podstawowa nr 9 im. Bernarda ŚwierczynyMysłowice
1819/2018Szkoła Podstawowa Nr 5Nysa
1820/2018SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO w Sampławie Sampława
1821/2018Szkoła Podstawowa w KrzemieniewieKrzemieniewo
1822/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w KaniemKanie
1823/2018Zespół Placówek SpecjalnychOlsztyn
1824/2018Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoOlszewo-Borki
1825/2018Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. G. Piramowicza w GdańskuGdańsk
1826/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w KrakowieKraków
1827/2018Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w KrakowieKraków
1828/2018Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Marii FirlejczykSichów Duży
1829/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w StanisławowieStanisławów
1830/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im Bolesława PrusaZielonka
1831/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BraciejówceBraciejówka
1832/2018Szkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaTrzcianne
1833/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w GniewkowieGniewków
1834/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sierakowie ŚląskimSieraków Śląski
1835/2018Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 im. A. FiedleraPoznań
1836/2018Szkoła Podstawowa nr 17 Jastrzębie - Zdrój
1837/2018Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami szpitalnymi im. Księdza Majora Mateusza Zabłockiego w GnieźnieGniezno
1838/2018Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2Wrocław
1839/2018Szkoła Podstawowa nr 16 we WrocławiuWrocław
1840/2018Zespół Szkół PublicznychWińsko
1841/2018Zespół Szkół im. Jana Pawła II w OsiekuOsiek
1842/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza KościuszkiWieliszew
1843/2018Szkoła Podstawowa nr 11 w SłupskuSŁUPSK
1844/2018Gimnazjum im prof. Wł. Nehringa w KłeckuKłecko
1845/2018Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Borku WielkopolskimBorek Wielkopolski
1846/2018Zespół Szkół ZawodowychLidzbark Warmiński
1847/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Sportowymi im. Stanisława Staszica w WałbrzychuWałbrzych
1848/2018Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w SiedlcachSiedlce
1849/2018Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego PowstańcaWarszawa
1850/2018Zespół Szkół w StaninieStanin
1851/2018Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w KrzyżanowieKrzyżanowo
1852/2018Szkoła Podstawowa nr 3Mielec
1854/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w ZabrzuZabrze
1855/2018Zespół Szkół w Starym BojanowieStare Bojanowo
1856/2018Centrum Mistrzostwa SportowegoSzczecin
1857/2018Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy GórnejBrodnica Górna
1858/2018Szkoła Podstawowa w WabienicachWabienice
1859/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krośnie OdrzańskimKrosno Odrzańskie
1860/2018Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi w ŁodziŁódź
1864/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KrąplewicachKrąplewice
1865/2018Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjra Henryka SucharskiegoPoznań
1866/2018Szkoła Podstawowa im. Orła BiałegoTarnoszyn
1867/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zelowie Zelów
1868/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w PisarowcachPisarowce
1869/2018Szkoła Podstawowa nr 4 w LegnicyLegnica
1870/2018Szkoła Podstawowa nr 7Czerwionka-Leszczyny
1871/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej NyskiejBiała Nyska
1872/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w DługowoliDługowola
1873/2018Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ponętowie Górnym DrugimPonętów Górny Drugi
1874/2018Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Nietulisku DużymNietulisko Duże
1875/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym NarcieStary Nart
1876/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w GostomiGostomia
1877/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalkachKowalki
1878/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w OrluOrle
1879/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Regina II AK w Bistuszowej Bistuszowa
1880/2018Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie MałymDźwierszno Małe
1881/2018Szkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoOstrowąż
1882/2018Szkoła Podstawowa nr 4Wschowa
1883/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w ZalipiuZalipie
1884/2018Szkoła Podstawowa nr 8 w Zielone GórzeZielona Góra
1885/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w ŁubnianachŁubniany
1886/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LubojnieLubojna
1887/2018Szkoła Podstawowa w UgoszczuUgoszcz
1888/2018Branżowa Szkoła I stopnia w GniewkowieGniewkowo
1889/2018Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami integracyjnymi im. Ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w BydgoszczyBydgoszcz
1890/2018Szkoła Podstawowa w KamieńcuKamieniec
1891/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego w ZłotoryiZłotoryja
1892/2018Szkoła Podstawowa w ChełmcachChełmce
1893/2018Szkoła Podstawowa w RadzynkuRadzynek
1894/2018Szkoła Podstawowa nr 2Oława
1895/2018Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w JeleniuJeleń
1896/2018Szkoła Podstawowa w WierzbięcinieWierzbięcin
1897/2018Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w GostyniuGostyń
1898/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego w KrobanowieKrobanów
1899/2018Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w IławieIława
1900/2018Szkoła Podstawowa w Bardzie Bardo
1901/2018Szkoła Podstawowa im. H. SienkiewiczaSzyszki
1902/2018Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku im. prof. Jerzego SampaGdańsk
1903/2018Szkoła Podstawowa im. S. Kard. Wyszyńskiego w PierzchnicyPierzchnica
1904/2018Szkoła Podstawowa im. Księdza Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SiedlinieSiedlin
1905/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w ZielonceZielonka
1906/2018Zespół Szkół nr 18Warszawa
1907/2018Szkoła Podstawowa im. Ojca Św Jana Pawła IIMietków
1908/2018Zespół Szkolno- Przedszkolny w Zarzycach WielkichZarzyce Wielkie
1909/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w PiastowiePiastów
1910/2018SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS.KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W POŁOMIPołomia
1911/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w SzamotułachSzamotuły
1912/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w KluczborkuKluczbork
1913/2018Szkoła Podstawowa w RdziostowieRdziostów
1914/2018Zespół Szkół w ZbójnieZbójno
1915/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Emanuela Kani w UszycachUszyce
1916/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni - LetniskoJedlnia - Letnisko
1917/2018Zespół Placówek Oświatowych w Moskorzewie Publiczna Szkoła Podstawowa w MoskorzewieMoskorzew
1918/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w DobieszczyźnieDobieszczyzna
1919/2018Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK im. Jana Pawła II w ChojnachChojny
1920/2018Szkoła Podstawowa w Bytomiu Odrz.Bytom Odrzański
1921/2018Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w BiskupowieBiskupów
1922/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Emilii Plater w KluczborkuKluczbork
1923/2018Szkoła Podstawowa Mistrzostwa SportowegoKatowice
1924/2018Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w GiżyckuGiżycko
1925/2018Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w RzerzęczycachRzerzęczyce