Local Organizers of the 8th WMTDay

License noCountryOrganizerCity
1/2018Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna
2/2018Szkoła Podstawowa w GeniuszachGeniusze
3/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła IIStargard
4/2018Szkoła Podstawowa w Gągolinie PołudniowymGągolin Poludniowy
5/2018Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w PoznaniuPoznań
6/2018ГБПОУ"ВПТ"Волгоградская область, г.Волжский
7/2018Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w IłowieIłów
8/2018Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w WarszawieWarszawa
9/2018Szkoła Podstawowa w WirkowicachWirkowice Drugie
10/2018Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w StrzelcachStrzelce
11/2018Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa ParnellaŁódź
12/2018Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski
13/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w ZachorzowieZachorzów
14/2018Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w GnieźnieGniezno
15/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w BudzowieBudzów
16/2018Szkoła Podstawowa nr 66 im. Marii Skłodowskiej-Curie w PoznaniuPoznań
17/2018Zespół Szkół nr 6 we WrocławiuWrocław
18/2018SUKCES Centrum EdukacjiOława
19/2018Szkoła Podstawowa w PrzydonicyPrzydonica
20/2018Zespół Szkół im. Melchiora Wańkowicza w JerceJerka
21/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zabłociu Szkoła Podstawowa w ZabłociuZabłocie
22/2018Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w JeżewieJeżewo
23/2018Dar Alfikr SchoolsJeddah
24/2018Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w LublinieLublin
25/2018Singh ClassesTinsukia
26/2018КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМРГуляйполе
27/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŚremieŚrem
28/2018Şcoala Gimnazială "Emil Gârleanu" Bărăganu, Constanţa
29/2018Centrum Hewelianum Gdańsk
30/2018Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich w WarszawieWarszawa
31/2018Szkoła Podstawowa im. M. Kownackiej w SkułachSkuły
32/2018Szkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława Komorowskiego w GdańskuGdańsk
33/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lewinie BrzeskimLewin Brzeski
34/2018Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki w PoznaniuPoznań
35/2018Zespół Placówek Oświatowych w SłopnicachSłopnice
36/2018Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
37/2018Szkoła Podstawowa Helenów Drugi- ŚwięciecŚwięciec 50
38/2018Zespół Oświatowy w Stoku LackimStok Lacki
39/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w ZiębicachZiębice
40/2018Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych w BytomiuBytom
41/2018Grand Blanc AcademyGrand Blanc
42/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Augustyńczyka w KorzybiuKorzybie
43/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w DytmarowieDytmarów
44/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w MiechowieMiechów
45/2018SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA im. JANA PAWŁA II W BRZEŚCIEBRZEŚCIE
46/2018Prywatna Szkoła Podstawowa KOLUMBUSBłonie
47/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w SłupskuSłupsk
48/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie z oddziałami gimnazjalnymiKościan
49/2018Zespół Szkół Nr 1 w JugowieJugów
50/2018Szkoła Podstawowa w KrzówceKrzówka
51/2018Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w SzydłowieSzydłów
52/2018Tarlac Montessori SchoolTarlac
53/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w ChełmieChełm
54/2018МБОУ "Гимназия "Планета Детства"Рубцовск
55/2018Szkoła Podstawowa w DunowieDunowo
56/2018Zespół Szkół Integracyjnych nr 5 Konstancin-JeziornaKonstancin-Jeziorna
57/2018Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki w RogalinkuRogalinek
58/2018Szkoła Podstawowa we WziąchowieWziąchowo
59/2018Publiczna Szkoła Podstawowa SIGiE w WarmiakuWarmiak
60/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w KrzemieniuKrzemień Pierwszy
61/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MikołajowicachMikołajowice
62/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w PstrągowejPstrągowa
63/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GilowieGilów
64/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w MalborkuMalbork
65/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w KierlikówceKierlikówka
66/2018Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" i Przedszkole w SmerdynieSmerdyna
67/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w OtmicachOtmice
68/2018Szkoła Podstawowa w MirocicachMirocice
69/2018Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w BieniądzicachBieniądzice
70/2018Szkoła Podstawowa w DrołtowicachDrołtowice
71/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w MiodnicyMiodnica
72/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława StaszicaBrzeszcze
73/2018Szkoła Podstawowa Sióstr NiepokalanekJarosław
74/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w KątachKąty
75/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny KoleczkowoKoleczkowo
76/2018Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ceradzu KościelnymCeradz Kościelny
77/2018Zespół Placówek Oświatowych w BorkachBorki
78/2018Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy nr 13Wrocław
79/2018Szkoła Podstawowa w BanioszeBaniocha
80/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w NagawczynieNagawczyna
81/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w BłażkowejBłażkowa
82/2018Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej GórzeJelenia Góra
83/2018Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w MarkuszowejMarkuszowa
84/2018Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik
85/2018Szkoła Podstawowa im.Błogosławionego Jana Pawła II w ŁabętnikuŁabętnik
86/2018МАОУ "Средняя общеобразовательная школа № 7"г. Южноуральск
87/2018Szkoła Podstawowa 38 Specjalna w Zabrzu Zabrze
88/2018Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w WarszawieWarszawa
89/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w ImielinieImielin
90/2018Szkoła Podstawowa w Dąbrówce StanachDąbrówka Stany
91/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Jędrzejowie NowymJędrzejów Nowy
92/2018Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w DrzycimiuDrzycim
93/2018Szkoła Podstawowa w DobrzykachDobrzyki
94/2018Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara w BytomiuBytom
95/2018Szkoła Podstawowa w GłuchowieCzempiń
96/2018Szkoła Podstawowa nr 225 w WarszawieWarszawa
97/2018Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie Skórzewo
98/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w KartuzachKartuzy
99/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących w TarłowieTarłów
100/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w ZalasewieSwarzędz
101/2018Szkoła Podstawowa w Sadkowie Sadków
102/2018Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w GrabnieGrabno
103/2018Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka ChopinaWarszawa
104/2018Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w WarszawieWarszawa
105/2018Świetlica - Szkoła Podstawowa nr 285 w Warszawie Warszawa
106/2018Zespół Szkół w Woli RaniżowskiejWola Raniżowska
107/2018Szkoła Podstawowa w SpalonejSpalona
108/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w JaryszowieJaryszów
109/2018Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w WojniczuWojnicz
110/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim
111/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyChotków
112/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w ZalesiuZalesie
113/2018Zespół Szkół nr 5 w JarocinieJarocin
114/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w KościerzynieKościerzyna
115/2018Szkoła Podstawowa imienia Generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie Lusowo
116/2018Szkoła Podstawowa im. ppłk. Maksymiliana Ciężkiego w BaborowieSzamotuły
117/2018Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach LetniskuŻarki Letnisko
118/2018Szkoła Podstawowa nr 149 w KrakowieKraków
119/2018Szkoła Podstawowa nr 78 w KrakowieKraków
120/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w WieliczkachWieliczki
121/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów
122/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków
123/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w ZgorzelcuZgorzelec
124/2018МБОУ "Школа № 84"г. Ростов-на-Дону
125/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleszczewie KościerskimKleszczewo Kościerskie
126/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w PanigrodzuPanigródz
127/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w Gozdnicy Gozdnica
128/2018Zespół Szkół w Mieście ObrzyckoObrzycko
129/2018Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
130/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słotwinie Szkoła Podstawowa im. Orła BiałegoSłotwina
131/2018Szkoła Podstawowa nr 12 w ElbląguElbląg
132/2018Szkoła Podstawowa nr 20 w JaworznieJaworzno
133/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w TrzcianceTrzcianka
134/2018Szkoła Podstawowa w MyśligoszczyMyśligoszcz
135/2018Szkoła Podstawowa w DołdzeDołha
136/2018Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 Wodzisław Śląski
137/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w GrzechyniGrzechynia
138/2018МБОУ г.Иркутска СОШ с углублённым изучением отдельных предметов № 2г. Иркутск
139/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława BroniewskiegoPasłęk
140/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie Droszew
141/2018Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. І.В. Житниченка м. Бердичева Житомирської областіМісто Бердичів
142/2018Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu Toruń
143/2018Szkoła Podstawowa nr 4 w CieszynieCieszyn
144/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w LublinieLublin
145/2018Szkoła Podstawowa w MaszewkuMaszewko
146/2018Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Edukacja"Toruń
147/2018Gimnazjum we WładysławowieWŁADYSŁAWOWO
148/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie Grzymiszew
149/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrowieDąbrowa
150/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej GórzeZielona Góra
151/2018Szkoła Podstawowa w WitoniWitonia
152/2018Zespół Oświatowy w BorowiuBorowie
153/2018Szkoła Podstawowa w SowachSowy
154/2018Szkoła Podstawowa w KiełpinachLidzbark
155/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Świdwińskiej w LekowieLekowo
156/2018Szkoła Podstawowa Nr 66 im. ks. Juliana ChrościckiegoWarszawa
157/2018Zespół Szkół nr 2 w Kamieńcu ZąbkowickimKamieniec Ząbkowicki
158/2018Szkoła Międzynarodowa w JózefosławiuJózefosław
159/2018Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w GródkuGródek
160/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie WielkopolskiejŚroda Wielkopolska
161/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w ŚwierklanachŚwierklany
162/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w KłajuKłaj
163/2018Szkoła Podstawowa nr 110 w KrakowieKraków
164/2018Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w PoznaniuPoznań
165/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH CHORZÓW
166/2018Szkoła Podstawowa w WolicyWolica
167/2018Zespół Szkolno Przedszkolny w WiększycachWiększyce
168/2018Szkoła Podstawowa w Wierzchowie DworcuWierzchowo Dworzec
169/2018ЧОУ СОШ "Царицынская №1"г. Волгоград
170/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w PietrzykowicachPietrzykowice
171/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa w BachorzewieBachorzew
172/2018Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy JaworskiejToruń
173/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w PrzytocznejPrzytoczna
174/2018Szkoła Podstawowa w SmolicachSmolice
175/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dąbroszynie Dąbroszyn
176/2018 Szkoła Podstawowa w OdrzykoniuOdrzykoń
177/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w SzymanachSzymany
178/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w DobieszynieDobieszyn
179/2018Zespół Szkół w ParchowieParchowo
180/2018Zespół Szkolno- Przedszkolny w PrzybradzuPrzybradz
181/2018Szkoła Podstawowa nr 88 w WarszawieWarszawa
182/2018Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w ChojnieChojno
183/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Lubini MałejLubinia Mała
184/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w TychachTychy
185/2018Rosedale Elementary Oak Hill
186/2018МБОУ "Школа № 101"г. Ростов-на-Дону
187/2018Szkoła Podstawowa w SądowieSądów
188/2018Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej Kielce
189/2018Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta w WitoszycachWitoszyce
190/2018Szkoła Podstawowa nr 11 w JaworznieJaworzno
191/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w BrzeźnieBrzeźno
192/2018Zespół Szkół nr 5 w PoznaniuPoznań
193/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce-ZdrójRabka-Zdrój
194/2018Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza w ŁodziŁódź
195/2018Szkoła Podstawowa w WierzbnieWierzbno
196/2018Stowarzyszenie "Razem dla Wilkowic"Wilkowice
197/2018Escuela María E Bas de Vázquez Bayamón
198/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej GórzeKamienna Góra
199/2018Szkoła Podstawowa nr 13 w KielcachKielce
200/2018МАОУ "Лицей математики и информатики"Саратов
201/2018Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa w WarszawieWarszawa
202/2018Filialna Szkoła w SzczytachSzczyty
203/2018Szkoła Podstawowa KSW w LibiążuLibiąż
204/2018MG HOMESCHOOL TUTORIAL ACADEMYCAGUAS
205/2018Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w NiedźwiedziuNiedźwiedź
206/2018Szkoła Podstawowa nr 8 im. Józefa Weszki w RudołtowicachRudołtowice
207/2018МБОУ СШ № 16 г. Арзамас
208/2018Оленівська ЗОШ І-ІІІ ст.Оленівка
209/2018Learning RootsBayamon
210/2018Top High homeschoolingCatano
211/2018Bright Learning HomeschoolBayamón
212/2018Smart Learning SchoolRiyadh
213/2018KRK Learning SchoolCarolina
214/2018Govt. Middle School Pahalnar Wangath Zone:- Kangan GanderbalSrinagar J&K
215/2018Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Alberta EinsteinaLublin
216/2018Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w KawnicachWęglew
217/2018Szkoła Podstawowa nr 33 im. H. Jordana w ZabrzuZabrze
218/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w PrzeciszowiePrzeciszów
219/2018Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte Kraków
220/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w KamionceKamionka
221/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w PokrzywnicyPokrzywnica
222/2018Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w LejkowieLejkowo
223/2018Szkoła podstawowa im.Jana Pawła II w ŁuczycachŁuczyce
224/2018Szkoła Podstawowa w BrodłachBrodła
225/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KleosinieKleosin
226/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w PiłcePiłka
227/2018Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Hucie StarejHuta Stara
228/2018SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. BRACI BARSKICH W ŚREMIE ŚREM
229/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w ŻurawicyŻurawica
230/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w ŻurawicyŻurawica
231/2018Szkoła Podstawowa w Radzicach DużychRadzice Duże
232/2018Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w SierczySiercza
233/2018Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Zdrochcu Niepubliczna Szkoła Podstawowa w ZdrochcuZdrochec
234/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" w PiastowiePiastów
235/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bylicach-KoloniiBylice-Kolonia
236/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WierzchowinachWierzchowiny
237/2018Средняя школа №25 им. Н.К. Крупскойг. Ульяновск
238/2018ZKPiP nr 1 Szkoła Podstawowa nr 87 w GdańskuGdańsk
239/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białobłotach Białobłoty
240/2018Zespół Szkół w OtorowieOtorowo
241/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w OstrowitemOstrowite
242/2018Szkoła Podstawowa nr 11 im. Na Bursztynowym Szlaku w GdańskuGdańsk
243/2018Муниципальная общеобразовательная организация "Основная школа №25 г. Макеевки"Макеевка
244/2018Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego w GiżycachGiżyce
245/2018Zespół Szkół, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli MieleckiejWola Mielecka
246/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w KarłowicachKarłowice
247/2018Szkoła Podstawowa w BiesaluBiesal
248/2018Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Topoli KrólewskiejTopola Krolewska
249/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie KościelnymChwałkowo Kościelne
250/2018Szkoła Podstawowa im. I Dywizji Wojska Polskiego im. Tadeusza Kościuszki w BierutowieBierutów
251/2018Szkoła Podstawowa nr 64 w KrakowieKraków
252/2018Szkoła Podstawowa w BrzezinachBrzeziny
253/2018Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wlkp. w BodzewieBodzewo
254/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w PakościPakość
255/2018 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Skarżysku-KamiennejSkarżysko-Kamienna
256/2018Szkoła Podstawowa w OsowieOsowo
257/2018Zespół Szkół w AlbigowejAlbigowa
258/2018Szkoła Podstawowa nr 46 w GdańskuGdańsk
259/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10 - Szkoła Podstawowa Nr 27 We WrocławiuWrocław
260/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w SułkowicachSułkowice
261/2018Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czarnem DolnemCzarne Dolne
262/2018Szkoła Podstawowa w LubnowychLubnowy Małe
263/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w SianowieSianów
264/2018Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
265/2018Szkoła Podstawowa im. Edmunda Łozińskiego w PotokuPotok
266/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arki Bożka w RudyłtowachRydułtowy
267/2018Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim – Modlin TwierdzaNowy Dwór Mazowiecki
268/2018Szkoła Podstawowa im. Józefa Suskiego we WłosienicyWłosienica
269/2018Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w RakoszycachRakoszyce
270/2018Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Piotra Poręby w MystkowieMystków
271/2018Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zofii Kossak w OświęcimiuOświęcim
272/2018Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREKŻory
273/2018Szkoła Podstawowa WampierzówWampierzów 81
274/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego w JarosławiuJarosław
275/2018Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w DrawnieDrawno
276/2018Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Kowalach Pańskich - KoloniiKowale Pańskie - Kolonia
277/2018Școala Gimnazială ”Pictor Nicolae Grigorescu” TituTitu
278/2018Szkoła podstawowa im. Święte Rodziny w LutczyLutcza
279/2018"Kongresi i Manastirit" Junior High SchoolTirane
280/2018Szkoła Podstawowa we Wrzosowej we WrzosowejWrzosowa
281/2018Bilingual Homeschoolers Puerto RicoDorado
282/2018Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliusza Słowackiego w Siemianowicach ŚląskichSiemianowice Śląskie
283/2018Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w BluszczowieBluszczów
284/2018Warsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. Profesora Władysława Bartoszewskiego Warszawa
285/2018Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w LubskuLubsko
286/2018Szkoła Podstawowa nr 9 w PruszkowiePruszków
287/2018Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła II w ZieluniuZieluń
288/2018Szkoła Podstawowa w Dobrej im. Polskich Olimpijczyków Dobra
289/2018МОУ "Средняя школа с углубленным изучением отдельных предметов № 57 Кировского района Волгограда"Волгоград
290/2018Szkoła Podstawowa nr 142 w ŁodziŁódź
291/2018Zespół Szkół Samorządowych w Dychowie Szkoła Podstawowa im. Lubuskiej Brygady WOPDychów
292/2018Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w KarsiborzeKarsibór
293/2018Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Mogilnie DużymMogilno Duże
294/2018Szkoła Podstawowa w WilczycachWilczyce
295/2018Szkoła im. św. Jana de La Salle w GdańskuGdańsk
296/2018МОУ Лицей № 8 "Олимпия"г. Волгоград
297/2018Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w SmolicachSmolice
298/2018Szkoła Podstawowa w PniówkuPniówek
299/2018Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w OstrołęceOstrołęka
300/2018Szkoła Podstawowa w WąwolnicyWąwolnica
301/2018Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Dębnicy Dębnica
302/2018Szkoła Podstawowa nr 98 im. Piastów WrocławskichWrocław
303/2018SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II KACZKI ŚREDNIEKACZKI ŚREDNIE
304/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego w WinnicyWinnica
305/2018Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
306/2018МОУ Детчинская СОШп. Детчино
307/2018Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w ZastrużuZastruże
308/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w SiedlcachSiedlce
309/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli SkromowskiejWola Skromowska
310/2018МАОУ средняя общеобразовательная школа №30 г. ТомскаТомск
311/2018Katolicka Szkoła Podstawowa w Piekarach Śląskich Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji KatowickiejPiekary Śląskie
312/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w MiedznieMiedzna
313/2018Szkoła Podstawowa nr 316 w WarszawieWarszawa
314/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli RadłowskiejWola Radłowska
315/2018МОУ "Пчевская СОШ им. Садыка Джумабаева"д.Пчева
316/2018Szkoła Podstawowa nr 31 w OpoluOpole
317/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ludwika Jerzego Kerna w Jastrzębiu - ZdrojuJastrzębie-Zdrój
318/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu KujawskimBrześć Kujawski
319/2018Zespół Szkół Publicznych w MostachMosty
320/2018МОУ "СОШ п. Учебный Ершовского района Саратовской области"п. Учебный
321/2018ГУО "Средняя школа № 12 г. Пинска"город Пинск
322/2018Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w JarosławiuJarosław
323/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w OstrówkuOstrówek
324/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobieszowicach Dobieszowice
325/2018Szkoła Podstawowa w RóżanieRóżan
326/2018Zespół Szkół nr 2 w Ciachcinie Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich Ciachcin Nowy
327/2018МОУ "Средняя школа с углубленным изучением отдельных предметов № 30 имени Медведева С.Р. г. Волжского Волгоградской области г. Волжский Волгоградской области
328/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GłowaczowejGłowaczowa
329/2018Szkoła Podstawowa w WojciechowieWojciechów
330/2018Szkoła Podstawowa im. księcia Józefa Poniatowskiego w MnikowieMników
331/2018Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w GdańskuGdańsk
332/2018"HORYZONTY" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik- PoznańPoznań
333/2018Szkoła Podstawowa nr 9 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w ŁąceŁąka
334/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 321Warszawa
335/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Stróżówce Stróżówka
336/2018Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w SiniarzewieSiniarzewo
337/2018Szkoła Podstawowa w Chwalibożycach Chwalibożyce
338/2018Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Wysocku MałymWysocko Małe
339/2018Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Jordana w KrotoszynieKrotoszyn
340/2018Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w PrudnikuPrudnik
341/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w ŻorachŻory
342/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w RogachRogi
343/2018Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach BorowychCzernice Borowe
344/2018Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu Szkoła Podstawowa w BieżyniuBieżyń
345/2018Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Krzyżu Wielkopolskim Krzyż Wielkopolski
346/2018Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w MorawicyMorawica
347/2018Szkoła Podstawowa nr 1 w Solcu KujawskimSolec Kujawski
348/2018Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka w MosinieMosina
349/2018Szkoła Podstawowa nr 12 w GdańskuGdańsk
350/2018 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w JasienicyJasienica
351/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we WłocławkuWłocławek
352/2018Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Początka w Wadowicach DolnychWadowice Dolne
353/2018Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w KluczewskuKluczewsko
354/2018Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w KrzeszycachKrzeszyce
355/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w SadkuSadek
356/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie SzlacheckimLeszczyn Szlachecki
357/2018Publiczna Szkoła Podstawowa w SzczecnieSzczecno
358/2018ГУО "Молотковичская средняя школа" Пинского районааг. Молотковичи
359/2018Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoAleksandrów Kujawski
360/2018Szkoła Podstawowa w OlszowieOLSZOWA
361/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w PrudnikuPrudnik
362/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Kasińskiego w BiałejBiała
363/2018Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w ŁosieniuŁosień
364/2018Szkoła Podstawowa nr 2 w DębicyDĘBICA
365/2018Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w OlsztynieOlsztyn
366/2018Szkoła Podstawowa nr 16 w GrudziądzuGrudziądz
367/2018Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim Janów Podlaski
368/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we FlorynceFlorynka
369/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w DybkachDybki
370/2018Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa w PionkachPionki
371/2018Zespól Przedszkolno-Szkolny w PłużnicyPłużnica
372/2018Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Stykowie Styków
373/2018Zespół Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty w Żorach Żory
374/2018Szkoła Podstawowa nr 4 w Orzeszu Orzesze
375/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w KołaczkowieKołaczkowo
376/2018Colegio Nuestra Señora de la ProvidenciaSan Juan
377/2018Szkoła Podstawowa w GieczuGiecz
378/2018Szkoła Podstawowa nr 41 w GliwicachGliwice
379/2018Szkoła Podstawowa w RopienceRopienka
380/2018Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Pszczonowie Pszczonów
381/2018Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w TychowieTychowo
382/2018Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego we WrocławiuWrocław
383/2018Szkoła Podstawowa w BabinieBabin
384/2018Szkoła Podstawowa nr 3 w ZłocieńcuZłocieniec
385/2018Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-DziedzicachCzechowice - Dziedzice
386/2018Szkoła Podstawowa w KorzeniewieKorzeniewo
387/2018Bishopslea Preparatory SchoolHarare
388/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich w JedlanceJedlanka
389/2018Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w BilczycachBilczyce
390/2018Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w CzechachZduńska Wola
391/2018Polska Szkoła Dublin 15 Polish School Dublin 15Dublin
392/2018Zespół Szkół w Gromniku Gromnik
393/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im Władysława Broniewskiego w BiałogardzieBiałogard
394/2018Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ZłoczewieZłoczew
395/2018Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w BytomiuBytom
396/2018Szkoła Podstawowa w TrzebczykuTrzebczyk
397/2018Szkoła Podstawowa im.S .F.Klonowicza w SulmierzycachSulmierzyce
398/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im Mikołaja Kopernika w NidzicyNidzica
399/2018Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w DziałoszynieDziałoszyn
400/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy i Henryka Ossowskich w KunicachKunice
401/2018Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego Edukacja i Sport w ŁodziŁódź
402/2018Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SławęcinieSławęcin
403/2018Szkoła podstawowa w NiemczynieNiemczyn
404/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w CiężkowicachCiężkowice
405/2018Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej GórzeZielona Góra
406/2018Szkoła Podstawowa w LipskuLipsko
407/2018Szkoła Podstawowa w DrożkachDrożki
408/2018Szkoła Podstawowa w Korytowie AKorytówA
409/2018Zespół Szkolno-Przedszkolny w WieszczętachWieszczęta
410/2018Szkoła Podstawowa nr 36 w BydgoszczyBydgoszcz
411/2018Szkoła Podstawowa w GronowieGronów
412/2018Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w ElbląguElbląg
413/2018Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w MysłowicachMysłowice
414/2018Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w RzeszowieRzeszów
415/2018Szkoła Podstawowa w Kocierzewie PołudniowymKocierzew Południowy
416/2018Szkoła Podstawowa w DobrzanachDobrzany
417/2018Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w SzarowieSzarów
418/2018Szkoła Podstawowa nr 5 im. Konfederacji Tatrzańskiej w Nowym TarguNowy Targ
419/2018Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu Toruń
420/2018Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 w OpoluOpole
421/2018Szkoła Podstawowa nr 9 im. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego w LesznieLeszno
422/2018Szkoła Podstawowa w JawornikuJawornik
423/2018Szkoła Podstawowa w ParowejParowa
424/2018Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w ZłochowicachZłochowice
425/2018Samorządowy Zespół Szkolny we FrampoluFrampol
426/2018Szkoła Podstawowa im. Leśników Lubuskich w BoczowieBoczów
427/2018Szkoła Podstawowa im. Marcina Rożka w KosieczynieKosieczyn
428/2018Toruńska Szkoła Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 33Toruń
429/2018Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w KulejachKuleje
430/2018Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kazimierzu BiskupimKazimierz Biskupi
431/2018Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w WilkowieckuWilkowiecko
432/2018ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. DZIAŁACZY RUCHU CHŁOPSKIEGO w KOZODRZYKOZODRZA
433/2018Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w TrześniTrześń
434/2018Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w KatowicachKatowice