Локальные организаторы IX ВДТУ

№ лицензииСтранаOрганизаторНаселенный пункт
1/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lewinie BrzeskimLewin Brzeski
2/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w ŁańcucieŁańcut
3/2019Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy Żary
4/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Skarżysku KościelnymSkarżysko Kościelne
5/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie SzlacheckimLeszczyn Szlachecki
6/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im Władysława Broniewskiego w BiałogardzieBiałogard
7/2019Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w WodzisławiuWodzisław
8/2019Akademia Aktywnych i KreatywnychKraków
9/2019Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski
10/2019Szkoła Podstawowa w BanioszeBaniocha
11/2019Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Jagiełły w TychachTychy
12/2019Zespół Szkół nr 11Włocławek
13/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im Janusza Korczaka w Bielawach Bielawy
14/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 321Warszawa
15/2019Społeczna Szkoła Podstawowa Budziska
16/2019Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 2 w GdyniGdynia
17/2019Szkoła Podstawowa dla Niewidomych w LaskachLaski
18/2019Szkoła Podstawowa im. Wincentego Piotrowskiego w WołuszewieWołuszewo
19/2019SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA im. JANA PAWŁA II W BRZEŚCIEBRZEŚCIE
20/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jarczewie Jarczew
21/2019Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Jabłonna
22/2019Szkoła Podstawowa nr 15 w Rybniku Rybnik
23/2019Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w OstrołęceOstrołęka
24/2019Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŚremieŚrem
25/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w ZachorzowieZachorzów
26/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w SulejówkuSulejówek
27/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w ByczynieByczyna
28/2019Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu Zabrze
29/2019Szkoła Podstawowa w BiesaluBiesal
30/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŚremieŚrem
31/2019Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy KawyKośmidry
32/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w StargardzieStargard
33/2019Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w ŁomiankachŁomianki
34/2019Оленівська ЗОШ І-ІІІ ст. Магдалинівського району Дніпропетровської областіс. Оленівка
35/2019Szkoła Podstawowa w MyślachowicachMyślachowice
36/2019Szkoła Podstawowa nr 13 im. Trybunału KoronnegoPiotrków Trybunalski
37/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w JarosławiuJarosław
38/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Emmanuel”Kraków
39/2019Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Doliniacy" w LibiszowieLibiszów
40/2019Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie KrajeńskimSępólno Krajeńskie
41/2019Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu Dobrcz
42/2019Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Janusza Korczaka w ZgorzelcuZgorzelec
43/2019Szkoła PodstawowaMszalnica
44/2019Szkoła Podstawowa w NieżywięciuNieżywięć
45/2019Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168 w ŁodziŁódź
46/2019Szkoła Podstawowa im. Edyty Czoskówny w SzymankowieSzymankowo
47/2019Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w KatowicachKatowice
48/2019PRYWATNE SZKOŁY MIESZKO W POZNANIUPoznań
49/2019Szkoła Podstawowa nr 8Rzeszów
50/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego we WładysławowieWładysławowa
51/2019Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kamprad Jarosty
52/2019Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREKŻory
53/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w DębnieDębno
54/2019Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Tomaszowie LubelskimTomaszów Lubelski
55/2019Szkoła Podstawowa w GrabnieGrabno
56/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława StaszicaBrzeszcze
57/2019Szkoła Podstawowa nr 18 w RzeszowieRzeszów
58/2019Szkoła Podstawowa w KrasnejKrasna
59/2019Szkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim
60/2019Scoala Gimnazială "Pictor Nicolae Grigorescu"Titu
61/2019Toruńska Szkoła Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 33Toruń
62/2019Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w GrojcuGrojec
63/2019Şcoala Gimnazială "Emil Gârleanu" Bărăganu, Constanţa
64/2019ГБПОУ"ВПТ"Волгоградская область, г.Волжский
65/2019Szkoła Podstawowa nr 32 w KrakowieKraków
66/2019Szkoła Podstawowa nr 9 w OlsztynieOlsztyn
67/2019Szkoła Podstawowa nr 36Bytom
68/2019Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej GórzeJelenia Góra
69/2019Osnovna škola "Ljudevit Gaj" MihovljanMihovljan
70/2019Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w StrzelcachStrzelce
71/2019Szkoła Podstawowa w WitoniWitonia
72/2019Szkoła Podstawowa im. M. Kownackiej w SkułachSkuły
73/2019Муниципальное автономное общеобразовательное учреждение "Основная общеобразовательная школа с.Комсомольское"с. Комсомольское
74/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w GnieźnieGNIEZNO
75/2019Szkoła Podstawowa w RopienceRopienka
76/2019ГКОУ ЛО "Лужская санаторная школа-интернат"Luga
77/2019Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach im. Stanisława LigoniaKatowice
78/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w TrzebieniuTrzebień
79/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w MiodnicyMiodnica
80/2019Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w RogachRogi
81/2019Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu Toruń
82/2019Szkoła Podstawowa nr 4 w KrakowieKraków
83/2019Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjra Henryka SucharskiegoPoznań
84/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. BRACI BARSKICH W ŚREMIE ŚREM
85/2019Szkoła Podstawowa w KrempnejKrempna
86/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Czerwionce-LeszczynachCzerwionka-Leszczyny
87/2019Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Edukacja"Toruń
88/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy w ToruniuToruń
89/2019Szkoła Podstawowa im. I. SendlerToszek
90/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie Olsztyn
91/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie Kościan
92/2019Szkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława Komorowskiego w GdańskuGdańsk
93/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyszowicach Przyszowice
94/2019Szkoła Podstawowa im. Wł. BroniewskiegoBielsk
95/2019Szkoła Podstawowa w ZajączkowieZajączkowo 21 a
96/2019Primary School "Tin Ujević" OsijekOsijek
97/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w ŚwiebodzinieŚWIEBODZIN
98/2019Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w PoznaniuPoznań
99/2019Szkoła Podstawowa nr 36 Bydgoszcz
100/2019Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w WarszawieWarszawa
101/2019Szkoła Podstawowa im.Błogosławionego Jana Pawła II w ŁabętnikuŁabętnik
102/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w ChrząstowieChrząstów
103/2019Szkoła Podstawowa w PrzydonicyPrzydonica
104/2019Zespół Oświatowy w Stoku LackimStok Lacki
105/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w OrzyszuOrzysz
106/2019Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa w WarszawieWarszawa
107/2019Szkoła Podstawowa im. Romualda TraugutaJanów
108/2019Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i DwujęzycznymiMyslowice
109/2019OŠ Ivan Goran KovačićŠtitar
110/2019Scoala Gimnaziala nr.2 CernavodaCernavoda
111/2019SCOALA GIMNAZIALA NR 40 AUREL VLAICUCONSTANTA
112/2019EB AbadiasFigueira da Foz
113/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w KrotoszynieKrotoszyn
114/2019Escola Básica do 1º Ciclo de SarzedasSarzedas
115/2019LICEUL TEORETIC DECEBALCONSTANTA
116/2019Grand Blanc AcademyGrand Blanc
117/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa MorcinkaMysłowice
118/2019Zespół Szkół w Starym Pilczynie Stary Pilczyn
119/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w ŻorachŻory
120/2019Katolickie Szkoły im. Św. Wojciecha w GdańskuGdańsk
121/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w ImielinieImielin
122/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w KościerzynieKościerzyna
123/2019Osnovna škola GrabrikKarlovac
124/2019Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego w ŁodziŁódź
125/2019Szkoła Podstawowa w KobiernieKobierno
126/2019Szkoła Podstawowa nr 149 w KrakowieKraków
127/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jerzego PopiełuszkiBojanów
128/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" w PiastowiePiastów
129/2019Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
130/2019Poradnia Psychologiczno-PedagogicznaŚrem
131/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Alberta EinsteinaLublin
132/2019Szkoła Podstawowa Nr 62Gdańsk
133/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ceradzu KościelnymCeradz Kościelny
134/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GilowieGilów
135/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w KartuzachKartuzy
136/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w ŚwiebodzinieŚwiebodzin
137/2019Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Arka" we WrocławiuWrocław
138/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w RogachRogi
139/2019Szkoła Podstawowa KSW w LibiążuLibiąż
140/2019Szkoła PodstawowaWróblik Szlachecki
141/2019Szkoła Podstawowa w PruszczuPruszcz
142/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski
143/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w PrudnikuPrudnik
144/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w JarosławiuJarosław
145/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama OsetkaGorzyce
146/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy
147/2019Zespół Szkół w ReskuResko
148/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Sędziszowie Sędziszów
149/2019Zespół Szkół w Woli OkrzejskiejWola Okrzejska
150/2019Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kazimierz Wielkiego w WieleniuWieleń
151/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza w ŻukowieŻukowo
152/2019Szkoła Podstawowa w GeniuszachGeniusze
153/2019Szkoła Podstawowa w Wierzchowie DworcuWierzchowo Dworzec
154/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Jordanowie ŚląskimJordanów Śląski
155/2019Szkoła Podstawowa w MotwicySosnówka
156/2019Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w KluczewskuKluczewsko
157/2019Szkoła Podstawowa nr 1Mysłowice
158/2019Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka w KatowicachKatowice
159/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Goleszyn
160/2019Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zofii Kossak w OświęcimiuOświęcim
161/2019Bernardyńska Szkoła Podstawowa w ŁodziŁódź
162/2019Szkoła Podstawowa nr 12Mikołów
163/2019Szkoła Mistrzostwa SportowegoOstróda
164/2019Szkoła Podstawowa nr 1Ostrów Mazowiecka
165/2019Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina w KrakowieKraków
166/2019Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Piotra Poręby w MystkowieMystków
167/2019Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu Szkoła Podstawowa w BieżyniuBieżyń
168/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej ZgłobieńskiejBłędowa Zgłobieńska
169/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we WłocławkuWłocławek
170/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza KościuszkiŚwiętochłowice
171/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleszczewie KościerskimKleszczewo Kościerskie
172/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza Zelów
173/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LnianieLniano
174/2019Szkoła Podstawowa im Emilli Gierczak w GródkowieGródków
175/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Trumiejkach Trumiejki
176/2019Szkoła Podstawowa w KarminieKarmin
177/2019Szkoła Podstawowa w MieroszynieMieroszyno
178/2019Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie WielkopolskiejŚroda Wielkopolska
179/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w WydrzynieWydrzyn
180/2019Szkoła Podstawowa w KozubowieKozubów
181/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im.11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w ŻaganiuŻAGAŃ
182/2019Szkoła Podstawowa im Gustawa Morcinka w LipowejLipowa
183/2019Szkoła Podstawowa nr 7Sochaczew
184/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Henryka Nowackiego w AdelinieAdelin
185/2019Zespół Szkół im. Melchiora Wańkowicza w JerceJerka
186/2019Szkoła Podstawowa nr 11 w Grudziądzu im. Jana HeweliuszaGrudziądz
187/2019Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Wieczfnia Kościelna
188/2019Szkoła Podstawowa w TargowiskuTargowisko
189/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Rzemieniu Rzemień
190/2019Szkoła Podstawowa w DzietrzychowieDzietrzychowo
191/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w SułkowicachSułkowice
192/2019Szkola Podstawowa nr 196Warszawa
193/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-uSzczecin
194/2019Szkoła Podstawowa w BukowinieBukowina
195/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w SłupskuSłupsk
196/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Strzegocicach Strzegocice
197/2019Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława BroniewskiegoWrocław
198/2019Szkoła Podstawowa w KobielnikuKobielnik
199/2019Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Łaziskach GórnychŁaziska Górne
200/2019Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w ChoszcznieChoszczno
201/2019School nr. 24, "Ion Jalea"Constanța
202/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. B. Jastrzębowskiego w Nowej OsuchowejNowa Osuchowa
203/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie
204/2019Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w GiżycachGiżyce
205/2019Szkoła Podstawowa nr 31 w OpoluOpole
206/2019Szkoła Podstawowa w GłuchowieCzempiń
207/2019МОУ "Гимназия" города КиришиКириши
208/2019Szkoła Podstawowa SitowiecSitowiec
209/2019Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение Восходовская вечерняя (сменная) школа при исправительном учрежденииВосход
210/2019Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w IłowieIłów
211/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA UFY W MASTKACHMastki
212/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w ZawadzieZawada
213/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21GDYNIA
214/2019ЧОУ СОШ "Царицынская №1"г. Волгоград
215/2019Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w DrzycimiuDrzycim
216/2019Fountainhead SchoolSurat
217/2019Szkoła Podstawowa w PrzejazdowePrzejazdowo
218/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa Cogito w PłockuPłock
219/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie Kożuchów
220/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków
221/2019Prywatna Anglojęzyczna Szkoła PodstawowaRybnik
222/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im. G. Morcinka w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
223/2019МОУ "Средняя школа с углубленным изучением отдельных предметов № 57 Кировского района Волгограда"Волгоград
224/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BaszkowieBaszków
225/2019Publiczna Szkołą Podstawowa im. ppłk. Zdzisława Orłowskiego w LubaszuLubasz
226/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w PrzeciszowiePrzeciszów
227/2019Szkoła Podstawowa w TrzebczykuTrzebczyk
228/2019Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika SavioToruń
229/2019Szkoła Podstawowa w SosnówceSosnówka
230/2019Szkoła Podstawowa im, Jana Pawła II w BrzeskuBrzesko
231/2019Szkoła Podstawowa im. Piotra Wysockiego w DropiuDrop
232/2019Zespół Szkół w Starym BojanowieStare Bojanowo
233/2019Szkoła podstawowa im. Wojciecha GórskiegoPamiątka
234/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej GórzeZielona Góra
235/2019Szkoła Podstawowa w WabienicachWabienice
236/2019Szkoła Podstawowa HeliantusWarszawa
237/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława ReymontaStróżewo
238/2019Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego Padniewo
239/2019Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w PoznaniuPoznań
240/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w JasieniuJasień
241/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Druha Wacława MilkePłock
242/2019Центр Тестироdания и Развития Личности "О`Гений"г. Курск
243/2019Publicza Szkoła Podstawowa nr 1 im. bł. Br. Markiewicza w TrzebosiTrzeboś
244/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BudzyniuBudzyń
245/2019Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Wąsosz
246/2019Szkoła Podstawowa nr 21 Bytom Bytom
247/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w StanisławowieStanisławów
248/2019Szkoła Podstawowa w Dębach Szlacheckich z Filią w Osieku MałymDęby Szlacheckie
249/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w MogilnieMogilno
250/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona KołłątajaBiałystok
251/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Tczewie Tczew
252/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w BrzeźnieBrzeźno
253/2019МОУ-ООШ с. Барановкас. Барановка Аткарского района Саратовской области
254/2019Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w WarszawieWarszawa
255/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w WyczółkachWyczółki
256/2019Gminne Centrum Edukacji w WawrzeńczycachWawrzeńczyce
257/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIGnojnik
258/2019Szkoła Podstawowa nr 30 w Zabrzu Zabrze
259/2019Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w PoznaniuPoznań
260/2019Zespół Szkół nr 7 w PoznaniuPoznań
261/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
262/2019Szkoła Podstawowa w StrachocinieStrachocin
263/2019Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5Krapkowice
264/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr NazaretanekRzeszów
265/2019Szkoła Podstawowa nr 8 w RumiRumia
266/2019Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków w Poznaniu Poznań
267/2019Szkoła Podstawowa w Słupi WielkiejSłupia Wielka
268/2019Szkoła Podstawowa w ŚwiątnikachŚwiątniki
269/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Dębnicy Dębnica
270/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6Poznań
271/2019Zespół Szkół nr 2 w Kamieńcu ZąbkowickimKamieniec Ząbkowicki
272/2019Salezjańska Szkoła PodstawowaLegionowo
273/2019Szkoła Podstawowa im. Franciszka Pawłowskiego Piatkowa
274/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Łęki Górne
275/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyBrzesko
276/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego Glina
277/2019МБОУ СОШ п. Янтарныйп. Янтарный Аксайский район
278/2019Zespól Szkół im. Wojska Polskiego w ZbójnieZbójno
279/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w KoniakowieKoniaków
280/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w PrzytułachPrzytuły
281/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-DziedzicachCzechowice - Dziedzice
282/2019МБОУ "Строевская СОШ"Село Строевское
283/2019I Liceum Ogólnokształcące w LegnicyLegnica
284/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa w BaranowieBaranowo
285/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej RudzieNowa Ruda
286/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w OstrowitemOstrowite
287/2019Zespół Szkół w Woli RaniżowskiejWola Raniżowska
288/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MałkocinieMałkocin
289/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w OlesznejOleszna
290/2019Branżowa Szkoła I stopnia w GniewkowieGniewkowo
291/2019Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w BilczycachBilczyce
292/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoAleksandrów Kujawski
293/2019Szkoła Podstawowa w JadamwoliJadamwola
294/2019Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców PokojuWrocław
295/2019Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w ElbląguElbląg
296/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W MĄCHOCICACH-SCHOLASTERIIMĄCHOCICE-SCHOLASTERIA
297/2019Zespół Szkolno- Przedszkolny w SokolnikachSokolniki
298/2019Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w PłonnemPłonne
299/2019Publiczna Szkoła PodstawowaPorąbka Uszewska
300/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
301/2019Zespół Szkół w ParchowieParchowo
302/2019Szkoła Podstawowa w Wysokiem Wysokie
303/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W ROMANOWIE DOLNYMROMANOWO DOLNE
304/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w CiekocinieCiekocino
305/2019Szkoła Podstawowa im. Zasłużonych dla Warmii i Mazur w Garbnie Garbno
306/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 13 w RzeszowieRzeszów
307/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KleosinieKleosin
308/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PeckSuchedniów
309/2019Szkoła Podstawowa ZNPŁódź
310/2019МОУ "СОШ п. Учебный Ершовского района Саратовской области"п. Учебный
311/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
312/2019Szkoła Podstawowa nr 42 w Zespole Szkół nr 5 w PoznaniuPoznań
313/2019Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich w WarszawieWarszawa
314/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w LubskuLubsko
315/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIEWILANOWO
316/2019Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych Zgorzelec
317/2019Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Каменская средняя школа Мезенского района"п. Каменка Мезенского района Архангельской области
318/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrowieDąbrowa
319/2019Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w SzydłowieSzydłowo
320/2019Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej Górzno
321/2019Szkoła Podstawowa im. Gryfa Pomorskiego w RokitachRokity
322/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka Rumia
323/2019Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk
324/2019Szkoła Podstawowa nr 23 w Poznaniu im. gen. Józefa BemaPoznań
325/2019Szkoła Podstawowa nr 26 im. R. Berwińskiego w PoznaniuPoznań
326/2019Szkoła Podstawowa nr 35 Sosnowiec
327/2019Szkoła Podstawowa w Nowym DworzeNowy Dwór
328/2019Szkoła Podstawowa im. Św Królowej JadwigiWięcławice Stare
329/2019 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w DalekiemDalekie
330/2019Szkoła Podstawowa w Kocierzewie PołudniowymKocierzew Południowy
331/2019Szkła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w LublinieLublin
332/2019Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w NiedźwiedziuNiedźwiedź
333/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w MazańcowicachMazańcowice
334/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MalniMalnia
335/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MłodojewieMłodojewo
336/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w KłobiKłobia
337/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im.Armii KrajowejBolesławiec
338/2019Zespół Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu DziecięcymLublin
339/2019Szkoła Podstawowa w Sadkowie Sadków
340/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Karniowie Karniów 11
341/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w GoleniowieGoleniów
342/2019Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w CiechocinkuCiechocinek
343/2019Zespół Szkół w AlbigowejAlbigowa
344/2019Szkoła Podstawowa w WytownieWYTOWNO
345/2019МОУ "Гимназия №10 Кировского района Волгограда"Волгоград
346/2019Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w SmolicachSmolice
347/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w PasiekachPasieki
348/2019Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie WielkiejChrząstawa Wielka
349/2019Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego w KrakowieKraków
350/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w SzczecinieSzczecin
351/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w WieliszewieWieliszew
352/2019Szkoła Podstawowa nr 2Głogów
353/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w KwilczuKwilcz
354/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w StrzałkowieStrzałkowo
355/2019Szkoła Podstawowa w KapałowieKapałów
356/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w KrauszowieKrauszów
357/2019Szkoła Podstawowa w MalczycachMalczyce
358/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli BlakowejWola Blakowa
359/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w GdańskuGdańsk
360/2019Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w WojniczuWojnicz
361/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Bartkowiaka w JutrosinieJutrosin
362/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Augustyńczyka w KorzybiuKorzybie
363/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w ŻurawicyŻurawica
364/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w ŻurawicyŻurawica
365/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w ZiębicachZiębice
366/2019Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 "Uczeń" Kraków
367/2019Szkoła Podstawowa im. gen. D. Chłapowskiego w BodzyniewieBodzyniewo
368/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Wojtyły w SławkowcachSławkowice
369/2019Zespół Szkół w DobrzejewicachDobrzejewice
370/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny Wierzchlas
371/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BoguszynieBoguszyn
372/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie Mstów
373/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy JaworskiejToruń
374/2019Szkoła Podstawowa w Dąbrówce StanachDąbrówka Stany
375/2019Szkoła Podstawowa Montessori w KowalachKowale
376/2019Szkoła PodstawowaRogóżno
377/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Konopnickiej w ŁęczycyŁęczyca
378/2019МБОУ СШ № 16 г. Арзамас
379/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w BłażkowejBłażkowa
380/2019Szkoła Podstawowa Filialna w PilchowiePilchowo
381/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury w ŻorachŻory
382/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Zalasewo
383/2019 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w JasienicyJasienica
384/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w DąbrówceDąbrówka
385/2019Szkoła Podstawowa w NietkowieNietków
386/2019Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 5 w KrakowieKraków
387/2019Szkoła Podstawowa nr 13 w KielcachKielce
388/2019Szkoła Podstawowa nr 70 w Poznaniu Poznań
389/2019Szkoła Podstawowa w StawkuStawek
390/2019Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego w TrzcianceTrzcianka
391/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w MiedznieMiedzna
392/2019Liceul Tehnologic NICOLAE DUMITRESCU CumpănaConstanța
393/2019Szkoła Podstawowa nr 61 im. Michała KmiecikaSzczecin
394/2019Zespół Szkół im. X. Dunikowskiego w ZawierciuZawiercie
395/2019Szkoly MikronŁódź
396/2019Publiczna Szkola Podstawowa nr 9 im. Jana LangowskiegoOpole
397/2019Szkoła Podstawowa w Mochnaczce WyżnejMochnaczka Wyżna
398/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie Szkoła Podstawowa im. W. Budryka w ChudowieChudów
399/2019Szkoła Podstawowa nr 12 w ElbląguElbląg
400/2019Szkoła Podstawowa we Wrzosowej we WrzosowejWrzosowa
401/2019Szkoła Podstawowa im. A. Fredry we FredropoluFredropol
402/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Bielice
403/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 Szkoła Podstawowa nr 157Kraków
404/2019 Szkoła Podstawowa w OdrzykoniuOdrzykoń
405/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w PopielowiePopielów
406/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstkachProstki
407/2019Społeczna Szkoła STO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Sendlerowej w CiechanowieCiechanów
408/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w StarachowicachStarachowice
409/2019МОУ Самарская СОШс. Самара Зиминского района Иркутской области
410/2019Szkoła Podstawowa w Radzicach DużychRadzice Duże
411/2019Szkoła Podstawowa w Łebuni Łebunia
412/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w KamionceKamionka
413/2019Szkoła Podstawowa im. Augustyna Suskiego w SzaflarachSzaflary
414/2019Szkola Podstawowa nr 218 im. Michała KajkiWarszawa
415/2019Szkoła Podstawowa im. Ludwika Szymoniaka w SobótceSobótka
416/2019Polska Szkoła Dublin 15 im. Konstancji i Kazimierza Markiewiczów Markievicz's Polish School Dublin 15Dublin
417/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja KopernikaBolszewo
418/2019Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej Kielce
419/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w KiełpinachLidzbark
420/2019Szkoła Podstawowa nr 203 im. Antoniny i Jana Żabińskich w WarszawieWarszawa
421/2019Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w PolkowicachPolkowice
422/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w Pruszkowie Pruszków
423/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1KOWARY
424/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku MazowieckimGrodzisk Mazowiecki
425/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym AntoninieNowy Antonin
426/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji NarodowejBiałobrzegi
427/2019Szkoła Podstawowa BarkowieBarkowo
428/2019МБОУ "Школа №101"город Ростов-на-Дону
429/2019МБОУ Лицей №25 Димитровград
430/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w PietrzykowicachPietrzykowice
431/2019Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła IIBlochy
432/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyChotków
433/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-CuriePakosław
434/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogrzebieniu, Szkoła PodstawowaPogrzebień
435/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w KobiórzeKobiór
436/2019Szkoła Podstawowa w DrołtowicachDrołtowice
437/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w PlawnicyPławnica
438/2019Szkoła Podstawowa imienia Generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie Lusowo
439/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Na Bursztynowym Szlaku w GdańskuGdańsk
440/2019Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówWłocławek
441/2019VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SAMORZĄDOWECZĘSTOCHOWA
442/2019Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w ŻytkiejmachŻytkiejmy
443/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GajuGaj
444/2019Szkoła Podstawowa w NiegardowieNiegardów
445/2019Osnovna škola Petar ZoranićStankovci
446/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w BieniądzicachBieniądzice
447/2019Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. І.В. Житниченка м. Бердичева Житомирської областіМісто Бердичів
448/2019Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 303 w MałkachMałki
449/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w JarocinieJarocin
450/2019Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Woli ZarczyckiejWola Zarczycka
451/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w ŁobzieŁobez
452/2019Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy Radgoszcz
453/2019Szkoła Podstawowa nr 20 w JaworznieJaworzno
454/2019Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Краматорськ
455/2019Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w SzarowieSzarów
456/2019Центр развития интеллекта "Умные люди" Миасс, Челябинская область
457/2019МБОУ Луневская СОШ Посёлок Лунево
458/2019Szkoła Podstawowa im. dra Ludwika RydygieraDusocin
459/2019Государственное учреждение образования "Средняя школа №5 г.Солигорска имени Героя Советского Союза В.И.Козлова"Солигорск
460/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego w SzerzynachSzerzyny
461/2019МОКУ СОШ с. Коршик Оричевского района Кировской областис. Коршик
462/2019Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w BielawieBielawa
463/2019SP NR 31 IM. K. PUŁASKIEGORZESZÓW
464/2019ГБОУ Центр образования 1679Москва
465/2019Szkoła Podstawowa w SieroszewicachSieroszewice
466/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w ZgorzelcuZgorzelec
467/2019муниципальное казённое общеобразовательное учреждение "Александровская средняя общеобразовательная школа"с. Александровка
468/2019Русский классШарлотт
469/2019МБОУ Садовская ООШп.Садовый
470/2019Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w SułowieSułów
471/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w PsarachPsary
472/2019Szkoła podstawowa nr 3 Ruda ŚląskaRuda Śląska
473/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Sportowymi im. Stanisława Staszica w WałbrzychuWałbrzych
474/2019Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w StawiszynieStawiszyn
475/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa w DytmarowieDytmarów
476/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wadowicach GórnychWadowice Górne
477/2019Zespół Szkół w PrzykoniePrzykona
478/2019Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta w WitoszycachWitoszyce
479/2019CЗШ № 20м. Сєвєродонецьк
480/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chalinie Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w ChalinieChalin
481/2019Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów Iława
482/2019Szkoła Podstawowa w RdziostowieRdziostów
483/2019Szkoła Podstawowa w Borkach NizińskichBorki Nizińskie
484/2019Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Wysocku MałymWysocko Małe
485/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach WrocławskichKąty Wrocławskie
486/2019ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6Stargard
487/2019МКУ г. Иркутска "Информационно- методический центр развития образования"г. Иркутск
488/2019Szkoła Podstawowa w Wielkim LeźnieWielkie Leźno
489/2019Szkoła Podstawowa w DłużynieDłużyna
490/2019Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w GródkuGródek
491/2019Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Jordana w KrotoszynieKrotoszyn
492/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MikołajowicachWierzchosławice
493/2019Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Radziszów
494/2019Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pogalewie Wielkim Pogalewo Wielkie
495/2019Szkoła Podstawowa im. 4 brygady Pancernej Wojska Polskiego w ZawadówceZawadówka
496/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w SzczecinkuSzczecinek
497/2019Szkoła Podstawowa w Jakubowicach KonińskichJakubowice Konińskie
498/2019Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w KrzeszycachKrzeszyce
499/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława DąbrowskiegoDębno
500/2019Szkoła Podstawowa w SzarowoliSzarowola
501/2019Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowym SączuNowy Sącz
502/2019Zespół Szkół w Mieście ObrzyckoObrzycko
503/2019Szkoła Podstawowa w ChrzanieChrzan
504/2019Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Emilii Sczanieckiej w PakosławiuPakosław
505/2019Szkoła Podstawowa nr. 2 im. Floriana AdamskiegoChełm Śląski
506/2019OŠ TriljTrilj
507/2019Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Дніпропетровської областіPavlograd
508/2019Szkoła Podstawowa im. I Dywizji Wojska Polskiego im. Tadeusza Kościuszki w BierutowieBierutów
509/2019Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi " AMIGO" we Wrocławiu Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące " AMIGO" we Wrocławiu Wrocław
510/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnySamborowice
511/2019Szkoła Podstawowa nr 18 w RaciborzuRacibórz
512/2019Zespół Szkół OgólnokształcącychŁodygowice
513/2019Zespół Szkół w PięczkowiePięczkowo
514/2019Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение г. Иркутска средняя общеобразовательная школа № 29 (МБОУ г. Иркутска СОШ № 29)Иркутск
515/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej CurieBrzeg Dolny
516/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła IIKłodzko
517/2019Szkoła Podstawowa im. Orła BiałegoZamarski
518/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w MaszkienicachMaszkienice
519/2019Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w GnieźnieGniezno
520/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa SportowegoOstrowiec Świętokrzyski
521/2019Szkoła Podstawowa w Nowej WsiNowa Wieś
522/2019МОУ "Средняя общеобразовательная школа п. Целинный Ершовского района Саратовской области"п. Целинный
523/2019Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w StrzelcachStrzelce
524/2019Szkoła Podstawowa nr 11Tczew
525/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w WałbrzychuWałbrzych
526/2019szkoła podstawowa w ChmielinkuChmielinko
527/2019Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41 Edu Bene Warszawa
528/2019Szoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w WilczkowiachWilczkowice
529/2019Русская школа в Шарм эль ШейхеШарм эль Шейх
530/2019Szkoła Podstawowa im. Marcina Bielskiego w BiałejBiała
531/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie ŁódzkimKonstantynów Łódzki
532/2019Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w SłupskuSłupsk
533/2019Szkoła Podstawowa w SpalonejSpalona
534/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Jezuitów w MysłowicachMysłowice
535/2019PublPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Chróścicach Chróścice
536/2019Szkoła Podstawowa nr 2 w OławieOława
537/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w KluczborkuKluczbork
538/2019Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w ChojnieChojno
539/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w HusynnemHusynne
540/2019МБОУ г. Иркутска СОШ №3Иркутска
541/2019Centrum Nauczania MathRiders Poznań GrunwaldPoznań
542/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Orła Białego w OświęcimiuOświęcim
543/2019Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w ŚlubowieŚlubów
544/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Horodyńskich w ZbydniowieZbydniów
545/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w GórskuGórsk
546/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka BrodategoNowogród Bobrzański
547/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Piekary Śląskie
548/2019Szkoła Podstawowa w GradowicachGradowice
549/2019Szkoła Podstawowa w MirachowieMirachowo
550/2019МБОУ СШ №37 г. Ульяновска Ульяновск
551/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyLudomy
552/2019МОУ "СОШ №76"г.Саратов
553/2019РДЦЯунде
554/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Nietulisku DużymNietulisko Duże
555/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16 w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle
556/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Grodzisku MazowieckimGrodzisk Mazowiecki
557/2019Zespół Szkół w StrzyżewieStrzyżew
558/2019Szkoła Podstawowa im. Ziemi Sandomierskiej w SłupczySłupcza
559/2019Мбоу "Школа № 97"Ростов-на-Дону
560/2019Publiczna Szkoła PodstawowaLigota Turawska
561/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w CzerwonceMaków Mazowiecki
562/2019Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w JeżewieStropkowo 2
563/2019Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w ŻabowieŻabów
564/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w ŁąkocinachOstrów Wielkopolski
565/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego w WinnicyWinnica
566/2019МУНИЦИПАЛЬНОЕ БЮДЖЕТНОЕ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА № 1 С УГЛУБЛЕННЫМ ИЗУЧЕНИЕМ ОТДЕЛЬНЫХ ПРЕДМЕТОВ Г. ДУБНЫ МОСКОВСКОЙ ОБЛАСТИ"г. Дубна
567/2019Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w RunowieRunowo
568/2019Szkoła Podstawowa im. Powstania Wielkopolskiego w KruchowieKruchowo
569/2019Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w ZastrużuZastruże
570/2019Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w NiwceNiwka
571/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Kotlarz w TychnowachTychnowy
572/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Ciechocinek
573/2019Szkoła Podstawowa w Starej KamionceStara Kamionka
574/2019Szkoła Podstawowa nr 64 w KrakowieKraków
575/2019Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
576/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyZalasowa
577/2019Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice
578/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa PraxisŁąki
580/2019Szkoła Podstawowa nr 2Zielona Góra
581/2019Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w CzęstochowieCzęstochowa
582/2019Zespół Szkół Publicznych w Baćkowicach Baćkowice
583/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraśniku DolnymKraśnik Dolny
584/2019Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi Żegocina
585/2019Szkoła Podstawowa im. Armii ,,Kraków' w ŻębocinieŻębocin
586/2019Szkoła Podstawowa w WirkowicachWirkowice Drugie
587/2019Chrześcijańska Szkoła Podstawowa SamuelWarszawa
588/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40 w Poznaniu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4Poznań
589/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. księdza Jana Twardowskiego w JanuszkowicachJanuszkowice
590/2019Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Solcu nad WisłąSolec nad Wislą
591/2019Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w GdańskuGdańsk
592/2019Zespół Szkół Chemicznych i OgólnokształcącychOlsztyn
593/2019Zespół Szkół EkonomicznychMińsk Mazowiecki
594/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w KoninieKonin
595/2019SZKOŁA MATEMATYKI ALFA I OMEGA Łask
596/2019AlMahd International School Doha
597/2019Szkoła Podstawowa nr 2Skawina
598/2019Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w PłockuPłock
599/2019Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej GórzeZielona Góra
600/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w OlszynachOlszyny
601/2019Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w ŁękawicyŁękawica
602/2019Miejska Szkoła Podstawowa nr 14 w Piekarach ŚląskichPiekary Śląskie
603/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Złotym StokuZłoty Stok
604/2019ZSP 12 RybnikRybnik
605/2019SZkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im.Janusza Korczaka w OleśnicyOleśnica
606/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w MędrzechowieMędrzechów
607/2019Zespół Placówek Szkolno-Wychowawawczo-Rewalidacyjnych w CieszynieCIESZYN
608/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁuczycachŁuczyce
609/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Strzelcach OpolskichStrzelce Opolskie
610/2019Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Taczaka w PoznaniuPoznań
611/2019Szkoła Podstawowa nr 16 Grudziądz
612/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS.KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W POŁOMIPołomia
613/2019Частная школа "Бнот Менахем"Москва
614/2019NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SKRZYDŁA LUBLIN
615/2019Szkoła Podstawowa w SmolicachSmolice
616/2019Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego Ostrowiec Świętokrzyski
617/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KłudnieKłudno
618/2019Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w KalinowejKalinowa
619/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WyszynachWyszyny
620/2019Szkoła Podstawowa nr 9 im. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego w LesznieLeszno
621/2019Szkoła Podstawowa nr 69Warszawa
622/2019Szkoła Podstawowa w BrodłachBrodła
623/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BenicachBenice
624/2019Zespół Szkół Nr 1 im. Noblistów PolskichPyrzyce
625/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Stróżówce Stróżówka
626/2019Szkoła Podstawowa w StupskuStupsk
627/2019МБОУ СОШ №4г.Спасск-Дальний
628/2019Szkoła Podstawowa nr 191 im. J.I. KraszewskiegoWarszawa
629/2019Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w SłupcySłupca
630/2019Szkoła Podstawowa nr 27 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
631/2019ZSG SiedlecSiedlec
632/2019Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w EłkuEłk
633/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli SernickiejWola Sernicka
634/2019Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO TORUŃSKAWarszawa
635/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich w JedlanceJedlanka
636/2019Zespół Szkół Nr 1 i, prof. Wilhelma Rotkiewicza w DzierżoniowieDzierżoniów
637/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w OtwockuOtwock
638/2019Zespół Szkół w Wólce PodleśnejWólka Podleśna
639/2019Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie Stary Kraszew
640/2019Szkoła Podstawowa nr 50 w PoznaniuPoznań
641/2019Zespół Szkół nr 5 Szkoła Podstawowa nr 5Kraków
642/2019Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza KorczakaWrocław
643/2019Szkoła Podstawowa 10 im. Stefana Żeromskiego Koszalin
644/2019Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w WarszawieWarszawa
645/2019Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi PrzełękPrzełęk
646/2019Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II we FranciszkowieFranciszków
647/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w ChmielowieChmielów
648/2019Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej ul.Szkolna 6 87-134 Zławieś WielkaZławieś Wielka
649/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w StrzyżowieStrzyżów
650/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. K. Makuszyńskiego w SkierniewicachSkierniewice
651/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w KraśnikuKraśnik
652/2019Szkołą Podstawowa im .Jana Brzechwy w GodziszceGodziszka
653/2019МОБУ СОШ №22станица Чамлыкская
654/2019Zespół Szkolno -Przedszkolny w WiększycachWiększyce
655/2019Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Radlińskiej Radlin
656/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w Katowicach im. Dziewięciu Górników z WujkaKatowice
657/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ŻARNOWCUŻARNOWIEC
658/2019Szkoła Podstawowa w Strzelcach WielkichStrzelce Wielkie
659/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej PorębieSzklarska Poręba
660/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
661/2019муниципальное автономное общеобразовательное учреждение Городского округа Балашиха "Средняя общеобразовательная школа №15"Балашиха
662/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w RogowieRogowo
663/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w OlszanicyOlszanica
664/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w MalborkuMalbork
665/2019SP TWP w CiechanowieCiechanów
666/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobieszowicach Dobieszowice
667/2019Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa w Osiecznicy im. Kawalerów Orderu UśmiechuOsiecznica
668/2019Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w WąsoszachWąsosze
669/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Budach ŁańcuckichBudy Łańcuckie
670/2019Szkoła Podstawowa w HuciskuHucisko
671/2019Szkoła Podstawowa w ParowejParowa
672/2019Szkoła Podstawowa nr 4 w KościerzynieKościerzyna
673/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w PrzytykuPrzytyk
674/2019МБОУ СОШ с. Новая Красавка Лысогорского муниципального района Саратовской областисело Новая Красавка
675/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Górze Św. MałgorzatyGóra Świętej Małgorzaty
676/2019Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Karpacko-Dukielskiej w IwliIwla
677/2019Szkoła Podstawowa nr 3 w ZłocieńcuZłocieniec
678/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Konopnickiej w ZawierciuZawiercie
679/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w OciążuFabianów
680/2019Szkoła Podstawowa w ZagajachZagaje
681/2019Szkoła Podstawowa nr 1Giżycko
682/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Początka w Wadowicach DolnychWadowice Dolne
683/2019Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w JeleniuJeleń
684/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WierzchowinachWierzchowiny
685/2019COLEGIO San Juan de Las CondesSantiago
686/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w IskrzyniIskrzynia
687/2019Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w GójskuGójsk
688/2019Zespół Szkół w JerzmanowicachJerzmanowice
689/2019Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ChełmcachChełmce
690/2019МОУ "Киришская средняя общеобразовательная школа № 6"г. Кириши
691/2019SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BŁ.O.MICHAŁA CZARTORYSKIEGO W PEŁKINIACHPełkinie
692/2019Szkoła Podstawowa w SośnicySośnica
693/2019Szkoła Podstawowa im. księcia Józefa Poniatowskiego w MnikowieMników
694/2019Osnovna škola "Dobriša Cesarić", PožegaPožega
695/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli RębkowskiejWola Rębkowska
696/2019Szkoła Podstawowa nr 10 w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
697/2019Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów
698/2019Szkoła Podstawowa w NiedzborzuNiedzbórz
699/2019Szkoła Podstawowa nr 26 im. Andrzeja StrugaKraków
700/2019Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
701/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białobłotach Białobłoty
702/2019Zespół Placówek Oświatowych w MiłkachMiłki
703/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w WieszczętachWieszczęta
704/2019Szkoła Podstawowa im. Ligi Kobiet Polskich w KozielcuKozielec
705/2019Szkoła Podstawowa Nr 1Siekierczyna 31
706/2019МОУ "Пчевская СОШ им. Садыка Джумабаева"д.Пчева
707/2019ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBRZEJEWICACHDOBRZEJEWICE
708/2019Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława MaczkaBoguchwała
709/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w StrzyżowieStrzyżów
710/2019Szkoła Podstawowa nr 394Warszawa
711/2019Zespół Szkół ZawodowychRawicz
712/2019Szkoła Podstawowa w SiemoniuSiemoń
713/2019Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w GostyniuGostyń
714/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w ChełmieChełm
715/2019SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIELONEJ WSIZIELONA WIEŚ
716/2019Муниципальное автономное общеобразовательное учреждение «Средняя общеобразовательная школа п. Донское»п. Донское
717/2019Szkoła Podstawowa w OsowieOsowo
718/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Moralewicz w DachnowieDachnów
719/2019Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w ZabrzuZabrze
720/2019Alūksnes novada vidusskolaAlūksne
721/2019Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" w SzczecinieSzczecin
722/2019Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w OlsztynieOlsztyn
723/2019Szkoła Podstawowa w KsebkachKsebki
724/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. dr. Stanisława Krzysia w BarcinieBarcin
725/2019Szkoła Podstawowa w WierzbnieWierzbno
726/2019Szkoła Podstawowa nr 143 w WarszawieWarszawa
727/2019Szkoła Podstawowa Helenów Drugi ŚwięciecŚwięciec
728/2019Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i SpecjalnymiWaganowice
729/2019Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w RzeszowieRzeszów
730/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Stanisława Kostki w TrzebosiTrzeboś
731/2019CZŠ a MŠ TřinecTřinec
732/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KowalowieKowalów
733/2019Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w KątachKąty
734/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny w TurskuTursko
735/2019Szkoła Podstawowa w Grzywnie Grzywna
736/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustaw Morcinka w RadlinieRadlin
737/2019Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza w FabiankachFabianki
738/2019Szkoła Podstawowa nr 52 im. Tadeusza KościuszkiGdańsk
739/2019Szkoła Podstawowa w Nicwałdzie Nicwałd
740/2019Szkoła Podstawowa nr 82 im. Księcia Przemysła I w PoznaniuPoznań
741/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w ŁomnieŁomno
742/2019Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu LubawskimBrzozie Lubawskie
743/2019Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w BiskupicachBiskupice
744/2019Szkoła Podstawowa nr 83 im. Emilii Waśniowskiej "Łejery" w PoznaniuPoznań
745/2019Szkoła MiędzynarodowaJózefosław
746/2019Szkoła Podstawowa nr 11 im. Hieronima Skurpskiego w OlsztynieOlsztyn
747/2019Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w NiewieścinieNiewieścin
748/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w UjeździeIwaniska
749/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w IwaniskachIwaniska
750/2019Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle- Filia w Zgorzale Zgorzała
751/2019Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Lubsko
752/2019Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja RejaMszana Dolna
753/2019Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
754/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BraciejówceBraciejówka
755/2019Szkoła Podstawowa nr 65 w SzczecinieSzczecin
756/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrówceDąbrówka
757/2019МБОУ "Гимназия №19"Ростов-на-Дону
758/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi KrólowejRzezawa
759/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w NatolinieNatolin 59
760/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Zamkowa Szkoła" w RadzionkowieRadzionków
761/2019Szkoła Podstawowa nr 13Jaworzno
762/2019Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Brygady Partyzanckiej „Grunwald” w OlszanceOlszanka
763/2019Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w IławieIława
764/2019Szkoła Podstawowa im. Ziemi Mazowieckiej w LiszynieLiszyno
765/2019Чорнобаївська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної радисело Чорнобаївка
766/2019Szkoła Podstawowa w Popowie Borowym Popowo Borowe
767/2019DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SMART SCHOOLZAKRĘT
768/2019Salezjańska Publiczna Szkoła PodstawowaZabrze
769/2019Zespół Szkół Lauder-MorashaWarszawa
770/2019Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich i Bohaterów 37 p.p. 7 Dywizji II Armii Wojska Polskiego w Ruszowie Ruszów
771/2019Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w RzeplinieRzeplino
772/2019Zespół Szkół Specjalnych im Janusza KorczakaWrześnia
773/2019Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w GrywałdzieGrywałd
774/2019Szkoła Podstawowa nr 4 im. gen. Władysława Sikorskiego w ŚwidnikuŚwidnik
775/2019Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych ARKA w ChełmieChełm
776/2019Międzynarodowa Szkoła Podstawowa PaderewskiLublin
777/2019Zespół Szkolno-PrzedszkolnyKrzyżowice
778/2019Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kolumba W Żyrardowie Żyrardów
779/2019Szkoła Podstawowa w RozborzuRozbórz
780/2019Szkoła Podstawowa w StaroźrebachStaroźreby
781/2019Publiczna Szkoła Podstawowa w DobieszynieDobieszyn
782/2019 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Skarżysku-KamiennejSkarżysko-Kamienna
783/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamieńcu ZąbkowikimKamieniec Ząbkowicki
784/2019Szkoła Podstawowa 38 Specjalna w Zabrzu Zabrze
785/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej JadwigiSwarzędz
786/2019Szkoła PodstawowaPerlejewo
787/2019Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II Guzowatka
788/2019Szkoła Podstawowa w DąbrowieDąbrowa
789/2019Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w PakościPakość
790/2019Szkoła Podstawowa w KrównikachKrówniki
791/2019Szkoła Podstawowa nr 5 w CiechanowieCiechanów
792/2019Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w SłupskuSłupsk
793/2019Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie Choszczno
794/2019Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami przedszkolnymi im. Mikołaja Kopernika w Strzegomiu Strzegom
795/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im Chwały Oręża PolskiegoGiżycko
796/2019Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w ŚladowieŚladów
797/2019Zespół Szkolno-Przedszkolny w KacwinieKacwin
798/2019Szkoła Podstawowa im. Katarzyny Smreczyńskiej w KoninieKonina
799/2019Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w MorawicyMorawica
800/2019Szkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku WielkopolskimGrodzisk Wielkopolski
801/2019Szkola PodstawowaŻyrakow
802/2019Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w TychowieTychowo
803/2019Szkoła Podstawowa im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich JamachLisie Jamy
804/2019Szkoła Podstawowa im. Świętego Brata Alberta w CzechówceCzechówka
805/2019Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 w GdyniGdynia
806/2019Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w CiężkowicachCiężkowice
807/2019SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKAKOŁOBRZEG
808/2019Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana KochanowskiegoJaworzno
809/2019Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w KnurowieKnurów
810/2019Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w RadzionkowieRadzionków
811/2019МОУ "СОШ №3 города Ершова Саратовской области"г. Ершов