Local Organizers of the 7th WMTDay

License noCountryOrganizerCity
1/2017Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Sławsk
2/2017Szkoła Podstawowa im. Leśników Lubuskich w BoczowieBoczów
3/2017Szkoła Podstawowa nr 98 im. Piastów WrocławskichWrocław
4/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w PlewiskachPlewiska
5/2017Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
6/2017Szkoła Podstawowa w WirkowicachWirkowice Drugie
7/2017Zespół Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
8/2017Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w BiedruskuBiedrusko
9/2017Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski
10/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w AlwerniAlwernia
11/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w ZachorzowieZachorzów
12/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w DębnieDębno
13/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w PrzytockuPrzytocko
14/2017 Zespół Szkół w OstrowieOstrów koło Radymna
15/2017Zespół Szkół w BanioszeBaniocha
16/2017Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Stargardzie Stargard
17/2017Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w KnurowieKnurów
18/2017Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w KsiężomierzyKsiężomierz
19/2017Zespół Szkół w JaroszowicachJaroszowice
20/2017Szkoła Podstawowa imienia Generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie Lusowo
21/2017Szkoła Podstawowa nr 66 im. Marii Skłodowskiej-Curie w PoznaniuPoznań
22/2017Centrum Hewelianum Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańska Gdańsk
23/2017Zespół Szkół im. Jana Pawła II w OsiekuOsiek
24/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich w JedlanceJedlanka
25/2017Szkoła Podstawowa w MyślachowicachMyślachowice
26/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w KrukowieKrukowo
27/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Jawor Głuszyca Górna
28/2017Gimnazjum im. Jana Pawła II Maszewo
29/2017Zespół Szkół w StawieStaw
30/2017Zespół Szkół nr 2 w Ciachcinie, Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich Ciachcin Nowy
31/2017Zespół Szkół nr 5 w PoznaniuPoznań
32/2017Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w GrabnieGrabno
33/2017Szkoła Podstawowa w ImielinieImielin
34/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w ChełmieChełm
35/2017DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SMART SCHOOLZAKRĘT
36/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ŚremieŚrem
37/2017Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w MystkowieMystków
38/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 321Warszawa
39/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WierzchowinachWierzchowiny
40/2017Szkoła Podstawowa w BiesaluBiesal
41/2017Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie SzlacheckimLeszczyn Szlachecki
42/2017Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź
43/2017Szkoła Podstawowa nr 13 w ToruniuToruń
44/2017Zespół Szkół w NagawczynieNagawczyna
45/2017Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w KatowicachKatowice
46/2017Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GnieszowicachGnieszowice
47/2017Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w WarszawieWarszawa
48/2017Niepubliczna ,,Mała Szkoła" PodstawowaWarszawa
49/2017Szkoła Podstawowa nr 160 w KrakowieKraków
50/2017Szkoła Podstawowa w DunowieDunowo
51/2017Szkoła Podstawowa w WojciechowieWojciechów
52/2017Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w WałdowieWałdowo
53/2017Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich w WarszawieWarszawa
54/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu KujawskimBrześć Kujawski
55/2017SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZUPogórze
56/2017Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w BudzowieBudzów
57/2017Szkoła Podstawowa w GeniuszachGeniusze
58/2017Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w IłowieIłów
59/2017Szkoła Podstawowa w KiełpinachLidzbark
60/2017Szkoła Podstawowa PiekaryOsuchow
61/2017Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w StrzelcachStrzelce
62/2017Szkoła Podstawowa w PiszczacuPiszczac
63/2017Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK Starczówek
64/2017Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w HucinieHucina
65/2017Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-DziedzicachCzechowice - Dziedzice
66/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w KowalowejKowalowa
67/2017Szkoła Podstawowa im. SybirakówRakoszyce
68/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Budach ŁańcuckichBudy Łańcuckie
69/2017Szkola Podstawowa im. Stanisława StaszicaSkarżysko Kościelne
70/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIMachcin
71/2017Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy w ToruniuToruń
72/2017Szkoła Podstawowa nr 9 im. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego w LesznieLeszno
73/2017Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czarnem DolnemCzarne Dolne
74/2017Vainodes secondary schoolVainode
75/2017Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą
76/2017Niepubliczna Szkoła w ŻohatynieŻohatyn
77/2017Zespół Szkół w PasłękuPasłęk
78/2017Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w SuchejSucha
79/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w JastkowicachJastkowice
80/2017Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w KluczborkuKluczbork
81/2017Szkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim
82/2017Szkoła Podstawowa nr 5 w BytomiuBytom
83/2017Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w PoznaniuPoznań
84/2017Zespół Szkół Specjalnych nr 5 w ŁodziŁódź
85/2017Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "Arka" we WrocławiuWrocław
86/2017Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w MławieMława
87/2017Zespół Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty Żory
88/2017Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w KrzeszycachKrzeszyce
89/2017МБОУ "Школа № 101"г. Ростов-на-Дону
90/2017Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w WarszawieWarszawa
91/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w PruszkowiePruszków
92/2017Zespół Szkół Katolickich w Piekarach Śląskich Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji KatowickiejPiekary Śląskie
93/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w PoznaniuPoznań
94/2017Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna
95/2017Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-CurieKrotoszyn
96/2017Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w MarkuszowejMarkuszowa
97/2017Szkoła Podstawowa w KłuckuKłucko
98/2017Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii PancernejMszczonów
99/2017Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w DrawnieDrawno
100/2017ZKPiP nr 1 Szkoła Podstawowa nr 87 w GdańskuGdańsk
101/2017Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w SiniarzewieSiniarzewo
102/2017Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa w WarszawieWarszawa
103/2017Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w ChojnieChojno
104/2017Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie Zaborów
105/2017Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w NiwceNiwka
106/2017Szkoła Podstawowa w SzlembarkuSzlembark
107/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w OstrożnicyOstrożnica
108/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w NaczęsławicachNaczęsławice
109/2017МБОУ СШ № 16 г. Арзамас
110/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w ŻurawicyŻurawica
111/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w ŻurawicyŻurawica
112/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w PokrzywnicyPokrzywnica
113/2017Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w LusinieKraków-Lusina
114/2017Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dulczy WielkiejDulcza Wielka
115/2017МАОУ СОШ №88Тюмень
116/2017Szkoła Podstawowa nr 6 im. Hipolita Cegielskiego z Oddziałami Integracyjnymi Poznań
117/2017Szkoła Podstawowa w LubanicachLubanice
118/2017Institucion Educativa CascajalEl Espino
119/2017ГКОУ "Волгоградский центр образования детей-инвалидов"г.Волгоград
120/2017Institución Educativa Técnica Agroindustrial El EspinoEl Espino-Boyacá
121/2017Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w KawnicachKawnice
122/2017Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w OrłowieOrłowo
123/2017Fundacja Edukacyjna VarsoviaWarszawa
124/2017Miejski Zespół Szkół w KłodzkuKłodzko
125/2017Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w SławatyczachSławatycze
126/2017Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w PoznaniuPoznań
127/2017Szkoła Podstawowa nr 5 w SzczecinkuSzczecinek
128/2017Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kazimierzu BiskupimKazimierz Biskupi
129/2017SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA W SZCZEBRZESZYNIESZCZEBRZESZYN
130/2017Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego w WarszawieWarszawa
131/2017Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w GardnieGardno
132/2017МОУ Лицей № 8 "Олимпия"г. Волгоград
133/2017Toruńska Szkoła Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 33Toruń
134/2017Szkoła Podstawowa im. Ligi Kobiet polskich w KozielcuKozielec
135/2017Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w PilePiła
136/2017Szkoła Podstawowa nr 36Bydgoszcz
137/2017Szkoła Podstawowa w ŚnietnicyŚnietnica
138/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny Wieszczęta
139/2017Europejska Szkoła Podstawowa dr Rahn w Zielonej GórzeZielona Góra
140/2017Zespół Szkół w RokitachRokity
141/2017ЧОУ СОШ "Царицынская №1"г. Волгоград
142/2017Publiczna Szkoła Podstawowa w MiodnicyMiodnica
143/2017Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w ŻorachŻory
144/2017Szkoła Podstawowa nr 1 w PiastowiePiastów
145/2017Szkoła Podstawowa w KwaskowieKwasków
146/2017Szkoła Podstawowa nr 2 w SianowieSianów
147/2017Szkoła Podstawowa nr 14 im. Henryka III Głogowskiego w GłogowieGłogów
148/2017Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Szkoła Podstawowa nr 8 Mielec
149/2017AKADEMIA MŁODEGO CZŁOWIEKA PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA KONIN
150/2017Szkoła Podstawowa nr 64 w KrakowieKraków
151/2017Szkoła Podstawowa w DołdzeDołha
152/2017Филиал МБОУ "СОШ с. Красавка" в селе Полоцкоес. Полоцкое
153/2017Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w StarachowicachStarachowice